Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Oro kondicionieriai internetu

Kondicionierius Electrolux EXP26U338HW Mobilūs oro kondicionieriai

Kondicionierius Electrolux EXP26U338HW

Kaina: 434.98 €587.76 €
Žiūrėk ČIA
Kondicionierius Electrolux EXP26U338CW Mobilūs oro kondicionieriai

Kondicionierius Electrolux EXP26U338CW

Kaina: 438.99 €578.99 €
Žiūrėk ČIA
Kondicionierius Haier AM12AA1GAA Mobilūs oro kondicionieriai

Kondicionierius Haier AM12AA1GAA

Kaina: 398.99 €519.33 €
Žiūrėk ČIA
Kondicionierius Blaupunkt ACF601 Mobilūs oro kondicionieriai

Kondicionierius Blaupunkt ACF601

Kaina: 129.00 €145.39 €
Žiūrėk ČIA

Kondicionierius Beper P206RAF100

Kaina: 225.00 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius Homedics Personal Space Cooler 2.0 PAC-25

Kaina: 48.67 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius AUX Basic ASW-H09/FA

Kaina: 307.80 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius Homedics Personal Space Cooler white PAC-35WT

Kaina: 54.60 €
Žiūrėk ČIA

Oro kondicionierius Elit E-20

Kaina: 297.66 €
Žiūrėk ČIA

Kondicionierius Beper P206RAF200

Kaina: 24.44 €
Žiūrėk ČIA

Kondicionierius Elit AC-20B

Kaina: 92.81 €
Žiūrėk ČIA

Kondicionierius Elit AC-20A

Kaina: 62.86 €
Žiūrėk ČIA

Kondicionierius Elit AC-18

Kaina: 25.21 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Mobilieji oro kondicionieriai: kokį pasirinkti?

Karštomis vasaros dienomis dažnas mūsų pasvajojame, kaip gerai būtų turėti oro kondicionierių. Visgi, jei nuomojatės būstą ar turite sodybą, kurioje lankotės vos kelis kartus per metus, tikriausiai neverta investuoti didelių pinigų į stacionarų temperatūros palaikymo įrenginį. Tokiu atveju, idealus variantas – mobilusis oro kondicionierius. Jis nereikalauja sudėtingo įrengimo, tačiau suteikia maksimalų komfortą.

Šio tipo kondicionierius yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, jei norite turėti galimybę bet kada perkelti jį iš vienos patalpos/kambario į kitą. Tai labai praktiška ir patogu: mobilūs kondicionieriai turi ratukus, todėl juos be vargo pervešite į norimą vietą, o prijungti tokį kondicionierių galima prie bet kurio standartinio elektros lizdo.

Tiesa, būtina atkreipti dėmesį, jog mobilieji oro kondicionieriai yra pritaikyti naudoti tik nedidelėse patalpose (apytiksliai iki 40 kvadratinių metrų).

Kokio galingumo kondicionierių pasirinkti?

Jums reikėtų ieškoti oro kondicionieriaus, kurio aušinimo galia butų apie 1-1,5 kilovato (kW) dešimčiai kvadratinių metrų (m2).

Pateikiame lentelę, kuri padės geriau suprasti, kokios galios mobilųjį kondicionierių rinktis:

Patalpos dydis (m2)

20 m2

30 m2

40 m2

Kondicionieriaus galia (kW)

2,8 kW

4,2 kW

5,6 kW

Yra ir kitų veiksnių, kurie turės įtakos jūsų mobiliojo oro kondicionieriaus veikimui:

  • Lubų aukštis
  • Ar patalpoje įrengta lubų bei sienų šilumos izoliacija
  • Langų vieta, jų dydis bei kryptis
  • Jūsų gyvenamosios vietos klimatas

Būtinai atsižvelkite į šiuos veiksnius, rinkdamiesi kondicionierių.

Kitos funkcijos, kurias verta apsvarstyti

Atvirkštinis ciklas

Dauguma mobiliųjų oro kondicionierių vėsina orą, tačiau kai kurie gali būti naudojami ir kaip patalpos šildytuvai. Kadangi gyvename klimato zonoje, kuriai būdingi dideli temperatūrų svyravimai, atvirkštinio ciklo funkcija gali būti labai naudinga.

