Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Sandėliavimo, kėlimo-krovimo įranga internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

Elektrinis pakėlėjas BT-EH 300

Kaina: 170.60 €

Elektrinis pakėlėjas BT-EH 250

Kaina: 139.37 €

Elektrinis pakėlėjas BT-EH 1000

Kaina: 444.91 €

Rankinis svirtinis grandininis keltuvas 3t (3m)

Kaina: 258.75 €

Rankinis svirtinis grandininis keltuvas 0,75t (3m)

Kaina: 132.50 €

Rankinis svirtinis grandininis keltuvas 1,5t (3m)

Kaina: 165.00 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Juostinis stropas 3t/4m

Kaina: 20.81 €

Elektrinis pakėlėjas BT-EH 300

Kaina: 170.60 €

Juostinis stropas 5t/5m

Kaina: 40.50 €

Elektrinis pakėlėjas BT-EH 250

Kaina: 139.37 €

Juostinis stropas 1t/5m

Kaina: 10.01 €

Juostinis stropas 2t/4m

Kaina: 13.69 €
 

Sandėliavimo, kėlimo-krovimo įranga                     

                                              

Kėlimo įranga apima keltuvus, stropus ir kita.

Keltuvai yra reikalingi tam, kad būtų galima reikalingus darbus atlikti tam tikrame aukštyje, ir tai būtų galima atlikti greičiau, saugiau ir našiau.

Keltuvus galite rinktis iš plataus asortimento – žirklinis keltuvas, keltuvas automobiliams, keltuvas varikliui, keltuvas platforminis, keltuvas pavarų dėžėms, keltuvas motociklui ir kita.

Taigi keltuvus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, išmatavimų, keliamosios galios, svorio, triukšmo lygio, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Pavyzdžiui keltuvas žirklinis yra skirtas lengviems automobiliams, mikroautobusams. Šį keltuvą galima pastatyti siaurose, žemose patalpose, kurio maksimalus pakėlimo aukštis gali būti vienas metras.

Keltuvų naudojimas yra labai paprastas, tereikia susipažinti su naudojimo instrukcija ir spausti atitinkamus mygtukus. Taip pat jį lengva prižiūrėti, jis turi ilgą tarnavimo laiką ir turi atitikti Europos standartus ir kita.

Keltuvus galite rinktis iš elektrinių, grandininių ir kitų keltuvų.

Keliant krovinius dažnai yra naudojami kėlimo reikmenys – stropai.

Dažniausiai stropai yra naudojami keliant didelio svorio krovinius, todėl iškyla grėsmė žmonių sveikatai, kuri net gali baigtis mirtimi. Pavojai dėl stropų iškyla keliant stropais tvirtinamus krovinius dažniausiai dėl šių priežasčių: dėl nepakankamo naudojamų stropų stiprumo, dėl krovinio tvirtinimo klaidų, dėl netinkamos rūšies ar konstrukcijos stropų naudojimo, kai neatsižvelgiama į keliamo krovinio specifiką, dėl nepakankamos informacijos apie keliamą krovinį ir kita.

Dažniausiai stropus galite rinktis iš: plieninių vielinių lynų stropų, grandininių stropų, tekstilinių stropų (juostiniai, apvalieji ir kita).

Na, o tipai stopų yra: vienašakiai, daugiašakiai, žiediniai.

Stropus galite rinktis iš skirtingų ilgių, ribinių darbinių apkrovų, skirtingų pločių, skersmens, stropo galinių įtaisų (nestandi kilpa, standi kilpa, žiedinė jungtis ir kita), grandininio stropo klasės, šakos koeficientų, stropo medžiagų ir kita.

Perkant stropą ar stropų partiją gamintojas turi pateikti sertifikatą, kad stropas atitinka jam taikytą Europos standartą.

Taigi plieniniai vieliniai lynų stropai yra gaminami iš plieninių vielinių lynų su įvairiomis kilpomis bei įvairiais galiniais įtaisais.

Grandinių stropų gali būti tokios konstrukcijos: mechaniniais įtaisais sujungti grandininiai stropai, virintinės konstrukcijos grandiniai stropai, žiediniai grandiniai stropai, vienašakiai ir daugiašakiai grandininiai stropai ir kita.

Jeigu nežinote, kokią kėlimo įrangą pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Kėlimo įrangą pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Kėlimo įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.