Pasiūlymai
Estafečių kūgis 50cm 12 sk. yellow Lengvosios atletikos priedai

Estafečių kūgis 40cm 12 sk. red Lengvosios atletikos priedai

Estafečių lazda 30cm red Lengvosios atletikos priedai

Estafečių lazda 30cm green Lengvosios atletikos priedai

Populiariausios prekės

Lengvosios atletikos įranga 

 

Lengvosios atletikos įrangą sudaro lengvosios atletikos priedai, stūmimo rutuliai, barjerai lengvajai atletikai, disko metimas, ieties metimas, šuolis į tolį, aukštį ir kita.

Lengvoji atletika, tai sporto šaka apimanti ėjimo, bėgimo, metimų, šuolių rungtis.

Lengvosios atletikos priedai yra chronometras, kūgiai, metaliniai švilpukai, startinis blokas, treniruočių pirštinės ir kita.

Chronometras yra laiko matavimo prietaisas, kuris yra naudojamas labai tiksliems matavimams. Chronometrus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dizainų, medžiagų, techninių parametrų ir kita. Chronometras yra naudojamas tiek profesionaliose varžybose, tiek ir mokyklose per kūno kultūros pamokas ir kitur.

Kūgius galite rinktis iš skirtingų spalvų, medžiagų, gamintojų, kainų, vienetų, išmatavimų ir kita. Kūgiai gali būti su skylutėmis ir kita. Kūgiai yra skirti žymėjimo zonoms ir kliūčių sudarinėjimui per mokymus ir įvairias treniruotes. Taigi kūgiai yra skirti treniruotėms, mokymams ir rekreaciniam naudojimui, tinkami naudoti lauke ir vidinėse patalpose.

Treniruočių pirštinės yra skirtos apsaugoti rankas nuo nutrynimo. Pirštinės gali turėti minkštas putų pagalvėlės vidinėje pusėje pirštinių. Taigi pirštinių medžiaga apsaugo rankas ir neleidžia slysti iš rankų svorių fizinio krūvio metu, ir tuo pačiu metu palaiko pastovų delnų ventiliavimą. Taip pat saugo rankas nuo nutrynimų, nuo traumų ir kita. Treniruočių pirštines galite rinktis iš skirtingų dydžių, medžiagų, spalvų ir kita.

Stūmimo rutulius galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, svorio, spalvų ir kita. Rutulio stūmimas yra lengvosios atletikos šaka, kurioje varžomasi kas toliau nustums (numes) sunkų metalinį rutulį. Stūmimo rutulys gali būti pagamintas iš metalo, gumos ir kita.

Barjerai lengvajai atletikai gali būti naudojami bėgime. Sportininkai bėgdami turi šokinėti per barjerus. Barjerus galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, spalvų ir kita. Barjerinis bėgimas yra techniškai sudėtinga lengvosios atletikos rungtis ir iš sportininko reikalaujanti gero fizinio pasirengimo, lankstumo, drąsos, koordinacijos ir atkaklumo. Pagal olimpinių žaidynių lengvosios atletikos programą vyrai bėga 110 ir 400m, o moterys 100 ir 400m. barjerinio bėgimo nuotolius. Yra trys barjerinio bėgimo būdai: atakuojamasis, bėgamasis ir atsispiriamasis.

Disko metimas yra dar viena lengvosios atletikos šaka, kurioje atletai mėto sunkų diską. Diskus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, svorių ir kita. Treniruotėms gali būti naudojami guminis treniruočių diskas.

Jeigu nežinote kokią lengvosios atletikos įrangą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Lengvosios atletikos įrangą būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Lengvosios atletikos įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.