Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Teleskopai internetu pigiau

Teleskopas SkyWatcher Skyliner 200/1200 dobsonas .

Kaina: 409.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas Celestron Astro FI 5 GoTo WiFi SC

Kaina: 699.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas Celestron NexStar 127 SLT AZ GoTo

Kaina: 890.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Explorer 130P SynScan AZ GoTo

Kaina: 469.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas Skywatcher Evostar 80ED DS-PRO Black Diamond .

Kaina: 718.99 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas WALTHER 3-9x44 Mil-Dot[20]

Kaina: 111.62 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Mercury 70/500 AZ3 .

Kaina: 159.01 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Startravel 102/500 AZ3 .

Kaina: 295.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Mercury 60/700 AZ2 .

Kaina: 75.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Mercury 70/700 AZ2

Kaina: 105.00 €
Žiūrėk ČIA

Okuliaras SkyWatcher 7-21 mm ZOOM 1.25

Kaina: 59.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher SkyHawk 114/1000 EQ1 .

Kaina: 189.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Evostar 90/900 AZ3 .

Kaina: 219.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Explorer 200/1000 HEQ5 PRO Synscan GoTo

Kaina: 1544.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Explorer 150/750 EQ3 .

Kaina: 489.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Explorer 200/1000 EQ5

Kaina: 849.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Heritage 130P FlexTube dobsonas .

Kaina: 199.00 €
Žiūrėk ČIA

Teleskopas SkyWatcher Heritage 76 dobsonas .

Kaina: 69.90 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Teleskopai internetu

Jeigu esate žvaigždžių, kurios spindi danguje, gerbėjas – tokiu atveju siūlome įsigyti kokybišką teleskopą, kuris leis matyti gražiausius galaktikos kūnus ir stebėti jų kismą. B-a.eu teleskopai suteikia galimybę žavėtis žvaigždėmis ne tik profesionalams, tačiau ir mėgėjams, kurie dar tik žengia į astronomijos pasaulį. Siūlomi tiek patys paprasčiausi, tiek patys įmantriausi teleskopai, kurie leis pamatyti, atrasti ir pajusti pasaulį, kuris slypi taip toli, tačiau žiūrint per specialią įrangą atrodo visai greta, tiesiog ranka pasiekiamas.

Teleskopai – galimybė turėti įdomu hobį, kuriuo mėgautis galėsite ištisus metus. Tai veikla, puikiai suvienijanti visą šeimą, draugus, nepažįstamus žmones.

Optiniai – patys populiariausi teleskopai, kurių tipai yra:

  • Reflektorinis teleskopas.
  • Refraktorinis teleskopas.
  • Katadioptrinis teleskopas.

Skiriantis tipui tuo  pačiu skiriasi ne tik konstrukcijos, tačiau ir galimybės, kuriomis kiekvienas galės džiaugtis. Nuo pačių paprasčiausių iki pačių sudėtingiausių, kuriuos dažniausiai renkasi profesionalai. Reflektorinio teleskopo sistema susideda iš specialių veidrodėlių, refraktoriniai, tuo tarpu, veikia lešių pagalba, galiausiai, katadioptrinis turi abiejų anksčiau minėtų teleskopų privalumus, tad tuo pačiu juo yra kur kas paprasčiau stebėti dangaus šviesulius, net matuoti jų tikslumą. Didinant prietaiso skiriamąją gebą tuo pačiu sėkmingai išgaunamas didesnis vaizdas, kuris padeda geriau matyti konkrečius objektus. Ne veltui ši įranga anksčiau buvo naudojama ne tik dangaus šviesuliams stebėti, tačiau ir ieškant akimis toli esančių smulkmenų, kurių nepavyksta užfiksuoti žiūronais.

B-a.eu siūlo labai daug skirtingų teleskopų, kurie skiriasi ne tik savo tipais, tačiau ir kitomis savybėmis. Greitesnei paieškai visada galima susisiekti su B-a.eu konsultantais, kurie įvertinę kiekvieno asmens poreikius gali pasiūlyti jam labiausiai tinkamą teleskopą.

Ieškodami įvertinkite šiuos veiksnius:

  • Plati gamintojų pasiūla naudinga tada, kai esate konkretaus prekinio ženklo mėgėjas. B-a.eu prekiauja tik žinomų gamintojų produkcija, kuri klientus džiugina kokybe bei funkcionalumu: Acuter, Vortex, Yukon ir kiti. Šie gamintojai – profesionalų pasirinkimas, kuriuos dažnai renkasi ir mėgėjai.
  • Žinoma, daugeliui svarbus ir dizaino aspektas, kadangi norisi, jog teleskopas puikiai derėtų interjere. Kai kurie net perka šiuos prietaisus tam, kad sukurti skoningesnį namų interjerą. Nuo ryškesnių, kurie puikiai derės moderniuose namuose, iki klasikiniame interjere derančių tamsesnių spalvų teleskopų.
  • Žinoma, dėmesį reikia atkreipti ir į išmatavimus. Labai dažnai teleskopo dydis lemia ir jo funkcionalumą. Tuo pačiu – transportavimo galimybes bei integraciją į interjerą. O koks labiausiai tinka Jums?
  • Įvertinkite ir medžiagas iš kurių įrenginys yra pagamintas. Juk visada norisi įsigyti tvirtesnį bei ilgiau tarnausiantį.
  • Svarbios ir svorio charakteristikos tokiu atveju, kai teleskopas bus transportuojamas iš vienos vietos į kitą. Juk stebėti dangų gamtoje yra kur kas maloniau.

Teleskopas yra labai puiki dovana, tad jeigu norite nustebinti artimą žmogų išskirtiniu daiktu, kuris gali tapti labai puikia pramoga – siūlome jam padovanoti meilę dangui ir „jo kūnams“. Su kiekvienu teleskopu kartu gausite ir instrukciją, kaip tinkamai juo naudotis, kad pavyktų pamatyti kuo daugiau. Pirmiausia naudinga išbandyti žemėlapius, kuriuos galima rasti internete. Susipažinti su dangaus kūnais ir perprasti jų išsidėstymą. Vėliau – pradėti tyrinėti ir pačiam bandyti atrasti naujas žvaigždes ir gal net naujas planetas, kurios bus pavadintos Jūsų vardu.

B-a.eu paruodami teleskopai internetu – galimybė pamatyti erdvę, kuri yra už žemės ribų. Atsargiai, daugelis teigia, kad jos tyrinėjimas tampa priklausomybe, kurios nebesinori paleisti!