Laiptų pakopa, cinkuota 1000x305/30x3/34x38 Metalinės laiptų pakopos
Turime sandėlyje
37.99 € / 1 vnt

Laiptų pakopa, cinkuota 1000x270/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos
Turime sandėlyje
35.65 € / 1 vnt

Laiptų pakopa, cinkuota 700x240/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos

Laiptų pakopa, cinkuota 600x240/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos

Laiptų pakopa, cinkuota 800x240/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos

Laiptų pakopa, cinkuota 800x270/30x2/34x38 Metalinės laiptų pakopos

Kaip išsirinkti tinkamus lauko laiptus?

Kiekvienas pastatas svarbu ne tik savo vidumi, bet ir išore juk būtent joje esantys elementai pastebimi greičiausiai. Tačiau dar svarbiau tai, kad kiekvienas eksterjero elementas turi ne tik patraukliai atrodyti, bet ir būti maksimaliai naudingas bei ilgai ir patikimai tarnauti. Ne išimtis yra ir lauko laiptai. Jei vidaus laiptams yra keliami vienokie reikalavimai (patogumas, patrauklumas, estetika, ir t.t.), tai, kalbant apie lauko laiptus, nesunku pastebėti, kad reikalavimai skirsis. Taigi, kokie turėtų būti tobuli lauko laiptai? 

Ant jų nesikaupia vanduo, lengva pašalinti sniegą

Gyvename tokiomis klimato sąlygomis, kurios mums dovanoja pačius įvairiausius reiškinius ir tikrai ne visi jie mus džiugina. Didžiąją dalį rudens dienų mus lydi lietus, o atėjus žiemai – sulaukiama ir sniego. Ir nors kai kuriuos žmones šie reiškiniai nuteikia ypač romantiškai ar melancholiškai, didžioji dalis teigia, kad lietus bei sniegas ne tik jiems nepatinka, bet ir sukelia įvairių sunkumų. Ir iš tiesų, nesunku pastebėti, kad esant prastoms eismo sąlygoms, lyjant ar sningant, didėja traumų tikimybė. Ir čia kalbame ne tik apie vairuotojus, bet ir apie pėsčiuosius. Einant lygiu, tačiau šlapiu ar snieguotu paviršiumi, išlieka tikimybė pargriūti bei susižeisti. Na, o, jei lipama laiptais, tai ši tikimybė dar labiau padidėja. Taigi, labai svarbu, kad ant laiptų nesikauptų vanduo, o sniegą būtų lengva pašalinti. Siekiate sukurti būtent tokią aplinką, t.y., saugią sau ir kitiems žmonėms? Tokiu atveju puikiai tiks metalinėms lauko laiptų pakopos, ant kurių nesikaupia vanduo, o sniegą galima pašalinti lengvai bei greitai. 

Aplinkos veiksniai neturi neigiamos įtakos

Ne paslaptis, kad tokia medžiaga, kaip mediena greitai paveikiama įvairių aplinkos veiksnių – lietaus, šalčio, vėjo, karščio ar net aplinkoje esančių, tačiau akimi nematomų nešvarumų. Taigi, belieka tik pridurti, kad lauko laiptai turi būti tokie, kad visi išvardinti veiksniai jiems neturėtų įtakos. Tad, ką rinktis? Puikia išeitimi taps metalinės lauko laiptų pakopos, kurioms įtakos neturės išvardinti veiksniai.

Nereikalauja daug priežiūros

Ne paslaptis, kad dauguma žmonių yra linkę labiau investuoti į viduje esančias detales, o ne į tas, kurias matome išorėje. Jei ir jūs esate vienas iš tų, kuris mieliau investuos į pastato vidų, tai jums reikalingi tokie laiptai, kurie nereikalautų daug priežiūros ar atnaujinimo darbų. Taigi, šiuo atveju ir vėl puikiu pasirinkimu tampa metalinės laiptų pakopos, kurių nereikia atnaujinti. Tad, tai reiškia, jog jūs sutaupysite laiko bei pinigų ir šiuos išteklius galėsite paskirti pastato vidaus atnaujinimui.

Neskleidžia girgždėjimo

 Vistik, jei jūsų tikslas yra sukurti ne tik saugią, bet ir ramią aplinką, tai reikėtų rinktis laiptus, kurie neskleidžia jokių nemalonių garsų, pavyzdžiui, girgždėjimo. Būtent tokios yra metalinės lauko laiptų pakopos. Jos užtikrins, kad nebus sutrikdytas nei pastato viduje, nei lauke esančių žmonių poilsis. 

Taigi, kaip matyti, lauko laiptai turėtų būti tokie, kurie užtikrinti saugumą, patogumą, nereikalautų daug priežiūros. Visus šiuos lūkesčius pateisina metalinės lauko laiptų pakopos. Na, o jas norintys įsigyti turėtų užsukti į internetinę parduotuvę b-a.eu. Čia rasite metalinių lauko laiptų pakopų, kuris yra pagamintos iš aukštos kokybės metalo bei padengtos cinku. Toks gaminys ne tik atrodo patraukliai, bet ir svarbiausia – užtikrina patogumą, atlaiko didelius svorius, neskleidžia erzinančių garsų, ant jų nesikaups vanduo, o sniegą bus lengva pašalinti.