EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Rodyti:
A C D E G H I L M N O R S T U
Filtruoti
 
 

Žaidimų įranga internetu pigiau

Žaidimų valdiklis A4Tech X7-T2 Redeemer USB/PS2/PS3

Kaina: 13.25 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų konsolė Xbox One S 1TB

Kaina: 216.99 €
Žiūrėk ČIA

Vairas su vibracija Esperanza PC/PS3/XBOX EG104 HIGH OCTANE XBOX 360

Kaina: 39.01 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų pultas Tracer Shogun TRJ-208 USB

Kaina: 10.79 €
Žiūrėk ČIA

Vairas TRACER Drifter USB/PS2/PS3 žaidimams

Kaina: 51.87 €
Žiūrėk ČIA

Vairas TRACER Zonda PS/PS2/PS3/USB

Kaina: 46.44 €
Žiūrėk ČIA
Žaidimų valdymo pultas ACME GA08 Complete gamepad Žaidimų konsolės ir priedai

Žaidimų valdymo pultas ACME GA08 Complete gamepad

Kaina: 12.84 €15.11 €
Žiūrėk ČIA
Žaidimų konsolė Microsoft Xbox One X 1TB black + Forza Horizon 4 + Forza Motosport 7 Žaidimų konsolės ir priedai

Žaidimų konsolė Microsoft Xbox One X 1TB black + Forza Horizon 4 + Forza Motosport 7

Kaina: 476.44 €484.00 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų konsolė Sony Playstation 4 PRO 1TB (PS4) BLACK + Red Dead Redemtion 2

Kaina: 471.36 €476.44 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų konsolė Microsoft Xbox One X 1TB black

Kaina: 462.83 €464.34 €
Žiūrėk ČIA

Vairalazdė G29 Driving force PS3/4

Kaina: 277.76 €
Žiūrėk ČIA

ŽAIDIMŲ PULTAS SU VIBRACIJOMIS ESPERANZA EGG105R FIGHTER - PC

Kaina: 8.05 €
Žiūrėk ČIA

ŽAIDIMŲ PULTAS SU VIBRACIJOMIS ESPERANZA EGG102R WARRIOR - PC

Kaina: 7.36 €
Žiūrėk ČIA

ŽAIDIMŲ PULTAS SU VIBRACIJOMIS ESPERANZA EGG102G WARRIOR - PC

Kaina: 7.36 €
Žiūrėk ČIA

Bevielė vairamentė Logitech F710, Mygtukai A,B,X,Y, LB, RB, Start, Back, Mode

Kaina: 50.85 €
Žiūrėk ČIA

Vairamentė Logitech F310, Mygtukai A,B,X,Y, LB, RB, Start, Back, Mode

Kaina: 37.10 €
Žiūrėk ČIA

Pakrovimo stotelė Sony Dualshock4 Charging Station

Kaina: 33.07 €
Žiūrėk ČIA

Žaidimų konsolė PS4 500GB F Chassis Black/EAS

Kaina: 332.82 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Kokios  žaidimų įrangos internete reikia tikram kompiuterinių mėgėjui ir kaip jos įsigyti pigiau?

Nors mums įprasta kompiuterinius naudoti darbui, o po darbo – filmų peržiūrai, informacijos paieškai ar mokymuisi, vis dar nemaža dalis pagrinde jaunimo didesnę laiko dalį prie kompiuterio praleidžia žaisdami įvairius vaizdo žaidimus. Net ir techniniai reikalavimai kompiuteriui ženkliai priklauso nuo to, kam jis bus naudojama. Darbui skirti kompiuteriai, jei nedirbate su sudėtinga grafika, filmais ar žemėlapiais, paprastai yra žymiai paprastesni ir pigesni nei skirti žaidimams. Šioje vietoje tėvai dažnai nesupranta savo vaikų, kai pastarieji prašo nupirkti tris kartus brangesnį kompiuterį nei jo tėvas naudoja savo darbe, naujame ir moderniame ofise. Tačiau tiesa tikrai tokia – resursų žaidimams reikia žymiai daugiau, ir vis daugiau su kiekvienu nauju žaidimų leidimu. Be viso to, užkietėjęs žaidėjas dažniausiai naudoja ir visą puokštę įvairiausios žaidimų įrangos  , tad būti bent kiek rimtesniu kompiuterinių žaidimų fanatikų kainuoja tikrai nemažai.

Tie, kurie žaidžia į pagalbą pasitelkdami stalo kompiuterį, dažniausiai pasitenkina žaidimų vairo, vairasvirtės ir pedalų turėjimu. Na, retai apsieinama ir be specialios klaviatūros bei pelės, kurios taip pat gerokai skiriasi ne tik funkcionalumu, bet ir kaina nuo darbui skirtų kompiuterio priedų. Geras vairas bei pedalai, be abejo, skirti įvairių automobilių lenktynių simuliacijos žaisti. Nors dar gerai atsimename, kaip prieš dešimt ar penkiolika metų tokiems žaidimams pakakdavo paprastos klaviatūros ir vairą, stabdžius bei greičio pedalą atstodavo vos keturios rodyklės, dabartinis jaunimas tokių dalykų tiesiog nesuprastų. Kita vertus, jie tikrai teisūs – jei jau žaidi, kad vairuoji profesionaliose lenktynėse, vairas bei pedalai malonumo suteikia žymiai daugiau nei paprasta klaviatūra už keliolika eurų.

Kiek savita žaidimų įranga internete yra tarp žaidimų konsoles propaguojančių žaidėjų. Retai kada jie naudoja staliniams kompiuteriams būdingas klaviatūras bei peles. Tačiau neišvengia vairamenčių, žaidimų pultų bei pultelių naudojimo. Paprastai jie yra specifiniai kiekvienai konsolei, o tikrai užkietėjęs žaidėjai pageidauja turėti ir skirtingus valdiklius kiekvienam žaidimui. Noras vėlgi suprantamas – žaidžiant futbolą ir kokį nors strateginį žaidimą valdymo reikia gerokai kitokio, o patogumas – labai svarbus veiksnys. Be abejo, konsolių pagalba žaidžiamos ir tos pačios lenktynės, tad ir vairas bei pedalai čia neišvengiami. Jeigu mėgstate virtualiai paskraidyti sraigtasparniu, teks įsigyti ir vairalazdę. Neverta stebėtis, jei užsukus į svečius pas kompiuterinių žaidimų fanatiką rasime įvairios žaidimų įrangos, ir prie kompiuterio, ir ant palangių, ir dėžėse. Viskas tikrai reikalinga.

Dar prieš gerą dešimtmetį Lietuvoje įsigyti tiek visko žaidimams, kiek galima dabar, atrodė tikra utopija. Tiksliau tada mažai kas net įsivaizdavo apie tokias galimybes. Tuo tarpu šiais laikais įvairių žaidimų konsolės pasižymi didele įvairove, gamintojai varžosi ne tik siūlydami technines specifikacijas bei patogumą, bet ir įvairiausią dizainą. Nusipirkti vairą, pedalus ar tikrą žaidimams skirtą klaviatūra dabar kur kas lengviau. Užsukus į internetinę parduotuvę randame didžiulį pasirinkimą, galime vietoje palyginti skirtingų norimų prekių charakteristikas bei kainas, o dar geriau – galima pagal mums rūpimus kriterijus filtruoti ir matyti tik mus dominančias prekes. Per dešimtmetį sumažėjo ir žaidimų įrangos kainos, tad dabar net ir sąlyginai neturtingi vaikai gali žaisti lenktynes pasitelkdami ekonominės klasės žaidimų vairą, o ne tik klaviatūros rodykles.