EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Automobilinės kėdutės internetu

Automobilinė kėdutė GRACO Logico L (Wine)

Automobilinė kėdutė GRACO Logico L (Wine)

Kaina: 79.90 €99.00 €
Žiūrėk ČIA
Automobilinė kėdutė Affix (Stargazer)

Automobilinė kėdutė Affix (Stargazer)

Kaina: 108.98 €135.00 €
Žiūrėk ČIA
Automobilinė kėdutė GRACO Logico L X Comfort (peacoat)

Automobilinė kėdutė GRACO Logico L X Comfort (peacoat)

Kaina: 89.00 €109.00 €
Žiūrėk ČIA
Automobilinė kėdutė GRACO Junior Baby (Chilli)

Automobilinė kėdutė GRACO Junior Baby (Chilli)

Kaina: 115.98 €139.00 €
Žiūrėk ČIA
Automobilinė kėdutė GRACO Logico L (Harbour Blue)

Automobilinė kėdutė GRACO Logico L (Harbour Blue)

Kaina: 79.90 €92.40 €
Žiūrėk ČIA
Automobilinė kėdutė GRACO Assure (Midnight Grey)

Automobilinė kėdutė GRACO Assure (Midnight Grey)

Kaina: 102.98 €119.00 €
Žiūrėk ČIA
Automobilinė kėdutė GRACO Assure (Taupe Grey)

Automobilinė kėdutė GRACO Assure (Taupe Grey)

Kaina: 102.99 €119.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Car Seat Viaggio 1 Duo-Fix TT Black

Kaina: 324.04 €324.98 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Blush

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Pegperego Viaggio 1-2-3 Via - Monza

Kaina: 362.81 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Pearl Gray

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Opal sky

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Harbour blue

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Graco Junior maxi, Pompeian Red

Kaina: 70.00 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė Car Seat Viaggio 1 Duo-Fix TT Rouge

Kaina: 314.84 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė PIPA Icon W/Base Suited

Kaina: 369.22 €
Žiūrėk ČIA

Pasostė Connext (Diablo)

Kaina: 45.98 €
Žiūrėk ČIA

Automobilinė kėdutė GRACO Nautilus Elite (Diablo)

Kaina: 255.00 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Pigesnių vaikiškų automobilinių kėdučių paieška ir pasirinkimas internete


Auginantiems vaikus be jokių abejonių tenka susidurti su įvairiausiomis problemomis ir poreikiais. Iš pradžių pirkti brangius mišinukus, sauskelnes, žaislus. Neapsieinama ir be vėžimėlio bei dar vieno atributo - brangesnės ar pigesnės automobilinės kėdutės. Tai ko gero vienas svarbiausių dalykų šių laikų tėvams. Juk labai retas kuris neturi automobilio, kažin ar iš viso tokių rastume. O vaiko kelionė automobiliu tiesiog neįmanoma - nei dėl kelių eismo taisyklių įpareigojimų, nei tiesiog dėl saugumo. Tad jauniems tėvams tenka rimtas iššūkis išsirinkti bei nusipirkti ir vaikui kėdutę internetu kelionei automobiliu. Varijuoja vaikiškų automobilinių kėdučių kainos, dydžiai, paskirtis ir galų gale dizainas.


Bene labiausiai gąsdina automobilinių kėdučių kainos. Jei nueisite į specializuotą parduotuvę, jūsų akis pasitiks etiketės su šimtų eurų sumomis jose. Internete kėdučių galime rasti kur kas pigiau. Tačiau irgi toli gražu ne pigiai. Tad tėvai neretai ima ieškoti ir dėvėtų kėdučių kur nors antrinėje rinkoje. Turint omenyje interneto galimybes ir įvairių tokių virtualių turgelių ir skelbimų gausa, dažniausiai tai nėra sunku. Vis tik tenka rizikuoti - pirkti jau naudotą daiktą, dėl kurio kokybės nebūsite tikras. O ir garantijos niekas nesuteiks. Galbūt būtent dėl to daugelis tėvų vis tik nusprendžia pirkti naują kėdutę internete, kuriai bus suteikta gamintojo garantija ir kurios, tikėtina, užteks ir antram, o gal ir trečiam vaikui.

