EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Oro drėkintuvai internetu

AKCIJA
Oro drėkintuvas Boneco 7131

Oro drėkintuvas Boneco 7131

Kaina: 29.99 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas DELONGHI UH700M

Kaina: 65.45 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas Stadler Air humidifier FRED Black F005EH

Kaina: 170.55 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas Adler AD 7954

Kaina: 28.41 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas Stadler Air humidifier FRED White F008EH

Kaina: 88.08 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas DELONGHI VH400

Kaina: 51.72 €
Žiūrėk ČIA

Ultragarsinis oro drėkintuvas BIONAIRE BU7500

Kaina: 110.11 €
Žiūrėk ČIA

ORO DRĖGMĖS REGULIATORIUS HALE HC-13101

Kaina: 45.18 €
Žiūrėk ČIA

HIGROMETRAS HALE EM2319

Kaina: 14.68 €
Žiūrėk ČIA

Filtras SHX 001

Kaina: 9.20 €
Žiūrėk ČIA

TEMPERATŪROS IR DRĖGMĖS MATUOKLIS BONECO AIR-O-SWISS A 7254

Kaina: 34.33 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas - valytuvas Venta LW15

Kaina: 202.74 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas - valytuvas Venta LW 45

Kaina: 389.54 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas - valytuvas Venta LW 25

Kaina: 279.49 €
Žiūrėk ČIA

Oro drėkintuvas ultragarsinis AQUASPA

Kaina: 89.76 €
Žiūrėk ČIA

Higieninis skystis Venta oro drėkintuvams 0,5 l.

Kaina: 19.99 €
Žiūrėk ČIA
Oro drėkintuvas Stadler Air humidifier FRED Pink F017EH/ Power: 300W/ Water consumption 360 g/h/ Germ-free steam/ Hygrostat

Oro drėkintuvas Stadler Air humidifier FRED Pink F017EH/ Power: 300W/ Water consumption 360 g/h/ Germ-free steam/ Hygrostat

Kaina: 88.08 €170.55 €
Žiūrėk ČIA
Oro drėkintuvas Stadler Air humidifier ANTON Black A002R/ Power: 12W/ Fragrance dispenser/ Night mode

Oro drėkintuvas Stadler Air humidifier ANTON Black A002R/ Power: 12W/ Fragrance dispenser/ Night mode

Kaina: 77.08 €146.01 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Patalpų oro drėkinimas

 

Palankus ir komfortinis sveikatai santykinis oro drėgnumas - nuo 45proc iki 55 proc. Šaltu laikotarpiu, kai patalpos yra šildomos, oras jose būna sausesnis. Dėl to dažnai džiūsta gerklė, skeldėja lūpos, bronchitas, ...Ypač sausas oras kenkia mažiems vaikams, nes jei yra jautriausi, silpsta imunitetas, džiūsta nosiaryklė, kvėpavimo sutrikimai, alergijos. Daugeliui naminių augalų patalpų oro drėgnumas turi būti ne mažesnis nei 60-70 proc., todėl drėgnumui krentant iki 20 proc. krenta lapai, vysta žiedai. Sausas oras kenkia ne vien augalams ir gyviems organizmams, bet ir džiūvantiems gaminiams iš medienos (parketas, muzikimiams instrumentams, laikrodžiams).
Patrauklaus dizaino, patogūs, paprasto naudojimo, kilnojami aparatai garantuoja efektyvų oro drėkinimą patalpų viduje. Jie idealiai tinka biurams, svetainėms ir kt.

Drėkintuvai būna: šalto ir šilto drėkinimo
Šalto oro drėkintuvuose oro drėkinimui naudojamas ventiliatorius, pučiantis orą pro specialų baktericidinį popierinį filtrą, įmirkytą į vandenį.
Ultragarsiniai - juose vanduo paverčiamas rūku. Dažniausiai šie drėkintuvai turi aukštos klasės filtrus - kartridžus, jie mažina vandens kietumą. Jie labai tyliai veikia.

