Satina Soft Cream Plus Cosmetic 75ml Kremai veidui
13.29 € 13.33 € / 1 vnt

Dieninis kremas Ziaja Manuka Tree Day Cream 50ml SPF10 Kremai veidui

Dieninis kremas Ziaja Cocoa Butter Day Cream 50ml Kremai veidui

BB kremas Ziaja Dark Oily and Mixed Skin 50ml SPF15 Kremai veidui

Dieninis kremas Ziaja Cucumber Day Cream 100ml Kremai veidui

CC kremas Ziaja 50ml SPF10 Kremai veidui
13.85 € 13.90 € / 1 vnt

Dieninis kremas Ziaja Goat´s Milk Day Cream 50ml SPF 15 Kremai veidui

BB kremas Rimmel London Medium 9in1 SPF15 30ml Kremai veidui

Dieninis kremas Ziaja Med Capillary Treatment 50ml SPF6 Kremai veidui

Dieninis kremas Ziaja Jasmine Day Cream 50ml SPF6 Kremai veidui

Veido kremas Ziaja Self Cupuacu Face Cream Cupuacu 50 ml Kremai veidui

Veido kremas: kokį pasirinkti?

Daugelis nori turėti sveiką ir gyvybingą veido odą, tačiau kiekvieno žmogaus veido oda skirtinga, todėl jai prižiūrėti reikia skirtingų dalykų. Norint surasti tinkamą veido kremą, reikia nustatyti odos tipą, suprasti, kas jai geriausia, o tik tada ieškoti tinkamo produkto.

Veido kremo istorija

Drėkinančias veido priemones žmonės naudoja tūkstančius metų. Kiekviena civilizacija tam turėjo savų paslapčių. Populiariausi buvo natūralūs ingredientai: avokadai, gyvuliniai taukai, bičių vaškas, rožių vanduo, vynas, palmių aliejus, alyvuogių aliejus bei įvairūs eteriniai aliejai. Žinoma, kad žydų herojė Estera bei Egipto karalienė Kleopatra taip pat naudojo aliejų, kad oda būtų skaistesnė ir gražesnė. Vėliau, įvykus pramonės revoliucijai, veido kremams vietoje augalinių produktų pradėti naudoti mineraliniai aliejai bei vazelinas. Naujausi bandymai parodė, kad optimaliausias rezultatas gaunamas tada, kai sujungiamos natūralios bei dirbtinės medžiagos. Daugelis gamintojų praturtina savo kremus vitaminais, mineralais bei hidroksilo rūgštimis.

Veido odos tipo nustatymas

Kiekvieno tipo odai reikalingas drėkinimas. Drėkinančios medžiagos atlieka tris pagrindines funkcijas: 1) drėkina ir neleisti išgaruoti drėgmei; 2) apsaugo odą nuo išsausėjimo bei pleiskanojimo; 3) pristabdo odos senėjimo procesą. Kiekvieno tipo oda linkusi į skirtingas problemas. Jei norite nustatyti veido odos tipą, vos prabudus ryte, lengvai prispauskite švarią servetėlę prie veido.

Veido kremų tipai

Veido kremų būna įvairių. Veikliosios medžiagos, naudojamos kremuose, skirstomos į tris grupes – kiekviena jų skirtingais būdais saugo bei maitina odą.

Kai kurie ingredientai tinka visiems odos tipams. Kaip minėta anksčiau, normali veido oda nereikalauja gausios priežiūros, todėl žemiau išvardinti ingredientai gali būti geriausias pasirinkimas tokio tipo odai. Taip pat jie tinka ir visoms trims veido kremų grupėms. Mėgstantiems natūralias priemones, šie ingredientai turėtų būti itin svarbūs.

Specialūs įspėjimai

Žinodami odos priežiūros pagrindus, išvengsite odos problemų, kurios dažnai kyla iš paprasčiausio neišmanymo. Štai keli dalykai, kuriuos turėtumėte atsiminti:

Kūnas, veidas ir paakiai

Viena didžiausių klaidų, susijusių su odos priežiūra – to paties produkto naudojimas visam kūnui. Geriausiems rezultatams pasiekti, skirstykite odos priežiūros produktus į tris rūšis: kūno, veido ir paakių priežiūrai.

Pasirinkite kasdieninio naudojimo losjoną kūno odos priežiūrai. Nenaudokite jo veidui. Vietoje to, išsirinkite specialų veido kremą. Ieškokite kremo, kuris būtų nekomedogeninis, t.y., neužkimštų odos porų. Kremai, užkemšantys poras, gali sukelti arba paaštrinti spuogų problemas. Veido oda yra pernelyg jautri kūno losjonams, todėl įsitikinkite, kad kremas būtų sukurtas specialiai veidui.

Oda aplink akis yra dar jautresnė ir subtilesnė, nei likusi veido oda. Ji linkusi labai greitai prarasti savo elastingumą. Paakių kremai skirti paskaistinti ir patempti paakių odą. Šie kremai taip pat padeda išvengti raukšlių, nes paprastai oda aplink akis pirmiausiai parodo senėjimo požymius. Visada tepkite paakių kremą bevardžiu pirštu: jis silpniausias, todėl plonai paakių odai teks mažiausiai spaudimo.

