Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Laisvalaikio ir sporto prekės internetu

Išpardavimai Visi
Batutas inSPORTline 305 cm. Batutai

Batutas inSPORTline 305 cm.

Kaina: 184.19 €220.05 €
Batuto palapinė inSPORTline 430 cm Batutai

Batuto palapinė inSPORTline 430 cm

Kaina: 175.69 €207.64 €
Batutas InSPORTline Top Jump 457 cm Batutai

Batutas InSPORTline Top Jump 457 cm

Kaina: 559.65 €659.75 €
Krepšinio stovas inSPORTline Orlando Krepšinio stovai

Krepšinio stovas inSPORTline Orlando

Kaina: 355.35 €372.61 €
Krepšinio stovas inSPORTline Chicago Krepšinio stovai

Krepšinio stovas inSPORTline Chicago

Kaina: 645.69 €674.30 €
Mobilus krepšinio stovas Spartan Chicago Krepšinio stovai

Mobilus krepšinio stovas Spartan Chicago

Kaina: 288.66 €295.55 €
 
Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Dviratis Romet Rambler R7.3 27.5 2022 black-gold-20 / XL 650B - 27,5'' dviračiai

Dviratis Romet Rambler R7.3 27.5 2022 black-gold-20 / XL

Kaina: 569.98 €589.00 €
AKCIJA
Dviratis Romet Rambler R7.3 27.5 2022 black-gold-18 / L 650B - 27,5'' dviračiai

Dviratis Romet Rambler R7.3 27.5 2022 black-gold-18 / L

Kaina: 569.98 €589.00 €
AKCIJA
Dviratis Romet Rambler R7.2 27.5 2022 black-grey-17 / M 650B - 27,5'' dviračiai

Dviratis Romet Rambler R7.2 27.5 2022 black-grey-17 / M

Kaina: 534.00 €
AKCIJA
Dviratis Romet Pop Art Lux 28 Alu 2022 bordo mat-20 / L Miesto dviračiai

Dviratis Romet Pop Art Lux 28 Alu 2022 bordo mat-20 / L

Kaina: 622.99 €
AKCIJA
Dviratis Romet Pop Art Lux 28 Alu 2022 grey-20 / L Miesto dviračiai

Dviratis Romet Pop Art Lux 28 Alu 2022 grey-20 / L

Kaina: 622.99 €
AKCIJA
Dviratis Romet Pop Art Lux 28 Alu 2022 grey-18 / M Miesto dviračiai

Dviratis Romet Pop Art Lux 28 Alu 2022 grey-18 / M

Kaina: 622.99 €
 
Naujienos Visos naujienos
Balansinis dviratis BALANCER, baltas Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratis BALANCER, baltas

Kaina: 77.96 €89.21 €
Balansinis dviratis Sportrike Balancer, mėlynas Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratis Sportrike Balancer, mėlynas

Kaina: 77.96 €89.21 €
Balansinis dviratis Sportrike Balancer, žalias Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratis Sportrike Balancer, žalias

Kaina: 77.96 €89.21 €
Balansinis dviratukas NiceKids, mėlynas Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas NiceKids, mėlynas

Kaina: 44.93 €49.02 €
Balansinis dviratukas NiceKids, juodas Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas NiceKids, juodas

Kaina: 39.16 €42.71 €
Balansinis dviratukas NiceKids, juodas - geltonas Balansiniai dviratukai

Balansinis dviratukas NiceKids, juodas - geltonas

Kaina: 60.33 €64.18 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės
AKCIJA
Variklis irklentei Aqua Marina BlueDrive S Power Fin (PF-240S) Vandenlentės

Variklis irklentei Aqua Marina BlueDrive S Power Fin (PF-240S)

Kaina: 620.00 €655.51 €
AKCIJA
Moteriškas dviratis AZIMUT City Lux 26 2021 black-cream Miesto dviračiai

