Moteriškos pėdkelnės Kerėtoja Kojinės
20.55 € 20.56 € / 1 vnt

Pėdkelnės Orija (S/L) Kojinės
22.47 € / 1 vnt

Atpigo Passion kūno kojinė Amyra (raudona) Kojinės
20.93 € 27.93 € / 1 vnt

Atpigo Lateksinės tamprės
77.45 € 84.45 € / 1 vnt

Moteriškos pėdkelnės Žiedlapis (raudona) Kojinės

Moteriškos pėdkelnės Juana (raudona) Kojinės
23.09 € 23.11 € / 1 vnt

Kūno kojinė Šeila Kojinės
42.83 € / 1 vnt

Prisegamos kojinės

Prilipinamos kojinės Mila Kojinės

Moteriškos pėdkelnės Juana (juoda) Kojinės

Passion pėdkelnės Pija (juoda) Kojinės
Išparduota
Buvusi kaina: 20.97 €

Prisegamos kojinės
Išparduota
Buvusi kaina: 15.96 €

Prisegamos kojinės Klasika L/XL Kojinės
Išparduota
Buvusi kaina: 20.98 €

Lateksinės tamprės Sloane Kojinės
Išparduota
Buvusi kaina: 64.95 €

Prisegamos kojinės Geidulys L/XL Kojinės
Išparduota
Buvusi kaina: 12.00 €

Kojinės 

 

Pėdkelnės – aptemptos, iš dalies ar visai permatomos, maunamas ant nuogų kojų. Dėvimos kartu su suknele, sijonu, kelnėmis, šortais. Pėdkelnės būna įvairių spalvų (dažniausiai – kūno spalvos ar juodos), raštų (vienspalvės, juostuotos, margintos, nėriniuotos, abstrakčių ir konkrečių piešinių), blizgumo (blizgančios, matinės ar pusiau matinės), tamprumo, medžiagos, storio. Vėsiu metų laiku pėdkelnės šildo kojas.

Pėdkelnių storis yra nusakomas denais. Denas – pėdkelnių (ir kojinių) matavimo vienetas, lygus 900 metrų ilgio nailono gijos masei. Jeigu rinksitės pėdkelnes turinčias mažiau denų, tai gali greitai suplyšti. Ploniausios būna 6-15 denų, tinkamai parinkus spalvą ne visada galima atskirti, ar žmogus su pėdkelnėmis, ar be jų, tik su pėdkelnės koja įgauna dailumo. Dažniausiai mūvimos 20-60 denų pėdkelnės, tiek vasarą, tiek ir žiemą.

Jeigu norite, kad pėdkelnės taip greitai nesuplyštų, tai reikia jas tinkamai ir prižiūrėti. Skalbti ne skalbyklėje, o rankomis ar drungname vandenyje. Venkite audinių minkštiklio, nes pėdkelnių sudedamoji medžiaga elastanas praranda savo tvirtumą ir tamprumą, todėl geriau reikėtų vengti. Džiovinti reikėtų saugoti nuo saulės spindulių ir nedžiovinti ant radiatorių. Kuo plonesnės pėdkelnės, tuo atsargiau reikia su jomis elgtis, pavyzdžiui, itin plonas pėdkelnes maukitės drėgnomis ar kremu išteptomis rankomis.

Taigi moteriškas pėdkelnes/kojines galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, denų, raštų ir kita.

Na, o išsirinkus galite greitai ir paprastai užsisakyti internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.