Atpigo Sulčiaspaudė Beper P102EST001 Sulčiaspaudės
42.07 € 49.48 € / 1 vnt

Atpigo Sulčiaspaudė Severin ES 3566 500ml Sulčiaspaudės
52.30 € 58.95 € / 1 vnt

Atpigo Sulčiaspaudė Severin CP 3544 Sulčiaspaudės
63.23 € 69.74 € / 1 vnt

Atpigo Sulčiaspaudė Severin CP 3535 Sulčiaspaudės
35.66 € 38.43 € / 1 vnt

Atpigo Sulčiaspaudė Gastroback Vital Juicer Pro 40117 Sulčiaspaudės

Atpigo Sulčiaspaudė Blaupunkt CJS601 Sulčiaspaudės
52.64 € 56.58 € / 1 vnt

Atpigo Sulčiaspaudė Jata JELI1580 Sulčiaspaudės
53.14 € 56.16 € / 1 vnt

Sulčiaspaudė Jata EX1057 Sulčiaspaudės
72.58 € 72.59 € / 1 vnt

Sulčiaspaudė Severin ES 3571 Sulčiaspaudės

Sulčiaspaudė Jata JEEX1045 Sulčiaspaudės

Sulčiaspaudė Severin ES 3570 1100ml Sulčiaspaudės

Sulčiaspaudė Jata EX549 Sulčiaspaudės
45.42 € / 1 vnt

Sulčiaspaudė Jata EX421 Sulčiaspaudės
30.81 € / 1 vnt

Sulčiaspaudė Blaupunkt SJV801 Sulčiaspaudės

Sulčiaspaudė Beper BP.720 Sulčiaspaudės

Sulčiaspaudė Beper 90.422 Sulčiaspaudės

Šviežiai spaustos daržovių, uogų ar vaisių sultys yra norimos kiekvienuose namuose. Jos ypatingai vertinamos natūralumą ir skonį mėgstančių žmogų, kurie negali pradėti ryto be vitaminų dozės. Norintys greitai ir be jokių problemų išsispausti mėgstamų sulčių, gali rinktis iš plataus sulčiaspaudžių asortimento b-a.eu internetinėje parduotuvėje.

Kaip pasirinkti sulčiaspaudę?

Šiais laikais sulčiaspaudžių pasirinkimas išties didelis. Dėl to gali būti sunku nuspręsti, kuri sulčiaspaudė yra tinkamiausia būtent jums. Prieš rinkdamiesi sulčiaspaudę, pagalvokite apie tokius dalykus:

  • kokius maisto produktus spausite su savo sulčiaspaude. Ar tai bus uogos, ar vaisiai, ar daržovės, o gal ir tai, ir tai;
  • ar sultys bus spaudžiamos dažnai. Tai yra labai svarbu, kadangi kuo dažniau jums reikės prietaiso, tuo geresnį, lengviau plaunamą ir greitesnį prietaisą jums reikia įsigyti;
  • ar sultis spausite tik sau, ar visiems šeimos nariams. Jeigu planuojate vienu metu spausti daug sulčių, atkreipkite dėmesį į sulčių indą. Geriausias pasirinkimas jums yra platus ir ganėtinai didelis sulčių indas, ant kurio sužymėti skysčio tūrio vienetai. Rinkitės skaidrų indų, kad sulčių spaudimo metu galėtumėte matyti kiek sulčių išspaudėte. Taip pat svarbus ir padavimo angos plotis. Kuo jis didesnis, tuo vienu metu galėsite daugiau produktų įmesti ir greičiau gauti sultis.

Tai tik keletas svarbių sulčiaspaudžių elementų / patogumų. Rinkdamiesi norimą sulčiaspaudę atkreipkite dėmesį ar jūsų sulčiaspaudė juos turi, ar ne. Galbūt jūsų pasirinkimas turi būti kuo paprastesnis, todėl sulčiaspaudė kaina taip pat būtų jums prieinama.

