Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Akriliniai hermetikai internetu pigiau

Acryl-Dichtungsmasse Knauf 310ml.grau (pilkas)

Kaina: 2.32 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Akriliniai hermetikai                                                              

 

Pagal cheminę sudėtį hermetikus galime rinktis iš kelių rūšių: akrilinių, silikoninių ir bituminių. Taip pat hermetikai būna skirti išorės ir vidaus darbams.   

 

Akriliniai hermetikai skirti darbui patalpos viduje. Jų yra taip pat gaminamų skirtingų rūšių – vandeniui atsparūs ir vandeniui neatsparūs hermetikai, todėl perkant akrilinius hermetikus reikia tiksliai žinoti, kokiam darbui ir kokiu tikslu jie bus naudojami.

 

Vandeniui atsparūs akriliniai hermetikai nebijo vandens ir pakelia šaltį iki – 15 laipsnių.

 

Vandeniui neatsparūs akriliniai hermetikai yra nepastovūs: gali luptis, eižėti, nepakenčia nei lietaus, nei šalčio, atsisako tarnauti drėgnoje aplinkoje ir gerai jaučiasi ne žemesnėje kaip 5 laipsnių temperatūroje. Tačiau kai kuriais atvejai netgi jie yra nepakeičiami, ypač kai yra remontuojamos suskeldėjusios sienos ir baldai. Teisingai juos naudojant, t.y. sausoje patalpoje, kurioje temperatūra didesnė kaip 5 laipsniai, jie tampa paklusnūs ir gali tarnauti 10 metų. Kai išdžiūsta akriliniai hermetikai yra panašūs į akvarelinius dažus.
 

Šių hermetikų pagrindas yra vanduo, todėl naudojant jie yra skiedžiami paprastu vandeniu. Jais galima kuo puikiausiai užpildyti plyšius betono ir plytų sienose, gipso kartone, mediniuose langų rėmuose ir kt.

 

Gerai išdžiūvusius akrilinius hermetikus galima lengvai nudažyti. 

 

Akriliniai hermetikai yra pardavinėjami skirtingose talpose, skirtingų gamintojų (KRIMELITE, PRO, KIM-TEC, MAKROFLEX), skirtingų spalvų, kainų ir kita.