Atpigo Dviratis Romet Wagant 2 28 Limited 2023 graphite-gold-21 / L Turistiniai (ATB) dviračiai

Dviratis UNIBIKE Vision GTS 2022 black-23 Turistiniai (ATB) dviračiai

Turistiniai dviračiai internetu


Jei mėgstate turistinius žygius, keliones gamtoje ar išvykas su draugais, ir visą tai norite patirti važiuodami dviračiu, tokiu atveju, tvirtas ir patikimas turistinis dviratis jums puikiai tiks. Šio tipo dviračiai yra specialiai pritaikyti važiavimui tiek miestų gatvėmis, tiek nelygiais, žvyro keliais. Įprastai komplektuojami su galine bagažine, kuri yra tvirtesnė nei miesto dviračių ir gali išlaikyti didesnį svorį. Tai leidžia patogiai susidėti visus norimus kelionės krepšius ant dviračio.

Turistiniai dviračiai taip pat komplektuojami su priekiniais ir galiniais žibintais, pastatymo kojele, grandinės apsauga, purvasaugiais, kad purvas iš po ratų jūsų neišteptų. Šie kelioniniai dviračiai turi patogias, reguliuojamo aukščio sėdynes, o taip pat ir reguliuojamo aukščio vairą. Tai leidžia prisitaikyti dviratį prie savo ūgio ir kelionės metu jaustis žymiai patogiau. Juk nuvažiuosite ne vieną dešimtį kilometrų, tad patogumas yra prioritetas. Dar vienas svarbus aspektas - priekiniai amortizatoriai. Jie padeda sugerti kelio nelygumus, kad važiavimas netaptų varginantis ir nepatogus.

Dažniausiai turistiniai dviračiai turi 21 ar 24 pavaras (kai kurie modeliai gali turėti ir daugiau), tad kelionės metu jūs galėsite pasirinkti geriausią greitį, tai taip pat leis patogiau įveikti įvairias įkalnes ir nuokalnes.

Apibendrinant, galima sakyti, kad turistinis dviratis yra idealus:

  • Ilgesnėms kelionėms, turistiniams žygiams
  • Važiuoti tiek asfalto keliais, tiek žvyrkeliais
  • Galima patogiai vežti didesnio svorio daiktus, reikalingus kelionei
  • Pasižymi ergonominėmis savybėmis, keliauti tokiu dviračiu bus vienas malonumas


Turistiniai dviračiai vyrams ir moterims


Galime pasiūlyti platų, vyriškų ir moteriškų kelioninių dviračių pasirinkimą. Turistiniai dviračiai internetu, mūsų parduotuvėje, parduodami gera kaina. Dažnai taikome akcijas, todėl akcijos metu kelioninis dviratis su nuolaida kainuos žymiai pigiau. O juk gera kaina yra tai, ko ieško daugelis.

Jei nesate tikri, koks turistinis dviratis jums geriausiai tiktų, susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime ką geriausią pasirinkti.

Įsigyti internetu, turistiniai ir kelioniniai dviračiai pristatomi visoje Lietuvoje.