Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 
Taip pat siūlome:

Skvošo raketė Dunlop TEMPO PRO TD 165

Kaina: 52.93 €

Skvošo raketė Dunlop SRX SONIC CORE PRO 130

Kaina: 88.26 €
 
 

Skvošo raketės                                                                    

 

Pagal fizinį krūvį, skvošas yra vienas iš intensyviausių sportinių žaidimų. Žaidžiant skvošą prarandama 2-3 kartus daugiau energijos negu žaidžiant tenisą.

 

Taigi skvošas labai efektiviai ukdo ištvermę, judėjimo koordinaciją, teigiamai veikia širdies veiklą.

 

Šiuo metu skvošas – labai populiarus žaidimas visame pasaulyje, kuris žaidžiamas specialioje aikštelėje paeiliui dviese mušant rakete kamuoliuką į sieną. Pagal fizinį krūvį skvošas yra vienas iš intensyviausių sportinių žaidimų, kuris gerina judėjimo koordinaciją, teigiamai veikia širdies veiklą. Energijos prarandama 2-3 kartus daugiau negu žaidžiant tenisą.

 

Skvošo žaidimas panašus į tenisą, bet lengviau išmokstamas, nereikalauja daug alinančių treniruočių. Skvošą gali žaisti vyrai ir moterys, jauni ir vyresni.

 

Renkantis skvošo raketes reikėtų atkreipti dėmesį į raketės galvos plotį, raketės svorį, gamintojus, kainas, medžiagas ir kita.

 

Skvošo raketės gali būti gaminamos iš anglies pluošto, titano – aliuminio lydinio ir kita. Kuo kokybiškesnės, tvirtesnės medžiagos, tuo raketės yra atsparesnės sulaužymui.

 

Skvošo raketes galite rinktis atsižvelgę į savo žaidimo lygį – pradedantys žaidėjai gali rinktis vienas raketes, o pažangę vartotojai kitas raketes.

 

Skvošo raketės - tai lyg tarpinis variantas tarp lauko teniso ir badmintono rakečių. Sveria apie 140 - 160 gr. Tad yra lengvos ir patogios žaisti. Tačiau jų gamybai naudojamos tokios pat tvirtos medžiagos kaip ir orlaiviams gaminti.

 

Grafinė konstrukcija gali suteikti raketei standumo ir tvirtumo.

 

Jeigu nežinote kokią  skvošo raketę pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Skvošo raketę būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Skvošo raketę galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.