Juostinis stropas 3t/4m Stropai
20.81 € / 1 vnt

Juostinis stropas 5t/5m Stropai
40.50 € / 1 vnt

Juostinis stropas 4t/6m Stropai
43.20 € / 1 vnt

Juostinis stropas 1t/3m Stropai
6.67 € / 1 vnt

Juostinis stropas 4t/5m Stropai
39.75 € / 1 vnt

Pastropis lyninis 1.6t/5m Stropai
34.16 € / 1 vnt

Juostinis stropas 3t/5m Stropai
25.54 € / 1 vnt

Pastropis lyninis 1t/4m Stropai
23.90 € / 1 vnt

Grandininis stropas 2.36t/3m, 4 šakų Stropai

Juostinis stropas 2t/5m Stropai
16.56 € / 1 vnt

Pastropis lyninis 2.5t/2m Stropai
33.19 € / 1 vnt

Juostinis stropas 2t/4m Stropai
13.69 € / 1 vnt

Pastropis lyninis 2t/5m Stropai
42.74 € / 1 vnt

Grandininis stropas 6.7t/1.5m, 4 šakų Stropai

Juostinis stropas 1t/5m Stropai
10.01 € / 1 vnt

Pastropis lyninis 2t/4m Stropai
37.26 € / 1 vnt

Juostiniai, grandininiai stropai, pastropiai krovinių kėlimui


Stropas yra vienas iš dažniausiai pasirenkamų krovinių kėlimo priemonių. Įprastai stropai yra naudojami keliant didelio svorio, nestandartinio dydžio krovinius (tiek metalinius, tiek įvairius kitus). Priklausomai nuo keliamo krovinio tipo turėtų būti pasirinkti ir atitinkamo tipo stropai. Jie gali būti medžiaginiai - tekstiliniai (juostiniai, apvalieji ar virvių), grandininiai stropai (vienašakiai, dvišakiai, trišakiai ar keturšakiai), plieno lynų stropai. Kiekvienas iš šių tipų turi savo aiškią paskirtį, todėl rinkdamiesi įvertinkite, kokius krovinius kelsite ar krausite. Neteisingai pasirinktas stropas ar jo techniniai parametrai gali lemti pavojaus sukėlimą tiek pačiam kroviniui, tiek darbus atliekantiems asmenims.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos - nepakankamas naudojamų stropų stiprumas, krovinio tvirtinimo klaidos, dėl netinkamos rūšies ar konstrukcijos stropų naudojimo, kai neatsižvelgiama į keliamo krovinio specifiką.

Stropų rūšys, charakterizuojančios savybės bei kokius stropus pasirinkti


Jau minėjome, kad dažniausiai yra naudojami tekstiliniai (medžiaginiai), grandininiai ar plieno lynų stropai. Jie skiriasi ne tik medžiaga, iš kurios jie yra pagaminti, keliamąja galia, matmenimis, bet ir panaudojimo būdu. Stropo darbinė apkrova priklauso nuo vardinio skersmens, stropo šakų skaičiaus bei stropavimo būdo. Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį ar stropas yra pagamintas vadovaujantis nustatytais standartais ir iš tinkamų medžiagų, taip pat ar atitinka jo techninės charakteristikos jūsų planuojamų krovinių kėlimui.

Plieniniai vielinių lynų stropai - gaminami iš labai didelio stiprumo vielos, kurios į bendrą giją. Jie gali būti gaminami su įvairiomis kilpomis, taip pat galiniais įtaisais - kabliais, žiedinėmis jungtimis. Plieniniai lyginiai stropai gali būti vienašakiai, daugiašakiai arba žiediniai.

Grandininiai stropai yra gaminami iš 4 arba 8 klasės grandinių, jie gali būti sujungti mechaniniais įtaisais, virintos konstrukcijos ar žiediniai. Grandininis stropas gali būti tiek vienašakis tiek daugiašakis (dvišakis, trišakis ar keturšakis). Mūsų parduotuvės kataloge rasite šio tipo stropus su sutrumpinimo kabliais - patogu, kada reikia sutrumpinti stropo šakos ilgį iki reikiamo. Be to, saugumas, lankstumas ir patikimumas yra esminiai privalumai, kodėl grandininiai stropai yra pranašesni už lyninius.

Tekstiliniai juostiniai stropai gaminami iš cheminio pluošto. Mūsų parduodama produkcija yra pagaminta iš 100% poliesterio, todėl dar kitaip yra vadinami sintetiniais stropais. Šio tipo stropai yra skirti kelti krovinius, kurie neturi aštrių kampų ar briaunų, kadangi jos gali pažeisti stropo struktūrą.

Įvairaus tipo stropus gera kaina greitai ir patogiai galite išsirinkti ir užsisakyti internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje. Ieškote pigiau? Sekite mūsų pasiūlymus ir akcijas - jų metu stropai su nuolaida kainuos pigiau, mažesne kaina. Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Jei nesate tikri, kokio tipo stropai jums geriausiai tiktų - pasikonsultuokite su mumis. Papasakosime apie turimą kėlimo įrangą ir reikmenis, patarsime, ką geriausia pasirinkti.