Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Šampūnas Johnson´s Baby 750ml Kūdikių higienos prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 11.25 €

Sauskelnės MERRIES L 9-14kg 54vnt. Kūdikių higienos prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 31.57 €

Sauskelnės MOONY NB 0-5kg 90vnt. Kūdikių higienos prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 31.57 €

Sauskelnės MERRIES PM 6-10kg 58vnt. Kūdikių higienos prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 31.57 €

Sauskelnės MERRIES PL 9-14kg 44vnt. Kūdikių higienos prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 31.57 €

Sauskelnės MERRIES NB 0-5kg 90vnt. Kūdikių higienos prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 31.57 €

Baby Kitty Gift Set Cosmetic 850ml Kūdikių higienos prekės
Išparduota
Buvusi kaina: 16.81 €

Sauskelnės 

Sauskelnės yra tikras pagalbininkas auginant savo vaikučius. Nebereikia laiko gaišti siuvant vystyklus ar juos plaunant ir tą laiką galima skirti savo kūdikėliui ar tiesiog ilsintis.

Sauskelnes galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, dydžių, medžiagų ir kita.

Taip pat sauskelnes galite įsigyti vienkartines ir daukartines.

Daukartinės sauskelnės tai modernūs šiuolaikiniai vystyklai, kurie yra tobulinami remiantis akušerių patarimais.

Vystyklų popierius ir “sausieji” įklotai, natūralūs malonūs audiniai užtikrina, kad kūdikiui būtų malonu, sveika ir patogu dėvėti daugkartinius vystyklus. Lipukai ir spaudės, įvairūs modeliai – tam, kad galėtumete išsirinkti patogiausias ir geriausias sauskelnes. Modernios drėgmę sulaikančios kelnaitės padeda apsaugoti drabužėlius.

Daukartines sauskelnes reikėtų rinktis dėl kelių priežasčių: ekologijos, sveikatos, ypatingo jausmo, taupumo ir kita.

Vystyklų rūšys yra palutės, užsegami vystyklai, išorinės kalnytės, viskas viename.

Vystyklų audiniai yra marlė (flanelė), kanapė (bambukas), frotas, šilkas, linas, vilna, sintetika.

Marlė (flanelė) turi savybę greitai džiūti ir puikiai tinka pirmaisiais mėnesiais. Šiais vystyklais naudojosi ir mūsų močiutės, mamos. Kanapiniai ir bambukiniai vystyklai ypač gerai sugeria drėgmę, todėl jie labai praverčia nakčiai arba važiuojant į kelionę. Frotas yra stora medžiaga ir tinka kaip įklotai (palutės). Šilkas turi gydomųjų savybių, kuris labai tinka naudoti pašutus užpakaliukui. Taip pat ir linas turi gydomųjų savybių, nes gerai vėsina, tinka vasarai ir kita.

Sauskelnių naudojimas, pakeitimas yra nesudėtingas. Tačiau reikėtų žinoti, kad keičiant sauskelnes reikia pasirūpinti kūdikio saugumu, pasiruošti viską iš anksto, kruopščiai nuprausti kūdikį, nusausinti odelę, leisti nors trumpam pakvėpuoti odelei ir tada uždėti sauskelnes.

Renkantis vienkartines sauskelnes reikėtų žiūrėti iš kokių medžiagų jos yra pagamintos. Svarbu, kad kūdikių oda galėtų kvėpuoti ir būtų apsaugota nuo dirginimo. Geros sugeriamumo savybės leidžia kūdikio odai išlikti sausai. Reikėtų žiūrėti, kad tamprūs krašteliai nevaržytų judesių, o sudėtyje nebūtų kvapių medžiagų ir losjonų.

Sauskelnes kūdikiams rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę.

Sauskelnes kūdikiams galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.