EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vaikų kambario baldai

Išpardavimai Visi
Vaikiška Lova NEO

Vaikiška Lova NEO

Kaina: 174.00 €206.40 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Lova LK121-S90

Vaikiška Lova LK121-S90

Kaina: 114.40 €129.52 €
Žiūrėk ČIA
Naktinis staliukas Princessa 13

Naktinis staliukas Princessa 13

Kaina: 134.00 €147.00 €
Žiūrėk ČIA
Pakabinama lentynėlė Princessa 06

Pakabinama lentynėlė Princessa 06

Kaina: 52.01 €58.00 €
Žiūrėk ČIA
Spinta Princessa 03

Spinta Princessa 03

Kaina: 526.00 €541.00 €
Žiūrėk ČIA
Vaikų kambario komplektas Princessa 1

Vaikų kambario komplektas Princessa 1

Kaina: 1280.00 €1314.00 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Vaikiška Lova NEO PLUS

Kaina: 185.00 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Dviaukštė Lovytė SAM

Vaikiška Dviaukštė Lovytė SAM

Kaina: 239.99 €284.80 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška lova Speed

Vaikiška lova Speed

Kaina: 121.00 €145.28 €
Žiūrėk ČIA

Žaismingas foteliukas Drambliukas

Kaina: 32.95 €
Žiūrėk ČIA

Foteliukas Šuneliai

Kaina: 32.95 €
Žiūrėk ČIA

Foteliukas Traukinukas

Kaina: 32.95 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Vaikiška Lova FLORO 2

Kaina: 229.99 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiška Lova LEONIE 2

Kaina: 159.00 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Lova MAXIMA

Vaikiška Lova MAXIMA

Kaina: 223.00 €264.00 €
Žiūrėk ČIA

Lentyna Caboto

Kaina: 81.60 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiška Dviaukštė Lova DOMINIK II

Kaina: 435.00 €
Žiūrėk ČIA

Vaikiška Lova Natalie 2

Kaina: 170.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Baldai vaikams- lengvas,pigus ir greitas pasirinkimas

Baldų vaikams parinkimas ir pirkimas - dar viena sritis jaunų tėvų fantazijai pasireikšti. Būtent tėvų, nes vaikai ne taip ir dažnai patys renkasi baldus, ypač patys mažiausieji. O jei ir išsako savo nuomonę, tėvų nuomonė turi būti stipresnė.Neretai pasirinkimą nulemia baldų vaikams pigi kaina. Baldai vaikams tai ne tik rožinė spalva ar mašinėlės. Jiems keliami kitokie saugumo reikalavimai, baldai turi būti pritaikyti vaikų ūgiui, medžiagos, iš kurių jie pagaminti, turi būti sveikos ir į kambarį neskleisti lakių cheminių medžiagų. O po viso tau jau galima pagalvoti ir apie baldų grožį bei dizainą. Laimei, viskas šiais laikais yra nesunkiai suderinama.

Baldų dydis - vienas iš svarbių kriterijų, kuomet reikia pasirūpinti vaikų kambario apstatymu. Atrodo logiška, jog lova gali būti nedidelė, stalas ne per aukštas, kėdė taip pat pakankamai žema, kad vaiko sėdėsena galėtų būti taisyklinga. Kita vertus, iš karto reikia pagalvoti ir apie tai, kad vaikas greitai auga. Tad mažos nereguliuojamos kėdutės gali būti puikiu pasirinkimu metų ar dvejų metų laikotarpiui. Tuo tarpu moksleiviui namų darbui ruošimui kur kas racionaliau rinktis reguliuojamo aukščio kėdę ir net stalą.

Viskas kur paprasčiau su vaikiškomis lovomis. Nors jos dažniausiai ir būna mažesnės nei suaugusiųjų, tačiau bent jau per didelės nebus. Tad vaikui galima drąsiai pirkti erdvesnę lovą su mintimi, kad jos užtektų geram dešimtmečiui.

