Baldai sandėlyje
Žiūrėti daugiau
Baldai sandėlyje
Pasiūlymai
Komoda Alameda KOM2D3S Miegamojo komodos
272.25 € / 1 vnt

Miegamojo lova Holten LOZ/160 Miegamojo lovos

Komoda Matos KOM3D1S Miegamojo komodos
119.54 € / 1 vnt

Spinta Azteca Trio SZF2D/19/11 balta blizgi Miegamojo spintos

Komoda Stockholm KOM2D1S/9/10 Miegamojo komodos

Spinta Azteca Trio SZF2D2L/21/22 balta blizgi Miegamojo spintos

Komoda Romance KOM3D3S Miegamojo komodos
184.79 € / 1 vnt

Lova Azteca Trio LOZ/160 balta blizgi Miegamojo lovos

Populiariausios prekės
Lova Montana L1 160x200 Miegamojo lovos
219.98 € / 1 vnt

Miegamojo lova Finezja F10 Miegamojo lovos
369.99 € / 1 vnt

Miegamojo lova BRIDGET 160 Miegamojo lovos
551.35 € / 1 vnt

Spinta MARSYLIA 250 juoda blizgi Miegamojo spintos

Spinta MARSYLIA 203 juoda blizgi Miegamojo spintos

Čiužinys NEAPOL 90x200 cm Čiužiniai

Čiužinys Pegaso 195/200x180x24 cm Čiužiniai

Čiužinys Nora 195/200x120x19 cm Čiužiniai

Miegamojo baldų pirkimo vadovas

Jei renkatės miegamojo baldų komplektą, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Šie faktoriai labai svarbūs, norint, kad pasirinkti baldai būtų ne tik gražūs, bet ir šimtu procentų atitiktų jūsų poreikius.

1. Miegamojo dydis

Tiksliai įvertinkite savo miegamojo dydį – nuo to priklausys potencialių baldų dydis. Jei jūsų miegamasis nedidelis, rinkitės mažesnių gabaritų baldus: taip neapkrausite kambario ir liks pakankamai erdvės laisvam judėjimui. Šiandieninėje pasiūloje rasite pakankamai variantų tiek mažam, tiek dideliam miegamajam.

2. Miegamojo stilius

Turėtumėte aiškiai apibrėžti, kaip norite, kad jūsų miegamasis atrodytų. Galite rinktis klasikinį, elegantišką, šiuolaikišką ar kitą jums patinkantį stilių. Pasirinkite miegamojo baldų rinkinį, kuris išryškintų pasirinktą stilių. Tai ne tik suteiks kambariui puikią išvaizdą, bet ir įneš konceptualumo.

3. Spalvinė schema

Miegamojo spalvinei schemai rekomenduojama rinktis savo mėgstamiausias arba jaukias ir šiltas spalvas. Tai padės pagerinti jūsų miego kokybę. Miegamojo baldus rinkitės atsižvelgdami į kambario spalvinę schemą. Spalvos nebūtinai turi sutapti, tačiau jos turėtų derėti tarpusavyje.

4. Vietos taupymo alternatyvos

Apsvarstykite įvairius baldų dizaino variantus. Nemažai naujausių modelių lovų gaminamos su stalčiais patalynei arba komplektuojamos su sieninėmis lentynomis. Tokie baldai neužima daug vietos ir tuo pačiu yra labai funkcionalūs. Nebijokite eksperimentuoti ir kombinuoti baldus – pavyzdžiui, galite sujungti nedidelį stalą ir porą spintelių su stalčiais bei naudoti kaip kosmetinį staliuką.

5. Kokybė

Kokybė – ypatingai svarbi. Rinkitės baldus, pagamintus tik iš patvarių, tvirtų medžiagų, kurios būtų atsparios dažnam naudojimui ir tarnautų ilgai. Pasiteiraukite pardavėjo, ar baldams taikoma garantija – juk nenorite švaistyti savo pinigų prastos kokybės baldams.

6. Biudžetas

Baldai gali būti brangūs, todėl turėsite nusistatyti galimą biudžetą. Jei neturite pakankamai pinigų, nebūtina įsigyti viską iš karto – galite pirkti palaipsniui. Niekada nepirkite daugiau, nei šiuo metu galite sau leisti.

7. Kaina

Tai yra vienas svarbiausių faktorių. Visuomet palyginkite kainas! Peržiūrėkite kelių parduotuvių asortimentą, tiekėjus, įsitikinkite kokybe, o tada palyginkite kainas. Nesusiviliokite vien patrauklia išvaizda – pasirinkite kokybišką produktą už tinkamą ir prieinamą kainą.

Vadovaukitės pateiktais patarimais ir išsirinksite ne tik gražius bei stilingus, bet ir kokybiškus bei funkcionalius miegamojo baldus. Primename, kad viena iš geriausių vietų juos įsigyti– internetinė parduotuvė www.b-a.eu.