EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Baldai vaikams internetu

Išpardavimai Visi
Vaikiška Dvivietė Lova Dawid

Vaikiška Dvivietė Lova Dawid

Kaina: 223.30 €231.00 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Dviaukštė Lova Irek

Vaikiška Dviaukštė Lova Irek

Kaina: 228.80 €234.30 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Dviaukštė Lova Jacek

Vaikiška Dviaukštė Lova Jacek

Kaina: 261.80 €267.30 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Dvivietė Lova Jas 2

Vaikiška Dvivietė Lova Jas 2

Kaina: 217.80 €223.31 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Dviaukštė Lova Kacper

Vaikiška Dviaukštė Lova Kacper

Kaina: 237.60 €243.10 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Lova Kamil

Vaikiška Lova Kamil

Kaina: 255.00 €262.50 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos
Dvidurė spinta G1

Dvidurė spinta G1

Kaina: 108.10 €141.00 €
Žiūrėk ČIA
Lova Gumi G19

Lova Gumi G19

Kaina: 297.85 €388.50 €
Žiūrėk ČIA
Komplektas vaikams Astro 2

Komplektas vaikams Astro 2

Kaina: 118.45 €159.65 €
Žiūrėk ČIA

Pakabinama vitrina Collecty

Kaina: 63.77 €
Žiūrėk ČIA

Sėdmaišis Vakaras (Mėlyna)

Kaina: 35.01 €
Žiūrėk ČIA

Pufas Svečias (Bordo)

Kaina: 54.99 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
Vaikiška Lova NEO PLUS

Vaikiška Lova NEO PLUS

Kaina: 148.50 €209.25 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Lova LEONIE

Vaikiška Lova LEONIE

Kaina: 126.51 €178.25 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Dvivietė Lova Tolek

Vaikiška Dvivietė Lova Tolek

Kaina: 204.60 €210.10 €
Žiūrėk ČIA
Lova Gumi G15

Lova Gumi G15

Kaina: 250.70 €337.90 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Lovytė Kalina

Vaikiška Lovytė Kalina

Kaina: 182.95 €260.16 €
Žiūrėk ČIA
Vaikiška Lova Natalie

Vaikiška Lova Natalie

Kaina: 137.50 €193.75 €
Žiūrėk ČIA
 

Baldai vaikams – kaip išsirinkti.

 

Vaiko kambarys- tai vaiko pasaulis, kuriame jis turi jaustis gerai. Paverskime vaiko kambarį saugia, žaisminga, neįpareigojančia aplinka! Čia galime sau leisti žaisti spalvomis, formomis. Galbūt Jūsų vaikas jau puikiai žino, kokios spalvos norėtų , pvz: lovytės, spintos, ar rašomojo stalo?

 

Vaikų kambario baldų pirkimas yra įdomus, tačiau nelengvas procesas, kadangi ši erdvė priklauso jūsų vaikui. Dažnai vaikų kambario erdvės yra mažos, kuriose yra ir žaidžiama ir miegama, tad čia pasitarnauja baldai, kurie turi kelias funkcijas. Kaip kad dviaukštė lova, ar lentyna lovos gale.
Perkant kūdikių ir vaikų baldus būtinai reikia atsižvelgti į baldų tvirtumą, jų surinkimą. Vaikų baldai turi atlaikyti ir stipresnį naudojimą ar naudojimą ne pagal paskirtį, pavyzdžiui šokinėjimą lovoje. Kitas ne mažiau svarbus aspektas iš kokių medžiagų pagaminti baldai, ar neapdoroti kenksmingomis medžiagomis, ar nenudažyti toksiškais dažais ar lakais. Jei dažysite baldus patys, rinkitės tik vandens pagrindu pagamintus dažus ar lakus. Šie dažai nebus tokie atsparūs, tačiau jūs galėsite būti ramūs, kad jūsų vaikas gyvena ir auga saugioje, švarioje aplinkoje.


