EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Lauko sodo kiemo terasos baldai internetu

Naujienos Visos naujienos

Lauko baldų komplektas GUSTOSO

Kaina: 942.51 €
Žiūrėk ČIA

Lauko baldų komplektas CAPITALE

Kaina: 862.75 €
Žiūrėk ČIA

Lauko baldų komplektas ADORAZIONE

Kaina: 542.30 €
Žiūrėk ČIA

Lauko baldų komplektas GENIALE

Kaina: 811.99 €
Žiūrėk ČIA

Lauko baldų komplektas PAZZO

Kaina: 594.50 €
Žiūrėk ČIA

Lauko baldų komplektas GUSTOSO GRANDE

Kaina: 1116.50 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Lauko kėdė MS004 Adorazione

Kaina: 136.00 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė MS008 Sottile

Kaina: 96.00 €
Žiūrėk ČIA

Lauko baldų komplektas PAZZO

Kaina: 594.50 €
Žiūrėk ČIA

Lauko kėdė MS001 Capitale

Kaina: 148.81 €
Žiūrėk ČIA

Kabanti kėdė Bellissimo

Kaina: 384.01 €
Žiūrėk ČIA

Kabanti kėdė juoda ETP-DL40

Kaina: 198.00 €
Žiūrėk ČIA
 

Lauko baldai internetu dar žemesne kaina

Kas gali būti geriau už poilsį lauke šiltą vasaros dieną. Turintys sodus, sodybas ar gyvenantys privačiuose namuose tokiais malonumais gali mėgautis kone kasdien. Būtinas gero poilsio atributas - lauko baldai. Dabar galima rasti didelį tokių baldų pasirinkimą, belieka išsirinkti norimo dydžio, formos, spalvų, sau reikiamos komplektacijos ar tiesiog pavienius lauko baldus.

Žinoma, geru oru lauke galima naudoti ir paprastus namų baldus. Staliukas ir kelios dėdės tikrai gali būti nešami į lauką smagiam pasisėdėjimui kieme. Tačiau tokiu atveju reikės būti atidiems, nepalikti baldų nakčiai, saugoti juos nuo lietaus ir tiesiog dažnai nešioti. Tad jei iš tikrųjų mėgstate vasaros vakarus leisti lauke, kur kas geriau yra turėti ir tam skirtus lauko baldus.

Esminiai lauko baldų skirtumai nuo paprastų yra du. Jie pagaminti iš drėgmei nejautraus plastiko, neišmirksta, nepūva, yra lengvai valomi ar plaunami. Net ir mėnesiui lauke palikti tokie baldai gali būti lengvai nuplaunami ir greitai naudojami kaip nauji. O medinius po tokio laikotarpio drėgmėje paliktus baldus greičiausiai jau rasite nebepataisomai išmirkusius ir sugadintus.

Kitas svarbus lauko baldų pranašumas - tai svoris. Lengvo plastiko baldai skirti patogiam nešiojimui, lengvam perkėlimui iš vienos vietos į kitą. Jų svoris nesukelia problemų tokius baldus per žiemą sandėliuoti garaže ar sandėliuke sukrovus juos keliais aukštais. Nusikelti palubėje esantį stalą tikrai nebus sunku net ir vienam.  

Arbatos ar kavos gėrimui, pokalbiui su draugais prie vyno taurės ar kasdienėms šeimos vakarienėms lauke reikėtų rinktis vieną iš lauko baldų komplektų. Jų galime pasiūlyti pačių įvairiausių. Komplektas iš nedidelio staliuko ir poros kėdžių dviems, keturios ar šešios kėdės ir didelis stalas šeimos vakarienėms, arba dviviečiai foteliai kartu su laukui skirtu kavos staliuku ilgiems vakaro pokalbiams draugų kompanijoje. Pasirinkę lauko baldų komplektą sutaupysite ir laiko, ir pinigų, nes taip bus pigiau nei perkant pavienius baldus, išvengsite rūpesčių dėl baldų tarpusavio derinimų. Jeigu reikės, komplektą nesunkiai galėsite papildyti ir viena kita kėde.

Tačiau galime pasiūlyti lauko baldus susikomplektuoti ir patiems. Galbūt jums patogu mažas stalas ir didelės kėdės arba atvirkščiai. O gal reikia būtent trijų kėdžių prie staliuko, ir netinka nei vienas siūlomas lauko baldų komplektas nei su dviem, nei su keturiom kėdėm. Tokiu atveju siūlome keliasdešimt skirtingų naudojimui lauke skirtų stalų ir panašų kiekį įvairių kėdžių. Belieka išsirinkti tai, ko labiausiai norite, ir jūsų užsakymą mes pristatysime tiesiai į jūsų kiemą.

