EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vaikiškos automobilinės kėdutės (autokėdutės)

Automobilinė kėdutė Car Seat Viaggio 1 Duo-Fix TT Black

Kaina: 344.50 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Pegperego Viaggio 1-2-3 Via - Monza

Kaina: 415.79 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Junior Baby (Chilli)

Kaina: 115.98 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Logico L (Wine)

Kaina: 79.90 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Logico L (Harbour Blue)

Kaina: 79.90 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Logico L X Comfort (peacoat)

Kaina: 89.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Affix (Stargazer)

Kaina: 108.98 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Assure (Taupe Grey)

Kaina: 102.99 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Assure (Midnight Grey)

Kaina: 102.98 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Pearl Gray

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Opal sky

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Harbour blue

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Blush

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Pompeian Red

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Pasostė Connext (Diablo)

Kaina: 45.98 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Nautilus Elite (Diablo)

Kaina: 255.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Nautilus (Diablo)

Kaina: 223.75 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Assure Midnight Grey

Kaina: 114.21 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Automobilinės kėdutės – saugiai kelionei

Siekiant, kad vaikutis būtų visapusiškai apsaugotas – būtina įsigyti kokybišką įrangą, kuri garantuoja, kad bet kokio ilgumo kelionės metu vaikas jausis puikiai ir saugiai. Automobilinės kėdutės – būtinos. Ne tik todėl, kad jos reikalingos įstatymiškai, tačiau ir visi atsakingi tėveliai turėtų pasirūpinti savo vaikučių saugumu. Juolab, juk kaina nėra tokia didelė, o akcija leis įsigyti tai, koks Jums reikia dar pigiau.

Užsisakius kėdutę iš B-a.eu prekybos vietos - gausite ją per kelias dienas, tad pasirūpinti savo vaiko saugumu nereikia ne tik daug pinigų, tačiau ir laiko.

Jeigu nusistatysite pinigų sumą, kurią galite skirti kėdutėms – tokiu atveju bus kur kas paprasčiausiai rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Svarbiausia suprasti, kad skiriantis kainoms tuo pačiu skiriasi ir pačios kėdutės charakteristikos. Pirkdami naują gaminį ir baigę jį naudoti galėsite vėliau parduoti kitiems, tad ši investicija labai greitai sugrįš atgal ratu ir Jums atsipirks.

Ieškodami kėdutės, kuri montuojama specialiai transporto priemonėje – būtinai atidžiai vertinkite dydžius. Nors atrodo, kad jie standartiniai, tačiau vaikui augant keičiasi ir poreikiai. Žvelgiant kelių metų perspektyvoje geriausia pirkti kiek didesnes kėdutes, kadangi tokiu atveju po metų nereikės pirkti naujos. Tačiau tokiu atveju reikia įvertinti tai, kad diržai labai lengvai manevruotųsi ir pagal savo poreikius galėtumėte vaiką prisegti stipriau ir kai reikia – nesunkiai atlaisvinti dirželius. Universalios kėdutės yra pats patogiausias pasirinkimas, kadangi jos tinka visiems vaikams priklausomai nuo jų sudėjimo. Svarbiausia, kad jos būtų patogios ir kad sėdėjimas jose būtų komfortabilus.
 

Pagal dydį galima išskirti kelių dydžių kėdutes:

  1. 0          iki 10 kg         nuo gimimo iki 9 mėn.
  2. 0+        iki 13 kg         nuo gimimo iki 18 mėn.
  3. 1          9 – 18 kg        nuo 8 mėn. iki 4 metų
  4. 2          15 – 36 kg      nuo 3 iki 7 metų
  5. 3          22 – 36 kg      nuo 6 iki 12 metų
     

Akivaizdu, kad šiais gali sėdėti kėdutėje galima labai ilgą laiko tarpą. Saugumas yra svarbiausias ir nors pagal įstatymus tai nėra būtina. Įsigijus kėdutę vaikui iki jam sukaks 12 metų – galėsite ramiai važinėti su juo, kai mažasis sėdi priekyje.

Tiesa, reikia ne tik susirasti kokybišką kėdutę, tačiau ir labai detaliai perskaityti instrukciją, kad tinkamas prisegimas garantuotų ir saugią kelionę. Su B-a.eu su kėdute pristatoma ir detali instrukcija, kurioje bus paaiškinama, kaip reikia užsegti. Paaugęs vaikas jau galės tai pasidaryti pats. Taip ugdomas jo savarankiškumas ir tuo pačiu atsakomybė, tad būtinai leiskite pačiam užsisegti. Žinoma, paskui patikrinkite, ar jis viską padarė tinkamai.

Dar vienas kriterijus, kurį galima įvertinti - stilius. Suprantama, kad norint išlaikyti vientisumą transporto priemonėje reikia pasirinkti tokio atspalvio kėdutę, kuri derėtų. Čia į pagalbą ateina B-a.eu prekybos vieta, kurioje kėdučių pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas ieškantis tobulai jam tinkančio stiliaus kėdutės – tokią gali rasti.

Papildomai visada verta pasidomėti, koks apmušalas yra naudojamas. Vasaros metu, kai vaikas bus mažai apsirengęs – oda liesis su apmušalu, tad patogu, kai jis švelnus. Sintetiniai gaminiai šiuo metu dažniausias pasirinkimas, tačiau nepamirškite, kad natūralūs – geriausias. Dažniausiai jie kainuoja brangiau, tačiau įvertinus tai, kad tai užtikrina kokybę – dažnu atveju mokėti daugiau visada verta.

Apsaugokite savo vaikučius ir įsigykite kokybiškas auto kėdutes, kurios leis mažiesiems, ne tik saugiai, tačiau ir komfortabiliai su jumis važiuoti ilgiausius atstumus.