Pasiūlymai
Populiariausios prekės
Šaligatvio plytelė Hansa 6 (300x300x60) Šaligatvio plytelės
Turime sandėlyje
15.80 € / 1 kv.m

Grindinio trinkelė Nostal 6 ruda (118x118x60) Grindinio trinkelės
Turime sandėlyje
19.30 € / 1 kv.m

Aplinkos tvarkymo elementai (betoniniai)
Aplinkos tvarkymo elementai (betoniniai) yra šaligatvio plytelės, dekoratyviniai betoniniai gaminiai, šulinių žiedai, grindinio trinkelės, kelio ir vejos bordiūrai, betoniniai tvorų elementai.
Šaligatvio plytelės pardavinėjamos įvairiausių spalvų – pilkos, rudos, raudonos, geltonos, žalio ir kt. Tačiau dažniausiai yra perkamos pilkos spalvos plytelės. Pilka spalva yra labai praktiška, nes ant jos mažiau matosi purvas, įbrėžimai ir kt., taip pat jos yra pigesnės. Šaligatvių plytelės gali būti ir daugiaspalvės. Turint kelių spalvų šaligatvio plyteles galima susidėlioti tam tikrą raštą, čia jau priklauso nuo Jūsų fantazijos. Šaligatvių plytelės yra gaminamos skirtingų išmatavimų. Šaligatviuose esančios plytelės aplinkai prideda tvarkos, patogumo ir kt. Išskirtinai atrodo šaligatvio plytelės su tam tikru ornamentu. Šaligatvio plytelės ir trinkelės naudojamos šaligatviams, aikštelėms, pėsčiųjų ir dviračių takams, statinių pasieniams grįsti.
Dekoratyviniai betoniniai gaminiai yra gaminami įvairiausi – tai gali būti vazonas, paukščių , gyvūnų formos betoniniai gaminiai, betoniniai fontanai, betoninės pėdos, lauko židinys, betoniniai stalai ir kėdės, betoniniai šviestuvai ir kt. Šie dekoratyviniai betoniniai gaminiai suteikia namų ar sodų eksterjerui išskirtinį įspūdį, individualumą, prabangą, solidumą ir kt. Šie gaminiai dažniausiai yra gaminami pilkos spalvos, gali būti ir spalvoti, įvairiausių dydžių ir formų, tad norintys įsigyti tai gali lengvai padaryti tiesiog internetu, nes nereikia gaišti laiko ieškant, taip pat galima gauti nuolaidą, pristatymas tiesiai į namus – nereikia rūpintis specialiu transportu.
Šulinių žiedai yra skirti šuliniams įrengti. Šulinių žiedai yra gaminami pilkos spalvos, skirtingų išmatavimų, su dugnais, dangčiais, nuotekų latakais, kiaurymėmis vamzdžiams, užlankomis, pakopomis ir pan., tai priklauso nuo kliento poreikių ir pageidavimų. Šulinio žiedai gali būti gaminami iš betono, medžio (rąstiniai), cemento ir kt. Patikimiausi, sandariausi ir tvirčiausi yra gelžbetonio arba betono rentiniai. Šulinio žiedai turėtų būti pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinti šulinio sandarumą ir stabilumą. Nuo šulinio žiedų kokybės didele dalimi priklauso ir viso šulinio kokybė.
Grindinio trinkelės yra gaminamos įvairiausių formų, išmatavimų, spalvų ir kt. Iš spalvotų grindinio trinkelių galima susidėlioti įvairiausią vaizdą. Kainos grindinių trinkelių gali būti įvairios. Įdomiai sudėliotos grindinio trinkelės gali suteikti aplinkai žaismingumo, gaivumo, išskirtinumo. Dėl savo paprastumo grindinio trinkelės dera tiek prie modernios, tiek prie klasikinės architektūros. Taigi tinkamai parinkus spalvinius derinius, iš jų galima sukurti įdomias kompozicijas, išskirti takus iš aplinkos. Taip aplinkoje esančios grindinio trinkelės aplinkai suteikia tvarkingumo, patogumo, kartu ir individualumo ir kt. Grindinio trinkelės naudojamos gatvėms, įvažiavimams, aikštelėms, transporto stovėjimo aikštelėms, degalinėms, šaligatviams grįsti.
Kelio ir vejos bordiūrai taip yra gaminami įvairiausių spalvų, formų (gali būti kampuotos, o gali būti ir suapvalintais kraštais), išmatavimų. Spalva dažniausiai figūruoja pilka. Kelio ir vejos bordiūrai naudojami gatvių posūkiams, „žiedo“ tipo sankryžoms įrengti, atskirti šaligatvius bei trinkelių grindinius nuo vejų, užtikrinant dangos kraštų stabilumą ir kt.
Taigi aplinkos tvarkymo elementai (betoniniai) yra skirti palengvinti aplinkos tvarkymą, suteikti patogumo, individualumo, žaismingumo, gyvybingumo ir kt.