Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Atpigo Metalo frezavimo staklės PROXXON MF 70 Frezavimo staklės
457.85 € 509.82 € / 1 vnt

Atpigo Magnetinės gręžimo staklės BDS PipeMAB 200 Gręžimo staklės
1713.14 € 1829.46 € / 1 vnt

Atpigo Galandimo staklės BOSCH GBG 60-20 Galandimo staklės
290.46 € 296.38 € / 1 vnt

Magnetinės gręžimo staklės BDS PipeMAB 525 Gręžimo staklės

Elektrinis galąstuvas MAKITA GB602W Galandimo staklės

Galandimo staklės BOSCH GBG 35-15 Galandimo staklės

Metalo apdirbimo staklės 

Metalo apdirbimo staklės yra reikalingos norint apdirbti metalą. Taigi apdorojant metalą Jums gali prireikti tokios įrangos: šlifavimo staklių, frezavimo staklių, galandymo staklių, gręžimo staklių, kirpimo pjovimo staklių, tekinimo staklių ir kita.

Metalo šlifavimo stakles galite rinktis iš skirtingų rūšių: kombinuotos šlifavimo staklės, poliravimo staklės, sauso ir šlapio šlifavimo staklės, stalinės šlifavimo staklės, juostinės metalo šlifavimo staklės, kampų šlifavimo staklės ir kita.

Metalo frezavimo stakles galite rinktis taip iš skirtingų rūšių: daugiafunkcinės frezavimo staklės, gręžimo – frezavimo staklės, universalios frezavimo staklės, vertikalios frezavimo staklės ir kita.

Jeigu norite sutaupyti pinigų, vietos ir kita galite rinktis universalias metalo apdirbimo stakles: šlifavimo stakles, frezavimo stakles, galandymo stakles, gręžimo stakles, kirpimo pjovimo stakles, tekinimo stakles ir kita.

Taigi metalo apdirbimo stakles galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, techninių savybinių, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Turint metalo apdirbimo stakles galėsite darbus atlikti efektyviau, paprasčiau, greičiau.

Kokias metalo apdirbimo stakles pasirinksite priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių, norų, finansinių galybinių ir kita.

Jeigu nežinote, kokias metalo apdirbimo stakles pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Metalo apdirbimo stakles pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Metalo apdirbimo stakles galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.