Kalbėdami apie lauko baldus turėtume išskirti kelias kategorijas. Tai labiau oficialūs baldai, skirti pietums ir poilsiui. Pastarieji yra dažniausias vartotojo pasirinkimas, tad juos pirmuosius ir aptarsime. Visų pirma derėtų pradėti nuo to, jog šie poilsiui skirti baldai dažniausiai susideda iš minkštasuolių bei žemų kavos staliukų. Pastaruoju metu imti naudoti ir sėdmaišiai, mat čia svarbiausia komfortas, kuriuo ir bandome pasirūpinti. Tokie baldai leidžia patogiai ilsėtis, gurkšnojant kavą ar užkandžiaujant. Visgi, jei norite pasikviesti didesnę žmonių kompaniją vakarienei, tokioje erdvėje leisti laiką tiesiog nebus patogu. Karštiems patiekalams tiesiog būtinas valgomasis stalas, na o čia ir galima paminėti oficialesnius lauko baldų komplektus. Masyvus ir tvirtas valgomojo stalas su medinėmis kėdėmis yra tiesiog tobulas variantas. Tam, jog neprarastumėte komforto, visada galite naudoti kėdžių paminkštinimus, kurie atrodys stilingai ir nekainuos daug. Tokie pasirinkimai jums leis smagiai vakaroti gryname ore, na o vasaros laikotarpiu tai tiesiog nepakeičiamas variantas.

Visų pirma ieškokite baldų, kurie iš tolo rėkia apie ilgaamžiškumą. Turint galvoje tai, jog šie baldai bus lauke įvairiomis oro sąlygomis, jų pagaminimo kokybė yra pagrindinis faktorius, kuris turėtų lemti jūsų pasirinkimą. Geriausia rinktis baldus, pagamintus iš medžio, tačiau paruoštus lauko naudojimui. Tam naudojamos specialios apdirbimo priemonės, apie kurias daugiau sužinosite pasiteiravę pardavėjų. Taip pat galite rinktis ir iš plastmasės gaminamus baldus, mat šiuolaikinių technologijų dėka pastarieji ne tik atrodo prabangiai, bet ir taip lengvai nenusidėvi. Jums nereikės rūpintis dėl jų restauravimo, nes to tiesiog neprireiks. Puiku, tiesa? Pirkdami lauko baldus turime galvoti apie komfortą o ne įsipareigojimą, mat priešingu atveju susikursime sau bėdą. Taigi, pasinaudokite šiais patarimais, ieškodami lauko baldų ir pastebėsite, jog juos išsirinkti daug paprasčiau nei manėte.

Lauko baldai pigiau – kam išleisti daug, jeigu galima kur kas mažiau?

Lauko baldams, dažniausiai, yra vieni iš tų, kurie esą labiausiai išskiriami, kalbant apie bendrąją pasiūlą, bei produkcijas. Norime pastebėti tai, kad praktiškai visuomet šie greičiausiai dėvisi, ypač, jeigu yra nuolatos laikomi lauke, nepaisant oro sąlygų, ar metų laikų. Turime omenyje tai, kad nors šios kategorijos baldai dažniausiai ir yra gaminami iš patvarių, o tuo pačiu ir atsparių, medžiagų, vis dėlto reikia suvokti tai, kad prieš oro sąlygas, kaip sakoma, nepašokinėsi, todėl baldų rotacija, natūralu, kad yra didesnė. Vien dėl to daugelis laikosi minties, kad nėra prasmės investuoti itin didelių sumų šiems, mat bet kuriuo atveju kelerių metų bėgyje reikės keisti – mes visiškai sutinkame su mintimi, teigdami, kad įsigyjami  išwww.b-a.eu – mat kam viršyti standartus, jeigu galima tiesiog išleisti mažiau, tiesa?

Kaip ir tikriausiai jau suvokiate, šiandieną norėtume kiek plačiau padiskutuoti lauko baldų tema. Jeigu produkcija ir nėra aktuali žmonėms, gyvenantiems daugiabučiuose, vis dėlto reikia pastebėti, kad tie, kurie gyvena atokiau, individualiuose namuose – be šios kategorijos baldų neišsisuks. Taigi, turinys apie tai, kaip lauko baldus pigiau gali būti įsigyjami, manau, kad daugeliui galėtų atnešti realios naudos, kalbant ne vien tik apie finansinių išteklių sutaupymą, tačiau taip pat ir turint omenyje tai, kad tokiu būdu bus galima sutaupyti ir laiko kaštų – pasiūlysime bendrovę. Taigi, kaip ir nuoširdžiai viliamės, kad šiandienos turinyje pateikta informacija daugeliui bus priimtina, aktuali ir pravarti – toks yra pagrindinis mūsų šiandienos tikslas.

Lauko baldai: kokius pasirinkti?

