Pasiūlymai
Plaukiojimo akiniai Bestway, žali Akiniai vandens sportui
10.02 € 10.04 € / 1 vnt

Plaukiojimo akiniai Bestway, rožiniai Akiniai vandens sportui
10.37 € 10.39 € / 1 vnt

Vandens batai unisex guminiai 9213 7 navy Vandens batai

Plaukiojimo akiniai Bestway, mėlyni Akiniai vandens sportui

Populiariausios prekės
Šlepetės moterims SAMELA 7638 01 36/41 Vandens batai

Vandens batai unisex TIAS 20 45 black Vandens batai

Šlepetės unisex 7228 00 36/42 Vandens batai

Vandens batai unisex 9217 114 36 grey/pink Vandens batai

Vandens apranga 

 

Jeigu norite džiaugtis vandens sportu yra labai svarbu turėti ir kokybišką vandens aprangą. Vandens aprangą sudaro: akiniai vandens sportui, hidrokostiumai, neopreninės kojinės, pirštinės vandens sportui, vandens batai, neperšlampami rūbai, plaukimo apranga ir kita.

Akiniai vandens sportui yra reikalingi tam, kad apsaugotų akis nuo UV spindulių, vandens, vėjo, atspindžių, veido ir akių sužalojimo ir kita.

Akinius vandens sportui rinkitės ne tik pagal dizainą, spalvą ir kita, bet ir pagal patogumą, gamintoją, kainą, medžiagas ir kita.

Taigi akiniai vandens sportui yra nepralaidūs vandeniui bei nerasojantys. Na, o nardyti skirti akiniai turi dar ir dengtą nosį, kad neriant būtų galima išpūsti vandenį iš akinių.

Akinius nuo saulės būtina naudoti, nes akys gauna dvigubai daugiau UV spindulių būnant ant vandens, nei paprastai.

Hidrokostiumus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, spalvų, kainų, dydžių, medžiagų ir kita. Paprastai hidrolostiumai būna juodos spalvos. Gali būti iš kelių dalių – kelnės ir viršutinė dalis.

Hidrokostiumai puikiai tinka irklavimui, nardymui, kaitavimui, slidinėjimui ir kita. Taip pat sportuojant visiškai nevaržo judesių. Kelių ir sėdynės sritys gali būti papildomai sustiprintos papildoma medžiaga. Hidrokostiumas yra atsparus vandeniui ir sulaiko šilumą.

Taigi hidrokostiumus galite rinktis iš įvairaus dizaino, trumpus, ilgus, vyriškus, moteriškus, vaikiškus ir kita.

Rinkdamiesi hidrokostiumą reikėtų atsižvelgti į jo patogumą, komfortą, medžiagas iš kurių yra pagamintas ir tik tada nuspręsti pirkti ar nepirkti.

Neopreninės kojinės skirtos ypač šaltam orui. Storas neopreno sluoksnis patikimai sulaiko šilumą ir nepraleidžia drėgmės.

Neopreninės kojinės gali būti naudojamos kartu su batais ar atskirai. Padai gali būti papildomai sustiprinti PU medžiaga.

Naudojant neoprenines kojines nejausite jokio diskomforto, nes jos yra siūnamos iš tokios pačios medžiagos kaip narų kostiumai ir nepraleidžia drėgmės, o jei ir praleidžia, tai jokio diskomforto nepajusite.

Taigi neopreninės kojinės yra neperšlampančios, išlaikančios šilumą, antibakterinės, elastinės, skalbiamos ir kita.

Gali būti skirtos medžiotojams, žvejams, kariškiams, sportininkams, darbininkams, kurie dirba šaltoje drėgnoje aplinkoje ir kita.

Taigi su tokiomis kojinėmis jausitės patogiai, išvengsite peršalimo ligų ir kita.

Į kojinių vidų gali būti įsiūtas vilnos sluoksnis, kuris lemia didesnę šilumos izoliaciją ir suteikia komfortiškumo jausmą.

Pirštinės vandens sportui galite naudotis irkluojant, plaukiojant vandens slidėmis, vandenlentėmis, vandens motociklais ir kita. Neslidus delnas puikiai sukimba su irklo rankena.

Pirštinės gali būti pagamintos iš specialaus neslystančio ir drėgmės nepraleidžiančio audinio, su paminkštinimais delnuose ir specialiais minkštinimais pirštų sąnariuose, kad būtų patogu laikyti vandenlentės virvės rankeną ar kitą vandens pramogoms skirtą priemonę.

Pirštinių užsegimas gana paprastas su užsegamais lipdukais.

Pirštines vandens sportui rinkitės patogias, tinkamo dydžio, pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir kita.

Renkantis vandens batus reikėtų kreipti dėmesį ne tik į dizainą, išvaizdą, bet ir patogumą, lankstumą, kokybę, medžiagas iš kurių yra pagaminti ir kita. 

Patogūs ir lankstūs paplūdimio bateliai, apsaugos pėdą, kulnus ir padus nuo įbrėžimų, stiklo, aštrių akmenų ir pan. sužeidimų. Bateliai ir batai vandens sportui gali būti skirti įvairioms vandens sporto rūšims: plaukimui, nardymui, buriavimui, kaitavimui ir kita.

Svarbu iš kokių medžiagų yra pagaminti batai, nes nuo to priklauso kaip jie bus apsaugoti nuo įbrėžimų, sudirginimų ir kita.

Taigi vandens batai sumažina slydimo riziką, tad kartu apsaugo nuo traumų perkritus, saugo kojas nuo nutrynimų, traumų vandenyje ar paplūdimyje, gali turėti antibakterinį paviršių, kuris apsaugo pėdas nuo grybelio, atsparūs UV spinduliams ir kita.

Plaukimo aprangą galite rinktis – plaukimo kepuraitė, vyriškos maudymosi kelnaitės, moteriškas maudymosi kostiumėlis ir kita.

Pagamintos vyriškos maudymosi kelnaitės iš naujos kartos pluoštų leidžia pagerinti sporto pasiekimus skatindama raumenų darbą, mažina jų nuovargį. Pluoštas padidina atsparumą chlorui ir UV spinduliuotei, greitai džiūsta, todėl idealiai tinka vandens sportui, pramogoms. Taip pat puikiai tinka kūnui: užtikrina viso kūno stabilumą ir lankstumą.

Plaukimo kepuraitė apsaugo nuo neigiamų baseino vandens savybių, o vidinis kepuraitės sluoksnis leidžia ją lengvai užsidėti ir nusiimti nepažeidžiant plaukų. Plaukimo kepuraitė turi gerai priglusti prie galvos, taip pat būti patogi ir kita.

Plaukimo kepuraites skirtas moterims, galite rinktis įvairių spalvų, su dekoracijomis, tinkančias ilgiems plaukams ir kita. Tad gamintojai kuriant moteriškas plaukimo kepuraites nepamiršta ir moterims labai svarbios estetinės išvaizdos.

Sportinis maudymosi kostiumėlis dažniausiai būna vientisas, įvairių spalvų, paprasto dizaino ir kita.

Jeigu nežinote kokią vandens aprangą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Vandens aprangą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Vandens aprangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.