EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Laisvalaikio ir sporto prekės internetu

Išpardavimai Visi
Bėgimo takelis inSPORTline Gilavar Bėgimo takeliai

Bėgimo takelis inSPORTline Gilavar

Kaina: 1154.99 €1262.39 €
Žiūrėk ČIA
Bėgimo takelis inSPORTline MYSTRAL Bėgimo takeliai

Bėgimo takelis inSPORTline MYSTRAL

Kaina: 1440.01 €1588.79 €
Žiūrėk ČIA
Bėgimo takas inSPORTline SPRYNKL Bėgimo takeliai

Bėgimo takas inSPORTline SPRYNKL

Kaina: 206.00 €234.00 €
Žiūrėk ČIA
Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T400i Bėgimo takeliai

Bėgimo takelis inSPORTline inCondi T400i

Kaina: 1300.00 €1439.90 €
Žiūrėk ČIA
Skersinis prisitraukimams inSPORTline RK200 Kiti treniruokliai

Skersinis prisitraukimams inSPORTline RK200

Kaina: 105.29 €112.51 €
Žiūrėk ČIA
Svoris grifui inSPORTline 2.5 kg Svoriai, svarmenys, grifai

Svoris grifui inSPORTline 2.5 kg

Kaina: 6.81 €7.20 €
Žiūrėk ČIA
 
Akcijos Visos akcijos
AKCIJA
Dviratis Rival 29 Phantom Black matte 19 Kalnų (MTB) dviračiai

Dviratis Rival 29 Phantom Black matte 19

Kaina: 460.01 €478.99 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Elektrinis sulankstomas paspirtukas City Boss T7 Black Paspirtukai, balansiniai dviračiai

Elektrinis sulankstomas paspirtukas City Boss T7 Black

Kaina: 1109.05 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Dviratis treniruoklis NORDICTRACK Commercial S22i Dviračiai - treniruokliai

Dviratis treniruoklis NORDICTRACK Commercial S22i

Kaina: 1749.04 €1792.35 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Paspirtukas Shulz 200 PRO black Paspirtukai, balansiniai dviračiai

Paspirtukas Shulz 200 PRO black

Kaina: 140.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Elipsinis treniruoklis Reebok ZJET 460 Bluetooth Black Silver Dviračiai - treniruokliai

Elipsinis treniruoklis Reebok ZJET 460 Bluetooth Black Silver

Kaina: 665.02 €682.00 €
Žiūrėk ČIA
AKCIJA
Spiningo dviratis inSPORTline Epsilon PRO Dviračiai - treniruokliai

Spiningo dviratis inSPORTline Epsilon PRO

Kaina: 698.99 €723.80 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Lagaminas Roxy Feel The Sky Mood Indigo S ERJBL03193-BSP6

Kaina: 102.14 €
Žiūrėk ČIA

Lagaminas Roxy Suitcase Neoprene True Black ERJBL03188-XKKW

Kaina: 146.07 €
Žiūrėk ČIA

Lagaminas Quiksilver New Reach Burn t Olive EQYBL03183-GPZ0

Kaina: 160.71 €
Žiūrėk ČIA

Krepšys Quiksilver New Centurion Light Grey EQYBL03177 -SGRH

Kaina: 94.82 €
Žiūrėk ČIA

Krepšys Quiksilver New Centurion Burn t Olive EQYBL03177 -GPZ0

Kaina: 94.82 €
Žiūrėk ČIA

Krepšys Quiksilver Medium Shelter II Light Grey EQYBL03176 -SGRH

Kaina: 45.76 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Hantelis inSPORTline PROFI 10 kg

Kaina: 67.49 €
Žiūrėk ČIA

Riedlentė Longboard Meteor mėlyna/rožinė/sidabrinė

Kaina: 22.36 €
Žiūrėk ČIA

Krepšys PEAK

Kaina: 14.25 €
Žiūrėk ČIA

Nardymo žaislų komplektas AQUA SPEED mėlynas

Kaina: 10.51 €
Žiūrėk ČIA

Slidinėjimo akiniai Pioneer cat 3 Balta/Marga

Kaina: 74.90 €
Žiūrėk ČIA

Paspirtukas elektrinis PRO-02

Kaina: 229.97 €
Žiūrėk ČIA
 

Laisvalaikio, sporto, turizmo prekių pasirinkimas internete daug platesnis ir pigesnis

