Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED white Žaidimų konsolės ir priedai

Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED white

Kaina: 395.31 €523.08 €
Žaidimų vairalazdė Microsoft XBOX Series Wireless Controller shock blue Žaidimų konsolės ir priedai

Žaidimų vairalazdė Microsoft XBOX Series Wireless Controller shock blue

Kaina: 74.54 €81.19 €
Vairalazdė Microsoft XBOX Series Controller + Wireless Adapter For Windows 10 carbon black Žaidimų konsolės ir priedai

Vairalazdė Microsoft XBOX Series Controller + Wireless Adapter For Windows 10 carbon black

Kaina: 91.02 €94.67 €
Vairalazdė Microsoft XBOX Series X Wireless Controller pulse red Žaidimų konsolės ir priedai

Vairalazdė Microsoft XBOX Series X Wireless Controller pulse red

Kaina: 78.41 €81.31 €
Vairalazdė Microsoft XBOX Series Controller + USB-C Cable carbon black Žaidimų konsolės ir priedai

Vairalazdė Microsoft XBOX Series Controller + USB-C Cable carbon black

Kaina: 81.07 €83.48 €
Žaidimų konsolė Microsoft Xbox Series S 512GB white Žaidimų konsolės ir priedai

Žaidimų konsolė Microsoft Xbox Series S 512GB white

Kaina: 316.35 €323.98 €
Vairalazdė Sony DualSense PS5 Wireless Controller cosmic red Žaidimų konsolės ir priedai

Vairalazdė Sony DualSense PS5 Wireless Controller cosmic red

Kaina: 78.42 €79.96 €

Ausinės Sony Pulse 3D PS5 Wireless Headset white

Kaina: 95.83 €97.14 €

Aušintuvas- kroviklis White Shark PS5-05102 Guard

Kaina: 38.42 €

Pakrovėjas White Shark PS5-504 Clinch

Kaina: 12.69 €

Vairalazdė Genesis Seaborg 300 Driving Wheel, Black/Red

Kaina: 58.73 €

Vairalazdė Fury Skipper Driving Wheel, Black/Blue

Kaina: 51.09 €

Vairalazdė White Shark GPW-4003 Armageddon Game Pad

Kaina: 40.75 €

Vairalazdė Microsoft Xbox ELITE Series 2 controller Core edition

Kaina: 149.04 €

Vairalazdė Microsoft XBOX Series Wireless Controller electric volt

Kaina: 73.15 €

Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED Splatoon 3 Edition

Kaina: 486.42 €

Valdiklis Razer Wireless and Wired Gaming Controller, Raiju Tournament Edition

Kaina: 159.38 €
 
 

Kokios  žaidimų įrangos internete reikia tikram kompiuterinių mėgėjui ir kaip jos įsigyti pigiau?

Nors mums įprasta kompiuterinius naudoti darbui, o po darbo – filmų peržiūrai, informacijos paieškai ar mokymuisi, vis dar nemaža dalis pagrinde jaunimo didesnę laiko dalį prie kompiuterio praleidžia žaisdami įvairius vaizdo žaidimus. Net ir techniniai reikalavimai kompiuteriui ženkliai priklauso nuo to, kam jis bus naudojama. Darbui skirti kompiuteriai, jei nedirbate su sudėtinga grafika, filmais ar žemėlapiais, paprastai yra žymiai paprastesni ir pigesni nei skirti žaidimams. Šioje vietoje tėvai dažnai nesupranta savo vaikų, kai pastarieji prašo nupirkti tris kartus brangesnį kompiuterį nei jo tėvas naudoja savo darbe, naujame ir moderniame ofise. Tačiau tiesa tikrai tokia – resursų žaidimams reikia žymiai daugiau, ir vis daugiau su kiekvienu nauju žaidimų leidimu. Be viso to, užkietėjęs žaidėjas dažniausiai naudoja ir visą puokštę įvairiausios žaidimų įrangos  , tad būti bent kiek rimtesniu kompiuterinių žaidimų fanatikų kainuoja tikrai nemažai.

Tie, kurie žaidžia į pagalbą pasitelkdami stalo kompiuterį, dažniausiai pasitenkina žaidimų vairo, vairasvirtės ir pedalų turėjimu. Na, retai apsieinama ir be specialios klaviatūros bei pelės, kurios taip pat gerokai skiriasi ne tik funkcionalumu, bet ir kaina nuo darbui skirtų kompiuterio priedų. Geras vairas bei pedalai, be abejo, skirti įvairių automobilių lenktynių simuliacijos žaisti. Nors dar gerai atsimename, kaip prieš dešimt ar penkiolika metų tokiems žaidimams pakakdavo paprastos klaviatūros ir vairą, stabdžius bei greičio pedalą atstodavo vos keturios rodyklės, dabartinis jaunimas tokių dalykų tiesiog nesuprastų. Kita vertus, jie tikrai teisūs – jei jau žaidi, kad vairuoji profesionaliose lenktynėse, vairas bei pedalai malonumo suteikia žymiai daugiau nei paprasta klaviatūra už keliolika eurų.

Kiek savita žaidimų įranga internete yra tarp žaidimų konsoles propaguojančių žaidėjų. Retai kada jie naudoja staliniams kompiuteriams būdingas klaviatūras bei peles. Tačiau neišvengia vairamenčių, žaidimų pultų bei pultelių naudojimo. Paprastai jie yra specifiniai kiekvienai konsolei, o tikrai užkietėjęs žaidėjai pageidauja turėti ir skirtingus valdiklius kiekvienam žaidimui. Noras vėlgi suprantamas – žaidžiant futbolą ir kokį nors strateginį žaidimą valdymo reikia gerokai kitokio, o patogumas – labai svarbus veiksnys. Be abejo, konsolių pagalba žaidžiamos ir tos pačios lenktynės, tad ir vairas bei pedalai čia neišvengiami. Jeigu mėgstate virtualiai paskraidyti sraigtasparniu, teks įsigyti ir vairalazdę. Neverta stebėtis, jei užsukus į svečius pas kompiuterinių žaidimų fanatiką rasime įvairios žaidimų įrangos, ir prie kompiuterio, ir ant palangių, ir dėžėse. Viskas tikrai reikalinga.

Dar prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje įsigyti tiek visko žaidimams, kiek galima dabar, atrodė tikra utopija. Tiksliau tada mažai kas net įsivaizdavo apie tokias galimybes. Tuo tarpu šiais laikais įvairių žaidimų konsolės pasižymi didele įvairove, gamintojai varžosi ne tik siūlydami technines specifikacijas bei patogumą, bet ir įvairiausią dizainą. Nusipirkti vairą, pedalus ar tikrą žaidimams skirtą klaviatūra dabar kur kas lengviau. Užsukus į internetinę parduotuvę randame didžiulį pasirinkimą, galime vietoje palyginti skirtingų norimų prekių charakteristikas bei kainas, o dar geriau – galima pagal mums rūpimus kriterijus filtruoti ir matyti tik mus dominančias prekes. Per dešimtmetį sumažėjo ir žaidimų įrangos kainos, tad dabar net ir sąlyginai neturtingi vaikai gali žaisti lenktynes pasitelkdami ekonominės klasės žaidimų vairą, o ne tik klaviatūros rodykles.