EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Automobiliniai šaldytuvai internetu

Nešiojamas šaldytuvas Camry CR 93

Kaina: 64.98 €65.00 €
Žiūrėk ČIA

Kelioninis šaldytuvas 3-Days-Ice EZ 100

Kaina: 206.22 €
Žiūrėk ČIA
Šaltkrepšis 12L 30*34cm kuprinė Automobiliniai šaldytuvai, šaldymo krepšiai

Šaltkrepšis 12L 30*34cm kuprinė

Kaina: 10.39 €11.00 €
Žiūrėk ČIA
Šaltkrepšis 20L 37*20*32cm Automobiliniai šaldytuvai, šaldymo krepšiai

Šaltkrepšis 20L 37*20*32cm

Kaina: 11.19 €11.39 €
Žiūrėk ČIA

Šaltkrepšis Jata 985

Kaina: 22.58 €
Žiūrėk ČIA

Kelioninis šaldytuvas Ezetil Mirabelle E24 12V

Kaina: 62.30 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Automobiliniai šaldytuvai                                                             

 

Automobiliniai šaldytuvai yra kompaktiški, maitinami elektra ir puikiai išlaikantys šaltus gėrimus bei kitus maisto produktus. Automobiliniai šaldytuvai labiausiai yra mėgstami tolimų kelionių metu. Šių šaldytuvų pliusai yra ekonomiški, taupantys energiją, savo viduje gali palaikyti iki 20 laipsnių žemesnę už įprastą išorėje esančią temperatūrą, yra tinkami kiekvienam automobiliui. Automobilinius šaldytuvus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų tokių kaip: WAECO, AMBERFROST, MOBICOOL, Mirabelle ir kita, spalvų, išmatavimų, galingumų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Automobiliniai šaldytuvai yra skirstomi į termoelektrinius ir kompresorinius. Termoelektrinių šaldytuvų veikimo principas yra labai paprastas - per besiliečiančius du skirtingus metalus yra paleidžiama elektros srovė. Priklausomai nuo elektros srovės krypties, šių metalų pagalba šaldytuve esantys daiktai yra šaldomi arba šildomi. Termoelektriniai automobiliniai šaldytuvai įšąla gan lėtai ir gali palaikyti tik tam tikru laipsniu žemesnę temperatūrą nei aplinkoje. Dažniausiai tai būna apie 20-30 °C žemesnė už aplinkos temperatūra. Tad karštą vasaros dieną termoelektriniame šaldiklyje bus tiesiog neįmanoma laikyti gendančių produktų. Šių šaldytuvų privalumas yra toks, kad jie yra lengvesni, patogesni, ilgiau tarnauja ir kita. Kompresoriniai šaldytuvai veikia panašiai kaip ir paprasti šaldytuvai mūsų namuose. Juose yra kompresorius, kondensatorius, vožtuvas ir garintuvas. Dėl sudėtingos technologijos šio tipo šaldytuvus mašinoje reikia įmontuoti taip, kad jiems tektų kuo mažiau vibracijos. Užtat jie šaldo greitai, gali palaikyti ir minusinę temperatūrą nepriklausomai nuo aplinkos.

 

Taigi automobilinius šaldytuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.