Jei naudotų daiktų turgeliai jūsų nedomina ir norite turėti naują nebrangią kėdutę, pirkti bet kur taip pat neskubėkite. Laimei dabar turime plačiai išvystytą internetinę prekybą. Automobilinėmis kėdutėmis - taip pat. Tad galite ramiai peržiūrėti įvairiausius pasiūlymus, neskubėdami išanalizuoti kėdučių kainas, per atsiliepimus išaiškinti bent potencialią tų daiktų kokybę. Neretai, o tiksliai dažniausiai, perkant virtualioje erdvėje sumokėsite mažiau nei realioje parduotuvėje. Kita vertus, daikto neapčiupinėsite, tad teks pasikliauti aprašymu ir nuotraukomis. Kiekvienas renkasi pagal save.


Jaunus tėvus labai neramina ne tik kaina, bet ir kėdučių dydis. Jos būna skirtos ir kūdikiams, ir jau kelių metų vaikams. Be abejo, dauguma tėvų nori kuo universalesnio daikto - juk vaikai labai greitai auga. Deja, neretai universalesnės kėdutės automobiliui kainuoja brangiau nei, pavyzdžiui, skirtos kūdikiams. Tad vėl gi kiekvienu atveju reiktų įsivertinti asmeniškai. Galbūt perkant konkrečiam amžiui skirtą kėdutę ir galvojant, jog ją naudosite trumpai, galima rizikuoti perkant pigesnę, prastesnio gamintojo prekę. Kita vertus, universalios kėdutės turėtų būti tikrai patikimos, naudosite jas ilgai ir dažnai.


Jei jau pavyko išsirinkti kėdutės ir kainų diapozoną, ir tikslią paskirtį,  galime pereiti ir prie estetinių dalykų. Renkantis kėdutės spalvą ko gero geriausia ją derinti prie jūsų automobilio salono - kėdutė bus mažiau pastebima ir ne taip atkreips potencialių vagių dėmesį. Turint omenyje, jog toks daiktas kartais kainuoja ir du, ir tris šimtus eurų, tai tikrai traukia nedorų žmonių dėmesį. Visa kita - tiesiog jūsų skonio reikalas. Tačiau praktiškos, ne taip nesitepančios spalvos dažniausiai pasiteisina. Kad ir kaip ten būtų, vaikų per didele švara tikrai nepavyktų apkaltinti.

Automobilinės kėdutės vaikams yra objektyvi būtinybė. Net moderniausiuose ir brangiausiuose automobiliuose vaikas negali būti saugus be specialaus laikančio įrenginio - vaikiškos automobilinės kėdutės. Tai pasitvirtinę pasaulinėje praktikoje, avarijų bandymais ir išgelbėtomis vaikų gyvybėmis. Net pigiausia automobilinė kėdutė vaikams yra vienintelis dalykas, kuri gali išgelbėti mažyliui gyvybę ir sveikatą avarinės situacijos atveju.

Dauguma žinomų Europos nepriklausomų organizacijų kasmet atlieka vaikų automobilinių kėdučių avarijų bandymus. Jų tikslas yra nustatyti realią kokybę vartotojams bei įvairių modelių apsaugines savybes, ir pateikti gamintojams tolimesnius būdus, kaip pagerinti produktą. Bandymų rezultatai yra skelbiami viešai oficialiose šių organizacijų interneto svetainėse.

Visos automobilio kėdutės yra skirstomos į 5 grupes:

Grupė vaiko svoris vaiko amžius

0          Iki 10 kg                 Nuo gimimo iki 9 mėn.

0+        Iki 13 kg                 Nuo gimimo iki 18 mėn.

1              9 – 18 kg       Nuo 8 mėn. iki 4 metų

2          15 – 36 kg       Nuo 3 iki 7 metų

3          22 – 36 kg     Nuo 6 iki 12 metų

Saugos kėdutės, kurios tiktų tik 2 arba tik 3 grupei jau nebegaminamos. Modernios saugos kėdutės yra skiriamos vaikams nuo 15 iki 36 kg, t.y. nuo 3 iki 12 metų amžiaus.  

