EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Miegamojo baldai internetu

Išpardavimai Visi
Lateksinis antčiužinis 200x140x5 cm

Lateksinis antčiužinis 200x140x5 cm

Kaina: 180.50 €189.99 €
Žiūrėk ČIA
Lateksinis antčiužinis 200x160x5 cm

Lateksinis antčiužinis 200x160x5 cm

Kaina: 199.50 €210.00 €
Žiūrėk ČIA
Lateksinis antčiužinis 200x180x5 cm

Lateksinis antčiužinis 200x180x5 cm

Kaina: 223.25 €234.99 €
Žiūrėk ČIA
Čiužinys MADONA 195/200x80x19 cm

Čiužinys MADONA 195/200x80x19 cm

Kaina: 198.55 €209.00 €
Žiūrėk ČIA
Čiužinys MADONA 195/200x90x19 cm

Čiužinys MADONA 195/200x90x19 cm

Kaina: 217.55 €229.00 €
Žiūrėk ČIA
Čiužinys MADONA 195/200x100x19 cm

Čiužinys MADONA 195/200x100x19 cm

Kaina: 236.56 €249.01 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Miegamojo lova Viera 90

Kaina: 129.00 €
Žiūrėk ČIA

Miegamojo lova Viera 160

Kaina: 166.50 €
Žiūrėk ČIA

Čiužinys Dolmar Porolonas 200x160x8

Kaina: 78.00 €
Žiūrėk ČIA

Čiužinys Dolmar Porolonas + lateksas 200x80x8

Kaina: 76.50 €
Žiūrėk ČIA

Miegamojo lova Venecja 180 balta

Kaina: 289.50 €
Žiūrėk ČIA

Miegamojo lova Kenia balta

Kaina: 189.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
AKCIJA 29%
Miegamojo lova Barcelona

Miegamojo lova Barcelona

Kaina: 204.01 €288.60 €
Žiūrėk ČIA

Miegamojo lova Berlin

Kaina: 203.85 €
Žiūrėk ČIA

Miegamojo lova Samara

Kaina: 265.50 €
Žiūrėk ČIA

Miegamojo lova Sofia

Kaina: 378.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA 21%
Miegamojo lova Bolonia

Miegamojo lova Bolonia

Kaina: 340.00 €429.00 €
Žiūrėk ČIA

Miegamojo lova Mito 140

Kaina: 267.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Vertingi patarimai, kaip susikurti svajonių miegamojo kambarį

 

Geras miegas – mūsų sėkmės pagrindas! Miegamajame praleidžiame trečdalį savo gyvenimo, t.y. beveik 25 – rius metus, taigi miegamasis - ko gero svarbiausia ir intymiausia kiekvienų namų vieta. Būtent dėl šios priežasties labai svarbu, kad miegamojo aplinka asocijuotųsi su visapusišku komfortu ir atsipalaidavimu, buvimu su mylimiausiais žmonėmis. Tam, kad svarbiausias namų kambarys taptų ramybės oaze, privalu tinkamai pasirinkti miegamojo baldus, labiausiai patinkančias spalvas bei pritaikyti apšvietimą. Taigi, trumpai apie miegamojo baldus, apšvietimą bei spalvas.

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis miegamojo baldus

 

Lova

 

Lova – neabejotinai svarbiausias miegamojo baldas, todėl jei dar tik ruošiatės ją pirkti, gerai apžiūrėkite gamintojų pasiūlą. Nuspręskite, ar norite prabangios, ar kuklesnės, bet jaukios lovos. Ar jums labiau priimtinas metalo, odos, o gal medžio karkasas. Jei pageidaujate kažko išskirtinio arba tiesiog norite sutaupyti, reikės paieškoti kiek ilgiau. Tačiau neišsigąskite - šiais laikais miegamojo baldų pasiūla tikrai didelė, tad anksčiau ar vėliau išsirinksite tokią lovą, kokią regite savo svajonėse.

 

Lovos rėmas Pagrindinė laikančioji lovos dalis – rėmas. Rėmai gaminami iš įvairių konstrukciškai tvirtų medžiagų: medienos, įvairių sudėčių plokščių, metalo ir net stiklo. Tarp medžio masyvo ir plokštės konstrukcijos vertėtų rinktis tvirtesnę medžiagą: kietmedžio rėmą arba medžio dulkių plokštę (MDP).  Tik tokiu atveju būsite tikri, jog sėsdami ar guldami į lovą, neatsidursite ant žemės.