Drėgmės surinkimas

Šios funkcijos dėka iš oro pašalinama perteklinė drėgmė, todėl oras namuose tampa malonesnis, ypač drėgnomis dienomis. Didesnis nei 50% oro drėgnumo lygis gali skatinti pelėsio, grybelio plitimą bei dulkių erkučių dauginimąsi. Taigi, mobilusis kondicionierius su drėgmės surinkimo funkcija yra puiki investicija, ypač jei gyvenate prastai vėdinamoje patalpoje arba turite su kvėpavimu susijusių sveikatos problemų.

Oro valymas

Oro valytuvas naudoja filtravimo sistemą, kad išvalytų orą nuo kenksmingų teršalų (pavyzdžiui, smulkių dulkių, dulkių erkučių, dūmų dalelių ar bakterijų) ir taip sukurtų švaresnę bei patogesnę aplinką namuose. Rinkitės mobilųjį oro kondicionierių su oro valymo funkcija, ypač jei kenčiate nuo astmos ar įvairių alergijų.

Ventiliatoriaus greitis

Kai kurie mobiliųjų oro kondicionierių modeliai turi galimybę reguliuoti ventiliatoriaus greitį, taigi galėsite pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Drėgmės surinkimo talpa

Mobilieji kondicionieriai su oro sausinimo funkcija surenka drėgną orą, o drėgmės perteklių paverčia į vandens kondensatą. Šis vanduo surenkamas į specialią talpą, kurią laikas nuo laiko reikia ištuštinti. Kai kurie modeliai turi drenažo žarną, per kurią vanduo išbėga automatiškai. Aukštesnės klasės modeliai naudoja savaiminio garinimo sistemą, todėl drėgmės surinkimo talpos ar drenažo žarnos nebereikia.

Karšto oro išmetimo komplektas

Kad galėtumėte naudoti mobilųjį oro kondicionierių, jis turi būti pastatytas greta lango ar durų. Išmetamoji žarna turi būti išvesta pro langą/duris, kad galėtų išpūsti karštą orą. Dauguma modelių parduodami kartu su oro išmetimo komplektais bei instrukcijomis, kaip parengti oro kondicionierių naudojimui.

Nuotolinio valdymo pultas

Nuotolinio valdymo pultas suteikia galimybę įjungti arba išjungti oro kondicionierių ir reguliuoti jo temperatūrą, nepakylant iš savo vietos. Jis ypač naudingas miegamajame – galite ir toliau likti lovoje!

Laikmatis

Dar viena naudinga funkcija. Laikmačio pagalba galite nustatyti, kada oro kondicionierius turi pradėti veikti (pavyzdžiui, prieš grįžtant iš darbo, kad sugrįžę namo iškart jaustumėtės patogiai ir jaukiai). Mobilųjį oro kondicionierių su laikmačio funkcija galima nustatyti ir taip, kad jis automatiškai išsijungtų naktį – taip sutaupysite elektros energijos.

Miego režimas

Kai kurie nešiojami oro kondicionieriai turi miego režimą, kuris specialiai sukurtas pagerinti jūsų miegui. Puikiai tinka karštoms vasaros naktims!

Kvapų šalinimo funkcija

Modeliai, kurie turi oro valymo funkciją, paprastai turi ir kvapų šalinimo galimybę. Ši funkcija puikiai pašalina pelėsio kvapą iš drėgnų namų, taip pat kitus nemalonius kvapus, tokius kaip cigarečių dūmai ar naminių gyvūnų kvapai.

Pabaigai

Tikimės, kad pateikta informacija padės išsirinkti mobilųjį oro kondicionierių, atitinkantį jūsų poreikius. Tai ypač paprasta padaryti internetu – tereikia apsilankyti internetinėje parduotuvėje b-a.eu. Čia rasite platų mobiliųjų oro kondicionierių pasirinkimą, patrauklias kainas ir gausybę akcijų. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!