Pasiūlymai
Atpigo Balansinis dviratis SporTrike Boomerang 10-12, raudonas Balansiniai dviratukai

Atpigo SMOBY triratukas Be Move Comfort, mėlynas Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis TomaBike 12 colių, rožinis Dviračiai, triračiai vaikams

Triratukas su stogeliu - Nova, raudonas Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis TomaBike 20 colių, rožinis Dviračiai, triračiai vaikams

Dviratis TomaBike 16 colių, rožinis Dviračiai, triračiai vaikams

Populiariausios prekės

Kokybiški, nebrangūs dviračiai internetu | Dviračių parduotuvė


Esate aktyvaus gyvenimo šalininkas? O galbūt ieškote kuom nuvykti į darbą išvengiant transporto spūsčių mieste? Tokiu atveju patikimas ir kokybiškas dviratis turėtų būti jūsų kasdienybės dalis. Apskritai, daugelis žmonių džiaugiasi, kad dviratis yra jų gyvenime, kadangi tai labai funkcionali, o kartu ir sveikatai naudinga transporto priemonė, kurią įtraukdami į savo gyvenimą pasijusite kur kas geriau.

Nors esame netradicinė, o dviračių parduotuvė internete, tačiau galime pasiūlyti itin platų, įvairaus tipo, o kartu ir nebrangių dviračių asortimentą tiek vaikams, tiek suaugusiems. Nesvarbu, ar jums yra reikalingas patikimas miesto dviratis, ar modernus elektrinis dviratis, mūsų kataloge rasite itin platų dviračių pasirinkimą. Galbūt norite aktyviai leisti laisvalaikį, vykti į žygius, tad tokiu atveju jums itin pravers kelioninis dviratis. Jei reikalingas kompaktiškas sprendimas, patogiam sandėliavimui ar transportavimui automobiliu, būtinai atkreipkite dėmesį į sulankstomus dviračius. Žinoma, patiems mažiausiems, 2 ar 3 metų vaikams rekomenduojami puikūs lavinamieji balansiniai dviratukai, o šiek tiek vyresniems galime pasiūlyti vaikiškus dviračius itin gera kaina.

Dviračiai internetu gali būti užsakomi itin paprastai, tačiau prieš tai atliekant labai svarbu išsirinkti patį tinkamiausią ir geriausią dviratį, kuris pilnai atitiks jūsų poreikius, gyvenimo būdą, o galiausiai tarnaus ne vienerius metus. Apie tai, kaip išsirinkti mes ir papasakosime šioje dviračių apžvalgoje.

Dviračiai - tai sportas ir malonumas viename


Kad tai nebūtų vien abstraktūs žodžiai, išskyrėme svarbiausias naudas, kurias gaunate minant dviračio pedalus. Pirmiausia, dviratis padeda sustiprinti kojų raumenis. Tai aktualu tiek patiems mažiausiems, tiek ir suaugusiems, kurie dažnai ilgas valandas praleidžia sėdėdami. Reguliariai sportuodami su dviračiu galite sustiprinti savo širdies raumens veiklą, tuo pačiu pavyks sustiprinti ir kraujagysles.

Dviratis leidžia palaikyti geras kūno formas ir žinoma numesti svorio. Retas žino, tačiau dviračiai gerina ir virškinimą. Jeigu rūkote – tokiu atveju dviratis turėtų būti Jūsų kasdienybės dalis, kadangi reguliariai mindami valote savo plaučius. Žinoma, jausitės kur kas geriau, kadangi aktyvus laisvalaikis su dviračiu padės atsipalaiduoti, pamiršti darbo rūpesčius.

Turbūt net neverta kalbėti apie tai, kad dviračiai padeda labai patogiai pasiekti kelionės tikslą ir tuo pačiu saugoti gamtą.

Kaip žinoti, koks dviratis geriausiai jums tinka


Išsirinkti tinkamą dviratį gali būti nelengva, tačiau įveikiama užduotis. Ir tam tikrai nereikia išbandyti visų įmanomų modelių, kuriuos siūlo dviračių parduotuvė. Kaip ir pirkdami bet kurį kitą daiktą, pirmiausia, turite žinoti, kokia bus jo paskirtis ir kaip dažnai planuojate važiuoti. Čia ir turite nuspręsti, ar dviratis yra reikalingas važiuoti kiekvieną dieną į darbą, ar degate noru lėkti purvinais miško keliukais bei žvyrkeliais? Galbūt dviratis jums yra reikalingas tiesiog smagiam laisvalaikio praleidimui ar turistinėms kelionėms? Būtent atsakymas į šį klausimą jums padės atsirinkti, kokio tipo dviračiai turėtų būti ieškomi.