 

Lovos karkasas Iš vidinės pusės ant lovos rėmo yra dedamas čiužinio karkasas (grotelės) Šis karkasas gali būti spyruoklinis arba statiškas. Statiškas karkasas gaminamas iš medžio tašelių, kurie tiesiog turėtų atlaikyti norimą svorį. Spyruoklinių karkasų konstrukcija paprastai yra sudėtingesnė ir tarnauja kaip pagalba čiužiniui. Jie kartu sudaro bendrą lovos minkštumo ir prisitaikymo prie kūno formų mechanizmą. Šiuos karkasus gamina specializuotos gamyklos, todėl baldų salone jūs galite prašyti pasirinkti iš kelių konstrukcijų variantų. Rinkoje galima sutikti karkasų, kurie valdomi elektros varikliu gali įgauti pusiau sėdimą ar gulimą poziciją.

 

Čiužinys Čiužinys paprastai komplektuojamas prie bet kurio lovos rėmo pagal standartizuotus matmenis, todėl lovą ir čiužinį jūs galite rinktis atskirai. Nuo čiužinio pasirinkimo priklausys jūsų savijauta ir miego kokybė. Apie čiužinius jau rašėme straipsnyje „Tinkamai pasiruoškite saldžiam žiemos miegui. Ką kiekvienam vertėtų žinoti apie čiužinius’.

 

 Lovūgaliai Stilingiausios lovos sudėtinės dalys – lovūgaliai. Galvūgalis lovoje viena matomiausių detalių, todėl gamintojai jai teikia daug dėmesio. Medžiagos galvūgalio gamybai naudojamos labai įvairios. Tačiau renkantis lovą, į šią baldo dalį verta atkreipti ypatingą dėmesį ir galvoti ne tik apie grožį, bet ir apie patogumą. Lovoje dažnai skaitome knygas ar tiesiog sėdime atsirėmę užsiimdami kitais darbais. Jeigu lovūgalis pagamintas iš kietų (medžio, metalo, stiklo, plastiko) medžiagų, jo forma turėtų būti ergonomiška, t.y. patogi atremti pagalvę. Pastaruoju metu vis dažniau sutinkami dideli paminkštinti dekoratyvūs galvūgaliai iš gerų audinių, odos ar net kailio.

 

Lovų matmenys. Pagal matmenis lovos skirstomos į tris kategorijas:

 

„dvivietes“ – 160-200 cm pločio;

 „pusantrines“ – 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm pločio;

„vienvietes“ – 80 cm, 90 cm, 100 cm pločio.

 

Renkantis lovą savo miegamajam, atkreipkite dėmesį į šiuos svarbius aspektus:

 

•    Išmatuokite savo miegamąjį. Kadangi tradiciškai lova užima daugiausiai vietos šiame kambaryje, pagal kambario dydį rinkitės tokio dydžio lovą, kokios Jums būtinai reikia. Plotą skaičiuokite taip, kad galėtume be kliūčių apeiti savo lovą, kad lengvai atsidarytų langas, spintos ir kambario durys; •    Labai svarbu rinktis triukšmo nekeliančius baldus. Tikriausiai esate miegoję girgždančioje lovoje, kuri skleisdavo baisius garsus kiekvieną kartą Jums pasijudinus. Taigi, miegas tokioje lovoje tikrai nekelia komforto. Tad, rinkitės baldus, kurie nepažadintų Jūsų ir Jūsų artimųjų ar netgi kaimynų!

 

Spinta ir spintelės prie lovos

 

Be lovos labai svarbūs miegamojo baldai yra drabužių spinta ir nedidelės spintelės prie lovos, kitaip dar vadinami naktiniais staliukais. Svarbiausias kriterijus renkantis šiuos baldus - kambario dydis. Jei Jūsų miegamasis didelis, drąsiai eksperimentuokite svarstydami įvairius variantus. Tik, be abejo, nepamirškite išlaikyti harmonijos ir juos suderinti tarpusavyje - juk kartais gražiausia tai, kas paprasta. Jei Jūsų miegamasis nedidelis, rinkitės į sieną įmontuotas drabužių spintas, kurios ne tik praktiškos, bet dažnai ir estetiškiau atrodo bei yra talpesnės. Veidrodinės tokių spintų durys yra puikus sprendimas, norint kad miegamojo erdvė optiškai šiek tiek padidėtų.

