Sulankstomas dviratis BaBa Bike 20, 6 pavarų, pilkas Sulankstomi dviračiai
Turime sandėlyje
179.00 € / 1 vnt

Sulankstomas dviratis BaBa Bike 20, 6 pavarų, raudonas Sulankstomi dviračiai

Dviratis AZIMUT Fold 24 2023 burgund shiny Sulankstomi dviračiai

Sulankstomi dviračiai internetu


Neturite daug vietos įprasto dviračio laikymui namuose, o galbūt norite pasiimti dviratį į kelionę, vykstant lengvuoju automobiliu? Jei bent vienas iš atsakymų yra taip, tada kompaktiško dydžio sulankstomas dviratis jums puikiai tiks. Šie dviračiai sukurti taip, kad būtų paprasta juos sulenkti bei nusinešti į patalpą ar įdėti į automobilio bagažinę. Jei gyvenate daugiabutyje, sulankstomas dviratis puikiai tilps į liftą, be to, jis sveria pakankamai nedaug (maždaug apie 15 kg, priklausomai nuo modelio), tad ir nusinešti laiptais nebus didelių problemų. Dviračio atlaisvinimo mechanizmas yra itin paprastas - dviratį sulenkti ar ištiesti nereiks didelių pastangų. Tereikės atlaisvinti ar užfiksuoti sulenkimo mechanizmą.

Sulankstomi dviračiai yra sukurti važinėjimui mieste ar lygiais užmiesčio keliais. Jie ir komplektuojami kaip standartiniai miesto dviračiai. Visi mūsų parduotuvės kataloge esantys dviračiai turi bagažinę dviračio gale, ant kurios galima pritvirtinti kelioninį krepšį ar pasidėti kitus nesunkius daiktus. Priekinių ir galinių žibintų komplektas leis komfortiškai važiuoti ir tamsiu paros metu. Įprastai tokio dviračio komplekte bus ir pastatymo kojelė, purvasaugiai ant ratų. Kad neišsiteptumėte drabužių mindami ar jų neįtrauktų grandinė, sulankstomas dviratis komplektuojamas su grandinės apsauga.

Sulankstomi dviračiai įprastai būna vienos arba trijų pavarų. Kai kurie modeliai gali turėti ir daugiau pavarų. Sulankstomas dviratis turi šiek tiek mažesnes padangas ir žemą rėmą. Tačiau dėka reguliuojamo sėdynės ir vairo aukščio, dviratį patogu pritaikyti savo ūgiui, tad važiuojant juo, jokio papildomo diskomforto nejusite (nebent esate labai aukštas, tokiu atveju sulankstomas dviratis nėra itin geras pasirinkimas).

Žinomų gamintojų sulankstomi dviračiai internetu gera kaina


Prekiaujame žinomų gamintojų sulankstomais dviračiais, kuriais pasitiki daugelis. Mūsų dviračių parduotuvės kataloge rasite AZIMUT, ROMET ir kitų gamintojų pasiūlymus. Sulankstomi dviračiai internetu, mūsų parduotuvėje, kainuoja pigiau. Dažnai taikome akcijas, todėl akcijos metu sulankstomas dviratis kainuos žymiai pigiau. O juk gera kaina yra tai, ko ieško daugelis.

Jei nesate tikri, koks sulankstomas dviratis jums geriausiai tiktų, susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime ką geriausią pasirinkti.

Įsigyti internetu, sulankstomi dviračiai pristatomi visoje Lietuvoje.