Vaikai labai mėgsta paaukštintas ar net dviaukštes lovas. Net ir vienturčiui aukšta lova su spintelėmis ar net žaidimų erdvę apačioje sukelia nemažai džiaugsmo, o tėvams leidžia sutaupyti kambario erdvės. Tokie sisteminiai baldai, atliekantis net kelias funkcijas iš karto, iš tikrųjų labai patogūs, ne veltui ir populiarūs. Lova, spintelė, spinta ir gal net rašomasis stalas viename - kas gali būti geriau ir išradingam vaikui, ir  pinigus bei vietą taupantiems tėvams.

Stalo vaikui pasirinkimas - atsakingas darbas visai šeimai. Stalas reikalingas ir namų darbams, ir stalo žaidimams, ir įvairiems konstruktoriams bei dėlionėms. Daugelis tėvų pritartų, kad per didelis stalas vaikui negali būti. Kur kas blogiau, kai tenka namų darbus ruošti vos ant jo telpant. Tad nors vaikiškas nedidelis stalas ir yra gražus, vertėtų gerai pagalvoti ir apie jo patogumą. Pakankamas dydis šiuo atveju turėtų būti vienas iš svarbių pasirinkimo kriterijų.

Renkantis stalą vaikui labai rekomenduojama atsižvelgti į galimybes reguliuoti jo aukščiui. Vaikai auga, taisyklinga sėdėsena laikysenai yra labai svarbi, tad galimybė greitai ir patogiai kas kelis mėnesius pailginti vaikiško stalo kojas yra didžiulis privalumas. Patogūs, tačiau ne tokie būtini stalo atributai yra ir stalčiai, lentynėlės bei atskira vieta kompiuterio klaviatūrai. Moksleivis jau turėtų daugiau mažiau žinoti savo poreikius ir norus bei šioje srityje tikrai svariai patarti savo tėvams.

Tiems tėvams, kurių galvų nepalieka ekologinės idėjos, galime pasiūlyti nemažą kolekciją medinių vaikų kambario baldų. Medis - natūrali ir sveika žaliava jūsų vaiko kambario baldams. Medžiui apdoroti bei dažyti naudojamos reglamentus atitinkančios medžiagos, o mediniams baldams, kitaip nei, pavyzdžiui, pagamintiems iš medžio drožlių plokščių, klijų ir kitų cheminių medžiagų reikia kur kas mažiau. Galų gale mediniai baldai paprastai tinka įvairiausių namų interjerui, yra patvarūs ir gražūs daugeliui.

Kai kurie tėvai, rinkdamiesi baldus vaikams, ieško spalvingų, herojų atvaizdais papuoštų lovų, spintų ar stalų. Taip pat būna dekoruojamos ir vaiko kambario sienos ir net lubos. Tai žaismingas, smagus sprendimas, leidžiantis vaikui savo kambaryje jaustis tikrai jaukiai. Puikus sprendimas yra vaikų baldų komplektai, leidžiantys ne tik gražiai, bet darniai apstatyti visą vaikų kambarį. Kita vertus, žaidžiant spalvomis ir dekoracijomis reikia nepamiršti, jog moksleiviui tai gali trukdyti susikaupti. Taip pat labai svarbu užtikrinti gerą kambario apšvietimą. Tamsios sienos, lipdukais papuošti langai ar net fantastinių herojų pavidalo šviestuvai ne visada leidžia tą užtikrinti. Tad marginant kambarį bent jau geram apšvietimui visada reikia turėti alternatyvą.

Kaip išsirinkti baldus vaikams :

Vaiko kambarys- tai vaiko pasaulis, kuriame jis turi jaustis gerai. Paverskime vaiko kambarį saugia, žaisminga, neįpareigojančia aplinka! Čia galime sau leisti žaisti spalvomis, formomis. Galbūt Jūsų vaikas jau puikiai žino, kokios spalvos norėtų , pvz: lovytės, spintos, ar rašomojo stalo?

Vaikų kambario baldų pirkimas yra įdomus, tačiau nelengvas procesas, kadangi ši erdvė priklauso jūsų vaikui. Dažnai vaikų kambario erdvės yra mažos, kuriose yra ir žaidžiama ir miegama, tad čia pasitarnauja baldai, kurie turi kelias funkcijas. Kaip kad dviaukštė lova, ar lentyna lovos gale.

