Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Palangės internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos

PALANGE PLAST 25 CM BALTA 6M VOX

Kaina: 8.99 €

Palangė MDF 400*4100*18/38/P2

Kaina: 17.13 €

Palangė MDF 250*4100*18/38/P2

Kaina: 12.23 €

Palangė MDF 300*4100*18/38/P2

Kaina: 13.29 €

Palangė MDF 200*4100*18/38/P2

Kaina: 11.59 €

Palangė MDF 350*4100*18/38/P2

Kaina: 13.16 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

PALANGE PLAST 25 CM BALTA 6M VOX

Kaina: 8.99 €

PALANGE PLAST 48 CM BALTA 6M VOX

Kaina: 19.36 €

PALANGE PLAST 35 CM BALTA 6M VOX

Kaina: 11.60 €

PALANGE PLAST 40 CM BALTA 6M VOX

Kaina: 13.12 €

PALANGE PLAST 20 CM BALTA 6M VOX

Kaina: 7.90 €

MDF palangės antgalis

Kaina: 1.17 €
 

MDP ir PVC vidaus palangės internetu geromis kainomis


Sunku įsivaizduoti namuose langą be palangės, nes palangė yra neišvengiama lango ir patalpų konstrukcinė dalis. Palangės yra svarbios dėl savo grožio ir patogumo. Palanges reikėtų rinktis atsižvelgus į jų kokybę, estetinę išvaizdą, funkcionalumą ir kita. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad renkantis palangę reikėtų atkreipti dėmesį į gamintoją, nes nuo to priklauso kiek laiko Jums tarnaus šis daiktas.

Nuo palangės tvirtumo, atsparumo įvairiems veiksniams, ypač drėgmei, priklauso ir bendra būsto estetinė išvaizda.

Funkcionalumo požiūriu palangė stabdo šalto oro cirkuliaciją iš lauko į patalpą ir atvirkščiai - neleidžia šilumai iškeliauti į lauką. Ji keičia į patalpos viršų kylančių šilto oro srovių kryptis taip didindama šilto oro tarpusluoksnį lango ir sienų lygyje.

Kokybiškos palangės ne tik yra saugios, bet atsparios drėgmei yra neteplios: ant jų nepastebėsite pelenų, nikotino, žemių, vyno ir kitų dėmių. Renkantis palanges reikėtų atkreipti dėmesį ir į bendrą namų interjerą, nes nuo to priklauso kokią rinksitės formą, spalvą ir kita.

Taigi palangė, kurią pastebi kiekvienas, užėjęs į patalpą, turi būti ne tik graži, pritaikyta prie kambario stiliaus, bet tvirta ir funkcionali.

Ant palangių labai patogu yra sudėti ir laikyti gėles, įvairius daržo žalumynus, nuotraukas ir daug kitų netikėčiausių daiktų.

Populiariausios - PVC ir MDP vidaus palangės


Nors pastaraisiais metais labai populiarėja palangės iš lieto marmuro, natūralaus ar dirbtinio akmens ir kitų medžiagų, vis dar populiariausiomis išlieka MDP bei PVC vidaus palangės.

Palangės pagamintos iš medžio drožlių plokštės (MDP) yra tvirtos, tokios palangės išorinis sluoksnis padengtas laminatu, kuris padidina atsparumą įvairiems išoriniams veiksniams ir užtikrina ilgalaikį estetinį vaizdą.

Plastikinės vidaus palangės turi ypatingai atsparų paviršių ir jo nepakeičia aliejai, benzinas, acetonas ar kava. Tokios plastikinės vidaus palangės įprastai montuojamos individualiuose namuose, butuose bei kitose patalpose, kur nėra reikalingas padidintas palangės atsparumas.

Taip pat populiaru tapo pratęsiant vidaus palanges įrengti stalus, darbo vietas, komodas, taip yra sutaupoma patalpos erdvė ir atrodo įdomiai, išskirtinai.

Geriausiai, kai visus palangės montavimo darbus atlieka specialistai. Taip būsite užtikrinti, kad žiemą pro jas nestūgaus vėjai ir namuose bus šilta, o pro langą galėsite grožėtis atsiveriančiu vaizdu.

Vidaus palangės kaina


Taigi palanges galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia yra platus pasirinkimas, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir kita. Mūsų parduotuvėje rasite platų MDP ir PVC palangių pasirinkimą. Dažnai taikomes akcijas, todėl jų metu palanges kainos yra itin patrauklios.

Palanges pristatome visoje Lietuvoje.