Šiltomis pavasario ar vasaros dienomis nėra nieko nuostabesnio, kaip ramus poilsis namų kieme. O kad jis būtų dar malonesnis, labai svarbu patogūs lauko baldai. Jei jų dar neturite ir svarstote įsigyti, tikriausiai jau spėjote atrasti, kiek įvairiausių tipų, dydžių ir spalvų lauko baldų siūloma. Su šio pirkimo vadovo pagalba, baldus kiemui ar verandai išsirinksite kur kas paprasčiau ir greičiau.

Ką vertėtų apsvarstyti, prieš perkant lauko baldus?

Gerai apžiūrėkite erdvę, kurioje bus statomi baldai. Jei nesate tikri, išmatuokite ją, kad įsitikintumėte, ar tilps norimi baldai. Pasižymėkite, kokių baldų labiausiai norėtumėte: pavyzdžiui, sofos, dviejų kėdžių ir stalo su skėčiu, o gal tik poros gultų ir mažo šoninio staliuko. Kai žinote ko norite, apsipirkti visada yra lengviau. Nepamirškite atsižvelgti ir į tai, kiek žmonių naudosis lauko baldais, ar jie bus skirti priimti svečius, ir kokį biudžetą skirsite lauko baldams.

Lauko baldų tipai

Lauko baldų yra įvairių tipų, pradedant nuo įprasto dydžio sofų, baigiant gultais, valgomojo komplektais bei klasikiniais stalais su skėčiais. Pasirinkimą dažniausiai lemia vieta bei biudžetas. Nors lauko baldai paprastai nėra itin brangūs, didesni ir prabangesni komplektai gali kainuoti tiek, kiek standartiniai svetainės baldai. Lauko baldų stilius taip pat gali būti labai įvairus - nuo pintų iš vytelių, iki metalinių ar medinių baldų. Taigi, kokio tipo baldus pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų asmeninio skonio.

Sofos

Lauko sofos apima platų formų bei stilių spektrą. Kai kurios iš jų atrodo kaip įprastos svetainės sofos, kitos yra kiek paprastesnio dizaino. Modulinė lauko sofa, sofutė dviems ar įprasto dydžio sofa yra tik keli galimi variantai jūsų pasirinkimui. Kokio tipo sofą pasirinksite, priklauso nuo sumos, kurią galite skirti, norimo komforto lygio bei žmonių, kurie naudosis sofa, skaičiaus. Dalis sofų gali būti parduodamos atskirai, kitos – kaip lauko baldų komplekto dalis.

Kėdės

Lauko kėdės gali būti panašios į standartines valgomojo kėdės, arba gali būti minkštesnės ir patogesnės, kaip svetainės kėdės. Kaip alternatyvą, galite rinktis lauko reklainerį, hamaką ar papasan krėslą. Pastarieji paskutiniu metu yra itin populiarūs ir mėgstami. Reiktų pastebėti, kad lauko baldai nuėjo ilgą kelią nuo paprastų plastikinių kėdžių ir stalų, ir šiandien jų pasirinkimas nepalyginamai didesnis.

Gultai

Lauko gultai - dar viena baldų kategorija, kurios nevalia pamiršti turint nuosavą namą ir kiemą šalia jo. Lauko baldų komplektas yra patogus susirinkus draugų kompanijai ar visai šeimai. Tačiau likus namuose vienam ir norint pailsėti, lauko gultas yra tiesiog būtinas. Galimybė patogiai atsigulti priešais saulę ar šešėlį, net numigti popiečio miegui gryname lauko ore savo kieme yra nepakartojamas malonumas. Lauko gultai puikiai tinka ir saulės vonioms. Jie, kaip ir kiti lauko baldai, yra lengvi, dažnai sulankstomi, tad lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą. Taip galėsite lengvai gulėjimui pasirinkti saulėtą vietą arba atvirkščiai, nesunkiai pasiekti šešėlį ir atsivėsinti.Lauko gultas daugeliui asocijuojasi su poguliu prie baseino, ir taip yra ne veltui: šiam tikslui jie dažniausiai ir naudojami. Tačiau pastaraisiais metais atsiranda vis daugiau gultų rūšių. Jie gaminami nebe tik iš balto pigaus plastiko, tačiau gaminami ir iš vytelių, įvairaus tipo medžiaginių tinklelių ar net medžio. Tokį lauko gultą galima derinti prie kitų turimų lauko baldų: minkštas gultas ne tik atrodo patraukliai ir elegantiškai, bet ir yra labai patogus baldas.

