EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Žaidimų įranga internetu pigiau

Vairamentė Microsoft XBOX ONE Wireless Controller white

Kaina: 52.71 €
Žiūrėk ČIA

Vairamentė Microsoft XBOX ONE Wireless controller New Red

Kaina: 58.42 €
Žiūrėk ČIA
Žaidimų konsolė Commadore64 The C64 Mini Žaidimų konsolės ir priedai

Žaidimų konsolė Commadore64 The C64 Mini

Kaina: 89.24 €98.31 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų konsolė Sony Playstation 4 Slim 1TB (PS4) Black + 2 Dualshock Controller

Kaina: 481.88 €488.42 €
Žiūrėk ČIA

Vairalazdė Microsoft 4N6-00002 Xbox Wireless Controller + Cable For Windows

Kaina: 57.28 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų vairalazdė HV-G82 PS2/3 Blue

Kaina: 11.72 €
Žiūrėk ČIA

Vairalazdė LOGI G29 Driving Force Racing Wheel

Kaina: 412.36 €
Žiūrėk ČIA

Vairalazdė Razer Kishi Smartphone Gaming Controller, Black

Kaina: 110.53 €
Žiūrėk ČIA

Vairalazdė SteelSeries Apple Gaming Controller, Nimbus+, Black

Kaina: 105.85 €
Žiūrėk ČIA

Vairalazdė White Shark 5 in 1 Game Pad Phantom Wireless GPW-2021

Kaina: 15.22 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kokios  žaidimų įrangos internete reikia tikram kompiuterinių mėgėjui ir kaip jos įsigyti pigiau?

Nors mums įprasta kompiuterinius naudoti darbui, o po darbo – filmų peržiūrai, informacijos paieškai ar mokymuisi, vis dar nemaža dalis pagrinde jaunimo didesnę laiko dalį prie kompiuterio praleidžia žaisdami įvairius vaizdo žaidimus. Net ir techniniai reikalavimai kompiuteriui ženkliai priklauso nuo to, kam jis bus naudojama. Darbui skirti kompiuteriai, jei nedirbate su sudėtinga grafika, filmais ar žemėlapiais, paprastai yra žymiai paprastesni ir pigesni nei skirti žaidimams. Šioje vietoje tėvai dažnai nesupranta savo vaikų, kai pastarieji prašo nupirkti tris kartus brangesnį kompiuterį nei jo tėvas naudoja savo darbe, naujame ir moderniame ofise. Tačiau tiesa tikrai tokia – resursų žaidimams reikia žymiai daugiau, ir vis daugiau su kiekvienu nauju žaidimų leidimu. Be viso to, užkietėjęs žaidėjas dažniausiai naudoja ir visą puokštę įvairiausios žaidimų įrangos  , tad būti bent kiek rimtesniu kompiuterinių žaidimų fanatikų kainuoja tikrai nemažai.

Tie, kurie žaidžia į pagalbą pasitelkdami stalo kompiuterį, dažniausiai pasitenkina žaidimų vairo, vairasvirtės ir pedalų turėjimu. Na, retai apsieinama ir be specialios klaviatūros bei pelės, kurios taip pat gerokai skiriasi ne tik funkcionalumu, bet ir kaina nuo darbui skirtų kompiuterio priedų. Geras vairas bei pedalai, be abejo, skirti įvairių automobilių lenktynių simuliacijos žaisti. Nors dar gerai atsimename, kaip prieš dešimt ar penkiolika metų tokiems žaidimams pakakdavo paprastos klaviatūros ir vairą, stabdžius bei greičio pedalą atstodavo vos keturios rodyklės, dabartinis jaunimas tokių dalykų tiesiog nesuprastų. Kita vertus, jie tikrai teisūs – jei jau žaidi, kad vairuoji profesionaliose lenktynėse, vairas bei pedalai malonumo suteikia žymiai daugiau nei paprasta klaviatūra už keliolika eurų.

Kiek savita žaidimų įranga internete yra tarp žaidimų konsoles propaguojančių žaidėjų. Retai kada jie naudoja staliniams kompiuteriams būdingas klaviatūras bei peles. Tačiau neišvengia vairamenčių, žaidimų pultų bei pultelių naudojimo. Paprastai jie yra specifiniai kiekvienai konsolei, o tikrai užkietėjęs žaidėjai pageidauja turėti ir skirtingus valdiklius kiekvienam žaidimui. Noras vėlgi suprantamas – žaidžiant futbolą ir kokį nors strateginį žaidimą valdymo reikia gerokai kitokio, o patogumas – labai svarbus veiksnys. Be abejo, konsolių pagalba žaidžiamos ir tos pačios lenktynės, tad ir vairas bei pedalai čia neišvengiami. Jeigu mėgstate virtualiai paskraidyti sraigtasparniu, teks įsigyti ir vairalazdę. Neverta stebėtis, jei užsukus į svečius pas kompiuterinių žaidimų fanatiką rasime įvairios žaidimų įrangos, ir prie kompiuterio, ir ant palangių, ir dėžėse. Viskas tikrai reikalinga.

Dar prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje įsigyti tiek visko žaidimams, kiek galima dabar, atrodė tikra utopija. Tiksliau tada mažai kas net įsivaizdavo apie tokias galimybes. Tuo tarpu šiais laikais įvairių žaidimų konsolės pasižymi didele įvairove, gamintojai varžosi ne tik siūlydami technines specifikacijas bei patogumą, bet ir įvairiausią dizainą. Nusipirkti vairą, pedalus ar tikrą žaidimams skirtą klaviatūra dabar kur kas lengviau. Užsukus į internetinę parduotuvę randame didžiulį pasirinkimą, galime vietoje palyginti skirtingų norimų prekių charakteristikas bei kainas, o dar geriau – galima pagal mums rūpimus kriterijus filtruoti ir matyti tik mus dominančias prekes. Per dešimtmetį sumažėjo ir žaidimų įrangos kainos, tad dabar net ir sąlyginai neturtingi vaikai gali žaisti lenktynes pasitelkdami ekonominės klasės žaidimų vairą, o ne tik klaviatūros rodykles.