Moteriškas dviratis AZIMUT City Lux 26 2021 black-cream

Kaina: 197.99 €

Moteriškas dviratis AZIMUT City Lux 28 2021 white-pink

Kaina: 206.99 €

Vidinis baseino įdėklas 7.3x3.7m

Kaina: 168.00 €

Vaikiška kėdutė dviračiui Hamax Siesta prie rėmo gray/black atlenkiama

Kaina: 109.90 €

Vaikiška dviračio kėdutė Hamax Kiss prie rėmo black/red

Kaina: 69.90 €
 

Laisvalaikio, sporto, turizmo prekių pasirinkimas internete daug platesnis ir pigesnis

Be aktyvaus laisvalaikio apsieina retas žmogus. Net jei tai būtų paprastas pasivažinėjimas dviračiu – kas gi to nemėgsta? Todėl sportinių ir laisvalaikio prekių pasirinkimas parduotuvėse yra išties didžiulis. Vieni mėgsta leisti laiką sporto salėje, kiti sportuoja namuose ar gryname ore. Tačiau, kad ir kokį sportą pasirinktume, tam reikės ir atitinkamos įrangos ar bent jau aprangos. Todėl siūlome pasidairyti, ką galite įsigyti mūsų parduotuvėje ir kas palengvintų jūsų aktyvų laisvalaikį gamtoje ar namuose.

Lietuvoje populiarus ne tik krepšinis. Tuo galima įsitikinti pasižiūrėjus, kiek skirtingų sporto šakų prekių galima įsigyti mūsų šalyje. Futbolas, beisbolas, boksas, ledo ritulys, rankinis, net šiaurietiškas ėjimas ar kovos menai. Išvardintoms ir dar daugybei kitų sporto šakų reikalinga įvairi įranga ir priemonės, taip pat ir apranga. Visa tai rasite tarp sporto prekių. Praktiškai nesvarbu, kokį sportą mėgstate, mūsų parduotuvėje rasite kone viską, ko jums gali prireikti tiek lauko, tiek ir vidaus sporto šakoms.

Daug kas renkasi sportą gryname ore. Todėl ir lauko sporto šakų mėgėjams turime, ką pasiūlyti. Sporto prekių kataloge rasite baidarių, valčių, kanojų, taip pat aprangos motociklininkams, didelį pasirinkimą žvejybos prekių ir reikmenų. Tiesą sakant, žvejams apsipirkti internetinėje parduotuvėje yra gerokai patogiau. Juk bet kuris prisiekęs žvejys, nuėjęs į parduotuvę, sugaiš nemažai laiko, kol susirinks visas reikiamas prekes savaitgalio žvejybai. Gerokai greičiau tą galima padaryti naudojantis internetine parduotuve. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik meškerykočių, bet ir dirbtinių masalų, žvejybos jaukų ir parašų bei kitų žvejybos įrankių.

Turizmas – taip pat populiarus laisvalaikio leidimo būdas. Todėl laisvalaikio, sporto ir turizmo prekių kategorijoje siūlome didelį turizmo reikmenų pasirinkimą. Joks rimtesnis turistas neapsieis be miegmaišio, palapinės ir kilimėlio. O ką jau kalbėti apie turistines kuprines, turistinius indus ir maisto gaminimo lauke įrangą. Na, o jei gamtoje mėgstate tiesiog mėgautis geru oru, siūlome įsigyti hamaką – bene labiausiai atsipalaidavimui gamtoje tinkamą priemonę.

Visgi, būnant gryname ore, nebūtina bėgioti, lakstyti, žvejoti ir kitaip sportuoti. Pastaraisiais metais yra ypač išpopuliarėję dronai ir multikopteriai. Šiandien jų kainos yra prieinamos kone visiems. Mūsų kataloge galite rasti dronų, kainuojančių ir keliasdešimt eurų ir tūkstantį eurų, tad įtiksime tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Taigi, jeigu norite pradėti filmuoti iš oro, galite rinktis iš keliasdešimt skirtingų dronų ir multikopterių. Visi jie skiriasi forma, dydžiu, galia ir kitomis savybėmis. Vieni komplektuojami su kameromis, kiti skirti tiesiog pasiskraidymui arba kamera tvirtinama atskirai.

