Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Baidarės                                       

                                                     

Baidares galite rinktis vienvietes polietilenines baidares, dvivietes polietilenines baidares, trivietes baidares, pripučiamas baidares ir kita.

 

Baidarė yra laikoma tam tikru kanojos tipu. Baidarės yra lengvos valtys, varomos irklais ir skirtos plaukti ežerais arba upėmis. Baidarės yra tinkamos įvairioms pramogoms, pavyzdžiui, žvejybai, ir gali būti naudojamos sekliame vandenyje. Žvejyba iš baidarių yra greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę nesunku atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada norite, vienas ar su draugais. 

 

Baidarėje irkluotojas dažniausiai sėdi ant baidarės dugno, ištiesęs kojas priešais save ir yra naudojami dviejų menčių irklai. O baidarių viršus būna uždaras. Jos plukdo mažiau žmonių ir daiktų, tačiau aptakus dizainas puikiai tinka vandens sportui arba pasiplaukiojimui šėlstančiame upių vandenyje.

 

Baidarės yra greitesnės bei tikslesnės nei pavyzdžiui kanojos.

 

Baidares galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų, svorio ir kita.

 

Kadangi baidarėse gali būti kelios vietos, tai pasiplaukioti galite su draugais, šeima, kolegomis ar kita. Taip pat galite surengti varžybas, o nugalėtojus apdovanoti.

 

Taigi tai smagus praleidimo būdas gryname ore, ant vandens, su galimybe grožėtis gamtos vaizdu ir kartu pasportuoti.

 

Baidarės yra pakankamai talpios ir manevringos. Baidarėmis galima plaukti ir mažomis upėmis, ir atvirais vandens telkiniais bet kuriuo metų laiku iki jie pasidengia ledu.

 

Baidarės karkasas gali būti iš medžio, metalo ar plastiko aptrauktas vandeniui nelaidžia medžiaga.

 

Baidares taip pat galite rinktis iš sportinių, slalomo, turistinių ir kita.

 

Sportinių baidarių masė yra 8–30 kg., ilgis 4,2–11 m. ir pločio iki 40 cm. Būna vienvietės, dvivietės ar keturvietės. Gaminamos iš anglies pluošto, kartais ir iš stiklo vatos. Naudojamos lenktynėms ramiame vandenyje. Irkluotojai sėdi ant specialių sėdynių, kad būtu patogiau irkluoti, valties gale yra vairas, kuris valdomas su kojomis.

 

Slalomo baidarėse įrengiama lenta su išpjova, kuri gaubia irkluotojo klubus, todėl jis gali baidarę vairuoti ir liemeniu. Varžybos rengiamos labai srauniose upėse, specialiai įrengtoje trasoje su dirbtinėmis kliūtimis.

 

Turistinės baidarės masė yra 27–50 kg., 0,8–0,9 m pločio, aukštesniais bortais. Gali tilpti nuo vieno iki trijų žmonių. Tinka plaukti sekliais ir siaurais vandens keliais. Gali turėti burių įrangą, pakabinamą variklį ir kita.

 

Jeigu nežinote kokias baidares pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Baidares būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Baidares galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.