EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dviračiai internetu

Naujienos Visos naujienos

Miesto dviratis Glamour Olanda 26N. size 26

Kaina: 143.84 €143.94 €
Žiūrėk ČIA

Miesto dviratis Glamour Olanda 26B. size 26

Kaina: 143.43 €143.47 €
Žiūrėk ČIA

Balansinis dviratukas LR XL white

Kaina: 113.41 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Trophy Kongo Green // Phantom Black 17

Kaina: 230.87 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Mexller Village 20 2018 pink

Kaina: 139.00 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Grunberg Freeland 2.1

Kaina: 185.25 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Triratukas | Be Move Hello Kitty| Smoby

Kaina: 59.29 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis 4EVER Shadow 18.5

Kaina: 328.70 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Merida CROSSWAY URBAN 100 2017 red 61cm

Kaina: 554.34 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Merida CROSSWAY URBAN 100 Lady 2017 black 54cm

Kaina: 589.81 €
Žiūrėk ČIA

Kalnų (MTB) dviratis Nearco Carbon 1MIS.LX.O 10x2 TEST.

Kaina: 2488.66 €
Žiūrėk ČIA

Dviratis Romet Gazela 1 2017 white

Kaina: 329.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Kaip išsirinkti dviratį?

Išsirinkti tinkamą dviratį gali būti nelengva užduotis. Kad ir kam jums jo beprireiktų – kelionėms į darbą, fizinei formai palaikyti ar tiesiog ramiam pasivažinėjimui užmiestyje – dviratis yra puiki transporto priemonė. Tačiau gausybė modelių ir tipų dažnai priverčia pasimesti. Šią problemą išspręsite, perskaitę šį trumpą dviračio pirkimo vadovą, apžvelgiantį pagrindines šiuolaikinių dviračių rūšis.

Pirmiausia pagalvokite, kam jums reikalingas dviratis ir kur juo planuojate važinėti – nuo to priklausys, kokio tipo dviratis jums tiks geriausiai. Galbūt norite jo kasdienėms kelionėms į darbą? Gal degate noru lėkti purvinais miško keliukais bei žvyrkeliais? O gal dideliu greičiu zvimbti plentu? Kiekvienam tikslui yra skirta po dviratį.

Bendrai tariant, dviračio pasirinkimas priklauso nuo jūsų skonio, važiuojamosios dangos ir distancijos. Yra daug skirtingų važiavimo dviračiu tipų ir plati dviračių gama, leidžianti įgyvendinti kiekvieną iš jų. Kas jūs bebūtumėte: miesto gyventojas, greičio mylėtojas, bekelės entuziastas, fiksuotos pavaros fanas – rasite dviratį, idealiai tinkantį būtent jums.

Plentiniai dviračiai

Kaip ir sako pavadinimas, šie dviračiai skirti važiuoti asfaltuota danga, ir paprastai – didžiausiu įmanomu greičiu. Tokių dviračių rėmas lengvas, o padangos siauros – viskas tam, kad būtų galima išvystyti kiek galima didesnį greitį, įdedant kuo mažiau pastangų. Šių dviračių rankenos riestos žemyn, kad dviratininkas atidurtų geresnėje aerodinaminėje pozicijoje. Plentiniai dviračiai yra skirti lenktynėms arba ilgų distancijų kelionėms su draugais, tačiau neretai naudojami ir mieste, dėka galimybės greitai pasiekti norimą tašką. Deja, į aerodinamines savybes orientuota sėdėjimo pozicija gali pasirodyti patogi ne visiems, o dėl lengvo rėmo ir siaurų padangų, tokį dviratį nesunku apgadinti, važiuojant per bortelius ar duobes. Be to, toks dviratis visiškai nepritaikytas gabenti daiktams. Jeigu pastarieji aspektai jums svarbūs, ko gero, plentinis dviratis skirtas ne jums.