Kai apsisprendėte kokius baldus patalpinsite vaiko kambaryje, bei įvertinote jų saugumą ir tvirtumą, dar turite pasirinkti kokio stiliaus baldų norėsite. Vaikai auga labai greitai, taip pat greitai gali pasikeisti ir jų skonis. Baldai su mėgstamais personažais po kelių metų gali tapti nebe tokie mieli. Galimas pasirinkimas išlaikyti bendrą stilių kaip ir kitose gyvenamose erdvėse, tuomet vaikų kambarį galite pagyvinti ir labai greitai atnaujinti. Pasirinkite tuo momentu labiausiai patinkančius spalvingus ir žaismingus aksesuarus – lovatieses, pagalvėles, kilimėlius, žaislus ar paveikslėlius.

 

Baldus būtina parinkti pagal vaiko amžių. Jeigu jūsų atžala dar mažytė, tai ir baldai turi būti maži, kad vaikas patogiai galėtų prisėsti prie savo stalo, pasikviesti draugus, lengvai pasiektų lentynose ar spintose esančius žaislus. Dar geriau, jeigu baldai gali “augti” kartu su vaiku. Vaiko ūgis keičiasi labai sparčiai, o kas pora metų pakeisti baldus ne tik brangu, bet ir pats procesas gali varginti.

 

Dar vienas aspektas – baldų patrauklumas ir daugiafunkciškumas. Jie turi būti įdomūs jūsų atžaloms, spalvingi. Baldai turi būti žaidimo dalis, atstoti įsivaizduojamus gyvūnus, su kuriais mažylis galėtų bendrauti, kartu žaisti. Tad labiau tinka gyvūno formos kėdė, pagalvė-arkliukas, į kurio karčius įsikibus galima joti ieškoti nuotykių, o po kelionės greta prigulti. Iš lovos smagiau ne išlipti, o nučiuožti. Pati lova gali būti tarsi palapinė, meškino guolis ar sportinė mašina.

 

Spalvos pagal vaiko charakterį
Visiems yra žinomos klasikinių spalvų derinimo taisyklės. Spalvos aktyvina, slopina, padeda sukaupti dėmesį arba blaško. Todėl spalvų parinkimas vaiko kambariui labai svarbus. Norint vaikui parinkti tinkamas sienų ar baldų spalvas, reikia žinoti jo gerąsias savybes ir silpnybes, būdą, charakterį, temperamentą. Jei vaikas labai energingas ar tikras nenuorama, jo kambariui geriau rinktis mėlyną ar žalią spalvas bei jų atspalvius, nes jie labai ramina. Ramaus, uždaro būdo, bendrauti nelinkusio vaiko kambarį psichologai pataria dažyti šviesiomis spalvomis, idealiai tiktų pasteliniai oranžiniai atspalviai. Specialistų teigimu, nereikia perkrauti vaikų kambario ryškiomis spalvomis, tačiau keli tokių spalvų, kaip raudona, oranžinė ar geltona, akcentai suteiktų kambariui žaismingumo. Kadangi vaikų kambario interjerui yra reikalingas harmoningas vientisumas, iš pradžių reikia pasirinkti pagrindinius elementus. Tai sienų spalvos, baldai, langai, durys. Pasirenkami interjero elementai turi turėti tam tikrą ryšį, pavyzdžiui, vienodų spalvų baldų apmušalai ar kitos interjero detalės, apjungtos bendromis spalvomis ar savybėmis.

 

Dar vienas labai svarbus akcentas - geras apšvietimas. Prastas apšvietimas ne tik kenkia akims, bet sukuria niūrią nuotaiką. Linksmi nuotaikingi šviestuvai puošia vaiko kambarį. Kai kuriais atvejais geriau vengti fluorescencinių lempų, ypač jei vaikas labai aktyvus ir sunkiai sukaupia dėmesį. Vaiko kambarys turi būti saugus. Renkantis baldus rekomenduotina vengti aštrių kampų, sunkių dangčių. Turėtų būti nesunku pertvarkyti kambarį: iš mokomosios zonos, perstumdžius baldus, padaryti aktyvaus poilsio, kurioje vaikas su draugais galėtų žaisti įvairius žaidimus.

 

 Būkite kūrybingi, spalvingi, žaismingi ir galėsite džiaugtis nuostabiu kambariu tiek Jūs tiek jūsų vaikutis!