Pasiūlymai
Atpigo Transformuojami riedučiai, 4-in-1, 39-43 mėlyni Riedučiai

Atpigo Balansinis dviratis SporTrike Boomerang 10-12, raudonas Balansiniai dviratukai

Riedlentė Fiszka, 55cm, mėlyna Riedlentės

Riedlentė Fiszka, 55cm, raudona Riedlentės

Riedlentė Fiszka, 55cm, žalia Riedlentės

Dviratis TomaBike 16 colių, rožinis Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis TomaBike 20 colių, rožinis Dviračiai, triračiai vaikams

Populiariausios prekės

Dviračiai, riedučiai, riedlentės ir paspirtukai pigiau, perkant internetu


Šiltuoju metų laiku vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje, gryname ore. Tiems, kurie negali nusėdėti vietoje, neatsiejama vasaros dalimi tampa ir aktyvus laisvalaikis važinėjant dviračiais ar paspirtukais, atliekant triukus riedučiais ar riedlentėmis. Važiavimas tokiomis transporto priemonėmis taip pat yra ir puikus sportas. Jei ieškote patikimos, kokybiškos, o kartu ir nebrangios transporto priemonės aktyviam laisvalaikiui, visa tai rasite B-a.eu parduotuvėje.

Dviračiai vaikams ir suaugusiems


Dviratis yra vienas populiariausių pasirinkimų, kuriuos itin mėgsta tiek vaikai, tiek suaugusieji. Tai puiki transporto priemonė, kuri leidžia ne tik mobiliai pasiekti norimą tikslą, bet ir smagiai praleisti laiką su šeima. Gerėjant dviračių takų būklei bei kasmet atsirandant naujiems takams, važiuoti dviračiu tampa vis patogiau ir maloniau. Be to, dviratis gerina bendrą fizinę būklę, tad reguliariai juo važiuodami sustiprinsite savo kojų raumenis bei jausitės žymiai geriau.

Jei dar jo neturite, mūsų dviračių parduotuvė gali pasiūlyti itin platų pasirinkimą. Parduodame miesto, kalnų, plento bei hibridinius dviračius itin geromis kainomis. Mūsų kataloge taip pat yra ir elektriniai dviračiai, turintys variklius bei leidžiantys įveikti žymiai didesnius atstumas paprasčiau. Esame tikri, kad iš plataus asortimento sau tinkamą variantą ras tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jei nesate tikri, ką pasirinkti, į pagalbą ateis mūsų konsultantai, kurie padės jums nuspręsti, koks dviratis vaikui ar suaugusiam geriausiai tiktų.

Jei turite seną dviratį, mūsų kataloge rasite itin platų dviračiams skirtų priedų ir atsarginių dalių pasirinkimą. Čia galite atsinaujinti dviračio sėdynę, ratus, padangas bei įsigyti įvairius papildomus priedus - spidometrus, žibintus, dviračių spynas ir kitus priedus. Prieš kiekvieną sezoną yra rekomenduojama atlikti dviračio techninę apžiūrą, įsitikinti, kad visos dviračio dalys funkcionuoja tinkamai, nėra sulūžusios ar sugedusios. Juk važiuojant netvarkingu dviračiu rizikuojate savo sveikata.

Mechaniniai ir elektriniai paspirtukai


Paspirtukai pastaraisiais metai itin išpopuliarėjo. Jais mielai važinėja tiek vaikai, tiek vyresni. Beje, paspirtukas tapo puikia alternatyva dviračiui, tad jį renkasi ne tik norintys smagių pramogų, tačiau ir tie, kuriems reikalinga transporto priemonė kelionėms į darbą. Šiuolaikiniai paspirtukai gali būti mechaniniai arba elektriniai. Mechaninis - tai mums visiems įprastas paspirtukas, kuris įsibėgėja žmogaus kojų pagalba. Tuo metu elektriniai paspirtukai važiuoja patys. Mūsų parduotuvės kataloge rasite žinomų gamintojų Denver, Globber, Kidz Motion, Prime3, Spokey, Street Surfing, Xiaomi paspirtukus pigiau. Itin didelis asortimentas leis išsirinkti geriausią variantą tiek vaikui, tiek suaugusiam asmeniui.

Riedučiai pradedantiesiems ir patyrusiems


Nors iš pažiūros gali atrodyti sudėtinga važiuoti riedučiais, tačiau jau po pirmų bandymų įsitikinsite, koks tai yra smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Žinoma, riedučiai populiariausi yra vaikų tarpe, tačiau juos mielai renkasi ir vyresni. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų dydžių, modelių ir spalvų pasirinkimą. Jei pirksite riedučius vaikui ar nuspręsite, kad norite dalintis riedučiais su savo antrąja puse, tokiu atveju labai geras sprendimas yra reguliuojamo dydžio riedučiai. Vaiko pėda auga, tad jei nenorite kasmet pirkti naujų riedučių, reguliuojamo dydžio riedučiai leis sutaupyti pinigų.

Riedlentės ir longboardai


Longboardai, riedlentės vaikams ir suaugusiems, elektrinės riedlentės - visa tai taip pat rasite mūsų kataloge. Riedlentės išlieka itin populiarios jau daugelį metų. Nors Lietuvoje riedlentes įprastai renkasi vaikai, tačiau tie, kurie išbandė jas vaikystėje, riedlentės nepamiršta visą gyvenimą. Jei dar neteko išbandyti, tikrai rekomenduojame.

Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams


Nesvarbu, kokia riedėjimo priemonė jums yra reikalinga - riedučiai, riedlentė, paspirtukas ar dviratis. Pigiau įsigyti patikimą ir kokybišką priemonę aktyviam laisvalaikiui ar sportui nori kiekvienas. Turėdami itin platų asortimentą, galime pasiūlyti tiek brangesnius, tiek pigesnius pasirinkimus. Dažnai vykdome akcijas, o jų metu paspirtukai, riedučiai, riedlentės ar dviračiai pigiau - žymiai mažesne kaina.

Jei nesate tikri, ką geriausiai pasirinkti - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, ką pasirinkti. Užsisakykite internetu, greitai ir paprastai mūsų elektroninėje parduotuvėje ir mes pristatysite jūsų išsirinktas prekes į bet kurį miestą.