Pasiūlymai
Akcija Pakabinamas supamas krėslas EGGY Supynės, krėslai
Turime sandėlyje
249.98 € 298.81 € / 1 vnt

Akcija Pinta lauko kėdė Troy Lauko kėdės
Turime sandėlyje
85.99 € 93.00 € / 1 vnt

Akcija Lauko kėdė Melody Lauko kėdės
Turime sandėlyje
131.99 € 141.98 € / 1 vnt

Akcija Lauko baldų komplektas iš ratano juodas/pagalvėlės kreminės Lauko baldų komplektai
Turime sandėlyje
179.98 € 189.98 € / 1 vnt

Atpigo Sodo supynės, pilkos Supynės, krėslai
263.48 € 319.27 € / 1 vnt

Atpigo Sodo sūpynės Textiline 2x1, tamsiai rudos Supynės, krėslai
231.99 € 267.08 € / 1 vnt

Atpigo Sodo sūpynės Textiline, pilkos Supynės, krėslai
222.60 € 256.28 € / 1 vnt

Atpigo Sodo sūpynės Textiline 2x1, žalios Supynės, krėslai
216.25 € 248.96 € / 1 vnt

Atpigo Sodo supynės, tamsiai rudos Supynės, krėslai
231.99 € 267.08 € / 1 vnt

Atpigo Sodo sūpynės Textiline 2x1, pilkos Supynės, krėslai
241.69 € 278.24 € / 1 vnt

Atpigo Trikampio formos sodo skėtis nuo saulės, pilkas Pavėsinės, skėčiai

Populiariausios prekės
Atpigo Staliukas Tina Lauko stalai
29.99 € 34.98 € / 1 vnt

Lauko kėdė Bari Lauko kėdės
64.03 € / 1 vnt

Lauko baldų komplektas BASSO Lauko baldų komplektai

Balkono baldai Falcon (Falcon + 2 x K472) Balkono baldai

Lauko baldų komplektas su gultais SUCCESSo Lauko gultai

Lauko kėdė IKARO 2 Lauko kėdės
123.98 € / 1 vnt

Lauko gultas MATTO Lauko gultai
589.99 € / 1 vnt.

Lauko baldai: kokius pasirinkti?

Šiltomis pavasario ar vasaros dienomis nėra nieko nuostabesnio, kaip ramus poilsis namų kieme. O kad jis būtų dar malonesnis, labai svarbu patogūs lauko baldai. Jei jų dar neturite ir svarstote įsigyti, tikriausiai jau spėjote atrasti, kiek įvairiausių tipų, dydžių ir spalvų lauko baldų siūloma. Su šio pirkimo vadovo pagalba, baldus kiemui ar verandai išsirinksite kur kas paprasčiau ir greičiau.

Ką vertėtų apsvarstyti, prieš perkant lauko baldus?

Gerai apžiūrėkite erdvę, kurioje bus statomi baldai. Jei nesate tikri, išmatuokite ją, kad įsitikintumėte, ar tilps norimi baldai. Pasižymėkite, kokių baldų labiausiai norėtumėte: pavyzdžiui, sofos, dviejų kėdžių ir stalo su skėčiu, o gal tik poros gultų ir mažo šoninio staliuko. Kai žinote ko norite, apsipirkti visada yra lengviau. Nepamirškite atsižvelgti ir į tai, kiek žmonių naudosis lauko baldais, ar jie bus skirti priimti svečius, ir kokį biudžetą skirsite lauko baldams.

Lauko baldų tipai

Lauko baldų yra įvairių tipų, pradedant nuo įprasto dydžio sofų, baigiant gultais, valgomojo komplektais bei klasikiniais stalais su skėčiais. Pasirinkimą dažniausiai lemia vieta bei biudžetas. Nors lauko baldai paprastai nėra itin brangūs, didesni ir prabangesni komplektai gali kainuoti tiek, kiek standartiniai svetainės baldai. Lauko baldų stilius taip pat gali būti labai įvairus - nuo pintų iš vytelių, iki metalinių ar medinių baldų. Taigi, kokio tipo baldus pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų asmeninio skonio.

