Putų pistoletas Standard S1, Penosil Pistoletai hermetikams

Kampinių antgalių kompl. POLYNOR Pistoletai hermetikams

Pistoletas putoms INSOLA Pistoletai hermetikams

Pistoletas silikonui.700 ml SIL180700 Pistoletai hermetikams
Išparduota
Buvusi kaina: 17.60 €

Pistoletai hermetikams   

Pistoletai yra gaminami įvairiausių rūšių, medžiagų, dydžių, gamintojų, spalvų ir kita. Prieš naudojimą būtina susipažinti su naudojimo instrukcija ir tik tada naudoti.

Pistoletas-švirkštas reikalingas išspausti iš hermetikų pakuočių - tūbelių, esančią masę - silikoną, akrilą, klijus, bitumą bei kitas, tirštos konsistencijos medžiagas.

Spaudžiant pistoleto gaiduką/rankenėlę galima labai tolygiai ir tiksliai įlieti hermetiką į įvairius tarpus bei plyšius.

Fugepistol H-12 yra aukštos kokybės pistoletas tinkantis pusiau profesionaliam naudojimui. Šis įrankis yra pagamintas iš stiklo pluoštu sustiprinto nailono ir anodizuoto aliuminio. Apsaugą nuo lašėjimo užtikrina automatinis spaudimo sustabdymas atleidus rankeną. Keičiant tūbelę, nereikia rankiniu būdu atleisti spaudimo stabdymo. Priekinis antgalis lengvai ir patikimai užtvirtinamas. Kadangi cilindras nesunkiai sukiojasi, todėl galima nesunkiai rasti patogią darbui padėtį.

Kitas įrankis – Fugepistol H-2, taip pat yra aukštos kokybės pistoletas. Šis įrankis yra pagamintas iš aliuminio ir chromuoto plieno. Atleidus spaudimo rankeną, automatiškai veikia stabdis taip užtikrinama, kad produktas nelašėtų. Spaudimo strypą galima išimti neatleidžiant stabdžio rankiniu būdu. Priekinis dangtelis lengvai ir patikimai užtvirtinamas. Cilindras taip pat lengvai sukiojasi, tad yra nesunku dirbti, nes galima nesunkiai rasti patogią darbui padėtį.

Taigi pistoletai hermetikai yra gaminami iš skirtingų medžiagų, kai kurie būna panašūs veikimo principu, skirtingai pasiekiama jėga ir kt.

Nuo gamintojo, naudojamų medžiagų priklauso ir pistoletų hermetikų kokybė. Turint geros kokybės pistoletą galima lengvai dirbti.

Pistoletų hermetikų yra gaminamų ir su baterijomis, todėl reikia karts nuo karto baterijas pakrauti.