Stalai

Lauko stalai primena įprastus valgomojo stalus ir gali būti įsigyti kaip lauko baldų komplekto dalis, kartu su kėdėmis. Jie gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip stiklas, plastikas, medis ar metalas. Lauko stalų būna įvairių formų ir dydžių, tačiau populiariausi yra apvalūs stalai. Lauko stalas centre dažnai turi skylę skėčiui, kuris sėdintiems prie stalo teikia pavėsį saulėtą dieną.

Mažesnis šoninis staliukas ar staliukas ant ratukų gali būti labai praktiškas šalia sofos ar gulto: ant tokio staliuko puikiai tilps gaivieji gėrimai ar užkandžiai.

Jūsų kiemui galime pasiūlyti ir įvairių daiktadėžių ar lauko vazonų, kurie ne tik puikiai atliks pagrindinę savo funkciją, bet ir derės su mūsų siūlomais lauko baldais ir tik dar labiau pagražins jūsų kiemą. Didelė plastikinė sodo dėžė kieme praversti gali beveik bet kam - ir įrankiams, ir malkoms ar anglims kepsninei, ar netgi toms pačioms sulankstomoms lauko kėdėms sudėti. Tai vienas iš sprendimų, kur galima sandėliuoti lauko baldus tuo metu, kai jų nereikia.  

Lauko baldų medžiagos

Lauko baldai gaminami iš įvairių medžiagų, su viena labai svarbia sąlyga: medžiaga turi būti atspari lauko sąlygoms. Jei taip nėra, lauko baldams teks įsigyti specialius dangčius, kas padidins jūsų išlaidas, todėl atsižvelkite į tai, sudarydami biudžetą. Bet kokiu atveju, šiais laikais pirkėjai gali rinktis kur kas patrauklesnius variantus, nei paprasčiausi plastikiniai lauko baldai. Jūsų kiemo baldai gali atrodyti taip pat patraukliai ir stilingai, kaip ir stovintys svetainėje.

Vytelės

Pinti baldai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, kalbant apie lauko baldus. Jų yra įvairių tipų: kėdės, kušetės, gultai, sofos. Prie tokių baldų dažnai derinamos minkštos pagalvėlės, suteikiančios papildomo komforto sėdint. Šios rūšies baldai gaminami neutralių spalvų, tokių kaip balta, juoda ar ruda, todėl juos lengvai priderinsite prie kitų lauko baldų bei kiemo ar terasos aplinkos. Baldai iš vytelių puikiai pakelia bet kokį orą, o patvariausios yra polietileno vytelės.

Medis

Mediniai lauko baldai yra praktiški ir mieli. Mediniai lauko baldai dažnai asocijuojasi su senu mediniu iškylų stalu, prie kurio nors kartą sėdėjęs tikriausiai yra kiekvienas. Iš medžio gaminami ne tik stalai, bet ir gultai, kėdės bei sofos, be to, jų yra įvairių spalvų. Jei norite kad mediniai lauko baldai tarnautų ilgai, ieškokite pagamintų tik iš natūralaus medžio, bei atkreipkite dėmesį, kad konstrukcija būtų tvirta ir patvari. Dažniausiai lauko baldų gamybai naudojama mediena yra ąžuolas, uosis, kedras ir kt. Prie medinių baldų taip pat galite derinti minkštas pagalvėles, kad padidintumėte komfortą ir suteiktumėte baldams dekoratyvesnę išvaizdą.

Geležis

Geležiniai lauko baldai yra elegantiški, patvarūs, o jų tarnavimo laikas – labai ilgas. Prie metalinių baldų tiesiog būtinos pagalvėlės, kitaip sėdėti nebus labai patogu. Dėl šios priežasties geležinius lauko baldus verta rinktis, jei jie nebus naudojami itin dažnai.

PVC

PVC lauko kėdės yra tvirtos ir lengvai prižiūrimos. Jos itin lengvos ir nebrangios, be to, jų būna įvairių stilių ir spalvų.

Išvados

Lauko baldai – praktiška, smagi ir patraukli kiemo ar terasos detalė, kuria mėgausis kiekvienas. Kaip jau minėta, prieš perkant labai svarbu atsižvelgti į erdvės, kurioje stovės baldai, aspektą. Taip pat perkant lauko baldus, svarbu žinoti, kiek baldų įeina į komplektą (tuo atveju, jei perkamas komplektas). Taip pat būtina žinoti, iš kokių medžiagų pagaminti baldai: taip žinosite, kokias oro sąlygas jie gali pakelti. Atkreipkite dėmesį ar į komplektą įeina papildomi aksesuarai, tokie kaip skėtis ar pagalvėlės.

Jei padėjome jums apsispręsti, kokius lauko baldus įsigyti, norime priminti, kad viena geriausių vietų tai padaryti – internetinė parduotuvė www.b-a.eu. Čia rasite didelį lauko baldų pasirinkimą patraukliomis kainomis ir greitu bei patogiu pristatymu tiesiai į namus.