Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Bituminiai lakštai internetu pigiau

Bituminis lakštas CORRUBIT 930x2000 mm, rudas

Kaina: 7.17 €
Žiūrėk ČIA

Bituminis lakštas CORRUBIT 930x2000 mm, raudonas

Kaina: 7.17 €
Žiūrėk ČIA

Bituminis lakštas CORRUBIT 930x2000 mm, žalias

Kaina: 7.17 €
Žiūrėk ČIA

Bituminis lakštas GUTTANIT K-11 830x2000 mm, žalias

Kaina: 7.72 €
Žiūrėk ČIA

Bituminis lakštas GUTTANIT K-11 830x2000 mm, juodas

Kaina: 7.72 €
Žiūrėk ČIA

Bituminis lakštas GUTTANIT K-11 830x2000 mm, rudas

Kaina: 7.72 €
Žiūrėk ČIA

Bituminis lakštas GUTTANIT K-11 830x2000 mm, raudonas

Kaina: 7.72 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Bituminiai lakštai                                                                                

Bituminiais lakštais dengtas stogas įgyja puikų estetinį vaizdą, nes galima rinktis iš daugybės skirtingų spalvų ir raštų, o pats stogo klojimas yra itin lengvas.

Bituminiai lakštai yra gaminami skirtingų spalvų, gamintojų (GUTTANIT, BITUWELL, ONDULINE, KARTONSEC, AQUAWELL ir kita), kainų, raštų, išmatavimų ir kita.

Nuo gamintojo priklauso ir lakštų kokybė, todėl rinkitės patikimą gamintoją, kad paskui nereikėtų stogo dengti iš naujo. Perkant lakštus reikėtų žiūrėti ar gamintojas turi sertifikatus ir savo gaminiams suteikia garantiją.

Bituminius lakštus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, nereikia rūpintis specialiu transportu.

Bituminiais lakštais dengti stogą kainuoja pigiausiai, tačiau nepasižymi ši danga ilgaamžiškumu, reaguoja jautriai į temperatūrų svyravimus ir kita.

Bituminius lakštus galima panaudoti sienų apdailai, stogų renovacijai, dengiant naują stogą ir kita. Taigi šios dangos panaudojimas yra gana platus.

Taip pat šių lakštų privalumai yra tai, kad darbus galite patys nesudėtingai padaryti, nebrangu, didelio kiekio montavimo galimybės, natūralios spalvos, sudėtyje nėra asbesto, tinka perdirbimui, lengvi ir kita.

Taigi bituminiai lakštai gali būti panaudoti įrenginėjant gamybos pastatus, sandėlius, žemės ūkio pastatus, privačius pastatus, sodo pastoges, komercinius pastatus, vasarnamius ir kita.
 

Bituminiai lakštai yra pritvirtinami specialiais vinimis (dantytaisiais vinimis) ir plaktuku. Taip pat ant vinies užmaunama guminė poveržlė, kuria lakštai, kalant juos per viršutinę bangą, stipriai prispaudžiami. Vinies strypelio dantukai ir įdubos, veikiant temperatūros skirtumams, neleidžia viniai išsitraukti.

Bituminių lakštų spalva natūralios oksidacijos metu gali nežymiai kisti, o lakšto paviršius pasidaro šviesesnis ir spindi.

Taigi bituminiai lakštai – tai stogo danga, panaši į šiferį, tačiau ji lengvesnė, lankstesnė ir kita.

Jeigu norite, kad bituminiai lakštai būtų elastingi ir atsparūs įvairioms klimato sąlygoms reikėtų du kartus nudažyti dangą akriliniais dažais.