Rinkdamiesi sulčiaspaudę atkreipkite dėmesį į jos detalų aprašymą. Detaliame aprašyme pardavėjai yra nurodę sulčiaspaudės gamintoją, bendrą galią, tirščių indo talpą, kiek galingumo lygių turi sulčiaspaudė, koks yra maitinimo laido ilgis, kokios sulčiaspaudės papildomos funkcijos, kokia spalva.

Sulčiaspaudžių tipai

Pasiūloje yra ne vienas sulčiaspaudės tipas, kurį gali pasirinkti pirkėjai. Tikriausiai būtų galima išskirti du pagrindinius: centrifūgines sulčiaspaudes ir lėtaeiges sulčiaspaudes. Abu šie sulčiaspaudžių tipai turi savų privalumų ir trūkumų, todėl prieš pirkdami sulčiaspaudę išsiaiškinkite ir tai, ir tai. Šios abi sulčiaspaudės yra skirtos spausti sultis iš tam tikrų produktų, o kuri kam yra skirta nurodyta detaliuose prekių aprašymuose.

Centrifūginė sulčiaspaudė

Šio tipo sulčiaspaudės yra itin populiarios, kadangi įperkamos daugeliui žmonių. Centrifūginėmis sulčiaspaudėmis galima spausti sultis iš vaisių ir daržovių, o pats spaudimo greitis tikrai pakankamas. Vis dėlto, kalbant apie įvairius želmenis ar lapines daržoves, centrifūginės sulčiaspaudės iš jų sultis spaudžia nelabai efektyviai, todėl norintys sulčių iš žalymų, šio tipo sulčiaspaudžių neturėtų rinktis. Taip pat spaudžiant su šio tipo sulčiaspaude, pačios sultys sluoksniuojasi, atsiranda puta. Tačiau centrifūginėmis sulčiaspaudėmis yra labai lengva naudotis, o jų plovimas išties paprastas. Geriausia yra tai, kad jų kaina prieinama bene kiekvienam, o sultys išgaunamos greitai.

Lėtaeigė sulčiaspaudė

Iš lėtaeigių sulčiaspaudžių sultys yra spaudžiamos, dėl šios priežasties išlieka daugiau vitaminų ir jos yra naudingesnės nei gautos iš centrifūginės sulčiaspaudės. Ir nors lėtaeigė sulčiaspaudė veikia lėčiau nei centrifūginė, ji atskiria iš vaisių ir daržovių sultis, o šios yra turtingesnės maistinėmis medžiagomis bei jų gaunasi didesnis kiekis. Taip pat nuo centrifūginių jos skiriasi tuo, kad sultys išsisluoksniuoja minimaliai, susidaro visiškai nedidelis putos sluoksnis, veikimas yra tylus.

Lėtaeigės sulčiaspaudės gali būti vieno arba dviejų sraigtų. Dviejų sraigtų sulčiaspaudės yra brangiausios, tačiau turinčios daugiau privalumų nei vieno sraigto. Iš mūsų prekių asortimento pasirinkite jūsų patogumą garantuojančią sulčiaspaudę, iš kurios sultys išsispaus be didelių pastangų. Pavyzdžiui, mūsų parduodama lėtaeigė sulčiaspaudė „Hurom“ gali spausti sultis iš pačių įvairiausių produktų, o po panaudojimo jos plovimas yra labai paprastas ir lengvas. Šis modelis turi dvigubą sraigtą, kuris gali išspausti sultis ne tik iš vaisių ar daržovių, bet ir įvairių želmenų, lapinių daržovių. Ši sulčiaspaudė lėtaeigė yra labai universali, todėl patogi naudoti, tačiau iš jos gaunamose sultyse pasilieka daugiau minkštimo nei iš gaunamose iš centrifūginės.

Lėtaeigė sulčiaspaudė kaina. Lėtaeigė sulčiaspaudė yra viena brangiausių sulčiaspaudžių pasaulyje, tačiau neretai šio tipo sulčiaspaudėms yra taikoma akcija. Lėtaeigės sulčiaspaudės pigiau kainuoja akcijų ir išpardavimų metu, todėl sekite naujienas ir įsigykite mėgstamą gaminį už mažesnę kainą.

