Dėžutė tabletėms savaitei Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės

Indelis dantų protezams Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės
10.75 € / 1 vnt

Inhaliacijų puodelis Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 10.65 €

Turniketas Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 10.48 €

Puodelis su snapeliu Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 7.03 €

Puodelis arbatai Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 7.60 €

Puodelis seilėms Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 10.21 €

Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės 

 

Namų apyvokos reikmenys ir pagalbinės priemonės yra svarstyklės, šildyklės, turniketai, tablečių trintuvė ir dalytuvas, vaistų dėžutė, gertuvė ir kita.

Svarstyklės, tai yra puikus prietaisas, skirtas sekti Jūsų svorio ir kūno sudėjimo pokyčius. Jų pagalba galėsite sekti tikrąjį dietos ar sporto treniruočių poveikį Jūsų kūnui ir taip padidinsite motyvaciją siekti savo tikslų. Taigi svarstykles galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, formų, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, rūšių ir kita.

Turniketas, tai diržas kraujagyslėms suspausti.

Gertuvė yra skirta gerti atsigulus, taip pat idealiai tinka pacientams su ribotomis galvos ir kaklo judėjimo galimybėmis, pacientams su Parkinsono liga. Privalumai gertuvės yra, tai kad skystis neišsilieja apvertus, pacientas gali kontroliuoti skysčio tekėjimą ir nebūtina kelti galvą, norint atsigerti, taupo slaugytojų laiką: nebereikia prilaikyti paciento galvos geriant; sumažina pakartotinų galvos bei kaklo traumų riziką. Į gertuvę galima pilti tiek šaltus, tiek ir karštus gėrimus.

Taigi namų apyvokos reikmenis ir pagalbines priemones galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Na, o šias priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos.