EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dviračiai internetu

Naujienos Visos naujienos

Dviratis Merida CROSSWAY 20-D 2020 silk titan M/L(52)

Kaina: 489.00 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas elektrinis kalnų dviratis Crussis e-Guera 7.5 - size 19 27,5

Kaina: 1517.24 €
Žiūrėk ČIA

Moteriškas elektrinis hibridinis dviratis Crussis e-Cross Lady 1.5-S - size 19 28

Kaina: 1279.95 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis miesto dviratis Crussis e-City 1.12 - size 19 26

Kaina: 1081.50 €
Žiūrėk ČIA

Elektrinis miesto dviratis Crussis e-Country 1.9 - size 17 28

Kaina: 1039.50 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis AZIMUT Sarema 28 ALU TX 6-speed 2020 cream

Kaina: 259.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Dviratis Merida SPEEDER 300 2018

Kaina: 837.73 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis XXlite steel 1 speed- green/yellow 12

Kaina: 139.59 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Scool XXlite alloy 1 speed- yellow/black matt 12

Kaina: 193.88 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Romet Grom 28 6s 2019 brown

Kaina: 284.11 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis PUKY Z 2 kiwi black

Kaina: 178.49 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiškas balansinis triratukas (iki 20kg) Enduro Mini Silver

Kaina: 22.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Dviračiai – sportas ir malonumas viename!

Esate aktyvaus gyvenimo šalininkas? Tokiu atveju dviratis turėtų būti Jūsų kasdienybės dalis. Apskritai, daugelis žmonių džiaugiasi, kad dviratis yra jų gyvenimuose, kadangi tai labai funkcionali ir labai sveikatai naudinga transporto priemonė, kurią įtraukdami į savo gyvenimą pasijusite kur kas geriau.

Dviračiai – svarbi sveikatos dalis. Kokia jų nauda?

Užsisakius dviratį internetu galite kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Svarbiausia pasirinkti tinkamą dviratį, kuris bus pritaikytas prie Jūsų organizmo pokyčių. Tačiau apie tai - vėliau. Dabar – kuo dviratis yra naudingas?

 1. Dviratis padeda sustiprinti kojų raumenis. Jeigu jus kankina celiulitas – pradėkite mintį dviratį.
 2. Reguliariai sportuodami su dviračiu galite sustiprinti savo širdies raumens veiklą.
 3. Tuo pačiu pavyks sustiprinti ir kraujagysles.
 4. Suprantama, kad sėkmingai numesite svorio.
 5. Ši transporto priemonė nuo pačiu stiprina Jūsų imuninę sistemą.
 6. Turbūt net neverta kalbėti apie tai, kad ji padeda labai patogiai pasiekti reikalingą vietą ir tuo pačiu saugoti gamtą.
 7. Retas žino, tačiau dviračiai gerina ir virškinimą.
 8. Jeigu rūkote – tokiu atveju dviratis turėtų būti Jūsų kasdienybės dalis, kadangi reguliariai mindami valote savo plaučius.
 9. Žinoma, kur kas geriau jausitės, kadangi dviratis padeda naikinti depresiją ir nemigą...

Privalumų labai daug ir ši transporto priemonė gali atstoti labai daug įvairiausių vaistų, kurie anksčiau buvo Jūsų gyvenimo dalis. Akcija B-a.eu leis įsigyti dviratį pigiau, tačiau apskritai jų kaina – maža, kadangi dviratis turi labai daug privalumų, kuriais verta pasinaudoti.

Kaip pasirinkti tinkamiausią dviratį?

Susirasti tinkamiausią dviratį internetu nėra sunku. Tikrai nereikia jo išbandyti, kad būtumėte tikras, kad pasirinkta transporto priemonė yra geriausia. Atskleisime pačias svarbiausias charakteristikas, kurios gali padėti apsispręsti, koks dviratis tinka labiausiai.

