Mobilūs oro kondicionieriai internetu

Karštomis vasaros dienomis dažnas mūsų pasvajojame, kaip gerai būtų turėti oro kondicionierių. Visgi, jei nuomojatės būstą ar turite sodybą, kurioje lankotės vos kelis kartus per metus, tikriausiai neverta investuoti didelių pinigų į stacionarų oro kondicionierių. Tokiu atveju idealus sprendimas yra mobilus oro kondicionierius. Jei dar neteko susidurti su tokio tipo įrenginiais, trumpai pristatysime jų funkcionalumą, privalumus bei koks mobilus oro kondicionierius galėtų geriausiai tikti jūsų namams ar darbo patalpoms.

Mobilūs oro kondicionieriai puikiai tinka naudojimui nedidelėse erdvėse. Tai gali būti namai, butai, biuro ir kitos nedidelės komercinės patalpos, kurias norima vėsinti karštomis vasaros dienomis. Tiesa, priklausomai nuo modelio, mobilus kondicionierius taip pat gali ir šildyti patalpas. Be šių funkcijų, mobilūs oro kondicionieriai taip pat gali atlikti ir vėdinimo, oro sausinimo, drėgmės surinkimo funkcijas.
Nors savo galingumu nešiojami oro kondicionieriai ir nusileidžia stacionariems, tačiau nedidelėse patalpose jie taip pat gali būti pakankamai efektyvūs. Dar daugiau, dėka kompaktiškų matmenų ir nedidelio svorio, nešiojamas oro kondicionierius yra lengvai transportuojamas iš vienos patalpos į kitą. Tad dienos metu jūs galite vėsinti svetainės kambarį, o vakare perkelti jį į miegamajį ir mėgautis komfortiška poilsiui temperatūra nakties metu (tokią galimybę turi tik mobilūs oro kondicionieriai be žarnos).
Mobilūs oro kondicionieriai nereikalauja sudėtingo montavimo. Priklausomai nuo modelio, jis gali būti su žarna (šilto oro išmetimui), kuri išvedama pro langą ar kitą numatytą vietą arba mobilus oro kondicionierius be žarnos. Tiesa, pastarieji nėra tokie galingi ir yra skirti pakankamai nedidelėms patalpoms. Jei rinksitės kondicionierių su oro išmetimo žarna, turite numatyti vietą jos išvedimui.

Kokio galingumo mobilus oro kondicionierius namams ar kitoms patalpos geriausiai tiktų

Reikalingas mobilaus kondicionieriaus galingumas preliminariai gali būti nustatytas žemiau pateikta lentele. Tiesa, aklai vadovautis ja nereikėtų, kadangi efektyvus kondicionieriaus darbas priklauso ir nuo patalpos lubų aukščio, sienų izoliacijos, langų skaičiaus, jų dydžio, taip pat bendrų klimato sąlygų. Būtinai atsižvelkite į šiuos veiksnius.

Patalpos dydis

20 m²

30 m²

40 m²

Mobilaus oro kondicionieriaus galia (kW)

2,8 kW

4,2 kW

5,6 kW

Kokias funkcijas turi mobilūs oro kondicionieriai

Kaip ir įprasti oro kondicionieriai, mobilūs taip pat turi įvairias skirtingas komforto funkcijas, kurių dėka galima mėgautis vėsia temperatūra ir gaiviu oru patalpoje. Priklausomai nuo to, kur bus naudojamas nešiojamas oro kondicionierius, apsvartykite, kokios funkcijos jums gali būti reikalingos.

Ne tik šaldymas, bet ir šildymas. Priklausomai nuo modelio, mobilūs oro kondicionieriai gali tiek vėsinti orą, tiek jį šildyti. Kadangi gyvename klimato zonoje, kuriai būdingi keturi metų laikai, šildymo funkcija gali būti labai naudinga esant vėsiam orui už lango. Jei nėra jokio kito papildomo šilumos šaltinio, nešiojamas oro kondicionierius su šildymo funkcija itin pravers.


