EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Sulčiaspaudės internetu

Sulčiaspaudė Adler AD 4107

Kaina: 44.64 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė Camry CR 4108 Slow Juicer, Power 150W

Kaina: 83.30 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė SANA EUJ-808W Pearl white

Kaina: 499.21 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė KUVINGS NS-998-950

Kaina: 304.68 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė Camry CR 4053 Juicer

Kaina: 37.26 €
Žiūrėk ČIA

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HE-500 Silver (DBE04)

Kaina: 329.00 €
Žiūrėk ČIA

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HE-500 Red (RBE04)

Kaina: 329.00 €
Žiūrėk ČIA

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HH2G Elite Bordo (EBE11)

Kaina: 477.31 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė Bosch MES25A0

Kaina: 91.61 €
Žiūrėk ČIA

Citrusinių vaisių sulčiaspaudė Bosch MCP 3500, Balta

Kaina: 20.80 €
Žiūrėk ČIA

Caso PJ 800 Juicer, 800W, 4 speed, Large feeding tube 75mm, Extra large pulp container 2,0L, Pulse function, LCD monitor, Stainless steel housing

Kaina: 106.17 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė PHILIPS HR 2744/40

Kaina: 28.64 €
Žiūrėk ČIA

PHILIPS HR2738/00 Citrus press/ 0.5L juice jug

Kaina: 19.06 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė GASTROBACK 41138

Kaina: 60.00 €
Žiūrėk ČIA
Sulčiaspaudė Electrolux ESF2000 Sulčiaspaudės

Sulčiaspaudė Electrolux ESF2000

Kaina: 98.08 €103.53 €
Žiūrėk ČIA

Sulčiaspaudė KUVINGS NS-998-750

Kaina: 293.84 €
Žiūrėk ČIA

Lėtaeigė sulčiaspaudė Hurom HH2G Elite Silver (DBE11)

Kaina: 477.31 €
Žiūrėk ČIA

Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis F-9010 (Silver)

Kaina: 219.01 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Propaguojantys sveikesnį gyvenimo būdą mėgsta pirkti  sulčiaspaudę internete.


Mums dar nuo vaikystės yra „įkalta“ į galvą, kad valgyti daržoves ir vaisius bei gerti jų sultis labai sveika, tačiau ar kada nors susimąstėte, kiek iš tikrų yra natūralių sulčių pakelyje, kurį įsigyjate parduotuvėje? Ne itin daug, gerą skonį garantuoja cukrus ir kiti maistiniai priedai, kurie organizmui neturi jokios naudos. Tad, jei pasiryžote nuo kitų metų pradėti gyventi sveikiau, pats laikas pagalvoti apie sulčiaspaudės įsigijimą internetu.


Kaip išsirinkti sulčiaspaudę  ?


Sulčiaspaudžių šiuo metu yra tikrai daug, vien pažvelgus į internete siūlomą asortimentą sukasi galva. Todėl išsirinkti tikrai nėra taip paprasta. Prieš perkant šį aparatą, reiktų nuspręsti, kam jis bus skirtas, o tiksliau, iš kokių vaisų ar daržovių spausite sultis. Pavyzdžiui, sulčiaspaudės, kurios spaudžia sultis iš kietų vaisių – morkų, obuolių ar burokėlių, sunkiai susidoros su minkštais vaisiais ar želmenimis. Tad, svarbiausia išsirinkti ne pačią geriausią ar brangiausią sulčiaspaudę, o jums tinkamiausią. Tiesa, labai svarbu ir tai, ko tikitės iš išspaustų sulčių – gero skonio, o gal ir didesnė dozė vitaminų bei kitų organizmui naudingųjų medžiagų nepamaišytų? Jei taip, jūsų dėmesį turėtų atkreipti lėtaeigės sulčiaspaudės,kurių kaina yra brangesnė. Jos daržoves ir vaisius spaudžia lėtai, todėl sultyse lieka daugiau vitaminų, nes sulčiaspaudė neįkaista. Be to, tokios sulčiaspaudės tiesiog išgręžia daržoves. Tad jūs gaunate didesnį sulčių kiekį. Tiesa, šias sulčiaspaudes šiek tiek sudėtingiau prižiūrėti, nes daugelis jų turi ne vieną išardomą dalį, kurią reikia išimti ir išplauti.  Kitas vertus, laikas tikrai vertas rezultatų.


