Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Atpigo Kostiumas TONAR Charysh Extrym Žvejo kombinezonai, kostiumai
215.00 € 249.01 € / 1 vnt

Atpigo Kostiumas Charysh light Žvejo kombinezonai, kostiumai
205.00 € 230.00 € / 1 vnt

Atpigo Kostiumas žieminis Norfin Apex, XL dydis Žvejo kombinezonai, kostiumai
280.50 € 305.32 € / 1 vnt

Sniego apavas ant batų, S dydis (35-38) Apranga ir avalynė žvejybai

Apranga ir avalynė žvejybai 

Aprangą ir avalynę žvejybai sudaro - žvejybinės striukės, žvejybinės kelnės, bridkelnės, žvejo kombinezonai, kostiumai, žvejo kepurės, pirštinės, žvejybiniai apatiniai rūbai, žvejybiniai džemperiai, liemenės, žvejo avalynė, akiniai ir kita.

Žvejybinės striukės, kelnės, bridkelnės, kombinezonai, kostiumai yra gaminami atsparūs vandeniui ir vėjui, iš specialios ir tvirtos medžiagos, taip pat vandeniui gali būti atsparūs užtrauktukai, medžiagos kvėpuojančios ir kita.

Renkantis žvejybinę striukę, kelnes, bridkelnes, kombinezoną, kostiumą reikia atsižvelgti į jų patogumą, lengvumą, spalvą ir kita.

Žvejybinės striukės rankovės, kapišonas, juosmens apačia gali būti reguliuojami.

Taip pat labai patogu, kai striukė, kelnės, kombinezonas ir kita turi keletą įvairių kišenių, nes galima susidėti būtiniausius žvejybai ir ne tik daiktus.

Žvejybinių striukių, kelnių, kombinezonų ir kita modeliai yra labai paprasti, platesni, tačiau čia kur kas yra svarbiausios kitos savybės, tai yra praktiškumas, neperšlampamumas, šiluma, komfortas ir kita. Žvejybinių striukių, kelnių, kombinezonų ir kita šiluma ir kitos savybės yra svarbios ypatingai žiemą, kai orai gali būti šalti, vėjuoti, kritulingi ir kita.

Neperšlampami rūbai gali būti gaminami iš nailono.

Taigi renkantis žvejybinę striukę, kelnes, kombinezoną ir kita reikėtų kreipti dėmesį ne į estetinę rūbo išvaizdą, o į patogumą, šilumą, komfortą ir kitas savybes.

Žvejybinės striukės gali turėti prailgintą nugarinę dalį, kapišonas gali sulankstyti po apykakle ir kita.

Žvejybinės striukės, kelnės, kombinezonai ir kita paprastai būna platesni, todėl galite apsivilkti šiltesnį megztinį ar kelis megztinius, apatinius drabužius ir kita.

Žvejo kepurės, pirštinės gerai apsaugo vasaros metu nuo saulės, na o žiemą gerai apsaugo nuo šalčio, vėjo, sniego ir kita

Žvejo kepures ir pirštines galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų, dydžių, dizainų ir kita. Dizainas žvejo kepurių ir pirštinių būna gana paprastas, tačiau čia svarbiau yra kitokios jų savybės tai yra komfortas, patogumas, šiluma ir kita.

Pirštinės yra gaminamos iš plonos, tačiau šiltos medžiagos, kad būtų lengva pavyzdžiui žvejyboje užkabinti masalą ar nenusimovus pirštinių atlikti kitas operacijas. Taip pat jos gali „kvėpuoti“ ir neleisti rankoms suprakaituoti.

Šalikas taip pat labai tiks šaltomis dienomis apsaugoti kaklą.

Kokias žvejo pirštines, kepurę pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių, norų, finansinių galimybių, tačiau bet kokiu atveju reikėtų rinktis kokybiškus produktus, nes jie tada tarnaus ne vieną sezoną.

Žvejybiniai apatiniai rūbai gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tamprūs ir visiškai nevaržantys judesių, išlaikantys odos sausumą net kai prakaituojate, turintys aukštą kvėpavimo rodiklį, šilti ir malonūs, turintys praktiškų kišenių ir kita.

Šilti žvejybiniai apatiniai rūbai ypač yra reikalingi žiemos metu, kad papildomai sulaikytų šilumą ir nesusirgtumėte.

Žvejybiniai apatiniai rūbai gali būti pagaminti iš vilnos, medvilnės ir kitų medžiagų. Iš vilnos pagamintos kojinės natūraliai reguliuoja temperatūrą, yra švelnios, paminkština pėdą ir kita.

