EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ausinės ir mikrofonai internetu

Naujienos Visos naujienos

Ausinės MDR-EX15LPB Black

Kaina: 12.05 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Tracer Xplosive Battle Heroes black 45682

Kaina: 13.09 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Tracer Game Zone Xplosive red 45681

Kaina: 13.09 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Tracer Gaming Zone Outlaw 45222

Kaina: 22.74 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Kingston HyperX Cloud Orbit S (HX-HSCOS-GM/WW)

Kaina: 364.94 €
Žiūrėk ČIA
Ausinės Kingston HyperX Cloud Revolver S (HX-HSCRS-GM/EM) Laidinės ausinės

Ausinės Kingston HyperX Cloud Revolver S (HX-HSCRS-GM/EM)

Kaina: 184.22 €189.49 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Ausinės LOGITECH USB HEADSET H390

Kaina: 51.22 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Philips SHP1900 BLACK, Full size lightweigh headphones for Music, TV, PC, speakers size - 40 mm,Lightweight

Kaina: 14.30 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Panasonic RP-HS46E-K Earphones, Black

Kaina: 13.16 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Acme BH203 3.5 mm/Bluetooth, Black, Built-in microphone

Kaina: 24.07 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Manta HDP9004

Kaina: 22.01 €
Žiūrėk ČIA

Ausinės Denver TWE-36MK2

Kaina: 10.74 €
Žiūrėk ČIA
 

Kompiuterių ausinės su mikrofonu-kada jos reikalingos?Kaip nusipirkti pigesnes ausines internetu?

 

Naudodamiesi kompiuteriu, neišvengiamai susiduriate ir su garso failais. Ar tai būtų paprasti filmukai internete, ar muzika, gal filmai ir serialai – visi garso takelius failai reikalauja garso kolonėlių. Dažniausiai jos būna integruotos nešiojamajame kompiuteryje, tačiau kartais jų garso ar jo kokybės neužtenka. O gal tas garsas kaip tik trukdo? Būtent dėl to žmonės renkasi ausines internete, su kuriomis gali kokybiškai klausytis muzikos ir žiūrėti vaizdo įrašus, netrukdydami aplinkiniams ir netrukdomi aplinkos. Ausines internete, iš pirmo žvilgsnio, pasirinkti gali būti sudėtinga, tačiau yra keli modeliai, kurie gerokai skiriasi tiek išvaizda, tiek panaudojimu. Daugybę skirtingų ausinių galite pamatyti internetinėje svetainėje:b-a.eu. Nesunkiai pastebėsite, kad galima rasti net labai skirtingų ir brangesnių ir pigesnių ausinių.

Kai kurios ausinės yra su integruotais mikrofonais. Tai yra gerokai patogiau, nei naudoti atskirą mikrofoną. Juk turėdami daug prietaisų, galite susipainioti jų laiduose ir tai tikrai nėra patogu. Todėl ausinės su kompiuterių ausinėmis ir mikrofonais yra dažnai parduodami kartu. Toks prietaisų derinys labai patogus, kai dažnai kalbate per Skype ir kitas programas su draugais, artimaisiais. Be to, ausinės su mikrofonu padės ir tiems, kas mėgsta įrašinėti video iš kompiuterio ekranų. Tiesą pasakius, ausinės paprastai naudojamos gerokai dažniau nei mikrofonai, tačiau jei jau perkate kompiuterio ausines internetu, kodėl gi nepirkus jų kartu su mikrofonu?

Nesunkiai pamatysite, kad kai kurios ausinės yra visai mažytės, o kitos turi ir kabinimą už pačios ausinės. Tokios ausinės dažniau naudojamos ne dirbant kompiuterio, o būnant lauke. Jei mėgstate klausytis muzikos, kol vaikštote, galite rinktis mažas įkišamas ausines, kurios lengvai tilps į bet kokią kišenę, kol jų nenaudosite. O jei klausote muzikos kol užsiimate aktyvia, tuomet rinkitės ausines, kurios turi papildomą tvirtinimą iš ausies išorės, ar per kaklą. Aktyviai judant tokios ausinės geriau laikysis ir nereikės jų nuolat geriau įtvirtinti. Galėsite atsiduoti mėgstamam sportui patogiai ir nevaržomai. Sportuodami venkite didelių ausinių, nes jos gali būti kiek per sunkios ir varginti. Tačiau didelės ausinės puikiai izoliuoja aplinkos garsus ir jas naudojant galima sumažinti garso lygį ir patausoti ausis.

Bėgiodami su mikrofonu, galite atrodyti tikrai keistai, o štai dirbant kompiuteriu, mikrofonas tampa net nepastebimas. Jei tikrai apsisprendėte dėl ausinių su mikrofonu, pasirinkite, kokią pinigų sumą galite skirti šiam pirkiniui. Ausinių su mikrofonu kainos varijuoja tikrai didele amplitude ir kuo didesnė kaina, tuo geresnės kokybės produktą gausite. Na bent jau dažniausiai. Tačiau nepamirškite pasižiūrėti ir ausinių ir mikrofono parametrų, nes tik jie lemia garso kokybę. Na o ausinių patogumą lemia jų dizainas, tad išsirinkite jums patogias ausines, su kuriomis kelias valandas per dieną galėsite be vargo išbūti.

Ausinės gali ne tik nepriekaištingai atkurti garsą, bet ir leisti valdyti garso ir vaizdo failus, keisti garso nustatymus bei atsiliepti ir baigti skambučius.Ausines galite įsigyti iš plataus asortimento, pagal gamintoją, kainą, spalvą, medžiagas, kokybę, dizainą, išmatavimus, papildomus priedus (mikrofonas), galingumo, laido ilgumo ar belaides ir daug kita.Ausinės gali būti naudojamos užsidėjus ant ausų, kišamos tiesiai į ausis ir apgaubiančios ausis. Laidas ausinių taip pat gali būti ilgas, trumpas arba iš vis be laido.

Ausinės kišamos tiesiai į ausis yra gaminamos nedidelių išmatavimų, pritaikytos pagal ausį, skirtingų spalvų, patogios nešiotis su savimi, kokybiškos ausinės neblogai slopina aplinkos garsus, dizainas paprastai būna labai panašus, yra pigesnės už ausines užsidedamas ant ausų ir apgaubiančias ausis ir kita. Tačiau jas reikia dažniau prižiūrėti, valyti, ir dėl higienos priežasčių nerekomenduojama jomis dalintis.Šias ausines labai patogu naudoti tiesiog sportuojant.

Apgaubiančias ausis ausines dažniausiai renkasi profesionalai ir muziką itin mylintys žmonės, kuriems kiekvienas išgirstas skambesys yra svarbus. Tokio tipo ausinės  neblogai apsaugo nuo aplinkos triukšmų, o brangesni modeliai turi ir pašalinio garso šalinimo funkciją. Tačiau dėl savo dydžio šios ausinės visiškai netinka nešiojimuisi ir yra nepigios.

Ausines gali sudaryti iš skirtingų medžiagų pagamintas korpuso pagrindas, minkštasis ausinių korpusas ir laidas.

Taip pat ausinės yra gaminos sulankstomos, nesulankstomos, gali judėti laisvu stiliumi, gali būti keičiamos ausų pagalvėlės ir kita.