Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Atpigo Mikroskopas išmaniajam telefonui Konusclip-2 Mikroskopai

Okuliaras SkyWatcher 7-21 mm ZOOM 1.25 Teleskopai

Binokuliarinė lupa Discovery 50 Mikroskopai

Žiuronai zoom UpClose G2 10-30x50 Žiūronai

Mikroskopas Biolight100 baltas Mikroskopai

Mikroskopas Biolight300 Mikroskopai
105.00 € / 1 vnt

Žiūronai Helios Solana 10x50 Žiūronai

Teleskopas + Mikroskopas Multiview Mikroskopai

Optiniai prietaisai 

Optiniai prietaisai yra medžioklės kameros, žiūronai, optinių prietaisų aksesuarai, teleskopai ir kita.

Medžioklės kameras galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, dizainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, techninių savybių ir kita.

Pastačius medžioklės kameras galėsite stebėti laukinius gyvūnus, apsaugoti materialines vertybes tiek miške, tiek ir patalpose ar teritorijoje ir kita.

Medžioklės kameros gali fotografuoti, filmuoti laukinius gyvūnus. Gali būti panaudota, kaip medžioklės, žvalgymo/sekimo ar bet kokio judesio fiksavimo kamera. Vartotojas gali keisti medžioklės kamerų parametrus pagal konkrečius poreikius.

Medžioklės kameras rinkitės pagamintas iš tokių medžiagų, kurios nebijo lietaus, saulės, vėjo, šalčio, karščio ir kita.

Žiūronai yra optinis prietaisas, skirtas tolimų kūnų ar reiškinių stebėjimui. Žiūronai gali būti naudojami astronomijoje stebėti kosminius kūnus, medžioklėje, žūklėje tykojant laimikio, teatrui žiūrint į spektaklį, kelionėse, patruliuojant, laisvalaikiui ir kita.

Žiūronus sudaro objektyvas, okuliaras ir prizmė. Kuo lengvesni yra žiūronai tuo yra patogiau jais naudotis.

Turint kokybiškus žiūronus galėsite iš tolo pamatyti smulkias detales ir puikiai tiks tiek gamtos mylėtojams, tiek ir sporto aistruoliams. Matant viską galėsite būti įvykių sūkuryje.

Žiūronai gaminami iš gumos, kuri padidina jų atsparumą trinčiai, smūgiams, drėgmei ir kitų medžiagų.

Žiūronų kaina priklauso nuo optikos kokybės, korpuso ir mechaninių dalių pagaminimo tikslumo, atsparumo aplinkos poveikiui, dizaino ir kita.

Taigi žiūronus reikėtų rinktis atsižvelgus į: objektyvo skersmenį (kuo jis mažesnis - tuo tamsesnis vaizdas, sunkiau matyti detales, o kuo didesnis objektyvo skersmuo, tuo daugiau patenka šviesos ir vaizdo), regėjimo lauko plotis (jis yra matuojamas laipsniais, kuo didesni laipsniai, tuo objektą lengviau rasti ir nepamesti, tačiau per didelis kampas stipriai iškraipo regėjimo lauko pakraščius. Todėl reikėtų rinktis optimalų regėjimo lauką nuo 6 iki 9 laipsnių), taip pat labai svarbu kokybė, žiūronų konstrukcija, didinimas ir kiti parametrai.

Teleskopas, tai prietaisas dangaus ir reiškinių stebėjimui pasirinktoje spektro dalyje. Teleskopu galite stebėti dangaus šviesulius, o jeigu norite iš arčiau pamatyti ar kitu kampu, galite padidinti skiriamąją akies gebą.

Teleskopai paprastai vadinami optiniais teleskopais. Jie surenka regimo spektro, taip pat ultravioletinių, infraraudonųjų elektromagnetinę spinduliuotę. Optinių teleskopų tipai: reflektorinis teleskopas, refraktorinis teleskopas, katadioptrinis teleskopas. Skiriasi jie konstrukcijomis. Reflektorinis teleskopas, tai toks teleskopas kurio konstrukcija pagrįsta tik veidrodžiais, refraktorinis teleskopas, tai toks teleskopas kurio konstrukcija pagrįsta tik lęšiais, na o katadioptrinis teleskopas naudoja abiejų konstrukcijų privalumus.

Taigi teleskopus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, svorio, techninių savybių ir kita.

Teleskopas gali būti puiki dovana draugui, šeimos nariui ar net verslo partneriui.

Teleskopu naudotis yra labai paprasta, surinkimui gali nereikėti jokių papildomų įrankių.

Teleskopo pasirinkimas priklauso nuo stebėtojo gyvenimo sąlygų bei noro stebėti dangų. Pavyzdžiui gyvenant daugiabutyje, mieste ir neturint pakankamai vietos, tai geriausiai rinktis nedidelį teleskopą, nes didelį teleskopą laikyti butų sudėtinga. Na, o gyvenant užmiestyje ir dar nuosavame name, tai galite rinktis ir didesnį teleskopą.

Kuo didesnis yra teleskopas, tuo daugiau nakties šviesulių spinduliuojamos šviesos jis surenka ir tuo silpnesnius objektus bus galima įžiūrėti. Taigi nuo teleskopo skersmens priklausys ir koks bus maksimalus galimas jo didinimas bei skiriamoji geba. Galima taikyti paprastą taisyklę – 1 cm teleskopo skersmens prilygsta 20 kartų didinimui. Taigi su 15 cm skersmens teleskopu pačiomis idealiausiomis sąlygomis pavyks pasiekti didinimą iki 300 kartų.


Perkant teleskopą gali prireikti ir priedų – stovo, ieškiklio, filtrų, optikos valymo priemonių ir kita.

Jeigu nežinote, kokį optinį prietaisą pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Optinius prietaisus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Optinius prietaisus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.