 • Ieškodami dviračio pirmiausia įvertinkite, kokioje vietoje bus juo važinėjama. Siūlome tiek kalnų, tiek miesto dviračius, kad kiekvienas susirastų tai, kas jam labiausiai tinka. Pasirinkus tinkamiausią dviratį – užsigarantuosite ir geriausią kelionę, kadangi skiriantis dviračio tipui skiriasi ir pačios transporto priemonės charakteristikos.
 • Jeigu norite kiekvieną kartą važiuodami kartu su savimi vežti didelį kiekį daiktų – tokiu atveju būtinai pasižiūrėkite, kad transporto priemonė turėti bagažinę, gertuvės vietą arba krepšelį, kuriame tilps ne tik knygos, tačiau ir augintinis.
 • Ieškodami tinkamiausio dviračio nepamirškite, kad jeigu norite, kad kelionė juo būtų patogi – reikia įvertinti, kokiam ūgiui dviratis konkrečiai yra pritaikytas. Lygiai taip pat ir konkrečiam svoriui, kadangi tai labai svarbi charakteristika, kuri gali užtikrinti, kad kelione bus patogi ir papildomai neapkrausite savo sąnarių.

Dviračio dydžio rekomendacijos pagal žmogaus ūgį.

Ūgis

Rėmo dydis (coliais)

155-160 cm

17“- 17,5“

160-170 cm

17,5“ - 19“

170-180 cm

19“ - 20“

180-190 cm

20“ - 21“

190-200 cm

21“ - 22,5“

200-205 cm

22,5“ - 23“

 • Dar vienas svarbus kriterijus, kurį pamiršta daugelis žmonių – dviračio svoris. Tai labai aktualu ypač tokiu atveju, jeigu gyvenate daugiabutyje. Paprasčiausiai, kiekvieną kartą atsinešti ir išsinešti dviratį yra labai sunku, tad kuo transporto priemonė bus lengvesnė – tuo dviračio transportavimas bus paprastesnis.
 • Galiausiai, estetika, kuri taip pat svarbus veiksnys norint susirasti tokį dviratuką, kuris Jums labiausiai tinka.

Dviratis – puiki transporto priemonė, kuri ne tik padės įveikti didelius atstumus greitai ir saugiai, tačiau tuo pačiu ir padės pagerinti Jūsų sveikatą, padės geriau jaustis ir būti paprasčiausiai kur kas laimingesniu.

Kaip išsirinkti dviratį?

Išsirinkti tinkamą dviratį gali būti nelengva užduotis. Kad ir kam jums jo beprireiktų – kelionėms į darbą, fizinei formai palaikyti ar tiesiog ramiam pasivažinėjimui užmiestyje – dviratis yra puiki transporto priemonė. Tačiau gausybė modelių ir tipų dažnai priverčia pasimesti. Šią problemą išspręsite, perskaitę šį trumpą dviračio pirkimo vadovą, apžvelgiantį pagrindines šiuolaikinių dviračių rūšis.

Pirmiausia pagalvokite, kam jums reikalingas dviratis ir kur juo planuojate važinėti – nuo to priklausys, kokio tipo dviratis jums tiks geriausiai. Galbūt norite jo kasdienėms kelionėms į darbą? Gal degate noru lėkti purvinais miško keliukais bei žvyrkeliais? O gal dideliu greičiu zvimbti plentu? Kiekvienam tikslui yra skirta po dviratį.

Bendrai tariant, dviračio pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio, važiuojamosios dangos ir distancijos. Yra daug skirtingų važiavimo dviračiu tipų ir plati dviračių gama, leidžianti įgyvendinti kiekvieną iš jų. Kas jūs bebūtumėte: miesto gyventojas, greičio mylėtojas, bekelės entuziastas, fiksuotos pavaros fanas – rasite dviratį, idealiai tinkantį būtent jums.

Plentiniai dviračiai

Kaip ir sako pavadinimas, šie dviračiai skirti važiuoti asfaltuota danga, ir paprastai – didžiausiu įmanomu greičiu. Tokių dviračių rėmas lengvas, o padangos siauros – viskas tam, kad būtų galima išvystyti kiek galima didesnį greitį, įdedant kuo mažiau pastangų. Šių dviračių rankenos riestos žemyn, kad dviratininkas atidurtų geresnėje aerodinaminėje pozicijoje. Plentiniai dviračiai yra skirti lenktynėms arba ilgų distancijų kelionėms su draugais, tačiau neretai naudojami ir mieste, dėka galimybės greitai pasiekti norimą tašką. Deja, į aerodinamines savybes orientuota sėdėjimo pozicija gali pasirodyti patogi ne visiems, o dėl lengvo rėmo ir siaurų padangų, tokį dviratį nesunku apgadinti, važiuojant per bortelius ar duobes. Be to, toks dviratis visiškai nepritaikytas gabenti daiktams. Jeigu pastarieji aspektai jums svarbūs, ko gero, plentinis dviratis skirtas ne jums.