Ne visi yra linkę į sportą. Kiti renkasi laisvalaikį praleisti su muzika. Būtent todėl nemažai žmonių įsigyja gitaras, sintezatorius ir stengiasi išmokti kuo daugiau kūrinių. Iš tiesų, tai labai praktiškas hobis, galintis praversti tiek namuose, tiek ir sėdint su draugais prie laužo. Todėl siūlome jums platų gitarų asortimentą. Čia sau reikiamą gitarą ar sintezatorių ras tiek pradedantieji, tiek ir pažengę muzikantai. Taigi, jei mėgstate muziką, kviečiame pasidairyti po muzikos prekių katalogą.

Laisvalaikio, sporto ir turizmo prekės Lietuvoje itin populiarios. Todėl stengiamės patenkinti kiekvieno poreikius. Kad ir kokį sportą ar aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą mėgstate, užsukite į šį prekių katalogą ir rasite sau tinkamas priemones bei įrankius.

Laisvalaikis tai pramogos. Laisvalaikis pagal aktyvumo lygį skirstomas į aktyvų ir pasyvų laiko praleidimą. Aktyvus laiko praleidimas tai noras panaudoti savo energiją. Tai gali būti žaidimai, sportas savo malonumui, atostogos ir kt. Pasyvus laiko praleidimas tai vengimas aktyvios veiklos. Tai gali būti ėjimas į kiną, televizoriaus žiūrėjimas, knygos skaitymas ir kt. Taigi pagal laiko praleidimo aktyvumą, priklauso ir kokios bus naudojamos laisvalaikio prekės ar paslaugos.

Šiais laikais, kai įtempti tiek vaikučių, tiek suaugusių darbo dienos grafikai, vis mažiau lieka laisvo laiko skirti aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui. Dažniausiai renkamasi pasyvų laiko praleidimo būdą – kinas, televizoriaus žiūrėjimas, knygos skaitymas ir kt.

Tačiau daug svarbiau yra pasirinkti aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, nes judėjimas - viena svarbiausių geros savijautos ir sveikatos sąlygų bet kuriame amžiuje. Maži vaikai labai noriai juda, sportuoja, žaidžia aktyvius žaidimus. Augant šis noras paprastai mažėja, tad tėvų pareiga – jį skatinti. O geriausia tai daryti rodant pavyzdį, kartu aktyviai leidžiant laiką: keliaujant pėsčiomis, dviračiais ar baidarėmis, žaidžiant, krepšinį, futbolą, tenisą, slidinėjant ir kt. Žiema – ne priežastis aptingti ir atsisakyti aktyvaus laiko praleidimo. Geriausias ir vis labiau populiarėjantis aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas – slidinėjimas.

Sveikatai yra naudingas tiek lygumų, tiek ir kalnų slidinėjimas. Slidinėjant dirba beveik visas kūnas, stiprėja raumenys, gerėja imunitetas, aštrūs pojūčiai ir geri įspūdžiai, padeda atsikratyti streso, atsipalaiduoti.

Sportuojant kartu su šeima tik tvirtėja jos ryšiai, vaikams skiepijama nuostata, kad gerai praleistas laisvalaikis – tai ne sėdėjimas prie kompiuterio ar televizoriaus, bet aktyvi veikla, judėjimas.

Dažniausiai slidinėjama savaitgaliais, moksleivių atostogų metu ir kt.

Norint taisyklingai išmokti slidinėti labai svarbu pasisamdyti instruktorių, kuris išmokintų taisyklingai slidinėti ir išvengtumėte traumų, slidinėjimas taptų malonumu.

Ruošiantis slidinėjimo sezonui labai svarbu pasiruošti tinkamai slides, rūbus, o kas jų dar neturi ir nusipirkti. Tai labai patogu padaryti internetu – iš internetinių parduotuvių.

Taigi tai tik vienas aktyvus laiko praleidimo būdas, reikėtų nepamiršti ir kitų aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų ir jiems skirtų laisvalaikio prekių.