Apsauga nuo saulės

Dauguma veido kremų apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių. Tai svarbu tiems, kurie daug laiko praleidžia būdami lauke. Įprastiniai kremai bei losjonai nuo saulės dažniausiai užkemša poras, todėl veido kremas su apsauga nuo ultravioletinių spindulių gali būti labai naudingas. Rinkitės kremą kurio SPF filtras yra bent 15 arba didesnis.

Kremai nuo odos senėjimo

Senstančiai odai reikia dar daugiau drėgmės. Išbandykite kremus su vazelinu. Jis padeda odai išlaikyti iki 90-ies procentų natūralios drėgmės. Rinkitės drėkinančius kremus su antioksidantais bei alfa hidroksilo rūgštimis.

Poras mažinantys kremai

Kremai su tokiomis veikliosiomis medžiagomis kaip hamamelių, kivių ekstraktai bei magnio aliuminio silikatas, sutraukia poras ir išlygina odą.

Dieniniai ir naktiniai kremai

Dieną rinkitės lengvai drėkinantį kremą, kuris netrukdytų makiažui, turėtų apsaugą nuo ultravioletinių spindulių, bei mažintų poras. Naktį tepkitės sunkesniu kremu, kuris padės odai atsistatyti, kol miegosite.

Kremai, skirti sergant odos ligomis

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

Kaip išsirinkti drėkinantį veido kremą?

Parduotuvėse gausu įvairiausių veidą drėkinančių kremų, todėl kartais pasirinkti gali būti nelengva. Visi gamintojai garsiai skelbia, kad būtent jų produktas yra geriausias ir geidžiamiausias, bei naudoja kitas reklamines klišes, kad pritrauktų potencialius pirkėjus. Iš tiesų, nė vienas gamintojas negali garantuoti, kad jo siūlomas produktas jums tiks geriausiai, nes kiekvienas veidas yra unikalus ir pasižymi individualiomis savybėmis. Kad rastumėte geriausiai jums tinkantį kremą, atidžiai perskaitykite šį pirkimo gidą.

Koks jūsų odos tipas?

Jūsų odos tipas yra vienas svarbiausių veiksnių, renkantis veido drėkinimo priemones. Gera žinia yra ta, kad šiais laikais galima rasti specializuotų drėkinamojo poveikio produktų kiekvienam odos tipui, be to, galima rinktis iš gausybės skirtingų gamintojų. Pagrindiniai veido odos tipai yra keturi: normali, sausa, riebi ir mišri oda. Norint, kad drėkinančio kremo poveikis būtų optimalus, reikia žinoti, kokio tipo jūsų oda, ir pasirinkti drėkinančią priemonę, kuri buvo sukurta būtent tam odos tipui.

Ar reikalinga apsauga nuo saulės?

Didžiajai daliai vartotojų, apsauga nuo saulės yra reikalinga. Net jei saulė nematoma, ji vis tiek gali daryti žalingą poveikį odai. Norėdami apsisaugoti nuo galimos žalos, turėtumėte rinktis veido kremą, kuris turėtų apsaugą nuo UVA (A tipo ultravioletiniai spinduliai) ir ne mažesnį nei 30 SPF (apsaugos nuo saulės faktorius – angl. Sun Protection Factor). Pasirinkdami drėkinantį veido kremą su apsaugine funkcija, sutaupysite pinigų, nes jums nebereikės įsigyti atskiro produkto apsaugai nuo saulės. Be to, naudojantis dviem skirtingais produktais, gali užsikimšti jūsų veido poros, ar atsirasti kitų problemų, tokių kaip spuogai.

Apsvarstykite kainą

Drėkinančių kremų kainų amplitudė yra labai plati: nuo kelių iki kelių šimtų eurų. Tačiau produkto kaina ne visada tiksliai atspindi jo efektyvumą. Dėl šios priežasties, kaina niekuomet neturėtų būti pagrindinis kriterijus, įsigyjant prekę. Net jei jūsų biudžetas didelis ir pinigai nėra problema, dėmesį labiau reikėtų kreipti į kremo sudedamąsias dalis, o ne faktinę produkto kainą. Žinoma, posakis, kad gaunate tai, už ką mokate, nėra iš piršto laužtas ir dažnai pasiteisina: paprastai geri veido kremai yra brangesni už mažiau veiksmingus, tačiau taip yra ne visada.

O kaip dėl oro?

Oro sąlygos, be abejo, turi reikšmės tam, kokiu drėkinamuoju kremu turėtumėte tepti savo veidą. Pavyzdžiui, žiemą daugeliui odos tipų pasireiškia sausumas, todėl šiuo metų laiku tirštas ir riebus drėkinamasis preparatas padės geriau palaikyti odos drėgmę. Esant karštam orui, atvirkščiai – reikėtų naudoti lengvesnį drėkinantį kremą. Jei jūsų veido oda riebi, jums taip pat rekomenduotina rinktis lengvą, mažai riebų produktą.

Atsižvelkite į pateiktus patarimus, rinkdamiesi naują drėkinantį veido kremą – taip jums ne tik bus lengviau pasirinkti, bet ir padės pasiekti geresnių rezultatų. Nepamirškite, jog veidas – ypatingai jautri ir subtili kūno vieta, todėl jai reikia ypatingos priežiūros ir geriausių produktų.