Virtuvės stalas su kėdėm NEW STARTER Virtuvės stalai
Turime sandėlyje
199.98 € / 1 vnt

Virtuvinis stalas su 6 kėdėm BOLIVAR Virtuvės stalai
Turime sandėlyje
248.98 € / 1 vnt

Atpigo Virtuvinis stalas su 2 kėdėm KABIR kwadrat Virtuvės stalai

Atpigo Virtuvės stalas su kėdėm NATANIEL Virtuvės stalai
169.00 € 179.98 € / 1 vnt

Atpigo Virtuvinis stalas su 4 kėdėm JASPER Virtuvės stalai
295.01 € 309.98 € / 1 vnt

Virtuvės stalas su kėdėm CORDOBA Virtuvės stalai

Virtuvės stalas su kėdėm FAUST Virtuvės stalai

Virtuvinis stalas su kėdėm LANCE (wenge) Virtuvės stalai

Virtuvinis stalas su kėdėm MALCOLM (wenge) Virtuvės stalai

Kaip išsirinkti virtuvinį stalą?

Tiems, kurie mėgsta susėsti prie pietų stalo su visa šeima, vakarieniauti su draugais, ar nustebinti partnerį romantiška vakariene, virtuvinis stalas yra tiesiog būtinas. Norint išsirinkti stalą, kuris būtų ne tik funkcionalus, komfortiškas, bet ir malonus akiai, gali tekti peržiūrėti nemažai variantų. Be to, reiktų atkreipti dėmesį į keletą veiksnių. Juos ir aptarsime šiame pirkimo vadove.

Virtuvinio stalo savybės

Yra keletas savybių, kurios lemia virtuvinių stalų konstrukciją. Viena iš jų – medžiaga, iš kurios stalas pagamintas. Žemiau pateikiame medžiagų, iš kurių gaminami virtuviniai stalai, sąrašą, bei tai, kaip tos medžiagos lemia stalo dizainą bei paskirtį:

 • Medis. Bene dažniausiai naudojama medžiaga stalų gamybai. Nors medienos esama įvairių rūšių, kurios viena nuo kitos skiriasi savo savybėmis, paprastai ši medžiaga pasižymi patvarumu, bei gana didele spalvų gama.
 • Stiklas. Nors stikliniai stalai atrodo patraukliai ir yra lengvai valomi, vis dėlto tai – trapi medžiaga. Dėl šios priežasties gerai apgalvokite, kokia bus stalo paskirtis.
 • Metalas. Chromuoti bei nerūdijančio plieno paviršiai pastaruoju metu labai populiarūs baldų gamyboje. Ne išimtis ir virtuviniai stalai. Metalo detalės ne tik atrodo stilingai ir prabangiai, bet ir yra lengvai valomos.
 • Plastikas. Plastikiniai stalai gana plačiai naudojami moderniuose interjeruose. Tai praktiškas pasirinkimas žmonėms, turintiems mažų vaikų: plastikinius stalus sunku sulaužyti, be to, jie ypač lengvai valomi.

Kita svarbi virtuvinio stalo savybė yra forma. Kaip žinia, stalų būna įvairių formų ir dydžių. Virtuvinių stalų formų pavyzdžiai:

 • Kvadratinis stalas. Toks stalas idealiai tinka nedideliam kiekiui žmonių bei poroms, kadangi išlaiko intymų atstumą. Dėl savo dydžio jis puikiai tiks net ir nedidelėms virtuvėms.
 • Apskritas stalas. Apskritimo formos virtuvės stalai rekomenduojami erdvioms virtuvėms, kurios turi pakankamai vietos, kad būtų galima susėsti aplink visą stalą. Šių stalų būna įvairių dydžių ir jie puikiai tinka didelėms šeimoms.
 • Stačiakampis stalas. Šie stalai paprastai didesni už kvadratinius, todėl tinka didesnėms virtuvėms. Prie tokio stalo nesunkiai susės tiek šeima, tiek draugų būrys.
 • Ovalus stalas. Ovalo formos virtuvės stalai gali tarnauti ne tik pagal paskirtį, bet ir kaip puošnūs kambario akcentai. Jie puikiai tinka tiek standartinio dydžio, tiek didelėms virtuvėms.