Sofos

Lauko sofos apima platų formų bei stilių spektrą. Kai kurios iš jų atrodo kaip įprastos svetainės sofos, kitos yra kiek paprastesnio dizaino. Modulinė lauko sofa, sofutė dviems ar įprasto dydžio sofa yra tik keli galimi variantai jūsų pasirinkimui. Kokio tipo sofą pasirinksite, priklauso nuo sumos, kurią galite skirti, norimo komforto lygio bei žmonių, kurie naudosis sofa, skaičiaus. Dalis sofų gali būti parduodamos atskirai, kitos – kaip lauko baldų komplekto dalis.

Kėdės

Lauko kėdės gali būti panašios į standartines valgomojo kėdės, arba gali būti minkštesnės ir patogesnės, kaip svetainės kėdės. Kaip alternatyvą, galite rinktis lauko reklainerį, hamaką ar papasan krėslą. Pastarieji paskutiniu metu yra itin populiarūs ir mėgstami. Reiktų pastebėti, kad lauko baldai nuėjo ilgą kelią nuo paprastų plastikinių kėdžių ir stalų, ir šiandien jų pasirinkimas nepalyginamai didesnis.

Gultai

Lauko gultai - dar viena baldų kategorija, kurios nevalia pamiršti turint nuosavą namą ir kiemą šalia jo. Lauko baldų komplektas yra patogus susirinkus draugų kompanijai ar visai šeimai. Tačiau likus namuose vienam ir norint pailsėti, lauko gultas yra tiesiog būtinas. Galimybė patogiai atsigulti priešais saulę ar šešėlį, net numigti popiečio miegui gryname lauko ore savo kieme yra nepakartojamas malonumas. Lauko gultai puikiai tinka ir saulės vonioms. Jie, kaip ir kiti lauko baldai, yra lengvi, dažnai sulankstomi, tad lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą. Taip galėsite lengvai gulėjimui pasirinkti saulėtą vietą arba atvirkščiai, nesunkiai pasiekti šešėlį ir atsivėsinti.Lauko gultas daugeliui asocijuojasi su poguliu prie baseino, ir taip yra ne veltui: šiam tikslui jie dažniausiai ir naudojami. Tačiau pastaraisiais metais atsiranda vis daugiau gultų rūšių. Jie gaminami nebe tik iš balto pigaus plastiko, tačiau gaminami ir iš vytelių, įvairaus tipo medžiaginių tinklelių ar net medžio. Tokį lauko gultą galima derinti prie kitų turimų lauko baldų: minkštas gultas ne tik atrodo patraukliai ir elegantiškai, bet ir yra labai patogus baldas.

Stalai

Lauko stalai primena įprastus valgomojo stalus ir gali būti įsigyti kaip lauko baldų komplekto dalis, kartu su kėdėmis. Jie gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip stiklas, plastikas, medis ar metalas. Lauko stalų būna įvairių formų ir dydžių, tačiau populiariausi yra apvalūs stalai. Lauko stalas centre dažnai turi skylę skėčiui, kuris sėdintiems prie stalo teikia pavėsį saulėtą dieną.

Mažesnis šoninis staliukas ar staliukas ant ratukų gali būti labai praktiškas šalia sofos ar gulto: ant tokio staliuko puikiai tilps gaivieji gėrimai ar užkandžiai.

Jūsų kiemui galime pasiūlyti ir įvairių daiktadėžių ar lauko vazonų, kurie ne tik puikiai atliks pagrindinę savo funkciją, bet ir derės su mūsų siūlomais lauko baldais ir tik dar labiau pagražins jūsų kiemą. Didelė plastikinė sodo dėžė kieme praversti gali beveik bet kam - ir įrankiams, ir malkoms ar anglims kepsninei, ar netgi toms pačioms sulankstomoms lauko kėdėms sudėti. Tai vienas iš sprendimų, kur galima sandėliuoti lauko baldus tuo metu, kai jų nereikia. 