 

Apšvietimas

 

Rinkitės modernias šviesos srauto sistemas 

 

Šios sistemos daugumą žmonių nuteikia miegui bei slopina nemigą. Tam labai gerai tinka virš lovos pakabinamų lubų fragmentas, nuleistas apie 20 cm. Galima rinktis visame miegamajame pakabinamas lubas, o lovos galvūgalio plote suformuoti tiesiog iš už lubų slystančios šviesos srautą. Įsirengę reguliuojamą šviesos srauto sistemą, galėsite reguliuoti apšvietimo intensyvumą. Prieš įsigydami tokią sistemą, klauskite parduotuvės konsultanto, koks reguliatorius yra jai tinkamas, kiek laidų reikės nutiesti. Šiuo atveju tinkamesnės yra elektros energiją taupančios liuminescencinės lempos, kurios tą patį šviesos srautą sukuria sunaudodamos 5-7 kartus mažiau elektros energijos, o šviečia gerokai ilgiau. 

 

Išsirinkite sau tinkamą šviestuvą 

 

Sukurti „minkštą“ šviesą galima naudojant audeklinius šviestuvus. Dar vienas metodas išgauti švelnų „minkštą“ apšvietimą – naudoti šviestuvus su pienišku stiklu, geriausia iš išorės matiniu. Jei įjungus šviestuvą švyti visas stiklo paviršius, vadinasi, stiklo kokybė yra gera. Jei matosi tik pati lemputė ir stiklo paviršius blizga, stiklas – prastesnės kokybės.

 

Įsirenkite tinkamą apšvietimą skaitymui

 

Dažnas mėgsta lovoje skaityti, todėl labai svarbu įsirengti tinkamą apšvietimą lovos galvūgalyje. Jei jūsų antra pusė neturi šios aistros (o gal – blogo įpročio...), tikslinga naudoti kryptinės šviesos prožektorius. Juos nukreipus į skaitomą knygą, išsisklaido apie 5-10% šviesos ir ji praktiškai netrukdo partneriui. Tokius prožektoriukus geriausia tvirtinti 70 cm virš pagalvės ir apie 20 cm nuo lovos krašto link lovos vidurio (jei lovos plotis iki 2 m). Jei skaitote mažai, galite naudoti matinio stiklo šviestuvus. Patogu naudoti nedidelius stalinius šviestuvėlius.

 

Miegamojo spalvos

 

Miegamojo kambario dekorui dažniausiai naudojamos neryškios pastelinės spalvos, sukuriančios ramybės ir atsipalaidavimo pojūčius ir leidžiančios akims bei kūnui pailsėti. Renkantis miegamojo spalvą, svarbiausia ne aklai vadovautis vyraujančiomis mados tendencijomis, o atsižvelgti į savo pomėgius ir norus bei pasirinkti tas spalvas, kurios būtent jums sukuria komforto, jaukumo ir romantikos jausmus.

 

Štai keletas spalvų, sukeliančių tam tikrus jausmus bei emocijas: •    geltona, oranžinė - ryškios spalvos, kurių akcentai miegamąjį tarsi pripildo saulės spinduliais ir džiugia nuotaika; •    žalia, žalsva - gamtos, gyvybingumo spalvos - taip pat ypatingai atpalaiduoja, suartina su gamta, suteikia miegamajam kambariui gyvumo ir gaivos pojūčius; •    balta - neutrali, erdvumo ir švaros pojūčius išlaisvinanti spalva, išryškina kambario detales, dekoro elementus, tinka minimalistinį stilių mėgstantiems žmonėms;

•    mėlyna - dangaus ir jūros spalva - švelniai atpalaiduoja, sukuria ramybės ir harmonijos pojūčius; •    rožinė -  ji neturi jokio neigiamo poveikio. Padeda atsipalaiduoti, sukuria romantišką nuotaiką. Dėl šių priežasčių labai tinka miegamajame, tačiau visiškai nedera virtuvėje. Dažnai šia spalva puošiami mergaičių miegamieji kambariai, nes tai labai moteriška spalva; •    violetinė – ši spalva visais laikais simbolizavo valdžią, savigarbą. Ji siejasi su aristokratiškumu, mąstymu. Šviesiais atspalviais galima dažyti jogai ar meditacijai skirtus kambarius, taip pat miegamuosius ir poilsio kambarius. Ši spalva nuramina jausmus, suteikia gerų emocijų, nesukelia blogų minčių.