 

Oro drėkintuvai. Kodėl būtina drėkinti namų orą

 

Prasidėjus šildymo sezonui milžiniški mokesčiai už dujas nėra vienintelis mūsų laukiantis nepatogumas. Kitas ne mažiau svarbus aspektas, su kuriuo susiduriame vos įsijungus radiatoriams yra kenksmingas mūsų sveikatai. Tai išsausėjęs patalpų oras. Ar pastebėjote, jog kaskart, pakilus kambario temperatūrai ima peršti akis ar sausėja gerklė ir užplūsta nevaldomas kosulys? Viskas dėl išsausėjusio patalpų oro. Sausa dulkėta aplinka sudaro palankias sąlygas alerginės slogos paūmėjimui, ypatingai kai žmogus jautrus dulkių erkutėms. Be to gali paūmėti egzemos, bronchitas, galvos skausmai ir pan. Esant sausam patalpų orui, sausėja ir kvėpavimo takų gleivinė, dėl ko pablogėja jos apsauginė funkcija. Tokiu atveju padidėja galimybė susirgti kvėpavimo takų infekcijomis, o visai nusilpus organizmo imunitetui ir tikimybė susirgti gripu. Prastas mikroklimatas dažnai sudaro itin palankias sąlygas alerginei slogai. Kaip minėta, sausas oras labai kenkia ir akių gleivinei. Gleivinė taip pat išsausėja ir gali sukelti akių alergines reakcijas. Akys parausta, jas peršti, dažnu atveju peršti ir akių vokus. Be paraudimo, žmogus gali justi niežulį aplink akis, oda ten išsausėja, ima pleiskanoti. Sausas mikroklimatas itin kenkia ir mūsų odai. Džiūdama mūsų oda patiria labai nemalonių pojūčių dėl suplonėjusio apsauginės plėvelės sluoksnio. Ji gali parausti, prasidėti niežėjimas, ima pleiskanoti, tam tikrais atvejais gali atsirasti ir sunkesnių pažeidimų, kaip žaizdelės, opos ir kt. Situaciją gali pakeisti oro drėkintuvas. Jų būna įvairių tipų:
Šaltų garų drėkintuvas. Šie drėkintuvai turi filtrus, kurie siurbia iš konteinerio vandenį. Filtras vėdinamas įmontuotu ventiliatoriumi, kurio dėka vanduo garuoja ir taip patalpa drėkinama.
Karštų garų drėkintuvas. Pastarasis užverda vandenį ir leidžia karštus garus, taip drėkindamas patalpų orą. Dažnai tokie drėkintuvai reguliuojasi automatiškai, jei oras patalpoje nėra visiškai sausas, tokiu atveju leidžia mažiau garų, jei sausesnis – daugiau.
Ultragarsiniai drėkintuvai. Šie drėkintuvai gali leisti tiek karštus, tiek šaltus garus. Vanduo šiuose drėkintuvuose vibracijos pagalba suskaldomas į mikromolekules. Tuomet ventiliatorius pučia į patalpą suskaidytą vandenį ir taip patalpos drėkinamos. Šie drėkintuvai yra labai ekonomiški, veikia tyliai, todėl tikrai neturėtų sudrumsti jūsų ramybės. Keičiama mineralinių nuosėdų šalinimo kasetė garantuoja, jog patalpos bus drėkinamos tyriu ir švariu vandeniu.
Oro drėkintuvas – valytuvas. Dažnai galima rasti prekyboje oro drėkintuvą – valytuvą, kuris be to, kad drėkina orą, dar kartu ir papildomai jį valo. Šio tipo įrenginiai drėkina ir plauna orą (valo) be filtrų pagalbos. Šis metodas padeda pašalinti iš oro daugelį nešvarumų tokiu pat principu, kaip ir gamtoje, kur orą plauna lietus. Oro drėkintuvas-valytuvas reguliuoja drėkinimą išgarinimo principu ir nereikalauja papildomų kontrolės sistemų optimaliai oro drėgmei užtikrinti. Jame įmontuota speciali antibakterinė sistema.

Drėkinkite namų orą ir būkite sveiki!