Lauko baldų medžiagos

Lauko baldai gaminami iš įvairių medžiagų, su viena labai svarbia sąlyga: medžiaga turi būti atspari lauko sąlygoms. Jei taip nėra, lauko baldams teks įsigyti specialius dangčius, kas padidins jūsų išlaidas, todėl atsižvelkite į tai, sudarydami biudžetą. Bet kokiu atveju, šiais laikais pirkėjai gali rinktis kur kas patrauklesnius variantus, nei paprasčiausi plastikiniai lauko baldai. Jūsų kiemo baldai gali atrodyti taip pat patraukliai ir stilingai, kaip ir stovintys svetainėje.

Vytelės

Pinti baldai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų, kalbant apie lauko baldus. Jų yra įvairių tipų: kėdės, kušetės, gultai, sofos. Prie tokių baldų dažnai derinamos minkštos pagalvėlės, suteikiančios papildomo komforto sėdint. Šios rūšies baldai gaminami neutralių spalvų, tokių kaip balta, juoda ar ruda, todėl juos lengvai priderinsite prie kitų lauko baldų bei kiemo ar terasos aplinkos. Baldai iš vytelių puikiai pakelia bet kokį orą, o patvariausios yra polietileno vytelės.

Medis

Mediniai lauko baldai yra praktiški ir mieli. Mediniai lauko baldai dažnai asocijuojasi su senu mediniu iškylų stalu, prie kurio nors kartą sėdėjęs tikriausiai yra kiekvienas. Iš medžio gaminami ne tik stalai, bet ir gultai, kėdės bei sofos, be to, jų yra įvairių spalvų. Jei norite kad mediniai lauko baldai tarnautų ilgai, ieškokite pagamintų tik iš natūralaus medžio, bei atkreipkite dėmesį, kad konstrukcija būtų tvirta ir patvari. Dažniausiai lauko baldų gamybai naudojama mediena yra ąžuolas, uosis, kedras ir kt. Prie medinių baldų taip pat galite derinti minkštas pagalvėles, kad padidintumėte komfortą ir suteiktumėte baldams dekoratyvesnę išvaizdą.

Geležis

Geležiniai lauko baldai yra elegantiški, patvarūs, o jų tarnavimo laikas – labai ilgas. Prie metalinių baldų tiesiog būtinos pagalvėlės, kitaip sėdėti nebus labai patogu. Dėl šios priežasties geležinius lauko baldus verta rinktis, jei jie nebus naudojami itin dažnai.

PVC

PVC lauko kėdės yra tvirtos ir lengvai prižiūrimos. Jos itin lengvos ir nebrangios, be to, jų būna įvairių stilių ir spalvų.

Išvados

Lauko baldai – praktiška, smagi ir patraukli kiemo ar terasos detalė, kuria mėgausis kiekvienas. Kaip jau minėta, prieš perkant labai svarbu atsižvelgti į erdvės, kurioje stovės baldai, aspektą. Taip pat perkant lauko baldus, svarbu žinoti, kiek baldų įeina į komplektą (tuo atveju, jei perkamas komplektas). Taip pat būtina žinoti, iš kokių medžiagų pagaminti baldai: taip žinosite, kokias oro sąlygas jie gali pakelti. Atkreipkite dėmesį ar į komplektą įeina papildomi aksesuarai, tokie kaip skėtis ar pagalvėlės.

Jei padėjome jums apsispręsti, kokius lauko baldus įsigyti, norime priminti, kad viena geriausių vietų tai padaryti – internetinė parduotuvė www.b-a.eu. Čia rasite didelį lauko baldų pasirinkimą patraukliomis kainomis ir greitu bei patogiu pristatymu tiesiai į namus.