Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Asmens higienos prekių pirkimas internetu leidžia sutaupyti laiko ir pinigų

Asmens higiena – vienas pagrindinių fiziologinių žmogaus poreikių. Todėl tam yra sukurta daugybė priemonių, pradedant paprastu muilu ir baigiant priemonėmis depiliacijai ar burnos higienos prekėmis. Visos šios priemonės yra naudojamos kasdien ištisus metus. Todėl norint sutaupyti laiko ir mažiau sukti galvą apie tokius kasdienius dalykus, galima rinktis šių prekių pirkimą internetu. Jums siūlome platų asmens higienos priemonių pasirinkimą. Trumpai apžvelgsime, ką galite įsigyti mūsų parduotuvėje ir kodėl verta pirkti būtent pas mus.

Viena didžiausių asmens higienos prekių kategorijų yra burnos higienos priemonės. Norint palaikyti puikią burnos higieną, neužtenka vien dantų pastos ir šepetėlio. Tam naudojami ir dantų siūlai, specialūs krapštukai dantims, taip pat ir dantų skalavimo skystis ar net dantų balinimo milteliai. Tačiau šiais laikais net ir dantų šepetėlį išsirinkti gali būti keblu: vieni jų yra kelioniniai – sulankstomi, kiti tinka kasdienei dantų priežiūrai. Renkantis šepetėlį, reikėtų atsižvelgti į jo kietumą, į tai, ar jis turi liežuvio valiklį. Be to, vertėtų atkreipti dėmesį ir į elektrinius bei ultragarsinius dantų šepetėlius.

Ne ką mažiau svarbi prekių grupė yra dezodorantai ir antiperspirantai. Dezodorantų gausybė gali apsukti galvą, tačiau renkantis jį nuosekliai, galima greitai rasti jums tinkantį variantą. Visų pirma, pasirinkite, kokio dezodoranto ieškote – vyriško ar moteriško. Kitas žingsnis – pasirinktis dezodoranto ar antiperspiranto tipą – jie būna pieštukiniai, rutuliniai, purškiami, kremo pavidalo. Tuomet dar galite prekes išfiltruoti pagal dezodoranto buteliuko talpą ir tuomet jau pagal kainą. Netrukus pamatysite, kad pasirinkimas gerokai susiaurėjo. Tuomet galite rinktis pagal aprašytą dezodoranto kvapą ir tai, ar jis skirtas jautriai odai, jei jums tai aktualu.

Taip pat galime pasiūlyti didelį dušo želės pasirinkimą. Išsirinkti dušo želė galima panašiai kaip ir dezodorantą – pagal tai, ar ji skirta moterims, ar vyrams, o gal tinkanti abiem lytims. Tuomet pasirenkate talpą, rikiavimą pagal kainą ar pagal gamintoją. Prekiaujame įvairių prekių ženklais pažymėtomis dušo želė: pradedant Chanel Coco ir baigiant Beyonce bei kitomis.

Tačiau dušo želė gali užtekti ne visiems. Kiti mėgsta naudoti ir intymios higienos priemones. Šios priemonės gali būti labai įvairios. Prekiaujame tiek intymios higienos aliejais, intymios higienos geliais, tiek ir intymios higienos prausikliais ir lubrikantais. Be abejo, siūlome ir drėgnas servetėles, kurios itin praverčia ne tik kasdieną, bet ir kelionėse.

Jei ieškote priemonių depiliacijai, jas taip pats rasite asmens higienos prekių kategorijoje. Siūlome jums įsigyti įvairių rūšių depiliacinio vaško, depiliacinio kremo. Be abejo, turime ir depiliacinių vaško juostelių bei pienelio, skirto odos priežiūrai po depiliacijos.

Ir žinoma, bene dažniausiai naudojama asmens higienos priemonė yra paprastas muilas. Tačiau ne visuomet jis yra toks jau paprastas. Galime jums pasiūlyti tiek muilo už 1 eurą, tiek ir Chanel Coco muilą, kainuojantį trisdešimt ir daugiau eurų. Galite rinktis skystą ar kietą muilą. Tačiau dar geriau panagrinėję prekių katalogą, pamatysite, kad muilai gali netgi labai skirtis. Vieni skirti rankų odai drėkinti, kiti yra ekologiški ar tinkantys itin jautriai odai.

Taigi, mes užtikriname asmens higienos prekių gausybę, kad kiekvienas klientas rastų tai, ko jam reikia. Didelis pasirinkimas leidžia patenkinti jūsų poreikius ir norus. Todėl siūlome peržiūrėti mūsų asmens higienos prekių kategoriją ir išsirinkti tai, ko norite.

Asmens higiena – padeda išsaugoti sveikatą ir sudaryti higieninio elgesio įpročius. Odos priežiūra yra neatsiejama asmens higienos dalis. Švari, elastinga, rausva oda liudija apie gerą organizmo funkcinę būklę, o kartu ir sveikatą. Kasdienei odos higienai pakanka prausimosi po dušu ryte ir vakare. Pagrindinė higienos priemonė yra muilas. Muilas yra gaminamas iš gyvūninių ir augalinių riebalų ir cheminių komponentų: šarmų, kvapiųjų medžiagų ir įvairių naudingų priedų. Jei oda yra riebi, spuoguota, tinka įvairūs muilai, nes reikia pašalinti didesnį riebalų kiekį. Sausos odos prausimuisi labiau tinka naudoti dušo želė, nes jos sudėtyje yra odos drėkinamųjų ir maitinamųjų ingredientų. Parfumerija negali išspręsti su prakaitavimu susijusių problemų. Šiek tiek sumažinti išskiriamo prakaito kiekį gali antiperspirantai – medžiagos, sustabdančios prakaito išsiskyrimą. Pagrindinė jų sudedamoji dalis yra metalo druskos. Veiksmingiausios yra tos priemonės, kurių sudėtyje yra aliuminio chlorido ir kitų aliuminio druskų. Jos slopina ilgalaikį prakaitavimą, patikimai sumažina prakaito gamybą. Dezodorantai veikia kūną išoriškai ir paties prakaitavimo nemažina, tik prislopina, naikina prakaito kvapą ir užkerta kelią bakterijoms daugintis.

Lytinių organų sritis turi kai kurių ypatumų: šioje vietoje oda yra plonesnė ir jautresnė, gausiau prakaituojanti ir labiau plaukuota, todėl sudaro palankią terpę daugintis bakterijoms ir skleisti blogą kvapą. Intymias vietas reikia apsiplauti ne rečiau kaip du kartus per dieną. Galime pasiūlyti specialių intymiosios srities priežiūrai skirtų prausiklių.

Burnos higiena - vienintelis veiksmingas būdas pačiam apsisaugoti nuo pagrindinių dantų ligų: dantų ėduonies ir periodontito. Po valgio specialiu tarpdančių siūlu reikia išvalyti dantų tarpus, išskalauti burną ir išsivalyti dantis tiek išorinę, tiek ir vidinę jų puses. Patartina rinktis minkštą dantų šepetėlį ir keisti jį ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Taigi kai esi švarus ir sveikas, jautiesi gerai, labiau pasitiki savimi.