Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Kepurė Konfederatka 2/4 odinė Galvos apdangalai

Kepurė Konfederatka, odinė Brąz Krek Galvos apdangalai

Batai Bennon Commodore Light 01 Taktiniai, kariški, medžiokliniai batai

Taktinė liemenė USMC USE JACKET Taktiniai, medžiokliniai marškiniai, liemenės

Liemenė medžioklinė Olive green Taktiniai, medžiokliniai marškiniai, liemenės

Karinė apranga 

 

Karinė apranga apima taktines kelnes, kostiumus, galvos apdangalus, kariškus džemperius ir megztinius, kariškas striukes ir švarkus, taktines pirštines, specialios paskirties aprangą, taktinius apatinius drabužius, taktinius marškinius, liemenes.

Svarbiausia, kad taktinės kelnės, kostiumai būtų patogūs, funkcionalūs, ilgaamžiški, nevaržantys judesių, nebijantys purvo, vandens, atsparūs blukimui, traukimuisi, irimui ir glamžymuisi ir kita.

Šiais laikais taktines kelnes galite rinktis iš labai plataus asortimento netgi dizaino atžvilgiu. Kelnės gali tikti ne tik darbui, bet ir laisvalaikiui.

Paprastai taktinės kelnės turi nemažai papildomų kišenių susidėti ne dideliems daiktams. Kišenės gali užsisegti užtrauktuku, saga ar kita.

Taktinių kelnių juosmens plotis, gali būti reguliuojamas. Taip pat šias kelnes galite rinktis atsižvelgę į metų laiką, nes žiemą prie didelių šalčių taktinės kelnės yra gaminamos iš storesnės medžiagos, gali viduje turėti pašiltinimą. Dvigubas medžiagos sluoksnis gali būti ir greitai nusidėvimose vietose – kelių ir sėdynės srityse.

Atsižvelgus į metų laikus galite rinktis skirtingus ir galvos apdangalus.

Galvos apdangalai yra gaminami iš medvilnės, poliesterio, nailono, vilnos, akrilo ir kitų medžiagų.

Galvos apdangalo savybės priklauso nuo medžiagos, iš kurios yra pagamintas – visiškai neperšlampanti, nesukelianti jokio garso, pralaidi orui, „kvėpuojanti“ ir kita.

Galvos apdangalai gerai apsaugo vasaros metu nuo saulės, na o žiemą gerai apsaugo nuo šalčio, vėjo, sniego ir kita.

Dizainas galvos apdangalų būna gana paprastas, tačiau čia svarbiau yra kitokios jų savybės, tai yra patogumas, komfortas, šiluma ir kita.

Galvos apdangalus vasaros metu, galite rinktis su snapeliu ar be jo, tačiau dažniausiai vasaros kepurės būna su snapeliu, na o žieminės kepurės be snapelio.

Žiemai skirti galvos apdangalai yra gaminami iš tokių medžiagų, kurios neleidžia galvai peršalti ir kartu perkaisti, lengvai prisitaiko prie galvos ir kita. Taip pat žieminės kepurės patikimai apsaugo nuo šalčio ne tik galvą, bet ir skruostus, smakrą ir kita.

Kariški džemperiai ir megztiniai yra gaminami iš poliesterio, medvilnės, vilnos, akrilo, fliso ir kitų medžiagų.

Kariški džemperiai ir megztiniai pasižymi tokios savybėmis, kaip atsparumas vandeniui, tvirtumas, patvarumas, įdomūs dizainai, nevaržantys judesių, šilti ir kita.

Džemperių ir megztinių alkūnės ir pečiai gali būti apsiūti trinčiai atspariu audiniu, todėl galėsite juos dėvėti ilgesnį laiką.

Jie gali turėti keletą papildomų kišenių, aukštą apykaklę, kuri apsaugo kaklą nuo vėjo ir šalčio, apykaklėje gali būti paslėptas kapišonas ir kita.

Neperšlampamos kariškos striukės, švarkai gali būti gaminamos iš nailono. Dažniausiai šie drabužiai yra gaminami labai paprastų dizainų, čia yra svarbiau ne estetinė jų išvaizda, o patogumas, šiluma, komfortas ir kita.

Kariškas striukes galite rinktis su kapišonu arba be jo, nepraleidžiančias vandens ir vėjo, turinčias kelis užtrauktukus, kurie yra skirti geresnei ventiliacijai, apsaugai nuo lietaus, turinčias kišenes ne tik įprastose vietose, bet ir ant rankovių, krūtinės ir kita.

Kariškos striukės gali turėti prailgintą nugarinę dalį, kapišonas gali sulankstyti po apykakle ir kita.

Kariškos striukės paprastai būna platesnės, todėl galite apsivilkti šiltesnį megztinį ar kelis megztinius, o ypač tai yra aktualu žiemą, kai orai yra šalti, drėgni ir netenka lauke būti keletą valandų.

Kariško kamufliažo rašto motyvai yra madingi laisvalaikiui ir ne tik skirtuose drabužiuose – striukėse. Nors ir raštas yra margas, tačiau yra lengvai derinamas su įvairių spalvų bei modelių drabužiais, tad tokia striukė gali patikti daugeliui vyrų.

Taktinės pirštinės gali būti pagamintos iš neopreno, akrilo, poliamido, poliesterio, odos, vilnos ir kitų medžiagų.

Taktinės pirštinės pasižymi tokiomis savybėmis kaip: apsauga nuo lietaus ir sniego, šiluma, tvirtumu, patvarumu, „kvėpuojančios“ ir neleidžiančios rankoms prakaituoti ir kita.

Taktines pirštines galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, spalvų, dydžių, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Taigi rinkdamiesi taktines pirštines atkreipkite dėmesį į medžiagas iš kurių yra pagamintos, kad lengvai valytųsi nešvarumai, nesukeltų alergijos, būtų patogios, lengvos, tinkamo dydžio ir kita.

Labai patogu, kai pirštų galus galite ištraukti nenusimovęs pirštines ir tai aktualu, kai reikalaujama tikslumo, pavyzdžiui naudojant ginklą.

Taigi taktinės pirštinės ne tik suteikia rankoms šilumos, komforto ir kita, tačiau apsaugo ir nuo traumų, nešvarumų, žaizdelių, infekcijų ir kita.

Kokias taktines pirštines pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių, norų, finansinių galimybių, tačiau bet kokiu atveju reikėtų rinktis kokybiškus produktus, nes jie tada tarnaus Jums ne vieną sezoną.

Taktiniai apatiniai drabužiai gali pasižymėti tokiomis savybėmis kaip tamprūs ir visiškai nevaržantys judesių, išlaikantys odos sausumą net kai prakaituojate, turintys aukštą kvėpavimo rodiklį, šilti ir malonūs, turintys praktiškų kišenių, greitai pašalinantys drėgmę nuo kūno ir išlaikantys kūną sausą ir šiltą ir kita.

Šilti taktiniai apatiniai drabužiai ypač yra reikalingi žiemos metu, kad papildomai sulaikytų šilumą ir nesusirgtumėte.

Šie drabužiai gali būti pagaminti iš vilnos, medvilnės ir kitų medžiagų. Iš vilnos pagamintos kojinės natūraliai reguliuoja temperatūrą, yra švelnios, paminkština pėdą, antibakterinės ir kita.

Taigi jeigu nežinote kokią karinę aprangą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Karinę aprangą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Karinę aprangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.

Taigi jeigu turėsite kokybišką karinę aprangą, tai nebus baisūs jokie orai, nes bus su jais šilta, gera, patogu ir komfortiška.