Plačiau apie kėdučių  IsoFix arba LATCH tvirtinimo sistemą

Papildomos apsaugos galimybes suteikia IsoFix arba LATCH tvirtinimo sistema. Tai yra papildomas kėdutės tvirtinimas prie automobilio, kuris Europoje vadinamas IsoFix, o Amerikoje LATCH. Pradedant nuo 2002 metų automobiliuose jau galima rasti šiuos papildomus tvirtinimo elementus, o nuo 2006 metų juos turėtų turėti visi automobiliai. Lygiai taip pat nuo 2002 metų vaikiškos kėdutės gali turėti papildomą diržą, kuris yra jungiamas prie automobilio IsoFix ar LATCH tvirtinimo elemento.Taip pat yra ir atskira IsoFix platforma, ant kurios dedama kėdutė. Tai aktualu pirmosios rūšies kėdučių grupei (0 grupė, kai vaiko svoris iki 10 kg, o amžius nuo gimimo iki 9 mėn. ir 0+ grupė, kai vaiko svoris iki 13 kg, o amžius nuo gimimo iki 15 mėn.). Šis pagrindas tvirtinamas automobilyje, o ant jo yra dedama kėdutė. Verta paminėti, kad ne kiekviena kėdutė yra pritaikyta IsoFix platformai.  

Patariame, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant konkrečios kategorijos automobilinės kėdutės:

Kategorijoje 0-13kg

 • Ar auto kėdutė turi gulimą poziciją? Deja, ne visos kėdutės turi tokią galimybę. Taip pat informuojame, kad važiuojant automobilyje negalima naudoti visiškai gulimos pozicijos. Ją galite naudoti, kai naudojate kėdutę ant vežimėlių rėmų ar kur nors kitur, bet ne automobilyje;

 • Ar auto kėdutė yra pakankamai plati, kad būtų tinkama metų amžiaus vaikui? Būtinai turi būti ir papildoma pagalvėlė naujagimiui, kurią vėliau galima išimti;

 • Kiek sveria auto kėdutė? Naujagimio kėdutę dažnai tenka nešioti su mažyliu ir vaikui augant kėdutė tampa vis sunkesnė, todėl reikėtų atkreipti dėmesį, kad pati kėdutė nebūtų labai sunki. Vidutiniškai 0-13kg auto kėdutės sveria 3-5kg. Nereikėtų pirkti sunkesnių;

 • Ar auto kėdutė yra testuota nuo smūgių iš šono ir iš priekio? Tai labai svarbu, nes mes niekada negalime žinoti, kas gali su mumis atsitikti, ypač jei dažnai važiuojame automobiliu. Didžiausi testuotojai yra ADAC ir AutoMotor. Ar auto kėdutė atitinka ECE R44 standartus?

 • Koks yra auto kėdutės užvalkalas? Patartumėme rinktis orui pralaidų audinį, kuris karštomis vasaros dienomis mažintų vaiko prakaitavimą. Svarbu, kad audinys būtų kuo minkštesnis, jeigu dažnai naudosite kėdutę, taip Jūs papildomai pasirūpinsite vaiko komfortu;

 • Ar auto kėdutę galima uždėti ant IsoFix bazės? Informaciją apie IsoFix skaitykite „Automobiliai su IsoFix“;

 • Ant kokių vežimėlių rėmų galima uždėti auto kėdutę? Tai yra svarbu, jei planuojate dažnai vykti apsipirkti su mažyliu, nes kas dieną vaiko iki 6 mėnesių nereikėtų laikyti automobilinėje kėdutėje ilgiau nei 2 valandas, geriau vežimėlio lopšyje.

Kategorijoje 9-18kg.

 • Patartumėme rinktis minkštą ir orui pralaidų audinį, kuris karštomis vasaros dienomis mažintų vaiko prakaitavimą;

 • Šios kategorijos automobilines kėdutes būtinai reikia montuoti veidu prieš eismą, nes taip mažyliui saugiausia.

