Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vandens transporto priemonės internetu

Naujienos Visos naujienos

Pripučiama valtis, 218x110x26

Kaina: 85.24 €

Pripučiama valtis - Fishman 350, 305x136x42, geltona

Kaina: 144.44 €

Plūdrumo liemenė Aquarius 100, XS

Kaina: 36.23 €

Gelbėjimosi liemenės, S/M

Kaina: 36.23 €

Plūdrumo liemenė Aquarius 100, L/XL

Kaina: 36.23 €

Plūdrumo liemenė Aquarius 100, XXL

Kaina: 36.23 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Pripučiama valtis AQUA STORM Stk-380

Kaina: 1025.00 €

Pripučiama valtis AQUA STORM Stk-360

Kaina: 928.00 €

Pripučiama dvivietė baidarė Bestway "Hydro Force" 330x94 cm

Kaina: 285.18 €

Pripučiama valtis AQUA STORM Stk-420

Kaina: 1120.00 €

Pripučiama valtis AQUA STORM Stm 280-40

Kaina: 540.00 €

Pripučiama Valtis SPORTEX Delta 260 SLT Green

Kaina: 349.76 €
 

Vandens transporto priemonės             

                                          

Vandens transporto priemones sudaro – vandens dviračiai, kanojos, vandens transporto priemonių aksesuarai, baidarės, kateriai, valtys, varikliai vandens transportui, echolotai, burlentės, irklentės ir kita.

 

Turint vandens dviračius galima smagiai praleisti laiką gryname ore, ant vandens, grožėtis gamtos vaizdu, kartu ir pasportuoti.

 

Vandens dviračiais galima surengti ir sportines varžybas, o nugalėtoją apdovanoti prizu. Taip pat vandens dviračiais galite praleisti laiką su visa šeima, nes galite rinktis keturvietį ar trivietį.

 

Vandens dviračiu naudotis yra labai paprasta, todėl galite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos vaizdu, o šiltą vasaros dieną išsimaudyti ežere ar pasideginti.

 

Kanoja yra siaura, ilga irklinė valtis, kuri yra laivuojama viengubu irklu.

 

Kanojas galite rinktis: šeimyninėms kelionėms ramiomis upėmis ir ežerais, pramoginėms kelionėms, universalią kanoją skirtą sportui ir pramogai, sportui ir žvejybai ir kita. Pramoginėms kelionėms, sportui ir pramogai kanojos yra gaminamos lengvos ir manevringas. O šeimyninėms kelionėms ramiomis upėmis ir ežerais yra gaminamos stabilios, manevringos, tvirtos kanojos, kurios užtikrins saugumo jausmą net ir naujokams.

 

Kanoja galima plaukti pakankamai greitai ir be didelių pastangų, tad yra patraukli pusdienio išvykų mylėtojams ar norintiems tiesiog pasiplaukioti tik kelias valandas.

 

Kanojos ir baidarių pagrindiniai dizaino skirtumai yra: pavyzdžiui kanojoje irkluotojas dažniausiai klūpi arba sėdi ant sėdynės, o tuo tarpu baidarėje – ant baidarės dugno, ištiesęs kojas priešais save. Taip pat skiriasi ir irklai. Kanojoje yra naudojamos vienos mentės, o baidarėje dviejų menčių irklai. Taip pat kanojų viršus dažniausiai būna atviras, o baidarių uždaras. Kanojos yra labiau skirtos pramoginiam pasiplaukiojimui, todėl puikiai tinka šeimoms, norinčioms papramogauti ežere.

 

Baidares galite rinktis vienvietes polietilenines baidares, dvivietes polietilenines baidares, trivietes baidares, pripučiamas baidares ir kita.

 

Baidarė yra laikoma tam tikru kanojos tipu. Baidarės yra lengvos valtys, varomos irklais ir skirtos plaukti ežerais arba upėmis. Baidarės yra tinkamos įvairioms pramogoms, pavyzdžiui, žvejybai, ir gali būti naudojamos sekliame vandenyje. Žvejyba iš baidarių yra greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę nesunku atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada norite, vienas ar su draugais. 

 

Kateris, tai nedidelis laivas, kurio vandentalpa neviršija 400 tonos. Pagrindinis skirtumas nuo valčių – variklis.

 

Renkantis katerį reikėtų įvertinti savo poreikius, norus – kiek žmonių norite, kad tilptų Jūsų kateryje, ar reikalinga kajutė, kur su juo galvojate plaukioti, koks viduje turėtų būti interjeras, pačio katerio dydis, turimus finansus ir kita.

 

Kateriai dažniausiai yra naudojami ir pramogoms. Tiems, kas pasiilgo neišdildomų nuotykių, vėjo, greičio ir adrenalino dozių, nori  lėkti per vandenį ir mėgautis visais vasaros malonumais, gali patirti nepamirštamą  pasiplaukiojimą kateriais. Šios rūšies vandens transportas – puiki pramoga mėgstantiems aktyvias ir ekstremalias pramogas ant vandens, trokštantiems išbandyti tai, kas nepatirta. Galima pramogauti  po vieną, tačiau kartu su būriu draugų daug smagiau, plaukiant kateriu šalia visada būna grupė profesionalių katerių vairuotojų. Subūrus pačių geriausių draugų kompaniją, pasiėmus gerą nuotaiką, patogią aprangą, kepurę nuo saulės patirsite ekstremalią, tačiau neužmirštamą pramogą. O jei turite nuosavą katerį, tai galėsite džiaugtis juo labai dažnai.

 

Sparčiai populiarėjantis irklenčių sportas yra labai smagus ir įdomus būdas pramogauti ant vandens. Reikia tik turėti irklentę, irklą, tinkamą aprangą ir kt. ir galite plaukioti visur: nuo vandenynų iki ežerų, nuo upių iki miesto vandens kanalų, o bangos yra visai nebūtinos. Taip pat irklentė yra puikus įrankis viso kūno treniruotei. Taigi stovint ant lentos, galima mėgautis puikiu vaizdu tiek vandenyje, tiek ir horizonte. Tai tarsi vaikščiojimas ant vandens.

 

Plaukiojant vandenyje reikėtų nepamiršti ir apsaugos priemonių – šalmo, gelbėjimosi liemenės, gelbėjimosi rato, o kad daiktai nesušlaptų ir galėtumėte apsaugoti nuo vandens, vėjo, dulkių, tai reikėtų turėti hermetiškus bidonus, hermetiškus maišus ir kita.

 

Taigi jeigu nežinote kokias vandens transporto priemones pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Vandens transporto priemones rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Vandens transporto priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.