Pasiūlymai
Rankena 16/006 balt Durų rankenos
Turime sandėlyje
3.32 € / 1 kompl.

Populiariausios prekės
Rankena 16/006 balt Durų rankenos
Turime sandėlyje
3.32 € / 1 kompl.

Durys vidaus ir lauko internetu

Kokybiškos lauko durys – galimybė apsisaugoti ne tik nuo prastų oro sąlygų, tačiau taip pat ir vagių, kurie dažniausiai renkasi neapsaugotas ir lengvai išlaužiamas duris. Nors signalizacija yra geriausia apsauga, visgi, pirmiausia reikia susirasti kokybiškas duris, kadangi būtent jos ir yra geriausias garantas, kad namuose visada bus saugu ir gera. Durys vidaus ir lauko internetu pigiau – B-a.eu pasirinkimas, kuris leis be jokio vargo įsigyti kokybišką produkciją, kuri garantuoja, kad gyvenimas bus saugus, ramus kaip niekada, o investicija tarnaus ne vieną dešimtį metų ir leis naktimis ramiai miegoti.

B-a.eu siūlo labai platų vidaus ir lauko durų pasirinkimą, tad kiekvienas klientas galėtų susirasti tokias, kokios jam labiausiai tinka. Suprantama, kad lauko durys dažniausiai turi būti kuo tvirtesnės, kai tuo tarpu vidaus durys dažniausiai pasirenkamos įvertinus estetinius sprendimus. Svarbiausia, kad jos derėtų prie viso namuose kuriamo interjero, pavyktų išlaikyti vientisumą bei sistemingumą.

Faneruotos durys

Šio tipo durys gaminamos tiek lauko, tiek vidaus poreikiams, tad jeigu norite išlaikyti vientisumą – siūlome rinktis faneruotas duris visiems namų poreikiams. Pirmasis išskirtinis bruožas – jos atrodo labai estetiškai, kadangi primena natūralų medį. Tuo pačiu yra gana pigios, tad maža durų kaina dažniausiai paskatina ir rinktis kokybę, kuri vėliau tarnaus Jums ilgus metus ir leis nenuskriaudžiant piniginės patenkinti savo poreikius.

Karnizinės durys

Karnizinės durys internetu – ypač funkcionalus vidaus pasirinkimas, kuris leis džiaugtis ne tik labai funkcionaliomis, tačiau ir išties ypač stilingomis durimis. B-a.eu siūlo labai platų pasirinkimą, tad kiekvienas ieškantis gali rasti tokią galimybę, kuri derės būtent jo interjere. Nuo klasikinių durų, kurios dažniausiai būna tamsesnių spalvų iki modernių, kurios dažniausiai būna labai ryškios, tad tampa pačiais svarbiausiais kambario akcentais.

Medinės durys

Bene pačios populiariausios Lietuvoje medinės durys internetu pasirenkamos dėl puikios kokybės bei kainos santykio. Jos atrodo labai estetiškai, tad puikiai atrodo klasikiniame bei moderniame interjere. Tuo pačiu jos yra ypač tvirtos, tad jeigu nuspręsite, kad Jums reikalingos medinės lauko durys – galėsite gyventi visiškai ramiai, kadangi jos apsaugos jus ir leis jaustis visiškai saugiu. Tų pačių medinių durų pasirinkimas yra labai platus, tad kiekvienas ieškantis gali būti tikras, kad ras tai, kas geriausiai tenkina jo poreikius.

Metalinės durys

Kad ir koks platus durų pasirinkimas, kad ir kokios jos nuostabios bei išskirtinės, visgi, verta pabrėžti tai, kad nerasite funkcionalesnio, geresnio, tvirtesnio ir ilgaamžiškesnio pasirinkimo nei kad metalinės durys. Jos pasirenkamos tik lauko poreikiams ir kartą įsigijus leis daugiau negalvoti apie durų keitimą, kadangi sėkmingai tarnauja ne vieną dešimtmetį ir yra neįveikiamos net ir aktyviausiems vagims. Jeigu turite turto, kurį norite apsaugoti – tokiu atveju metalinės duris tikrai yra pats geriausias pasirinkimas ramiam gyvenimui.

Priešgaisrinės durys

Dar vienas pasirinkimas, kurie nori kokybės. Tiesa, ne tik tokios, kuri leis jaustis ramiu, kad pavyks apsisaugoti nuo vagių, tačiau ir tokiu atveju, kai norisi apsisaugoti nuo ugnies. Kiekvieną dieną kiekvienas žmogus yra pavojuje, kadangi gaisro tikimybė labai dažnai sunkiai apibrėžta. Jeigu susirasite tiek vidaus, tiek lauko duris, kurios specialiai apsaugo nuo ugnies plytimo – gyvenimas bus kur kas ramesnis nei saugesnis.

Vidaus ir lauko durys internetu – kad gyvenimas būtų tiesiog laimingesnis ir paprastesnis. Užsisakykite iš B-a.eu prekybos vietos ir gyvenkite ramiai, kadangi kaina bus maža, tačiau kokybė pranoksta net ir pačių išrankiausių poreikius.