Kalnų dviračiai

Pagaminti taip, kad atlaikytų sudėtingiausias gamtos sąlygas. Kalnų dviračių rėmas tvirtas, o padangos plačios ir su giliu protektoriumi, todėl tinka praktiškai bet kokiam paviršiui. Tokie dviračiai turi galingus diskinius stabdžius: panašaus stiliaus stabdžiai naudojami motociklų gamyboje. Kalnų dviračiai leidžia geriau kontroliuoti padėtį, įskaitant važiavimą įkalnėmis bei nuokalnėmis. Netgi jei neplanuojate leistis į keliones kalnuotais maršrutais, kalnų dviratis gali būti puikus pasirinkimas įprastiems pasivažinėjimams. Vis dėlto, gali būti, kad norėsite pakeisti padangas į siauresnes, nes minti storomis rantuotomis padangomis asfaltuotu keliu gali pasirodyti nelengva. Diskiniai stabdžiai efektyvūs bekelėje ir kalnuotose vietose, tačiau jie apsunkina dviratį, be to, kainuoja daugiau ir gali būti visiškai nereikalingi, jei važinėsite vien asfaltu.

Hibridiniai dviračiai

Kalnų dviračio ir plento dviračio hibridas – hibridinis dviratis, suderina geriausias abiejų dviračių savybes: patogią kalnų dviračio sėdėjimo poziciją ir lengvą plento dviračio rėmą bei siauras padangas. Tai tiesiog puiku, jei norite greitai įveikti atstumą, tačiau nenorite vargti sėdėdami nepatogioje padėtyje. Sėdėjimas vertikalesnėje padėtyje blogina aerodinamines savybes, tačiau praplečia regėjimo lauką, todėl padidėja dviratininko matomumas, kas ypač aktualu keliaujant mieste. Hibridiniai dviračiai dažniausiai turi diskinius stabdžius, kurie užtikrina efektyvų stabdymą važiuojant bet kokia, net ir slidžia, danga. Dar vienas hibridinių dviračių privalumas – galimybė primontuoti vieną ar dvi bagažines, todėl tokiu dviračiu galėsite gabenti ir nedidelius daiktus.

Turistiniai dviračiai

Jei hibridinis dviratis pritaikytas keliauti mieste, tai turistinis dviratis skirtas užmiesčio kelionėms. Šių dviračių ratai tokie pat, kaip ir hibridinių ar plento dviračių, tačiau su šiek tiek storesnėmis padangomis. Tai reiškia, kad galėsite važiuoti greitai, tačiau kelio dangos nelygumai nebus tokie erzinantys. Sėdėjimo pozicija ne tokia stati, kaip kalnų ar hibridinio dviračio, o rėmas stabilesnis, todėl net ir ilga kelionė bus patogi, o į kalną nesunkiai įminsite net ir veždamiesi pilnus krepšius mantos.

Miesto dviračiai

Miesto dviračiai daugiausiai naudojami trumpoms kelionėms mieste. Šio tipo dviračiai žavi savo paprastumu: tiesiog nėra kur suklysti, kai tėra tik viena pavara. Net ir įmantresnės miesto dviračių versijos turi tik iki 11 pavarų. Tokio dviračio grandinė paprastai turi apsaugą, todėl nereikia baimintis, kad važiuodami sugadinsite savo mėgstamus drabužius. Miesto dviračiai dažniausiai parduodami su lempomis ir net užraktais, todėl, įsigijus šį dviratį, nebereikės rūpintis dėl papildomų aksesuarų. Statmena važiavimo pozicija leis geriau matyti kelią bei kliūtis, todėl važiuodami jausitės saugiai ir komfortabiliai. Pagrindiniai miesto dviračio trūkumai yra palyginti sunkus rėmas bei mažiau efektyvus važiavimas. Vis dėlto, žymiausi dviračių gamintojai sugeba suderinti patogumą bei funkcionalumą.