Renkantis vaikišką dviratį, viskas yra šiek tiek paprasčiau. Priklausomai nuo vaiko amžiaus, pasirinkimas gali būti arba balansinis dviratis (jei vaikui yra 2-3 metai ir jis tik pradeda atrasti dviračių pasaulį), arba vaikiškas dviratis su papildomais ratukais, kurie padės pradedantiesiems dviratininkams išlaikyti pusiausvyrą bei drąsiau jaustis minant pirmais kartais. Bet kuriuo atveju, mūsų dviračių parduotuvės kataloge internetu dviračiai vaikams sudaro didelį asortimentą, tad esame tikri, kad rasite tai, kas geriausiai tiktų.

Jei jau nusprendėte, kokio tipo dviratį rinksitės savo kelionėms, sekantis žingsnis - išsirinkti geriausią dviratį pagal savo ūgį ir svorį. Tai yra turbūt pats svarbiausias kriterijus, kuris leis patogiai minti pedalus ir nejusti nuovargio vos po keletos nuvažiuotų kilometrų. Įprastai dviračių gamintojai pateikia detalią ir išsamią informaciją, kokio ūgio ir svorio žmonėms dviratis yra skirtas. Jei jūs esate aukštas, tuomet rinkitės dviratį dideliais ratais, tvirtu rėmu. Jei dviratis jums bus per žemas, bus labai nepatogu juo važiuoti. Maksimali svorio apkrova, žymima prie dviračio parametrų nurodo, kokio svorio žmogui yra skirtas dviratis.

Įvairios komforto savybės bei saugumo funkcijos taip pat yra svarbios. Jei dažnai vyksite į parduotuvę apsipirkti ar į keliones, jums tikrai pravers dviračio bagažinė ar krepšys priekyje. Keliaujant tamsiu paros metu tikrai būtini yra žibintai ir atšvaitai. Jei dviračio komplektacijoje jų nėra, rekomenduojame įsigyti papildomai. Pigūs dviračiai ne visada turi pilną komplektaciją, tačiau papildomas dviračių dalis galima taip pat nebrangiai įsigyti. Į savo dviračių parduotuvės internete katalogą stengiamės atrinkti kuo daugiau modelių, kurie jau turėtų bet jau standartinę komplektaciją ir jums rūpintis papildomai niekuo nereikėtų. Tiesa, jie kainuoja šiek tiek brangiau nei pigūs dviračiai, tačiau juk saugumas yra pats svarbiausias aspektas.

Mūsų dviračių parduotuvės kataloge - visų tipų dviračiai gera kaina

Miesto dviračiai yra vienas populiariausių pasirinkimų trumpoms kelionėms mieste ar užmiestyje. Įprastai tai vienos, trijų ar šešių pavarų dviračiai, kurie turi pilną miestui skirtą komplektaciją. Tokio dviračio grandinė paprastai turi apsaugą, todėl nereikia baimintis, kad važiuodami sugadinsite savo mėgstamus drabužius. Miesto dviračiai dažniausiai parduodami su lempomis ir net užraktais, todėl, įsigijus tokį dviratį, jums nebereikės rūpintis dėl papildomų aksesuarų ar priedų. Statmena važiavimo pozicija leis geriau matyti kelią bei kliūtis, todėl važiuodami jausitės saugiai ir komfortabiliai. Pagrindiniai miesto dviračio trūkumai yra palyginti sunkus rėmas bei mažiau efektyvus važiavimas. Vis dėlto, žymiausi dviračių gamintojai sugeba suderinti patogumą bei funkcionalumą, o kartu ir gerą kainos bei kokybės santykį.

Plento dviračiai

Kaip ir sako pavadinimas, plento dviračiai skirti važiuoti asfaltuota danga ir paprastai – didžiausiu įmanomu greičiu. Tokių dviračių rėmas lengvas, o padangos siauros - viskas tam, kad būtų galima išvystyti kiek galima didesnį greitį, įdedant kuo mažiau pastangų. Šių dviračių rankenos riestos žemyn, kad dviratininkas atidurtų geresnėje aerodinaminėje pozicijoje. Plentiniai dviračiai yra skirti lenktynėms arba ilgų distancijų kelionėms su draugais, tačiau neretai naudojami ir mieste, dėka galimybės greitai pasiekti norimą tašką. Deja, į aerodinamines savybes orientuota sėdėjimo pozicija gali pasirodyti patogi ne visiems, o dėl lengvo rėmo ir siaurų padangų, tokį dviratį nesunku apgadinti, važiuojant per bortelius ar duobes. Be to, toks dviratis visiškai nepritaikytas gabenti daiktams.

