Pasiūlymai
Atpigo Pripučiama valtis - Fishman 350, 305x136x42, geltona Valtys

Atpigo Reguliuojamas irklas, 165-208 cm Irklai (valtiniai, baidariniai)
27.54 € 30.37 € / 1 vnt

Atpigo Pripučiama valtis, 218x110x26 Valtys
80.53 € 86.50 € / 1 vnt

Atpigo Valtis Bestway 65051 Hydro-Force Voyager 300 Valtys

Bestway pripučiama baidarė 381 x 100 cm Dvivietė polietileninės baidarės

Pripučiama Valtis Tonar SHKIPER 260N Žalia Valtys

Valtis Bestway 61078 Kondor 1000 Set Valtys

Valtis Bestway 61099 Kondor 1000 Valtys

Populiariausios prekės
Pripučiama valtis AQUA STORM Stm 280-40 Valtys

Pripučiama valtis AQUA STORM Stk-420 Valtys

Pripučiama valtis AQUA STORM Stk-360 Valtys

Pripučiama valtis AQUA STORM St-260 Valtys

Pripučiama valtis AQUA STORM Stk-380

Elektrinis variklis STORM 55 LBS Elektriniai valčių varikliai

Pripučiama valtis AQUA STORM St 190 Valtys

Vandens transporto priemonės   

 

Vandens transporto priemones sudaro – vandens dviračiai, kanojos, vandens transporto priemonių aksesuarai, baidarės, kateriai, valtys, varikliai vandens transportui, echolotai, burlentės, irklentės ir kita.

Turint vandens dviračius galima smagiai praleisti laiką gryname ore, ant vandens, grožėtis gamtos vaizdu, kartu ir pasportuoti.

Vandens dviračiais galima surengti ir sportines varžybas, o nugalėtoją apdovanoti prizu. Taip pat vandens dviračiais galite praleisti laiką su visa šeima, nes galite rinktis keturvietį ar trivietį.

Vandens dviračiu naudotis yra labai paprasta, todėl galite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos vaizdu, o šiltą vasaros dieną išsimaudyti ežere ar pasideginti.

Kanoja yra siaura, ilga irklinė valtis, kuri yra laivuojama viengubu irklu.

Kanojas galite rinktis: šeimyninėms kelionėms ramiomis upėmis ir ežerais, pramoginėms kelionėms, universalią kanoją skirtą sportui ir pramogai, sportui ir žvejybai ir kita. Pramoginėms kelionėms, sportui ir pramogai kanojos yra gaminamos lengvos ir manevringas. O šeimyninėms kelionėms ramiomis upėmis ir ežerais yra gaminamos stabilios, manevringos, tvirtos kanojos, kurios užtikrins saugumo jausmą net ir naujokams.

Kanoja galima plaukti pakankamai greitai ir be didelių pastangų, tad yra patraukli pusdienio išvykų mylėtojams ar norintiems tiesiog pasiplaukioti tik kelias valandas.

Kanojos ir baidarių pagrindiniai dizaino skirtumai yra: pavyzdžiui kanojoje irkluotojas dažniausiai klūpi arba sėdi ant sėdynės, o tuo tarpu baidarėje – ant baidarės dugno, ištiesęs kojas priešais save. Taip pat skiriasi ir irklai. Kanojoje yra naudojamos vienos mentės, o baidarėje dviejų menčių irklai. Taip pat kanojų viršus dažniausiai būna atviras, o baidarių uždaras. Kanojos yra labiau skirtos pramoginiam pasiplaukiojimui, todėl puikiai tinka šeimoms, norinčioms papramogauti ežere.

Baidares galite rinktis vienvietes polietilenines baidares, dvivietes polietilenines baidares, trivietes baidares, pripučiamas baidares ir kita.

Baidarė yra laikoma tam tikru kanojos tipu. Baidarės yra lengvos valtys, varomos irklais ir skirtos plaukti ežerais arba upėmis. Baidarės yra tinkamos įvairioms pramogoms, pavyzdžiui, žvejybai, ir gali būti naudojamos sekliame vandenyje. Žvejyba iš baidarių yra greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę nesunku atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada norite, vienas ar su draugais. 

Kateris, tai nedidelis laivas, kurio vandentalpa neviršija 400 tonos. Pagrindinis skirtumas nuo valčių – variklis.

Renkantis katerį reikėtų įvertinti savo poreikius, norus – kiek žmonių norite, kad tilptų Jūsų kateryje, ar reikalinga kajutė, kur su juo galvojate plaukioti, koks viduje turėtų būti interjeras, pačio katerio dydis, turimus finansus ir kita.

Kateriai dažniausiai yra naudojami ir pramogoms. Tiems, kas pasiilgo neišdildomų nuotykių, vėjo, greičio ir adrenalino dozių, nori lėkti per vandenį ir mėgautis visais vasaros malonumais, gali patirti nepamirštamą pasiplaukiojimą kateriais. Šios rūšies vandens transportas – puiki pramoga mėgstantiems aktyvias ir ekstremalias pramogas ant vandens, trokštantiems išbandyti tai, kas nepatirta. Galima pramogauti po vieną, tačiau kartu su būriu draugų daug smagiau, plaukiant kateriu šalia visada būna grupė profesionalių katerių vairuotojų. Subūrus pačių geriausių draugų kompaniją, pasiėmus gerą nuotaiką, patogią aprangą, kepurę nuo saulės patirsite ekstremalią, tačiau neužmirštamą pramogą. O jei turite nuosavą katerį, tai galėsite džiaugtis juo labai dažnai.

Sparčiai populiarėjantis irklenčių sportas yra labai smagus ir įdomus būdas pramogauti ant vandens. Reikia tik turėti irklentę, irklą, tinkamą aprangą ir kt. ir galite plaukioti visur: nuo vandenynų iki ežerų, nuo upių iki miesto vandens kanalų, o bangos yra visai nebūtinos. Taip pat irklentė yra puikus įrankis viso kūno treniruotei. Taigi stovint ant lentos, galima mėgautis puikiu vaizdu tiek vandenyje, tiek ir horizonte. Tai tarsi vaikščiojimas ant vandens.

Plaukiojant vandenyje reikėtų nepamiršti ir apsaugos priemonių – šalmo, gelbėjimosi liemenės, gelbėjimosi rato, o kad daiktai nesušlaptų ir galėtumėte apsaugoti nuo vandens, vėjo, dulkių, tai reikėtų turėti hermetiškus bidonus, hermetiškus maišus ir kita.

Taigi jeigu nežinote kokias vandens transporto priemones pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Vandens transporto priemones rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Vandens transporto priemones galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.