Apsauginiai ASG akiniai, bespalviai Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginė kaukė AEG tinklelis - coyote Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginė tinklinė kaukė ASG Apranga ir apsaugos priemonės

Kaukė Stalker AEG Lower Half Metal - Olive Apranga ir apsaugos priemonės

Apsauginis tinklelis veidui ASG Apranga ir apsaugos priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 26.17 €

Akiniai taktiniai BOLLE Apranga ir apsaugos priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 25.91 €

Kaukė neopreninė su akinais, juoda Apranga ir apsaugos priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 37.23 €

Apsauginė kaukė AEG FMA T TB-563 Apranga ir apsaugos priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 53.86 €

Kaukė AEG, juoda Apranga ir apsaugos priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 13.98 €

Apsauginiai ASG akiniai Peltor Tora Apranga ir apsaugos priemonės
Išparduota
Buvusi kaina: 12.96 €

Apranga ir apsaugos priemonės 

Dažasvydis, tai militaristinio stiliaus sportas ir kartu pramoga. Jį gali žaisti tiek vyrai, tiek ir moterys, ir netgi vaikai.

Dažasvydis paprastai yra žaidžiamas dažasvydžio klubuose. Tai įmonės, kurios turi tam tikrą skaičių vnt. dažasvydžio šautuvų, aprangų, specialių kaukių, akinių ir kita. Dažasvydžio klubai veikia didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kita.

Dažasvydis suteikia galimybę pabūti gryname ore, taip pat padeda atskleisti žmogaus galimybes apmąstyti taktiką bei strategiją, lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimą ir kita.

Žaidžiant yra naudojami dažų kamuoliukai, kurie nuo smūgio dūžta ir palieka dažų dėmę. Dažus galima nesunkiai nuplauti, jie nėra kenksmingi aplinkai, lengvai ištirpsta gamtoje. Veidą būtina saugoti specialia kauke.

Pramoginis dažasvydis yra žaidžiamas miškingoje vietoje arba apleistuose pramoniniuose pastatuose. Dažniausiai dažasvydžio metu susirenka nuo 10 iki 50 žmonių. Na, o sportinis dažasvydis yra žaidžiamas pagal griežtas taisykles, dalyvaujant teisėjui ir specialioje aikštelėje su pripučiamomis figūromis. Žaidimo metu komandos iš 3-7 žmonių kovoja dėl galutinio prizo ir prizinių vietų.

Dažasvydžio apranga ir apsaugos priemonės yra reikalingos tam, kad žaisdami komandinį žaidimą dažasvydį nepatirtumėte traumų, nesugadintumėte savo aprangos ir kita. Taip pat turint karinę aprangą, dūmines šaškes, dažų granatas ir kita sustiprinsite pačio žaidimo įspūdį.

Dažasvydžio aprangą ir apsaugos priemones galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, dydžių, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos ir kita.

Apsaugos priemonės yra apsauginiai akiniai, kaukė dažasvydžiui, apsauginis tinklelis veidui, pirštinės ir kita.

Taigi jeigu norite, kad žaidimas nevirstų stipriomis traumomis, sužalojimais nepamirškite ir įsigykite kokybiškas apsaugos priemones.

Apsauginiai akiniai gali turėti reguliuojamą dirželį, turėti apsaugą aplink akis, gali pasižymėti anti-įbrėžimo, anti-rasojimo lęšio danga. Dizainas paprastai būna sportinis, konstrukcija patvari. Taigi apsauginiai akiniai gali būti tinkami laisvalaikiui ir ekstremaliam sportui.

Apsauginės kaukės gali būti pagamintos iš dvigubo stiklo, kuris neleidžia žaidimo metu rasoti kaukei, taip pat saugo galvą, akis nuo smūgių ir kita.

Apsauginę kaukę žaidėjai privalo užsidėti ne tik žaidžiant, bet ir stebint žaidimą, jeigu nėra apsauginio tinklo.

Taigi jeigu nežinote, kokią aprangą ir apsaugo priemones pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu.

Aprangą ir apsaugos priemones pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Aprangą ir apsaugos priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.