Svarbu atkreipti dėmesį


Jei esate iš tų žmonių, kurie mėgsta išsiristi iš lovos anksčiau už visus ir namiškius palepinti sveikais pusryčiaus, jums tikriausiai aktualus bus sulčių spaudyklės skleidžiamas triukšmo lygis. Triukšmas priklauso nuo sulčiaspaudės veikimo greičio ir medžiagų, iš kurių yra pagaminta jos konstrukcija. Metalinės konstrukcijos sulčiaspaudės yra tylesnės, lyginant su plastikinėmis. O štai greitai dirbančios sulčiaspaudės gali ne tik namiškius, bet ir kaimynus pažadinti.  Be to, reiktų atminti, kad sulčiaspaudžių peiliukai nėra amžini, todėl, jei išspaudžiamų sulčių kiekis akivaizdžiai sumažėjo ar suprastėjo jų kokybė, laikas sulčiaspaudę vežti į pas meistrą.

Kur pirkti sulčiaspaudę ?


Gana platų sulčiaspaudžių pasirinkimą rasite kiekvienoje didesnėje buitinės technikos parduotuvėje, tačiau, jei norite ne tik gerti vitaminais ir mineralais praturtintas sultis, bet ir sutaupyti, verčiau rinkitės patikimą elektroninę parduotuvę. Elektroninės parduotuvės savo klientams gali pasiūlyti piniginei draugiškesnes kainas, kaip ir tradicinės parduotuvės, suteikia produkcijai garantiją, o jei dėl kažkokių priežasčių įsigyta sulčiaspaudė jums nepatiko, ją visada galima grąžinti arba pakeisti kita. Taigi, sutaupote ir nieko nerizikuojate. Be to, jūsų užsakytas prietaisas per kelias dienas bus atgabentas iki namų slenksčio. Tiesa, jei sulčiaspaudė – tai Kalėdinė dovana, pasirūpinkite ja iš anksto, nes prieššventiniu laikotarpiu elektroninės parduotuvės turi labai daug darbo ir gali nespėti jūsų užsakymo įvykdyti laiku.

Ką dar reikia žinoti perkant sulčiaspaudę  internetu ?

Perkant sulčiaspaudes internete reikėtų atkreipti dėmesį į veikimo garsumą, naudojimosi ir valymo paprastumą, sulčių spaudimo greitį, dydį ir svorį, papildomas funkcijas, galingumą, pagrindinių indų dydį, nepertraukiamo darbo trukmę, dizainą, kuris neretai ir lemia gaminio kainą.

Kokybiška sulčiaspaudė turėtų tarnauti pakankamai ilgą laiką, todėl prieš perkant ją nedarykite skubotų sprendimų ir atsakykite sau į tokius klausimus kaip: iš ko spausite sultis?, kaip dažnai tai darysite?, kokias sultis labiau mėgstate (skystas ar tirštesnes)? ir kita. Tad atsakius į šiuos klausimus geriau suprasite kokia sulčiaspaudė Jums yra tinkamiausia.

Pagrindiniai sulčiaspaudžių tipai yra tokie: rankinė sulčiaspaudė, citrusinių vaisių sulčiaspaudė, lėtaeigė dviejų sraigtų sulčiaspaudė, lėtaeigė vieno sraigto sulčiaspaudė, išcentrinė sulčiaspaudė.

Taigi perkant sulčiaspaudę reikia galvoti kas Jums yra svarbiausia. Jei jums svarbu sultis išspausti greitai, tai teks susitaikyti, kad tokia sulčiaspaudė veiks pakankamai garsiai. O jei Jums svarbiausia yra sulčių kokybė, tai teks susitaikyti su lėtesniu veikimu bei ilgesniu valymu.

Lėtaeigių sulčiaspaudžių pasirinkimas nėra labai platus, o ir skirtumai tarp jų nedideli, tačiau išcentrinių sulčiaspaudžių įvairovė yra tikrai didesnė.

Jeigu norite sultis gerti iš įvairių vaisių, daržovių, tada geriausiai būtų rinktis universalią sulčiaspaudę.