Atpigo Vonios žaislai Gyvūnėliai Vonios žaislai
19.23 € 23.63 € / 1 vnt

Atpigo Woopie žaislinė valtis Vonios žaislai
19.25 € 22.35 € / 1 vnt

Atpigo Vonios žaislų rinkinys - Ančiukų fontanas Vonios žaislai

Atpigo Vonios žaislas - Pingvinas Vonios žaislai
14.96 € 15.75 € / 1 vnt

Atpigo Vandens žaislų rinkinys Woopie, 15 vnt. Vonios žaislai

Vonios žaislas Aštuonkojis Vonios žaislai
19.34 € 19.40 € / 1 vnt

Vonios žaislų rinkinys „Antis“ Vonios žaislai
19.46 € 19.51 € / 1 vnt

Vonios žaislas - Povandeninis laivas Vonios žaislai
15.60 € 15.63 € / 1 vnt

Vonios žaislų rinkinys su tinkleliu Vonios žaislai
21.51 € 21.56 € / 1 vnt

Vonios žaislų rinkinys - Jūros gyvūnai Vonios žaislai

Vonios žaislas - Vandens ratas Vonios žaislai

Vonios žaislas Spalvinga piramidė Vonios žaislai

Vonios žaislas Vandens varlytė su indais Vonios žaislai

Vonios žaislas Krabas Vonios žaislai
20.29 € / 1 vnt

Vonios žaislas Laivelis Vonios žaislai
17.76 € / 1 vnt

Vonios žaislas & Varlytė Vonios žaislai

Kūdikių maudynėms 

Kūdikių maudynėms gali būti skirtos įvairios priemonės, žaislai: vonios termometrai, kempinės, rankšluosčiai, plaukimo ratai, įvairūs žaislai ir kita.

Dėka nuostabių žaisliukų, maudymasis gali tapti puikia pramoga.

Vaikiškas maudynių ratas ant kaklo yra skirtas saugioms kūdikių maudynėms ir vystymuisi nuo pirmųjų dienų. Šio rato didelis privalumas yra tas, kad jį galima naudoti iš kart nuo gimimo, kai Jūsų mažyliai dar nelaiko net galvytės. Taip pat jis padeda vaikui vystytis ir stimuliuoja plaukiojimo refleksą. Ratą reikėtų uždėti ant kaklo, tada mažylį įdedame į vandenį ir jis pradeda savarankiškai plaukioti. Plaukiodamas jis judina rankytes, kojytes, gali apsiversti ant pilvuko, ant nugaros ir kita.

Taigi ruošiantis maudynėms pirmą kartą stresas yra tiek tėveliams, tiek ir vaikučiui. Pirmiausiai ką reikėtų daryti ruošiantis mažylio maudynėms, tai tinkamos temperatūros vandens paruošimas, kuris neleistų kūdikiui sušalti ar nudegti nuo karšto vandens. Optimali vandens temperatūra turėtų būti 37 laipsniai, o ją galite nustatyti specialiais vandens termometrais. Juos galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, pagaminimo medžiagų, spalvų ir kita.

Tada reikėtų vonelės dugne patiesti specialų kilimėlį, kad mažylis neslidinėtų. Voneles taip pat galite rinktis iš skirtingų spalvų, formų, išmatavimų, medžiagų, kainų ir kita.

Būtų geriau mažylį maudyti virintame vandenyje, nes įprasto vandens iš krano kokybė gali būti prasta. Pediatrai rekomenduoja į virintą vandenį įpilti kalio permanganato tirpalo, kuris veikia kaip dezinfekcinė priemonė. Tirpalo reikia pilti visai nedaug, kad vanduo šiek tiek paraustų. Geriausia, kad vanduo siektų mažylio krūtinės sritį ar šiek tiek aukščiau.


Taigi prieš maudynes reikėtų iš karto pasiruošti visus būtinus reikmenis tokius kaip: vatos tamponėliai, rankšluostukas, prausimuisi skirtas audinys arba kempinėlė, švelnaus muilo su natūraliu pH, švarius drabužėlius ir kita.

Pirmosios mažylio maudynės turėtų būti 5-6 jo gyvenimo dieną. Iki 6 mėnesių kūdikius patariama maudyti kiekvieną dieną, tačiau neilgai, o vėliau maudynių ritualas gali būti ir retesnis, kas antrą ar netgi trečią dieną.

Kūdikių maudynėms skirtas priemones rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie užtikrina kokybę.

Kūdikių maudynėms skirtas priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Taigi žinant kaip reikia maudyti savo mažylius, turint visas reikalingas priemones maudymasis tiek tėveliams, tiek ir mažyliui bus tikras malonumas, džiaugsmas.