 • Taip pat svarbu, ar auto kėdutė turi papildomą įdėklą - pagalvę, kurį vėliau galima išimti, kai vaikas paauga. Įdėklas mažesniam vaikui užtikrins saugesnę aplinką ir papildomą komfortą;

 • Šios kategorijos automobilinės kėdutės tvirtinamos ir automobiliniais diržais ir IsoFix sistema;

 • 9-18 kg auto kėdutės tvirtinamos ir veidu į eismą, ir veidu prieš eismą, nes vaikai iki 9 kg būtinai turi važiuoti veidu prieš eismą! Svarbu, kiek reguliuojasi auto kėdutės nugaros atlošas, nes vaikas yra dar pakankamai mažas ir dažnai miega važiuodamas;

 • Taip pat svarbus yra galvos atlošas, nes kol vaikas miega, reikalingas pakankamai gilus galvos atlošas, kad vaiko galva būtų stabili ir nekabėtų automobiliniuose diržuose;

 • Šio amžiaus vaikai kėdutėje ir žaidžia, ir valgo, todėl yra labai svarbu, ar auto kėdutės užvalkalą galima skalbti. Tiktai reikėtų atkreipti dėmesį į audinio sudėtį, kad jis nesusitrauktų po skalbimo, nes po to gali kilti problemų uždedant užvalkalą ant auto kėdutės!

 • Reikia atkreipti dėmesį į automobilinės kėdutės plotį. Yra kėdučių (skirtos gal šiltesniems kraštams), kurios yra pakankamai siauros ir vaikui su žieminiu kombinezonu gali būti per siauros, nors ir vaikas dar nepasiekęs 4.5 metų amžiaus (~18kg).

Kategorijoje 15-36kg.

 • Ši auto kėdučių kategorija yra pati plačiausia ir naudingiausia, nes kėdutes galima naudoti nuo 3 m. amžiaus iki net 12 metų – iki pat automobilinių kėdučių naudojimo laiko pabaigos;

 • Reikėtų atkreipti dėmesį, koks yra šios kategorijos auto kėdutės užvalkalas. Svarbu, kad jis būtų pakankamai ištvermingas ir tamprus, nes turėsite jį naudoti daug metų. Svarbu, kad jis greitai nenusitrintų, nepradėtų dilti, kad Jums nereikėtų kasmet pirkti naują užvalkalą arba naudoti nusidėvėjusį auto kėdutės užvalkalą;

 • Visos šios kategorijos automobilinės kėdutės turi turėti pečių saugos diržus ar specialius kūno laikiklius (Kiddy, Cybex, Concord). Juos reikia naudoti iki 18kg (maždaug 4.5 m.). Tiktai po to vaiką galima prisegti, naudojant automobilinius saugos diržus.

 • Visos šios kategorijos automobilinės kėdutės turi pakeliamus galvos atlošus, kad kėdutė būtu tinkama ir 3 m.. amžiaus vaikui, ir 12 metų;

 • Atkreipkite dėmesį, kiek platūs yra kėdutės šonai ir kiek gilus galvos atlošas. Kuo platesni auto kėdutės šonai ir gilesnis galvos atlošas, tuo saugesnė kėdutė!;

 • Šios kategorijos automobilinės kėdutės automobilyje tvirtinamos ir saugos diržais, ir IsoFix sistema.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos renkantis automobilines kėdutes

Tyrimai rodo, kad dauguma (daugiau nei 60%) vaikų automobilinių saugos priemonių yra naudojamos netinkamai. Įsitikinkite, kad Jūs nesusiduriate su šiomis dažniausiai pasitaikančiomis problemomis:

 • kūdikis (vaikas) dar per mažas ar jau per didelis konkrečios grupės saugos kėdutei;

 • saugos kėdute pritvirtinta per daug laisvai;

 • saugos kėdutė netvirtai „stovi“ ant automobilio sėdynės;

 • automobilio saugos diržai neapjuosia saugos kėdutės;

 • automobilio saugos diržų sagtys įtvirtintos netinkamose vietose;

 • automobilio saugos diržo sagtis remiasi į saugos kėdutės konstrukciją;

 • automobilio keleivio oro pagalvė yra prieš priekinę sėdynę;

 • dingusi automobilio saugos priemonės tvirtinimo-naudojimo instrukcija;

 • saugos kėdutės diržai netinka vaikui;

 • saugos kėdutė buvo patekusi į avariją;

 • automobilinės saugos priemonės yra jau pasenusios, nebeatitinka naujausių saugumo reikalavimų;

 • nežinojimas, kuri automobilinė saugos priemonė geriausia vaikui;

 • vaikas nuolat atsega saugos kėdutės ar saugos diržų sagtį;

 • automobilyje vaikų daugiau nei vaikų saugos priemonių.