Be aktyvaus laisvalaikio apsieina retas žmogus. Net jei tai būtų paprastas pasivažinėjimas dviračiu – kas gi to nemėgsta? Todėl sportinių ir laisvalaikio prekių pasirinkimas parduotuvėse yra išties didžiulis. Vieni mėgsta leisti laiką sporto salėje, kiti sportuoja namuose ar gryname ore. Tačiau, kad ir kokį sportą pasirinktume, tam reikės ir atitinkamos įrangos ar bent jau aprangos. Todėl siūlome pasidairyti, ką galite įsigyti mūsų parduotuvėje ir kas palengvintų jūsų aktyvų laisvalaikį gamtoje ar namuose.

Lietuvoje populiarus ne tik krepšinis. Tuo galima įsitikinti pasižiūrėjus, kiek skirtingų sporto šakų prekių galima įsigyti mūsų šalyje. Futbolas, beisbolas, boksas, ledo ritulys, rankinis, net šiaurietiškas ėjimas ar kovos menai. Išvardintoms ir dar daugybei kitų sporto šakų reikalinga įvairi įranga ir priemonės, taip pat ir apranga. Visa tai rasite tarp sporto prekių. Praktiškai nesvarbu, kokį sportą mėgstate, mūsų parduotuvėje rasite kone viską, ko jums gali prireikti tiek lauko, tiek ir vidaus sporto šakoms.

Daug kas renkasi sportą gryname ore. Todėl ir lauko sporto šakų mėgėjams turime, ką pasiūlyti. Sporto prekių kataloge rasite baidarių, valčių, kanojų, taip pat aprangos motociklininkams, didelį pasirinkimą žvejybos prekių ir reikmenų. Tiesą sakant, žvejams apsipirkti internetinėje parduotuvėje yra gerokai patogiau. Juk bet kuris prisiekęs žvejys, nuėjęs į parduotuvę, sugaiš nemažai laiko, kol susirinks visas reikiamas prekes savaitgalio žvejybai. Gerokai greičiau tą galima padaryti naudojantis internetine parduotuve. Mūsų parduotuvėje rasite ne tik meškerykočių, bet ir dirbtinių masalų, žvejybos jaukų ir parašų bei kitų žvejybos įrankių.

Turizmas – taip pat populiarus laisvalaikio leidimo būdas. Todėl laisvalaikio, sporto ir turizmo prekių kategorijoje siūlome didelį turizmo reikmenų pasirinkimą. Joks rimtesnis turistas neapsieis be miegmaišio, palapinės ir kilimėlio. O ką jau kalbėti apie turistines kuprines, turistinius indus ir maisto gaminimo lauke įrangą. Na, o jei gamtoje mėgstate tiesiog mėgautis geru oru, siūlome įsigyti hamaką – bene labiausiai atsipalaidavimui gamtoje tinkamą priemonę.

Visgi, būnant gryname ore, nebūtina bėgioti, lakstyti, žvejoti ir kitaip sportuoti. Pastaraisiais metais yra ypač išpopuliarėję dronai ir multikopteriai. Šiandien jų kainos yra prieinamos kone visiems. Mūsų kataloge galite rasti dronų, kainuojančių ir keliasdešimt eurų ir tūkstantį eurų, tad įtiksime tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Taigi, jeigu norite pradėti filmuoti iš oro, galite rinktis iš keliasdešimt skirtingų dronų ir multikopterių. Visi jie skiriasi forma, dydžiu, galia ir kitomis savybėmis. Vieni komplektuojami su kameromis, kiti skirti tiesiog pasiskraidymui arba kamera tvirtinama atskirai.