Kalnų dviračiai

Pagaminti taip, kad atlaikytų sudėtingiausias gamtos sąlygas. Kalnų dviračių rėmas tvirtas, o padangos plačios ir su giliu protektoriumi, todėl tinka praktiškai bet kokiam paviršiui. Tokie dviračiai turi galingus diskinius stabdžius: panašaus stiliaus stabdžiai naudojami motociklų gamyboje. Kalnų dviračiai leidžia geriau kontroliuoti padėtį, įskaitant važiavimą įkalnėmis bei nuokalnėmis. Netgi jei neplanuojate leistis į keliones kalnuotais maršrutais, kalnų dviratis gali būti puikus pasirinkimas įprastiems pasivažinėjimams. Vis dėlto, gali būti, kad norėsite pakeisti padangas į siauresnes, nes minti storomis rantuotomis padangomis asfaltuotu keliu gali pasirodyti nelengva. Diskiniai stabdžiai efektyvūs bekelėje ir kalnuotose vietose, tačiau jie apsunkina dviratį, be to, kainuoja daugiau ir gali būti visiškai nereikalingi, jei važinėsite vien asfaltu.

Hibridiniai dviračiai


Tai kalnų ir plento dviračio hibridas, suderinantis geriausias abiejų dviračių savybes: patogią kalnų dviračio sėdėjimo poziciją ir lengvą plento dviračio rėmą bei siauras padangas. Puikus sprendimas norint greitai įveikti atstumą. Nors sėdėjimas vertikalesnėje padėtyje blogina aerodinamines savybes, tačiau praplečia regėjimo lauką, todėl padidėja dviratininko matomumas, kas ypač aktualu keliaujant mieste. Hibridiniai dviračiai dažniausiai turi diskinius stabdžius, kurie užtikrina efektyvų stabdymą važiuojant bet kokia, net ir slidžia, danga. Dar vienas hibridinių dviračių privalumas – galimybė primontuoti vieną ar dvi bagažines, todėl tokiu dviračiu galėsite gabenti ir nedidelius daiktus.

Turistiniai / kelioniniai dviračiai

Jei hibridinis dviratis pritaikytas keliauti mieste, tai turistinis dviratis skirtas užmiesčio kelionėms. Šių dviračių ratai tokie pat, kaip ir hibridinių ar plento dviračių, tačiau su šiek tiek storesnėmis padangomis. Tai reiškia, kad galėsite važiuoti greitai, tačiau kelio dangos nelygumai nebus tokie erzinantys. Sėdėjimo pozicija ne tokia stati, kaip kalnų ar hibridinio dviračio, o rėmas stabilesnis, todėl net ir ilga kelionė bus patogi, o į kalną nesunkiai įminsite net ir veždamiesi pilnus krepšius mantos.

Balansiniai dviračiai vaikams nuo 2 - 3 metų amžiaus

Nereikėtų pamiršti ir pačių mažiausių, dar tik pirmuosius žingsnius į dviračių pasaulį žengiančių vaikų. Jiems specialiai yra sukurti dviračiai be pedalų, kurie padeda lavinti koordinaciją, kojų raumenis, o kartu ir leidžia pasiruošti perėjimui ant vaikiško dviračio. Svarbiausia, kad balansinis dviratukas atitiktų jūsų vaiko ūgį. Juk norint saugiai važiuoti, vaikas turi tvirtai siekti žemę ir pilnai kontroliuoti savo judesius. Įprastai balansinis dviratis turi reguliuojamą sėdynę ir vairą, kuriuos galima pritaikyti prie vaiko ūgio. Mūsų dviračių parduotuvė internetu gali pasiūlyti itin platų mažiesiems skirtų dviratukų be pedalų pasirinkimą.

Internetu dviračiai pigiau perkant ne tik akcijos metu


Kaip jau supratote, mūsų dviračių parduotuvė internete gali pasiūlyti itin platų spektrą, visų amžiaus grupių vaikams bei suaugusiems skirtų dviračių pasirinkimą. Nesvarbu, ar jums reikalingas dviratis sportui ar laisvalaikio praleidimui - esame tikri, kad mūsų kataloge rasite geriausią ir tinkamiausią sprendimą. Nebrangūs dviračiai gera kaina parduodami ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai vykdome akcijas, o jų metu dviratis su nuolaida kainuos pigiau.

Jei nesate tikri, koks dviratis jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius ir jų skirtumus, patarsime kokie dviračiai jūsų šeimai geriausiai tiktų. Taip pat turime platų priedų dviračiams pasirinkimą.

Įsigijus internetu, dviračiai pristatomi visoje Lietuvoje.