Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Magnetola Blaupunkt BB16PK CD/MP3 Magnetolos

Magnetola Blaupunkt BB16PK CD/MP3

Kaina: 60.45 €71.87 €
Magnetola Denver TCL-212BT blue Magnetolos

Magnetola Denver TCL-212BT blue

Kaina: 61.81 €67.42 €
Magnetola Prime3 ABB11BT Magnetolos

Magnetola Prime3 ABB11BT

Kaina: 39.54 €41.02 €

Magnetola Blaupunkt BB16WH CD/MP3

Kaina: 86.87 €

Magnetola Blaupunkt BB14WH FM/CD/MP3/AUX

Kaina: 61.32 €

Magnetola Panasonic RX-D500EG-K

Kaina: 109.18 €

Magnetola Denver TDC-280W

Kaina: 79.11 €

Magnetola Denver TDC-280B

Kaina: 79.11 €

Magnetola Blaupunkt BB16BK CD/MP3

Kaina: 86.87 €

Magnetola Manta MM9210 BT Chilli

Kaina: 55.84 €

Magnetola Blaupunkt BB7WH USB/CD/MP3/AUX

Kaina: 55.62 €

Magnetola Manta BBX007

Kaina: 70.22 €

Magnetola Manta BBX006

Kaina: 52.15 €
 
 
Kuo įdomios šiuolaikinės magnetolos?Kokios magių kainos, dizainas ir funkcijos populiarūs internete?

Muzikos mėgėjus įvairiausios melodijos lydi visą dieną. Pradedant rytu, kai žmogus keliasi žadintuvui grojant jo mėgstamą dainą, važiuojant automobiliu į darbą ir klausant radijo ir net sėdint darbe prie kompiuterio per ausines klausant muzikos, baigiant paskutiniais raminančios muzikos akordais prieš miegą. Muzika yra svarbi dalis žmonių gyvenime, todėl teisingas jos klausymasis šios gyvenimo dalies kokybę gali išties pakelti. Norint klausytis kokybiškos muzikos, reikia turėti ir kokybišką techniką. Nešiojamojo kompiuterio kolonėlės nėra pats geriausias variantas klausytis muzikos, tad kad ir kiek daug technikos gali pakeisti nešiojamas kompiuteris ar išmanusis telefonas, gera magnetola visuomet ras vietos muzikos mėgėjo namuose.

Magnetolos su interneto pagalba per paskutinį dešimtmetį gerokai patobulėjo ir tuo galima įsitikinti žiūrint, kokius parametrus turi šie prietaisai šiandien. Jei anksčiau per magnetolą galėjote klausyti radijo ir leisti muziką iš kompaktinių diskų su 20 dainų, tai šiandien tą daryti galite gerokai patogiau, be to, magnetolos gali groti muziką iš USB rakto, išmaniojo telefono, kitų muzikos laikmenų.

Šiandien galima rasti internete įvairiausių dizainų magnetolų. Vienos – tradicinės, santūraus dizaino, kitos primena senovinius radijo aparatus, trečios gi panašios net į patefonus. Ar gi ne egzotiška būtų namie turėti patefono imitaciją, kuri dar ir groja? Įdomių dizainų yra ir dar daugiau – kai kurios magnetolos atrodo kaip tiesiog paprastos kolonėlės, kitos – kaip telefono aparatai arba kaip visiškai į nieką nepanašus prietaisas. Šių laikų technologijos patenkina visų žmonių skonius ir pritraukia išskirtinumo ieškančius klientus.

Jei magnetolą už gerą kainą naudosite namuose ar sodyboje, kur norėsite didelio garso, jums reikės didelio prietaiso su gerais garsiakalbiais. Tačiau jei pigesnę magnetolą žadate vežioti į sodybą ir klausyti muzikos ravint daržus, rinkitės nedidelę, nešiojamą magnetolą, maitinamą elementais.

Nemažai šių laikų magnetolų yra valdomos nuotoliniais pulteliais, tai itin palengvina jų naudojimą. Pulteliu galite perjungti dainą, sustabdyti atkuriamą melodiją, pakeisti dainą, reguliuoti garso lygį. Tai itin patogu, kai savaitgalio dieną krentate ant sofos ir norite šiek tiek atsipalaiduoti su gera muzika. Kitos magnetolos ar magės gali būti valdomos ir išmaniuoju telefonu. Jei magnetola turi galimybę Bluetooth ryšiu būti sujungta su kitu prietaisu, galima leisti muziką pasinaudojant jūsų telefone esančiais grojaraščiais. Kaip žinia, retas kas šiais laikais naudojasi kompaktiniais diskais, tačiau USB raktai vis dar labai populiarūs.  Į USB raktą telpa šimtai dainų ir, turint magnetolą su USB jungtimi, galima klausyti dainų visą savaitę ir nereikės nei keisti kompakto, nei nuolat įrašinėti naujų dainų.

Šių laikų technologijos leidžia į vieną prietaisą sudėti daugybę funkcijų. Todėl nenustebkite, jei rasite magnetolą su žadintuvu ar garso įrašymo funkciją. Galbūt jums šitų funkcijų ir neprireiks, tad galite šiek tiek pataupyti ir rinktis pigesnę magnetolą. Juk svarbiausia – garso kokybė, o visa kita dažniausiai būna antraeiliai dalykai.