Drėgmės surinkimas. Šios funkcijos dėka nešiojamas oro kondicionierius iš oro pašalinama perteklinę drėgmę, todėl oras namuose tampa malonesnis, ypač drėgnomis dienomis. Didesnis nei 50% oro drėgmės lygis gali įtakoti pelėsio, grybelio atsiradimą. Taigi, mobilus kondicionierius su drėgmės surinkimo funkcija yra puiki investicija, ypač jei gyvenate prastai vėdinamoje patalpoje arba turite su kvėpavimu susijusių sveikatos problemų.

Oro valymas. Kondicionieriaus oro valytuvas naudoja filtravimo sistemą, kad išvalytų orą nuo kenksmingų teršalų (pavyzdžiui, smulkių dulkių, dulkių erkučių, dūmų dalelių ar bakterijų) ir taip sukurtų švaresnę aplinką. Rinkitės mobilų oro kondicionierių su oro valymo funkcija, ypač jei kenčiate nuo astmos ar įvairių alergijų.

Ventiliatoriaus greitis. Įprastai nešiojami oro kondicionieriai turi reguliuojamą ventiliatoriaus greitį, kuris leidžia pasirinkti, koks oro srauto stiprumas būtų pučiamas.

Drėgmės surinkimo talpa. Mobilūs kondicionieriai su oro sausinimo funkcija surenka drėgną orą, o drėgmės perteklių paverčia į vandens kondensatą. Šis vanduo surenkamas į specialią talpą, kurią laikas nuo laiko reikia ištuštinti. Kai kurie modeliai turi drenažo žarną, per kurią vanduo išbėga automatiškai. Aukštesnės klasės modeliai naudoja savaiminio garinimo sistemą, todėl drėgmės surinkimo talpos ar drenažo žarnos nebereikia.

Nuotolinio valdymo pultas. Jis suteikia galimybę įjungti arba išjungti oro kondicionierių ir reguliuoti jo temperatūrą bei kitus nustatymus, nepakylant iš savo vietos. Tai ypač patogu miegamajame – galite ir toliau likti lovoje!

Laikmatis. Dar viena naudinga funkcija. Laikmačio pagalba galite nustatyti, kada nešiojamas oro kondicionierius turi pradėti veikti (pavyzdžiui, prieš grįžtant iš darbo, kad sugrįžę namo iškart jaustumėtės patogiai ir jaukiai). Mobilus oro kondicionierius su laikmačio funkcija taip pat yra ekonomiškas sprendimas, kadangi galima nustatyti, kada jis turi išsijungti, kad nebūtų be reikalo naudojama elektros energija.

Miego režimas. Kai kurie nešiojami oro kondicionieriai turi miego režimą, kuris specialiai sukurtas pagerinti jūsų miego kokybei. Puikiai tinka karštoms vasaros naktims!

Kvapų šalinimo funkcija. Modeliai, kurie turi oro valymo funkciją, paprastai turi ir kvapų šalinimo galimybę. Ši funkcija puikiai pašalina pelėsio kvapą iš drėgnų namų, taip pat kitus nemalonius kvapus, tokius kaip cigarečių dūmai ar naminių gyvūnų kvapai.

Žinomų gamintojų mobilūs oro kondicionieriai pigiau - perkant internetu

Mūsų kataloge rasite platų, įvairių techninių parametrų kondicionavimo įrenginių pasirinkimą. Electrolux, GREE, Beper, Elit ir kitų žinomų gamintojų mobilūs kondicionieriai gera kaina. Primename, kad tik patikrintų gamintojų įranga atitiks visus techninius reikalavimus ir dirbs žymiai patikimiau bei ilgiau.
Dažnai taikome akcijas ir nuolaidas, todėl jų metu kondicionierių įsigysite už itin gerą kainą. Įsigijus internetu, mobilus oro kondicionierius bus pristatytas į jūsų norimą vietą visoje Lietuvoje.


Jei nesate tikri, koks mobilus kondicionierius jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, koks įrenginys patalpų vėsinimui būtų pats efektyviausias.