Atpigo Kostiumas žieminis Norfin Apex Žvejo kombinezonai, kostiumai
198.71 € 292.00 € / 1 vnt

Kostiumas TONAR Charysh Extrym Žvejo kombinezonai, kostiumai

Kostiumas Charysh light Žvejo kombinezonai, kostiumai
205.00 € / 1 vnt

Kelnės PL Heritage Thermo B&B 8000/3000, L Žvejo kombinezonai, kostiumai

Kostiumas žieminis Norfin Signal Pro Žvejo kombinezonai, kostiumai
Išparduota
Buvusi kaina: 234.99 €

Žvejo kombinezonai, kostiumai 

Žvejo kombinezonus, kostiumus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Žvejo kombinezonai, kostiumai yra gaminami atsparūs vandeniui ir vėjui, iš specialios ir tvirtos medžiagos, taip pat vandeniui gali būti atsparūs užtrauktukai, kvėpuojantys ir kita.

Renkantis žvejo kombinezonus, kostiumus reikia atsižvelgti į jų patogumą, lengvumą, spalvą ir kita.

Taip pat labai patogu, kai žvejo kombinezonai, kostiumai turi keletą įvairių kišenių, nes galima susidėti būtiniausius žvejybai ir ne tik daiktus, kelnės gali turėti reguliuojamas petnešas, gali būti sustiprinta kelėnų bei sedmenų sritis, taip pat gali būti neopreninis idėklas nugaroje šilumai palaikyti ir kita.

Žvejo kombinezonų, kostiumų modeliai yra labai paprasti, platesni, tačiau čia kur kas yra svarbesnės kitos savybės, tai yra praktiškumas, neperšlampamumas, šiluma, komfortas ir kita. Žvejo kombinezonų, kostiumų šiluma ir kitos savybės yra svarbios ypatingai žiemą, kai orai gali būti šalti, vėjuoti, kritulingi, o ant ledo tenka būti kelias valandas.

Neperšlampami rūbai gali būti gaminami iš nailono. Nailonas, tai toks sintetinis pluoštas, kuris yra stiprus, tamprus, labai atsparus dilimui, atsparus cheminiams reagentams, geriau sugeria drėgmę ir lengviau brinksta vandenyje negu kiti sintetiniai pluoštai.

Taigi renkantis žvejo kombinezoną, kostiumą reikėtų kreipti dėmesį ne į estetinę rūbo išvaizdą, o į patogumą, šilumą, komfortą ir kitas savybes.

Žvejo kombinezonai, kostiumai paprastai būna platesni, todėl galite po jais pasivilkti megztinį ar megztinius, apsimauti kelnes ar kita, o ypatingai tai aktualu šaltuoju metų laiku ar naktinėje žvejyboje.

Taigi jeigu nežinote kokį žvejo kombinezoną, kostiumą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Žvejo kombinezoną, kostiumą geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Žvejo kombinezoną, kostiumą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Taigi jeigu turėsite žvejo kombinezoną, kostiumą, tai nebus baisūs jokie orai, nes bus su jais šilta, gera, patogu ir komfortiška.