Dalis šiuolaikinių virtuvinių stalų turi papildomų, specifinio pobūdžio funkcijų. Pavyzdžiui, kai kurie stalai turi kelis lygius, taip naudingiau išnaudojant erdvę daiktams sudėti. Sulankstomi virtuviniai stalai turi galimybę užlenkti pusę stalo, kai reikia sutaupyti vietos, ir atlenkti atgal, kai reikia susodinti daugiau žmonių. Kai kurie stalai, esant reikalui, gali būti visiškai sulankstyti, arba turėti nuimamas kojas.

Ką reiktų apsvarstyti, perkant virtuvinį stalą

Norint, kad virtuvinis stalas visiškai atitiktų jūsų poreikius, turėtumėte pagalvoti apie keletą svarbių dalykų. Pavyzdžiui, didelis kvadratinis stalas bus mažai naudingas nedidelėje, stačiakampio formos virtuvėje. Šis vadovo skyrius skirtas informuoti pirkėjus apie svarbias aplinkybes ir tų aplinkybių įtaką tinkamam virtuvinio stalo pasirinkimui.

 • Atsižvelkite į virtuvės interjerą. Pagalvokite apie tai, kokie baldai jau yra virtuvėje, taip pat apie tai, iš kokios medžiagos jie pagaminti ir kokia jų spalva. Metalinis stalas gali būti pritaikytas prie modernaus stiliaus virtuvės, kurioje yra virtuvinių prietaisų (tokių, kaip šaldytuvas, virdulys ar kavos aparatas) su metaliniais akcentais. Tuo tarpu sulankstomas stalas puikiai tiks mažesnėje virtuvėje, kuri sulaukia didesnio būrio svečių tik tam tikromis progomis.
 • Atkreipkite dėmesį į dydį. Tai yra vienas pagrindinių kriterijų, kalbant apie praktines savybes. Išmatuokite virtuvę bei nusižiūrėtą virtuvinį stalą. Aplink stalą turi likti pakankamai erdvės pastatyti kėdėms, bei papildomos erdvės aplink kėdes, skirtos praėjimui.
 • Pagalvokite apie funkcionalumą. Virtuvės stalas ne visada naudojamas tik valgymui: prie jo dažnai sėdima tiesiog norint atsipalaiduoti, o tai reikalauja papildomo komforto. Galbūt jūsų vaikas prie stalo ruoš namų darbus, pieš ar užsiiminės rankdarbiais? Tokiu atveju, turėtumėte atsižvelgti ir į stalo atsparumą įvairioms dėmėms, bei tai, kaip lengvai jis valomas.

Virtuvinio stalo aksesuarai

Virtuvės stalai dažnai derinami su įvairiais aksesuarais. Štai keletas jų:

 • Kėdės. Na koks gi virtuvinis stalas be kėdžių?
 • Pagalvėlės. Pagalvėlės gali būti tvirtinamos prie kėdžių. Ant jų ne tik bus patogiau sėdėti: pagalvėlės pagyvins jūsų virtuvės interjerą.
 • Staltiesė. Su staltiese lengvai transformuosite stalo išvaizdą. Vasariška gėlėta staltiesė į virtuvę įneš šilumos, svečiams įspūdį paliks elegantiški raštai, na o vaikams patiks netikėti ir žaismingi spalvų deriniai.
 • Stalo padėkliukai. Norėdami sumažinti įspaudų ir įbrėžimų riziką, bei indų keliamą triukšmą, naudokite stalo padėkliukus.
 • Padėkliukai gėrimams. Kad išvengtumėte erzinančių apvalių žymių, kurias palieka puodeliai, stiklinės ar bokalai, naudokite specialius gėrimų padėkliukus. Jų, kaip ir stalo padėkliukų, būna įvairių rūšių ir spalvų.

Pabaigai

Rinkdamiesi virtuvinį stalą, nuodugniai apgalvokite tiek vizualines, tiek praktines jo savybes. Atsižvelkite į tai, kas ir kokiu tikslu naudos stalą. Įsitikinkite, kad virtuvės bei stalo matmenys, kuriais remiatės renkantis norimą modelį, yra teisingi.

b-a.eu internetinėje parduotuvėje virtuvinį stalą išsirinkti bus lengva ir patogu. Čia ne tik rasite detalius prekių aprašymus su aukštos kokybės nuotraukomis, bet ir galėsite rinktis iš itin plataus asortimento. Be to, mūsų parduotuvėje rasite ir norimų stalo aksesuarų. Sėkmės renkantis!