Platus sulčiaspaudžių pasirinkimas rinkoje:

  • Citrusinių vaisių sulčiaspaudė. Citrusų sulčiaspaudės veikimo principas yra šiek tiek kitoks, todėl ji yra tinkama spausti sultis tik iš citrusinių vaisių. Veikimas paprastas: perpjaukite norimą citrusinį vaisių, pridėkite jį prie besisukančio kūgio formos angalio ir spauskite. Tokiu būdu sultys nukeliaus į indą. Renkantis šį variantą atkreipkite dėmesį į galingumą ir detalių medžiagą. Vis dėlto, citrusinių vaisių sulčiaspaudė yra skirta tik citrusiniams vaisiams, todėl norintys spausti sultis iš Lietuvoje augančių daržovių ir vaisių, turi rinktis kitokį sulčiaspaudės variantą.
  • Daržovių sulčiaspaudė / vaisių sulčiaspaudė / uogų sulčiaspaudė. Neretai galima rinkoje pamatyti sulčiaspaudes, kurios yra tinkamos ir daržovėms, ir kietiems bei minkštiems vaisiams, ir uogoms. Tai yra universalios sulčiaspaudės, vis dėlto, ne visos jos turi funkciją spausti citrusinius vaisius ar želmenis, todėl prieš pirkdami pagalvokite ką norėsite spausti ir ar jums pasirinktos sulčiaspaudės funkcijų užteks. Atkreipkite dėmesį rinkdamiesi sulčiaspaudę, kad ji tikrai yra tinkama vaisiam, daržovėms ir uogoms, kadangi sulčiaspaudžių asortimente yra sulčiaspaudės, skirtos tik kuriam nors vienam maisto produktui. Su šio tipo sulčiaspaudėmis sulčių spaudimas yra paprastas ir greitas
  • Želmenų daigų sulčiaspaudė. Tokia sulčiaspaudė yra naudojama tais atvejais, kai norima išgauti sultis būtent iš įvairių želmenų daigų. Šio tipo sulčiaspaudė vaisių ir daržovių sulčių spaudimui nėra visiškai tinkama, nebent jie būtų supjaustyti mažais gabaliukais. Pirkėjai gali rinktis rankinį ir elektrinį želmenų daigų sulčiaspaudės variantus. Rankinė sulčiaspaudė tokiu atveju tikrai yra geras pasirinkimas, kadangi visiškai išsaugo vitaminus, nes želmenys nėra pjaustomi aštriais peiliais, nevyksta oksidacijos procesas, taip pat jie neturi sąlyčio su metalu.

Ką reikia žinoti perkant sulčiaspaudę internetu?

Sulčiaspaudės internetu parduodamos ir b-a.eu internetinėje parduotuvėje. Pirkdami internetu atsižvelkite į sulčiaspaudės parametrus, kainą ir kitus jums svarbius akcentus, pavyzdžiui, spalvą. Lėtaeigė sulčiaspaudė akcija pasižymi ir mūsų elektroninėje parduotuvėje. Ji nuolatos siūloma mūsų klientams, todėl stebėkite jums patinkančios sulčiaspaudės kainą ir ją įsigykite dar pigiau.

Jeigu sunku išsirinkti sulčiaspaudę patiems – kreipkitės į mūsų specialistus, kurie atsižvelgę į jūsų poreikius patars ir parekomenduos jums optimaliausią variantą. Siūlome įsigyti įvairių gamintojų sulčiaspaudes, įskaitant visame pasaulyje žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Hurom“, „Philips“. „Braun“ ir kitų gaminius.

Sveika gyvensena šiais laikais yra pasirenkama daugelio žmonių, todėl kiekvienas stengiasi rinktis sveikus gėrimus ir maisto produktus. Būtent šviežiai spaustos ir vitaminų pilnos sultys yra puiki alternatyva vaisvandeniams ar nesveikų angliavandenių pilniems gėrimams. Įsigykite jums reikalingą sulčiaspaudę ir gaukite vitaminų tada, kai norėsis. Sulčiaspaudės pagalba pasigaminsite kokteilį patys ir žinosite ką vartojate, kokių vitaminų gaunate su kiekviena išgerta sulčių stikline.