Cementiniai mūro mišiniai, rievėjimo mišiniai, sausieji mūro mišiniai, betonas grindų paklotui

Galime pasiūlyti itin platų mūro mišinių pasirinkimą, skirtą įvairiems statybos darbams. Mūsų kataloge rasite sausus mūro mišinius skirtus mūryti keramines, klinkerio ar silikatines plytas, keramzitinius ir betono blokelius. Mūro mišiniai skirti tiek darbui vidaus patalpose, tiek lauke, skiedinį maišant rankomis ar mašininiu būdu.
Mūsų kataloge esantys rievėjimo mišiniai puikiai tiks sienų, kaminų, židinių, arkų, tvorų ir kitų elementų apdailos siūlių rievėjimui. Rievėjimo mišiniai taip pat puikiai tiks fasado plytelių, natūralaus ir dirbtino akmens, rankų darbo plytelių siūlių rievėjimui.

Spalvoti mūro mišiniai

Norintiems suderinti mūro mišinio ir plytos spalvą, siūlome spalvotus cementinius mišinius. Galima rinktis iš plačios spalvų paletės - ne tik balti, bet ir juodi, įvairių atspalvių pilki, rudi, geltoni, raudoni ir kitų spalvų spalvoti cementiniai mūro mišiniai geromis kainomis.

Karščiui atsparūs mūro mišiniai

Ugniai, karščiui atsparūs mūro mišiniai yra skirti malkomis kūrenamų krosnių, židinių ir kitų aukštos temperatūros veikiamų paviršių mūrijimui. Tokie ugniai atsparūs mišiniai pasižymi dideliu atsparumu aukštoms temperatūroms, yra skirti darbui tiek vidaus patalpose, tiek išorės darbams.

Betonas grindų betonavimui, grindų pakloto / betono įrengimui

SAKRET gamintojo betonas - grindų paklotas idealiai tiks betoninių grindų klojimui, pramoninėms grindims, šildomoms grindims, betono ir gelžbetonio elementų gamybai ir remontui. Tinka tiek vidaus, tiek išorės darbams, rankiniam ir mašininiam ruošimui. Jei ieškote agresyviai aplinkai ar hidrotechniniams darbams skirto betono, galite atkreipti dėmesį į Sakret BH grindų paklotą. Jis pasižymi dideliu vandens nepralaidumu, yra atsparus agresyviai aplinkai ir puikiai tinka betono ir gelžbetonio konstrukcijoms sudaryti hidrotechniniuose darbuose, vandens nuotakiams ir kanalizacijos objektams. Ypač gerai tinka patalpose su padidintu drėgnumu (rūsiuose, garažų grindų betonavimui, plovyklose ir kitose panašiose vietose).
Grindų betonas, priklausomai nuo to, kokiose patalpose bus įrengiamas, turi atitikti tokiai patalpai keliamus techninius reikalavimus. Netinkamai pasirinktas grindų betonas gali sutrūkinėti, o darbus reikės atlikti iš naujo. Nesate tikri, koks betonas grindų betonavimui jums geriausiai tiktų? Pasikonsultuokite su mūsų specialistais.

Populiariausių gamintojų sausi statybiniai mūro mišiniai už gerą kainą

Mūsų kataloge rasite Atlas, Sakret, Weber, MITTO, Stimelit, Kreisel ir kitų gamintojų mūro mišinius. Nuo mūro mišinio kokybės priklauso ir galutinis rezultatas, todėl reikėtų rinktis patikimą gamintoją. Jūsų patogumui, mūro mišiniai parduodami skirtingų dydžių pakuotėse, todėl galite įsigyti tiksliai jums reikalingą kiekį. Dažnai taikome akcijas, kurių metu mūro mišinius įsigysite už itin patrauklią kainą.

Mūro mišinių paruošimas ir darbas su mūro mišiniais

Prieš naudojimą mūro mišinį, plytos ir blokai turi būti švarūs, neaplediję, nešlapi. Mūro mišinys yra ruošiamas su švariu vėsiu vandeniu tol, kol susidarys vienalytė masė be sušokusių mišinio gabalėlių. Vandens nebereikėtų pilti į pradėjusį rištį skiedinį. Maišyti mūro mišinį galima elektrine maišykle, o nedidelius kiekius užteks gerai išmaišyti ir rankiniu būdu. Išmaišius reikėtų šiek tiek palaukti ir išmaišyti dar kartą.

Ant paruošto pagrindo skiedinys yra tepamas metaline mentele. Dirbant, skiedinį būtina periodiškai permaišyti. Kai siena jau yra sumūryta, 7 paras reikėtų saugoti nuo lietaus ir šalčio. Visus mūrijimo darbus reikia atlikti laikantis saugos reikalavimų, nes kitaip galite pakenkti savo sveikatai: odai, akims, kvėpavimo organams.

Mūro skiedinį reikėtų saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, šalčio, skersvėjo ir per didelės temperatūros. Mūro mišinius tinka naudoti 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Sandėliuoti reikia sausose patalpose ant medinių padėklų, nepažeistose ir originaliose pakuotėse.
 

Nesate tikri, kurio gamintojo mūro mišiniai jums geriausiai tiktų? Susisiekite su mumis - supažindinkite su poreikiais ir mes paruošiame konkretų pasiūlymą, atitinkantį jūsų projekto techninius reikalavimus ir finansines galimybes.

Cementiniai mūro mišiniai, rievėjimo mišiniai ir kiti sausi statybiniai mūro mišiniai pristatomi visoje Lietuvoje.