Kalnų dviračiai

Pagaminti taip, kad atlaikytų sudėtingiausias gamtos sąlygas. Kalnų dviračių rėmas tvirtas, o padangos plačios ir su giliu protektoriumi, todėl tinka praktiškai bet kokiam paviršiui. Tokie dviračiai turi galingus diskinius stabdžius: panašaus stiliaus stabdžiai naudojami motociklų gamyboje. Kalnų dviračiai leidžia geriau kontroliuoti padėtį, įskaitant važiavimą įkalnėmis bei nuokalnėmis. Netgi jei neplanuojate leistis į keliones kalnuotais maršrutais, kalnų dviratis gali būti puikus pasirinkimas įprastiems pasivažinėjimams. Vis dėlto, gali būti, kad norėsite pakeisti padangas į siauresnes, nes minti storomis rantuotomis padangomis asfaltuotu keliu gali pasirodyti nelengva. Diskiniai stabdžiai efektyvūs bekelėje ir kalnuotose vietose, tačiau jie apsunkina dviratį, be to, kainuoja daugiau ir gali būti visiškai nereikalingi, jei važinėsite vien asfaltu.

Hibridiniai dviračiai

Kalnų dviračio ir plento dviračio hibridas – hibridinis dviratis, suderina geriausias abiejų dviračių savybes: patogią kalnų dviračio sėdėjimo poziciją ir lengvą plento dviračio rėmą bei siauras padangas. Tai tiesiog puiku, jei norite greitai įveikti atstumą, tačiau nenorite vargti sėdėdami nepatogioje padėtyje. Sėdėjimas vertikalesnėje padėtyje blogina aerodinamines savybes, tačiau praplečia regėjimo lauką, todėl padidėja dviratininko matomumas, kas ypač aktualu keliaujant mieste. Hibridiniai dviračiai dažniausiai turi diskinius stabdžius, kurie užtikrina efektyvų stabdymą važiuojant bet kokia, net ir slidžia, danga. Dar vienas hibridinių dviračių privalumas – galimybė primontuoti vieną ar dvi bagažines, todėl tokiu dviračiu galėsite gabenti ir nedidelius daiktus.

Turistiniai dviračiai

Jei hibridinis dviratis pritaikytas keliauti mieste, tai turistinis dviratis skirtas užmiesčio kelionėms. Šių dviračių ratai tokie pat, kaip ir hibridinių ar plento dviračių, tačiau su šiek tiek storesnėmis padangomis. Tai reiškia, kad galėsite važiuoti greitai, tačiau kelio dangos nelygumai nebus tokie erzinantys. Sėdėjimo pozicija ne tokia stati, kaip kalnų ar hibridinio dviračio, o rėmas stabilesnis, todėl net ir ilga kelionė bus patogi, o į kalną nesunkiai įminsite net ir veždamiesi pilnus krepšius mantos.

Miesto dviračiai

Miesto dviračiai daugiausiai naudojami trumpoms kelionėms mieste. Šio tipo dviračiai žavi savo paprastumu: tiesiog nėra kur suklysti, kai tėra tik viena pavara. Net ir įmantresnės miesto dviračių versijos turi tik iki 11 pavarų. Tokio dviračio grandinė paprastai turi apsaugą, todėl nereikia baimintis, kad važiuodami sugadinsite savo mėgstamus drabužius. Miesto dviračiai dažniausiai parduodami su lempomis ir net užraktais, todėl, įsigijus šį dviratį, nebereikės rūpintis dėl papildomų aksesuarų. Statmena važiavimo pozicija leis geriau matyti kelią bei kliūtis, todėl važiuodami jausitės saugiai ir komfortabiliai. Pagrindiniai miesto dviračio trūkumai yra palyginti sunkus rėmas bei mažiau efektyvus važiavimas. Vis dėlto, žymiausi dviračių gamintojai sugeba suderinti patogumą bei funkcionalumą.