Aktyviems žmonėms, kurie mėgsta užsiimti aktyviu poilsiu, tai yra daug vaikšto, važinėja dviračiu ar užsiima panašaus pobūdžio užsiėmimais, kurie reikalauja daug judėjimo, gali rinktis specializuotus apatinius drabužius. Tokie apatiniai drabužiai yra gaminami iš tokių medžiagų, kurios greitai pašalina drėgmę nuo kūno ir išlaiko kūną šiltą ir sausą.

Žvejybinių apatinių rūbų dizainas yra gan paprastas, tačiau čia kur kas yra svarbiau kitos jų savybės, tai yra patogumas, šiluma, gerai skalbiami, komfortas, kokybiškos medžiagos ir kita.

 Žvejybinės apatinės kelnės gali papildomai turėti pašiltintų kelių ir sėdmenų sritis, kurios šaltuoju metu laiku labai praverčia, kad nesušaltumėte.

Žvejybiniai džemperiai, liemenės taip pat yra gaminami iš tokių medžiagų, kurios greitai pašalina drėgmę nuo kūno ir išlaiko jį šiltą ir sausą. Termo drabužiai yra gaminami šiek tiek storesni, kad užtikrintų maksimalią šilumą šaltomis dienomis.

Žvejybinių džemperių, liemenių dizainas ir spalvos yra gan paprastos, tačiau praktiškos, turi nemažai kišenių, yra šilti, komfortiški ir patogūs žvejybos metu. Šaltuoju metu laiku juos galite nešioti po žvejybinėmis striukėmis, kombinezonais, kostiumais ir kita.

Žvejybiniai džemperiai, liemenės gali turėti prailgintą nugaros sritį, kuri patogiai susikiša į kelnes. Na, o esantys užtrauktukai leidžia lengvai reguliuoti kūno temperatūrą.

Žvejybiniai džemperiai gali turėti kapišoną arba tiesiog prailgintą kaklą, turėti užtrauktuką, užtrauktukus ir kita. Žvejybinius džemperius, liemenes galite puikiai dėvėti ir kitaip praleidžiant savo laisvalaikį, nebūtinai žvejybos metu.

Žvejo avalynės padas gali būti gaminamas iš itin lengvos ir minkštos gumos.

Žvejo avalynė gali pasižymėti tokios savybėmis kaip tvirtumas, atsparumas vandeniui ir turintis kvėpuojantį audinį, tinkantys vaikščioti kiekvieną dieną, patogūs, gali būti su pašiltinimu arba be pašiltinimo ir kita. 

Žvejo avalyne gali puikiai tikti ne tik žvejyboje, bet ir medžiojant, turistaujant ir kita.

Žvejo avalynę galite rinktis atsižvelgę į esantį sezoną. Žiemai, poledinei žūklei žvejo avalynė turi turėti ypatingai gerą ir kokybišką pašildinimą, būti neslidūs ir kita.

Taip pat svarbu renkantis žvejo avalynę, kad su ja ne tik būtų lengva vaikščioti, bet ir lengvai apsimautų, nusimautų.

Taigi renkantis žvejo batus reikia atsižvelgti ne į dizainą, estetinę jų išvaizdą, o svarbiausia, kad jie būtų komfortiški, praktiški, gerai saugotų nuo šalčio, vėjo, vandens, netrintų ir kita.

Kad papildomai kojoms būtų šilta, rinkitės ir kokybiškas pavyzdžiui vilnones kojines. Vilnonės kojinės natūraliai reguliuoja temperatūrą, yra švelnios, paminkština pėdą, gali būti iki kelėno, taip pat jeigu esate alergiškas vilnai, tai galite rinktis Merino vilnos kojines, kurios yra skirtos alergiškiems žmonėms.

Žvejybiniai akiniai yra reikalingi tam, kad apsaugotų akis nuo UV spindulių, vandens, vėjo, atspindžių, veido ir akių sužalojimo ir kita.

Žvejybinius akinius rinkitės ne tik pagal dizainą, spalvą ir kita, bet ir pagal patogumą, gamintoją, kainą, medžiagas ir kita.

Žvejybiniai akiniai gali turėti neslidžius galiukus, minkštos nosies pagalvėles, būti klasikinio – sportinio rėmelio dizaino, pagaminti iš alergijos nesukeliančių medžiagų, atsparūs smūgiams ir subraižymams, neskęstantis ir kita.

Akinius nuo saulės būtina naudoti, nes akys gauna dvigubai daugiau UV spindulių būnant ant vandens, nei paprastai.

Jeigu nežinote kokią aprangą ir avalynę žvejybai pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Aprangą ir avalynę žvejybai būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Aprangą ir avalynę žvejybai galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.