Perkant kūdikių ir vaikų baldus būtinai reikia atsižvelgti į baldų tvirtumą, jų surinkimą. Vaikų baldai turi atlaikyti ir stipresnį naudojimą ar naudojimą ne pagal paskirtį, pavyzdžiui šokinėjimą lovoje. Kitas ne mažiau svarbus aspektas iš kokių medžiagų pagaminti baldai, ar neapdoroti kenksmingomis medžiagomis, ar nenudažyti toksiškais dažais ar lakais. Jei dažysite baldus patys, rinkitės tik vandens pagrindu pagamintus dažus ar lakus. Šie dažai nebus tokie atsparūs, tačiau jūs galėsite būti ramūs, kad jūsų vaikas gyvena ir auga saugioje, švarioje aplinkoje.

 

Kai apsisprendėte kokius baldus patalpinsite vaiko kambaryje, bei įvertinote jų saugumą ir tvirtumą, dar turite pasirinkti kokio stiliaus baldų norėsite. Vaikai auga labai greitai, taip pat greitai gali pasikeisti ir jų skonis. Baldai su mėgstamais personažais po kelių metų gali tapti nebe tokie mieli. Galimas pasirinkimas išlaikyti bendrą stilių kaip ir kitose gyvenamose erdvėse, tuomet vaikų kambarį galite pagyvinti ir labai greitai atnaujinti. Pasirinkite tuo momentu labiausiai patinkančius spalvingus ir žaismingus aksesuarus – lovatieses, pagalvėles, kilimėlius, žaislus ar paveikslėlius.

Baldus būtina parinkti pagal vaiko amžių. Jeigu jūsų atžala dar mažytė, tai ir baldai turi būti maži, kad vaikas patogiai galėtų prisėsti prie savo stalo, pasikviesti draugus, lengvai pasiektų lentynose ar spintose esančius žaislus. Dar geriau, jeigu baldai gali “augti” kartu su vaiku. Vaiko ūgis keičiasi labai sparčiai, o kas pora metų pakeisti baldus ne tik brangu, bet ir pats procesas gali varginti.

Dar vienas aspektas – baldų patrauklumas ir daugiafunkciškumas. Jie turi būti įdomūs jūsų atžaloms, spalvingi. Baldai turi būti žaidimo dalis, atstoti įsivaizduojamus gyvūnus, su kuriais mažylis galėtų bendrauti, kartu žaisti. Tad labiau tinka gyvūno formos kėdė, pagalvė-arkliukas, į kurio karčius įsikibus galima joti ieškoti nuotykių, o po kelionės greta prigulti. Iš lovos smagiau ne išlipti, o nučiuožti. Pati lova gali būti tarsi palapinė, meškino guolis ar sportinė mašina.

Spalvos pagal vaiko charakterį

 

Visiems yra žinomos klasikinių spalvų derinimo taisyklės. Spalvos aktyvina, slopina, padeda sukaupti dėmesį arba blaško. Todėl spalvų parinkimas vaiko kambariui labai svarbus. Norint vaikui parinkti tinkamas sienų ar baldų spalvas, reikia žinoti jo gerąsias savybes ir silpnybes, būdą, charakterį, temperamentą. Jei vaikas labai energingas ar tikras nenuorama, jo kambariui geriau rinktis mėlyną ar žalią spalvas bei jų atspalvius, nes jie labai ramina. Ramaus, uždaro būdo, bendrauti nelinkusio vaiko kambarį psichologai pataria dažyti šviesiomis spalvomis, idealiai tiktų pasteliniai oranžiniai atspalviai. Specialistų teigimu, nereikia perkrauti vaikų kambario ryškiomis spalvomis, tačiau keli tokių spalvų, kaip raudona, oranžinė ar geltona, akcentai suteiktų kambariui žaismingumo. Kadangi vaikų kambario interjerui yra reikalingas harmoningas vientisumas, iš pradžių reikia pasirinkti pagrindinius elementus. Tai sienų spalvos, baldai, langai, durys. Pasirenkami interjero elementai turi turėti tam tikrą ryšį, pavyzdžiui, vienodų spalvų baldų apmušalai ar kitos interjero detalės, apjungtos bendromis spalvomis ar savybėmis.

