Klijai hermetikas FLEX 310M (juodi), 310 ml Silikoniniai hermetikai

Bespalvis silikonas PRO 100 310 ml Silikoniniai hermetikai

Silikonas CS25-39, Pergamono sp.. 280 ml Silikoniniai hermetikai

Sanitarinis silikonas Knauf Basalt 300ml. Silikoniniai hermetikai

Silikonas sandarinimui CanExel Red Fox Silikoniniai hermetikai

Silikoniniai hermetikai, sanitarinis silikonas plytelių tarpams ir kitiems sandarinimo darbams


Hermetikas - tai medžiaga, skirta užtaisyti įvairius plyšius, sandarinti langus, duris, stogus bei priklausomai nuo to, kokio tipo yra hermetikas, atlikti kitus sandarinimo darbus tiek vidaus patalpose ir lauke. Pagal cheminę sudėtį gali būti silikoniniai, bituminiai ir akriliniai hermetikai.

Silikoniniai hermetikai yra skirstomi į: universalūs, neutralūs, šalčiui ar karščiui atsparūs hermetikai, rūgštiniai, sanitariniai hermetikai (priešgrybeliniai). Tinka universalūs hermetikai lauko darbams, jie taip pat pasižymi gera fiksacija su keramika, stiklu, mediena ir kitomis medžiagomis. Universalus hermetikas naudojamas langų, durų sandarinimui, bendriems statybiniams darbams.

Neutralūs silikoniniai hermetikai tinka metaliniams ir sintetiniams vamzdžiams bei radiatoriams. Taip pat skirti naudoti vonios kambariuose, virtuvėse ir kitose panašiose vietose, kur gali pridengti, panaikinti netikėtai atsiradusius plyšius. Neutralūs ir atsparūs karščiui silikoniniai hermetikai pasižymi atsparumu aukštai temperatūrai. Aišku, lydymo krosnies temperatūros jie „neperneštų“, tačiau su karštais vamzdžiais susitvarko gerai.

Rūgštiniai hermetikai pasižymi nemaloniu kvapu, kuris išnyksta tik pilnai jam išdžiuvus. Rūgštinis hermetikas netinkamas naudoti su metaline danga, nes verčia metalą oksiduotis. Tačiau šio tipo hermetikai tinka keraminėms plytelėms, plastikui ir medienai. Be to, jis ne tik hermetizuoja medinį paviršių, bet kartu jį ir prisodrina.

Sanitariniai silikoniniai hermetikai saugo paviršius nuo pelėsio atsiradimo ir idealiai tinka dekoratyvinių plytelių tarpams, siūlėms sandarinti vonios kambariuose, virtuvėse ir kitose vietose. Silikoniniai hermetikai tarnauja gana ilgą laiką - apie 15 - 20 metų ir yra atsparūs vandeniui. Silikoninis hermetikas gali būti ne tik baltas, juodas ar bespalvis. Spalvotas sanitarinis hermetikas plytelių tarpams gali būti pačių įvairiausių spalvų, kad galėtumėte kuo tiksliau priderinti jį prie apdailos plytelių. Jeigu norite užtaisyti stiklo skilimo vietas, tam kuo puikiausiai tinka skaidrus, bespalvis hermetikas.

Mūsų kataloge - įvairiems darbams skirti silikoniniai hermetikai pigiau, gera kaina


Galime pasiūlyti itin platų, įvairiems vidaus ir lauko darbams skirtų silikoninių hermetikų pasirinkimą. Pavyzdžiui, Weber.fug 882 (buvęs pavadinimas Plastikol FDU) sanitarinis silikonas plytelių tarpams užpildyti ir sandarinti yra atsparus vandeniui, palėsiui, šalčiui. Šis elastingas silikoninis hermetikas plytelių tarpams yra tinkamas naudojimui voniose kambariuose, dušo kabinose, baseinuose, geriamojo vandens rezervuaruose, pieninėse, alaus daryklose, bakalėjos parduotuvėse ir panašiose vietose. Be to, šis sanitarinis hermetikas gali turėti sąlytį su maisto produktais.

Poliuretano hermetikas Bostik PU 2637 yra skirtas vidaus ir lauko darbams, tinka durų, langų sandarinimui, plyšiams konstrukcijose sandarinti ir sutvirtinti, deformacinėms siūlėms namų fasaduose. Poliuretano hermetikas Bostik PU2637 ypatingai gerai sukimba su medžio, betono, plytų, metalo, stiklo, PVC ir kitais statybiniais paviršiais ir yra naudojamas tose vietose, kur reikalingas didelis mechaninis atsparumas bei geras atsparumas chemikalams.

Bespalvis silikonas vidaus darbams PRO 100 - tai sandarinimo ir glaistymo medžiaga naudojama pastatų viduje. Limpa ir kietėja ant įvairių (išskyrus polietileninius) paviršių. Sukietėjęs silikonas elastingas, atsparus UV spinduliams, valiklių, rūgščių ir šarmų poveikiui, pelėsių susidarymui.

Tai tik keletas pavyzdžių, kur gali būti pritaikomi silikoniniai hermetikai. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Dažnai vykdomos akcijos, o jų metu silikoninis hermetikas pigiau, dar žemesne kaina. Įsigyti galite itin paprastai mūsų elektroninėje parduotuvėje. Užsisakius internetu, silikoniniai hermetikai pristatomi į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.