Sniego kastuvas HECHT 460 Sniego kastuvai
Turime sandėlyje
12.89 € / 1 vnt

Sniego kastuvas 490x405x1310 mm Sniego kastuvai
Išparduota
Buvusi kaina: 4.99 €

Sniego kastuvas Fiskars Professional Sniego kastuvai
Išparduota
Buvusi kaina: 117.42 €

Sniego kastuvai 

Pasirodžius sniegui žmonės yra priversti susirasti, o kas dar neturi ir nusipirkti bene svarbiausią žiemos įrankį – sniego kastuvą.

Sniego kastuvus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, svorio, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Galite rinktis ir vaikiškus sniego kastuvus ir specialiai pritaikytus vežiotis automobilyje.

Renkantis kastuvą reikia atkreipti dėmesį į jo lengvumą, patogumą, kad rankena būtų reguliuojama, ne per didelių išmatavimų, prie sniego kastuvo semtuvo neturėtų lipti sniegas.

Taigi renkantis sniego kastuvą svarbiausias faktorius yra jo svoris, nes kai tenka tarkime pasidarbuoti kelias valandas nukasant sniegą nuo kiemo, garažo ar kita, tai papildomas sniego kastuvo svoris gali apsunkinti darbą.

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad kuo kastuvas yra lengvesni, tuo jis yra ir brangesnis.

Kadangi kasti sniegą patogiausia tiesiai stovint, kastuvo kotas neturėtų būti per trumpas ar per ilgas, kad nereikėtų kaskart stipriai lankstytis.

Prieš perkant sniego kastuvą išsibandykite ar tikrai Jums jis tinka.

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į kastuvo semtuvo plotį – platų semtuvą turėtų rinktis tik stiprus žmogus. Kuo jis stipresnis, tuo kastuvo semtuvas platesnis.

Paprastai sniego kastuvo semtuvas būna pagamintas iš plastiko, kuris yra atsparus ypač žemai temperatūrai ir tinkantys kelti didesnį kiekį sniego. Taip pat plastikinis kastuvas nesugadins valomo paviršiaus.

Tačiau metalinis kastuvas yra naudojamas, kai norite nugramdyti apledėjusį, sukietėjusį sniegą.

Jeigu nežinote kokį sniego kastuvą pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Sniego kastuvus būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Sniego kastuvus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.