Tai tikrai gana svarbus daiktas, jei tenka dažnai naudotis automobiliu bei kartu vežtis ir savo mažylį. Taigi, tikrai verta pasirinkti informacijos bei išsirinkti pačią tinkamiausią automobilinę kėdutę, kuri garantuos jūsų vaikučio patogumą bei svarbiausia - saugumą. Pirmiausia vertėtų žinoti, jog visos automobilinės kėdutės yra skirstomos į 5 grupes pagal vaikučio svorį bei amžių:


Grupė; vaiko svoris; vaiko amžius

0; Iki 10 kg; Nuo gimimo iki 9 mėn.

0 ; Iki 13 kg; Nuo gimimo iki 18 mėn.

1; 9 – 18 kg; Nuo 8 mėn. iki 4 metų

2; 15 – 25 kg; Nuo 3 iki 7 metų

3; 22 – 35 kg; Nuo 6 iki 12 metų


Būna ir automobilio kėdučių, augančių kartu su vaiku – sujungiančių kelias grupes. Šiose kėdutėse reguliuojami ne tik diržai, bet ir atlošo aukštis, porankiai, šoninės apsaugos. Tai gerokai padidina saugos kėdutės kainą, tačiau ji tarnauja ilgiau.


Į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis pigiau automobilio kėdutę internete


Automobilio kėdutė turi tikti jūsų automobiliui. Ją turi būti lengva sumontuoti ir išmontuoti, kėdutė turėtų neklibėti. Automobilio saugos diržas turi būti pakankamai ilgas, kad būtų galima tvirtai įmontuoti kėdutę transporto priemonės viduje. Jei automobilio kėdutę planuojate naudoti ne viename, o keliuose automobiliuose, įsitikinkite jos tinkamumu visiems automobiliams. Jei ketinate dažnai keisti kėdutės buvimo vietą, tikslinga pirkti lengvesnę. Prieš pirkdami kėdutę, išbandykite ją savo automobilyje. Jei tokios galimybės pardavėjas nesuteikia, susitarkite, kad galėsite kėdutę grąžinti, jeigu ji netiks. Paprašykite pardavėjo jūsų akivaizdoje sumontuoti ir išmontuoti kėdutę. Perskaitykite naudojimo instrukciją. Iškilus bet kokioms abejonėms ar klausimams, drąsiai juos išsakykite pardavėjui.


Rinkdamiesi automobilio kėdutę, pasiimkite ir savo kūdikį. Sėdėdamas kėdutėje jis turėtų jaustis patogiai. Net pati geriausia kėdutė nebus tinkama, jei vaikui ji nepatiks. Galiausiai leiskite savo atžalai išsirinkti kėdutės apmušalą, tuomet jis didžiuosis, pats išsirinkęs sau kėdutę. Kėdutės sėdynė neturėtų būti visiškai plokščia, kad vaikučiui būtų patogu sėdėti.

Atkreipkite dėmesį į atlošą – jis turi būti aukščiau už vaiko galvą. Kuo platesnis ir gaubtesnis atlošas, tuo geriau ir saugiau jūsų vaikelis jausis posūkiuose.Automobilio kėdutės saugos dirželių sagtys turėtų būti padengtos minkšta medžiaga, kad nespaustų vaikučio.Jei kėdutę automobilyje reikia fiksuoti saugos diržais, svarbu, kad užsegimas užtikrintų, jog kėdutė neslidinėtų išilgai automobilio saugos diržo.


Ir žinoma, stenkitės rinktis tokią kėdutę, kurią galėtumėte naudoti ne vienerius metus, kadangi tai nėra labai pigus daiktas.


Linkime saugios kelionės Jūsų mažiausiesiems