Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Skvošas 

Skvošas – labai populiarus žaidimas visame pasaulyje, kuris žaidžiamas specialioje aikštelėje paeiliui dviese mušant rakete kamuoliuką į sieną. Pagal fizinį krūvį skvošas yra vienas iš intensyviausių sportinių žaidimų, kuris gerina judėjimo koordinaciją, teigiamai veikia širdies veiklą. Energijos prarandama 2-3 kartus daugiau negu žaidžiant tenisą.

Žaidžiant skvošą reikalinga speciali tam aikštelė (kortai).Taigi skvošo aikštelėje turi būti keturios sienos ir linijos. Visos linijos bus raudonos. Grindys gali būti iš natūralaus šviesaus medžio. Durys dažniausiai būna galinėje sienoje ir turi būti visiškai lygios su sienos paviršiumi. Dabar esama ir aikštelių stiklinėmis sienomis, ypač ten, kur rengiami dideli turnyrai. Dažnai aikštelės grindys būna dažytos. Priekinė, šoninė ir galinė linijos ženklina aikštelės ribas.

Tada svarbu išsirinkti sau tinkamą skvošo raketę. Ją galite rinktis atsižvelgę į savo žaidimo lygį – pradedantys žaidėjai gali rinktis vienas raketes, o pažangę vartotojai kitas raketes.

Skvošo raketės - tai lyg tarpinis variantas tarp lauko teniso ir badmintono rakečių. Sveria apie 140 - 160 gr. Tad yra lengvos ir patogios žaisti. Tačiau jų gamybai naudojamos tokios pat tvirtos medžiagos kaip ir orlaiviams gaminti. Grafinė konstrukcija esanti skvošo raketėje gali suteikti raketei standumo ir tvirtumo.

Taip pat reikalingi kamuoliukai. Skirtingų spalvų kamuoliukai yra skirti skirtingiems žaidėjams (pradedantiems vartotojams yra skirti vienos spalvos kamuoliukai, o pažengusiems vartotojams kitos spalvos kamuoliukai ir kita).

Žaidžiant skvošą yra taikomos dvi skaičiavimo sistemos – tradicinė ir amerikietiška. Joms bendra tai, kad žaidimą sudaro 3 arba 5 setai.

Tradicinėje sistemoje kiekviena setas žaidžiamas iki 9. Jei rezultatas tampa 8:8, tai žaidėjas priimantis padavimą pasirenka ar bus žaidžiama iki 9 ar iki 10. Na, o amerikietiškoje sistemoje kiekvienas setas žaidžiamas iki 15. Jei rezultatas tampa 14:14, tai žaidėjas pasirenka ar bus žaidžiama iki 15 ar 17.

Padavimo teisė nustatoma burtų keliu sukant raketę. Tas pats žaidėjas padavinėja tol, iki pralaimi pasikeitimą kirčiais. Paduodama kiekvieną kartą iš kito padavimo lauko, o pirmasis padavimo laukas pasirenkamas laisvai.

Taigi skvošą išmokti nėra sudėtinga, tiesiog reikia susipažinti su kai kuriomis taisyklėmis ir galima žaisti.

Jeigu nežinote kokią skvošo raketę, kamuoliuką ir kita pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Skvošo raketę, kamuoliuką ir kita būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Skvošo raketę, kamuoliuką ir kita galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.