Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lyginimo technika internetu

Lyginimo lenta Jata TP600

Kaina: 145.75 €

Lygintuvas FORME FGS-18171

Kaina: 48.09 €

GRATUS GSN120 Garų stotis su laidyne

Kaina: 26.60 €

ARIETE 6224 Kelioninė laidynė

Kaina: 17.07 €

Lygintuvas Legante Adam LR12 Green

Kaina: 17.04 €

Laidynė PHILIPS GC 651

Kaina: 33.30 €

Lygintuvas Tefal GV5230E0

Kaina: 108.90 €

Lygintuvas Beper 50.161

Kaina: 42.12 €

Lygintuvas Jata CP830

Kaina: 88.11 €

Lygintuvas Imetec Zerocalc Professional Eco IM9254M/Z

Kaina: 55.20 €

Lygintuvas Severin BA 3210

Kaina: 33.96 €

Lyginimo lenta Jata TP550

Kaina: 66.09 €

Lyginimo lenta Jata 848N

Kaina: 53.85 €

Lyginimo lenta Jata 848S

Kaina: 63.22 €

Lyginimo lenta Jata TP500

Kaina: 38.99 €

Lygintuvas Beper 50.971

Kaina: 112.48 €

Lygintuvas Jata CP816

Kaina: 108.25 €

Lygintuvas Severin BA 9659

Kaina: 21.65 €
 
 

Patarimai, norintiems išsirinkti garinį lygintuvą

Savybės, kuriomis pasižymi geras garinis lygintuvas

Geras pasiekiamumas. Kadangi gariniai lygintuvai dažnai naudojami ne tik drabužiams, bet ir užuolaidoms lyginti, ilga žarna ir (arba) ilgas maitinimo laidas padės pasiekti tolimas vietas, nenaudojant papildomų priemonių.

Didelė vandens talpa. Didesnis garintuvas turės didesnį vandens rezervuarą, kurio dėka bus užtikrinami ilgesni nepertraukiamo garo periodai. Mažas rankinis garintuvas turi užtikrinti bent 10 minučių garinimo laiko.

Automatinis išsijungimas. Jei vandens rezervuaras išsenka ir įrenginys pradeda veikti sausai, jis automatiškai išsijungia, užkertant kelią variklio perkaitimui. Įrenginys automatiškai išjungiamas ir tuomet, kai nėra naudojamas ilgesnį laiką.

Ratukai (dideliems garintuvams). Dideli gariniai lygintuvai gali sverti net iki 10 kg. Tokiu atveju, ratai leidžia lengvai perkelti įrenginį iš kambario į kambarį.

Pakabos. Jos leidžia jums patogiai pasiekti visas drabužio vietas ir padeda užtikrinti saugų naudojimą. Didelio dydžio gariniai lygintuvai turi įmontuojamas pakabas arba stelažus, taip pat kabliuką, skirtą pakabai laikyti.

Nuimamas vandens rezervuaras. Garinį lygintuvą su nuimama vandens talpa kur kas lengviau užpildyti bei valyti.

Ką dar verta žinoti prieš perkant?

Kaip dažnai planuojate naudoti garinį lygintuvą? Jei jums jo reikia tik retkarčiais, arba ketinate jį naudoti daugelyje skirtingų vietų visuose namuose, rinkitės mobilų ir kompaktišką garinį lygintuvą. Net rankinis garintuvas, kuris generuoja vos 15 minučių garinimo laiko, yra pakankamas daugeliui buitinių užduočių. Jei užsiimate veikla, kur reikia daug garų, arba dažnai garinate sunkesnius audinius, vertėtų pasižvalgyti didesnio garinio lygintuvo.

Kokius audinius dažniausiai garinsite? Jei daugiausiai garinate lengvus, subtilius audinius, rankinis garintuvas su mažesniu garo kiekiu gali būti geresnis pasirinkimas, nei didelis garinis lygintuvas. Tačiau, jei garinsite storus, sunkius audinius, pastarasis garintuvas bus kur kas efektyvesnis ir atlikti tą patį darbą užtruks žymiai mažiau laiko.

Ar jums jo reikės keliaujant? Kelioniniai gariniai lygintuvai yra puikus būdas greitai išlyginti lagamine susiglamžiusius drabužius. Įsitikinkite, kad pasirinktas modelis yra pakankamai mažas ir pakankamai lengvas, kad tilptų į jūsų lagaminą – atsiminkite, kad prie esamo lagamino svorio prisidės papildomas kilogramas ar daugiau. Be to, jei jūs linkę ypač taupyti savo laiką, įsitikinkite, kad nusižiūrėtas modelis ant drabužių nepalieka vandens dėmių, kurias teks džiovinti.

Ar naudosite garinį lygintuvą užsienyje? Jei keliaujate tarptautiniu mastu, jums reikės arba dvigubos įtampos drabužių garintuvo, arba tokio, kuris turėtų specialų adapterį. Šiuos įtampos adapterius galite įsigyti ir atskirai – tiesiog patikrinkite garintuvo specifikacijas ir pagal tai pasirinkite.

Ar garintuvas patogus naudoti? Idealu būtų palaikyti garinį lygintuvą rankoje, kad įsitikintumėte, ar jis jums patinka. Jei perkate internetu, prieš pirkdami pirmiausia išbandykite jį artimiausiame buitinės technikos salone. Jei renkatės rankinį drabužių garintuvą, įsitikinkite, kad jis nėra pernelyg sunkus. Nepamirškite ir fakto, kad garintuvas pasunkės, kai į jį įpilsite vandens. Jei turite problemų dėl rankų ar riešų, verčiau rinkitės lengvesnį garinį lygintuvą.

Kokio tipo lygintuvo jums reikia? Gariniai lygintuvai puikiai tinka išlyginti audinio raukšles, tačiau jie neturi spaudimo. Todėl, jei jums reikalingas ryškus kelnių kantas, turėtumėte rinktis įprastinį lygintuvą.

Ar jums reikalinga valymo funkcija? Iš garinių lygintuvų pirkėjų retkarčiais pasitaiko nusiskundimų, kad lygintuvas nepašalina dėmių ar kvapų, tačiau garinis lygintuvas ir nėra tam pritaikytas. Jei norite valymo garais, rinkitės garinį valytuvą – jis gali būti naudojamas ne tik audiniams, bet ir namams valyti.

Pabaigai

Tikimės, kad šis straipsnis suteikė jums naudingos informacijos apie garinius lygintuvus. Norime informuoti, kad viena geriausių vietų įsigyti garinį lygintuvą, nekeliant kojos iš namų – internetinė parduotuvė b-a.eu. Čia siūlome itin platų garinių lygintuvų bei kitos lyginimo technikos pasirinkimą geromis kainomis, malonų aptarnavimą ir greitą pristatymą tiesiai į namus. Pirkti internetu – pigiau ir patogiau!