 

Be to nepamirškite suderinti baldų ir sienų spalvų, tai itin svarbu, norint sukurti harmoningą ir vientisą aplinką.

  • šviesūs baldai puikiai dera su pilka, tamsaus šokolado, kiaušinio ir oranžine spalva;
  • juodi baldai dera su alyvine, violetine, vyno ir balta spalvomis. Ypač gerai atrodo derinami su juodai-baltais dekoratyviniais ornamentais ir metaliniais akcentais. Jei norite susikurti raminamąjį poveikį savo miegamajame, tuomet juodus baldus derinkite su sodriai žalia spalva.
  • vyšniniai (tamsiai raudoni) baldai dera su jaukiomis, pastelinėmis spalvomis (geltona, oranžine) arba ryškiai rožine. Itin drąsus derinys būtų su žaliai geltona. 

Bendrai tariant, jaukus miegamasis paprastai yra toks, kuriame vyrauja švelnios spalvos, aptakios formos, o  dekoras padeda kurti harmonijos įspūdį. Tačiau kurkite savo miegamąjį pasitelkdami visą širdį ir fantaziją, kadangi jūsų miegamajame turi būti tai, kas būtent jums leidžia atsipalaiduoti ir ramiai ilsėtis kiekvieną naktį.

 

 

Miegamojo baldai Dar info pasirinkimui.

 

Pirmiausia apsispręskite, kokio stiliaus bus jūsų miegamasis. Suprantama, kiekvienas turi savo svajonių miegamojo viziją, tad idealu, jei sutuoktinių nuomonės dėl to, kaip turėtų atrodyti miegamojo baldai, sutampa.
Yra keletas veiksnių, lemiančių baldų išdėstymą miegamajame, į kuriuos būtina atsižvelgti: pavyzdžiui, kokios formos pats kambarys, ar kambaryje yra didelis langas, kokios formos ir dydžio durys ir pan.

Standartiniame miegamojo baldų komplekte turėtų būti:

● Lova,
● Spintelė prie lovos (dažniausiai dvi),
● Spinta (su lentynomis patalynei ir kabyklomis drabužiams),
● Neaukšta komoda (gali būti su veidrodžiu),
● Kėdės, krėslai, pufai (gamintojai papildomai gali siūlyti ir gobelenų, pastatomų arba stalinių šviestuvų, įvairių lentynėlių, vazų ir net paveikslų).

Šiandien išskiriami du pagrindiniai baldų stiliai – klasika ir modernas.
Klasikiniais laikomi baldai, pagaminti daugiausia iš tamsiųjų medienos rūšių. Jiems būdingos aptakios formos, lenktos linijos, įvairūs puošybos elementai ir bene pagrindinis tokių baldų akcentas – įvairios detalės.
Moderniais laikomi baldai, atspindintys minimalizmo tendencijas: jų aiškios ryškios linijos, mažai detalių, visa esmė – geometrinių formų žaismas.
Miegamiesiems geriausiai tinka neryškių sodrių spalvų baldai, nes šiame kambaryje niekas neturi rėžti akies, kadangi tai vis dėlto ramybės zona. Miegamasis neturėtų būti ir tamsus – toks kambarys kels niūrią, slogią atmosferą, kuri net gali sukelti depresiją, kadangi psichologai teigia, jog miegamojo interjeras gali slėgti žmogų net giliai jam miegant.
Šiuolaikinis žmogus dažniausiai renkasi modernaus dizaino, originalaus sprendimo ir sklandžių formų miegamojo baldus. Ne šalutinis dalykas yra ir medžiagos iš kurių pagaminti baldai. Svarbu, kad jos būtų kuo natūralesnės. Labai patogu, kai miegamojo lovoje yra įmontuota dėžė patalynei. Tai puikus sprendimas kiekvienai šeimininkei galvojančiai kur padėti žieminius patalus vasaros sezonu metu ir atvirkščiai. Spintelėje prie lovos stalčiai turėtų būti pilno ištraukimo ir kuo švelniau užsidaryti nesukeldami papildomo triukšmo. Aplamai baldai miegamajame turėtų kelti kuo mažiau triukšmo, nes miegamajame tai labai erzina ir sukelia diskomfortą.
Miegamasis turi būti ta erdvė, kurioje jūs galėtumėte maksimaliai atsipalaiduoti ir tinkamai pailsėti.