Atpigo Automobilinė kėdutė OXIMO AKSOB-GR Gray Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė OXIMO AKSOB-BL Blue Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė OXIMO AKSOB-BK Black Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė OXIMO AKSOB-RD Red Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK1000 Blue (SK1000I-BL) 76-150 cm Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK1000 Red (SK1000I-RD) 76-150 cm Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK1000 Grey (SK1000I-GR) 76-150 cm Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco F100K Gray (F100KGR) 15-36 Kg Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK800 gray Isofix 9-36 Kg (SK800IG23GR) Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK800 red Isofix 9-36 Kg (SK800IG23RD) Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK800 blue Isofix 9-36 Kg (SK800IG23BL) Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco F100K black/blue (F100KBKBLP) 15-36 Kg Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK500i black-blue (SK500i-BL) Max 18Kg Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK6000I-RD Red Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK6000I-BL Blue Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK500i black-red (SK500IRD) Max 18 Kg Automobilinės kėdutės

Atpigo Automobilinė kėdutė Sparco SK500i black (SK500IBK) Max 18 Kg Automobilinės kėdutės

Vaikiškos automobilinės kėdutės (autokėdutės) internetu

Kiekvieno tėvelio pareiga yra pasirūpinti savo vaikais ir suteikti jiems visas reikalingas saugumo priemones. Vienas iš jų yra keliavimas transporto priemone. Nors įstatymai apibrėžia, kad vaikas privalo sėdėti jam skirtoje kėdutėje, tačiau tai suprasti ir daryti reikia tikrai ne todėl, kad to nedarant yra skirtos konkrečios nuobaudos, tačiau tam, kad vaikas būtų pilnai apsaugotos ir kiekviena kelionė būtų neatsiejama nuo saugaus tikslo pasiekimo. B-a.eu vaikiškos automobilinės kėdutės internetu – galimybė apsaugoti savo vaikus ir garantuoti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės padės tikslą pasiekti sėkmingai bei saugiai. O tam – geriausia mūsų produkcija, kuri yra sertifikuota ir pripažįstama kaip geriausias pasirinkimas tiek labai mažiems, tiek jau paaugusiems vaikams.

Užsakyta per B-a.eu automobilinė kėdutė tikslą, tiksliau, Jūsų nurodytą adresą - pasieks vos per kelias dienas, tad nereikės ilgai laukti ir vos tik atsiras poreikis – kėdutė galės būti Jūsų transporto priemonėje. Svarbiausia, kad nei vienas metras nebūtų važiuojamas be kėdutės, kadangi taip rizikuojate savo vaiko sveikata, o mes tikime, kad jūs to tikrai nenorite. Kėdučių pasirinkimas yra platus, tad būtinai įvertinkite variacijas. Svarbiausia – galimybės, o kai jomis pasinaudoti yra paprasta kaip niekada - labai svarbu vertinti prieinamus pasiūlymus. Greitesnei paieškai visada naudinga nuspręsti – kokią pinigų sumą galite skirti įrangai. Tokiu atveju galite jaustis ramus, kad radote tai, kas Jums labiausiai tinka. Tuo pačiu siūlome nepamiršti, kad B-a.eu reguliariai skelbia akcijas bei nuolaidas, kurios padės sutaupyti ir džiaugtis kokybe, kuri nepermokėjus leis naudotis aukščiausios kokybė įranga. Tuomet net ir ilgiausius atstumus pavyks įveikti saugiai ir patogiai. Taip pat svarbu įvertinti dydžius, kadangi tai pirmasis kriterijus, kuris apgalvojamas ieškant kėdutės. Dažniausiai pasiūlymai varijuoja priklausomai nuo vaiko amžiaus, tačiau kai kuriais atvejais tenka daugiau dėmesio skirti ūgiui ir svoriui, kadangi pagal amžių jis gali būti nestandartinis. Įvertinus dydžio aspektus siūlome rinktis tinkamiausią kėdutę pagal žemiau pateiktą lentelę.

  1. 0 iki 10 kg nuo gimimo iki 9 mėn.
  2. 0+ iki 13 kg nuo gimimo iki 18 mėn.
  3. 1 9 – 18 kg nuo 8 mėn. iki 4 metų
  4. 2 15 – 36 kg nuo 3 iki 7 metų
  5. 3 22 – 36 kg nuo 6 iki 12 metų

Susiradus kėdutę reikia peržiūrėti, koks yra gaminio užsegimas. Apsižiūrėkite, kad jis būtų kuo tvirtesnis ir tuo pačiu kuo stabilesnis. Tokiu atveju pati kėdutė puikiai atliks jai paskirtą funkciją ir leis džiaugtis kokybe, kuri neatsiejama nuo funkcionalumo.

Kai kurie žmonės labai daug dėmesio skiria stiliui, kadangi nori, kad kėdutė transporto priemonėje atrodytų puikiai. Tai gana natūralu, nes tai įranga, kuri Jūsų transporto priemonėje, bus visą laiką. Juk retas išima kėdutę tada, kai neplanuoja su vaiku važiuoti. Svarbiausia, kad kai jos reikia – ji visada būtų greta, tad dažniausiai net neišimama ji būna transporto priemonėje, kad prireikus būtų galima pasinaudoti jos funkcionalumu bei kokybe. Tuomet ir tampa labai svarbus stilius, kuris leis derinti smulkmenas ir taip pasiekti tobulumą, kurio ieškote.

B-a.eu parduodamos automobilinės kėdutės internetu – galimybė efektyviai gauti geriausios kokybės įrangą, kuri garantuos, kad net ir patys didžiausi atstumai bus įveikiami greitai bei paprastai. Siūlome rinktis kokybę, kurios galimybės atviros ir kuri kainos prasme yra prieinama visiems.