Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Šaltkrepšis Jata 954

Kaina: 35.94 €

Šaldkrepšis Jata 980

Kaina: 26.72 €

Šaltkrepšis Jata 923

Kaina: 29.71 €

Kelioninis šaldytuvas Denver MFR-400 black

Kaina: 63.79 €

Turistinė Šaltdėžė Campingaz Icetime Plus 26L

Kaina: 75.50 €

Kelioninis šaldytuvas Cubes CB 806 Coca Cola CoolBox

Kaina: 95.44 €

Šaltkrepšis Jata 985

Kaina: 39.02 €

Turistinis Šaltdėžė Campingaz Icetime 13L

Kaina: 47.03 €

Šaltkrepšis Jata 990

Kaina: 41.20 €

Šaltkrepšis Jata 926

Kaina: 30.90 €

Šaltkrepšis Jata 952

Kaina: 26.02 €

Šaltkrepšis Severin TKB 2924

Kaina: 88.19 €

Šaltkrepšis Severin TKB 2925

Kaina: 114.77 €
 
 

Automobiliniai šaldytuvai                                                             

 

Automobiliniai šaldytuvai yra kompaktiški, maitinami elektra ir puikiai išlaikantys šaltus gėrimus bei kitus maisto produktus. Automobiliniai šaldytuvai labiausiai yra mėgstami tolimų kelionių metu. Šių šaldytuvų pliusai yra ekonomiški, taupantys energiją, savo viduje gali palaikyti iki 20 laipsnių žemesnę už įprastą išorėje esančią temperatūrą, yra tinkami kiekvienam automobiliui. Automobilinius šaldytuvus galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, gamintojų tokių kaip: WAECO, AMBERFROST, MOBICOOL, Mirabelle ir kita, spalvų, išmatavimų, galingumų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Automobiliniai šaldytuvai yra skirstomi į termoelektrinius ir kompresorinius. Termoelektrinių šaldytuvų veikimo principas yra labai paprastas - per besiliečiančius du skirtingus metalus yra paleidžiama elektros srovė. Priklausomai nuo elektros srovės krypties, šių metalų pagalba šaldytuve esantys daiktai yra šaldomi arba šildomi. Termoelektriniai automobiliniai šaldytuvai įšąla gan lėtai ir gali palaikyti tik tam tikru laipsniu žemesnę temperatūrą nei aplinkoje. Dažniausiai tai būna apie 20-30 °C žemesnė už aplinkos temperatūra. Tad karštą vasaros dieną termoelektriniame šaldiklyje bus tiesiog neįmanoma laikyti gendančių produktų. Šių šaldytuvų privalumas yra toks, kad jie yra lengvesni, patogesni, ilgiau tarnauja ir kita. Kompresoriniai šaldytuvai veikia panašiai kaip ir paprasti šaldytuvai mūsų namuose. Juose yra kompresorius, kondensatorius, vožtuvas ir garintuvas. Dėl sudėtingos technologijos šio tipo šaldytuvus mašinoje reikia įmontuoti taip, kad jiems tektų kuo mažiau vibracijos. Užtat jie šaldo greitai, gali palaikyti ir minusinę temperatūrą nepriklausomai nuo aplinkos.

 

Taigi automobilinius šaldytuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko ir kita.