Dar vienas labai svarbus akcentas - geras apšvietimas. Prastas apšvietimas ne tik kenkia akims, bet sukuria niūrią nuotaiką. Linksmi nuotaikingi šviestuvai puošia vaiko kambarį. Kai kuriais atvejais geriau vengti fluorescencinių lempų, ypač jei vaikas labai aktyvus ir sunkiai sukaupia dėmesį. Vaiko kambarys turi būti saugus. Renkantis baldus rekomenduotina vengti aštrių kampų, sunkių dangčių. Turėtų būti nesunku pertvarkyti kambarį: iš mokomosios zonos, perstumdžius baldus, padaryti aktyvaus poilsio, kurioje vaikas su draugais galėtų žaisti įvairius žaidimus.

Mažieji dailininkai dažnai sukelia tėvams galvos skausmą išpaišydami sienas. Galbūt visai neseniai atliktas remontas, o piešinio negalima tiesiog nuvalyti. Galima ilgai ir nuobodžiai graužtis arba galima buvo atkreipti dėmesį į vaiko pomėgius piešti ir sukurti tokią sieną, ant kurios galima būtų tapyti, rašyti ir lavinti ranką. Šiuo metu populiarūs dažai, ant kurių galima rašyti kreida – tarsi ant mokyklinės lentos. Taip pat galima pakabinti didelę lentą piešimui, o gal pastatyti porą molbertų.

Tuo tarpu lietuvaičiai berniukai dažniausiai nori būti krepšininkais ir iš rankų nepaleidžia krepšinio kamuolio. Tad  kodėl nedekoravus kambario daiktais, kurie asocijuotųsi su krepšiniu, ant sienos būtų pakabinta krepšinio lankas, o interjere vyrautų oranžinė, tarsi krepšinio kamuolio spalva? Jam tikrai tai patiks.

Vieta žaislams

Kalbant apie pačius mažiausius, nepamirškite vietos žaislams. Žaislai yra jų gyvenimo dalis ir jie yra nuolat naudojami – jei ne vieni, tai kiti. Todėl tikėtis, jog vaikas susidės žaislus į spintą, yra naivu. Sukurkite erdvę, kuri skatintų vaiką padėti žaislą į vietą, tačiau nepaslėptų jo. Tai gali būti žaislinių mašinėlių, barbių ar kareivėlių ekspozicija lentynėlėse ant sienos. Nuolat matoma, vaikas gali bet kuriam atėjusiam iškart parodyti kolekciją ir pasigirti. Kad taip padarytų jam nereikia iš spintos gilumos traukti daugybės žaislų ir dėti ant grindų ar stalo, viskas jau ir taip matyti. Atviros lentynos, krepšiai geriausiai padeda tvarkytis su vaikų ža

Pritaikykite  vaikiškus baldus mokslams

Nepamirškite, jog vaikai pradėję eiti į mokyklą turi turėti patogią vietą mokslui. Tam reikalingos lentynos knygoms, spinta įvairioms mokyklinėms priemonėms ir, žinoma, darbo stalas. Vaikiškus baldus skiriame nuo įprastų tuo, kad vaikiški auga kartu su vaiku. Specialiai pagaminti baldai turi plačias baldų reguliavimo galimybes iš kurių svarbiausia – reguliuoti baldų aukštį. Siekiant kad vaikui būtų patogu sėdėti ir nekryptų stuburas, reikia, kad stalas ir kėdė būtų tinkamo aukščio. Tai galima pasiekti tik su „augančiais“ baldais.  Vaikui paaugus, aukštis padidinamas ir taip baldai „auga“ kartu iki pat mokyklos pabaigos.

islais.

Būkite kūrybingi, spalvingi, žaismingi ir galėsite džiaugtis nuostabiu kambariu tiek Jūs tiek jūsų vaikutis!Nepatingėkite paieškoti tarp daugybės variantų ir tikrai rasite baldų vaikams pigiau.