Ne visi yra linkę į sportą. Kiti renkasi laisvalaikį praleisti su muzika. Būtent todėl nemažai žmonių įsigyja gitaras, sintezatorius ir stengiasi išmokti kuo daugiau kūrinių. Iš tiesų, tai labai praktiškas hobis, galintis praversti tiek namuose, tiek ir sėdint su draugais prie laužo. Todėl siūlome jums platų gitarų asortimentą. Čia sau reikiamą gitarą ar sintezatorių ras tiek pradedantieji, tiek ir pažengę muzikantai. Taigi, jei mėgstate muziką, kviečiame pasidairyti po muzikos prekių katalogą.

Laisvalaikio, sporto ir turizmo prekės Lietuvoje itin populiarios. Todėl stengiamės patenkinti kiekvieno poreikius. Kad ir kokį sportą ar aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą mėgstate, užsukite į šį prekių katalogą ir rasite sau tinkamas priemones bei įrankius.

Laisvalaikis tai pramogos. Laisvalaikis pagal aktyvumo lygį skirstomas į aktyvų ir pasyvų laiko praleidimą. Aktyvus laiko praleidimas tai noras panaudoti savo energiją. Tai gali būti žaidimai, sportas savo malonumui, atostogos ir kt. Pasyvus laiko praleidimas tai vengimas aktyvios veiklos. Tai gali būti ėjimas į kiną, televizoriaus žiūrėjimas, knygos skaitymas ir kt. Taigi pagal laiko praleidimo aktyvumą, priklauso ir kokios bus naudojamos laisvalaikio prekės ar paslaugos.

Šiais laikais, kai įtempti tiek vaikučių, tiek suaugusių darbo dienos grafikai, vis mažiau lieka laisvo laiko skirti aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui. Dažniausiai renkamasi pasyvų laiko praleidimo būdą – kinas, televizoriaus žiūrėjimas, knygos skaitymas ir kt.

Tačiau daug svarbiau yra pasirinkti aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, nes judėjimas - viena svarbiausių geros savijautos ir sveikatos sąlygų bet kuriame amžiuje. Maži vaikai labai noriai juda, sportuoja, žaidžia aktyvius žaidimus. Augant šis noras paprastai mažėja, tad tėvų pareiga – jį skatinti. O geriausia tai daryti rodant pavyzdį, kartu aktyviai leidžiant laiką: keliaujant pėsčiomis, dviračiais ar baidarėmis, žaidžiant, krepšinį, futbolą, tenisą, slidinėjant ir kt. Žiema – ne priežastis aptingti ir atsisakyti aktyvaus laiko praleidimo. Geriausias ir vis labiau populiarėjantis aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas – slidinėjimas.

Sveikatai yra naudingas tiek lygumų, tiek ir kalnų slidinėjimas. Slidinėjant dirba beveik visas kūnas, stiprėja raumenys, gerėja imunitetas, aštrūs pojūčiai ir geri įspūdžiai, padeda atsikratyti streso, atsipalaiduoti.

Sportuojant kartu su šeima tik tvirtėja jos ryšiai, vaikams skiepijama nuostata, kad gerai praleistas laisvalaikis – tai ne sėdėjimas prie kompiuterio ar televizoriaus, bet aktyvi veikla, judėjimas.

Dažniausiai slidinėjama savaitgaliais, moksleivių atostogų metu ir kt.

Norint taisyklingai išmokti slidinėti labai svarbu pasisamdyti instruktorių, kuris išmokintų taisyklingai slidinėti ir išvengtumėte traumų, slidinėjimas taptų malonumu.

Ruošiantis slidinėjimo sezonui labai svarbu pasiruošti tinkamai slides, rūbus, o kas jų dar neturi ir nusipirkti. Tai labai patogu padaryti internetu – iš internetinių parduotuvių.

Taigi tai tik vienas aktyvus laiko praleidimo būdas, reikėtų nepamiršti ir kitų aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų ir jiems skirtų laisvalaikio prekių.