Impregnantas MOUNTVAL POLAR WASH Kariškos avalynės aksesuarai

Impregnantas Nikwax NI-07 300 ml Kariškos avalynės aksesuarai

Impregnantų komplektas Nikwax Kariškos avalynės aksesuarai

Antbačiai turistiniai su dėklu Rapeks Pro Kariškos avalynės aksesuarai

Antbačiai turistiniai PRO Rapeks Kariškos avalynės aksesuarai

Impregnantas Mountval Wash & Care 250 ml Kariškos avalynės aksesuarai

Antbačiai Stuptuty Viking Kanion 2 Kariškos avalynės aksesuarai

Kariškos avalynės aksesuarai 

Kariškos avalynės priedai YAKTRAX (YAKTRAX Pro) yra skirti labiau aktyviems žmonėms, kurie užtikrina komfortą ir saugumą vaikštant ir bėgiojant ledu ar suspaustu sniegu.

Šie avalynės priedai YAKTRAX (YAKTRAX Pro) yra pagaminti iš tam tikro storio plieninių spyruoklių ir natūralios gumos.

Jie puikiai prisitaiko prie avalynės, yra lengvai uždedami ir nuimami, gali būti naudojami labai žemoje temperatūroje. Taigi turint šiuos avalynės priedus eikite, kaip esate įpratę, ir mėgaukitės ant sniego ar ledo anksčiau niekada nepatirtu stabilumu. Taip pat kadangi šie avalynės priedai yra lengvi, nedideli, tai galėsite laisvai juos susidėti net į palto kišenę. 

Avalynės priedus galite rinktis iš skirtingų dydžių (S, M, L, XL ir kita).

Kiti kariškos avalynės aksesuarai – batų raišteliai. Juos galite rinktis įvairaus ilgio, spalvų, gamintojų, kainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Batų raišteliai kariškai avalynei yra gaminami tvirti ir kita. Jie tinka ne tik kariškai avalynei, bet ir kitai laisvalaikio avalynei. Batų raištelius galite susivarstyti keliais būdais. Turint ilgesnius batų raištelius galite suvarstyti savo kariškus batus įdomiai, išskirtinai, originaliai. Batų raišteliai gali būti supinti įvairiais raštais.

Turint užtrauktukus suvarstomiems batams, apsiausite ir nusiausite batus itin greitai. Tinka daugumai aulinių batų. Gali būti pagaminti iš odos su tvirtu nailoniniu užtrauktuku.

Batų tepalas kariškos avalynės įsiskverbia giliai į odą, apsaugo ją nuo vandens absorbcijos, taip pat apsaugo batus nuo drėgmės ir suteikia odai minkštumo, elastingumo ir kita.

Taigi jeigu nežinote, kokius kariškos avalynės aksesuarus pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu.

Kariškos avalynės aksesuarus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Kariškos avalynės aksesuarus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.